Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2009 r.
21:21
Edytuj ten wpis

Przybyło nam policji w Lublinie

0 11 A A

29 funkcjonariuszy dostało dziś służbowe odznaki od Dariusza Działo, szefa lubelskiej policji. Po raz pierwszy ślubowanie złożyli w Muzeum na Zamku w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tej pory takie uroczystości odbywały się w budynku komendy wojewódzkiej. Zasilą jednostki w Lublinie, Białej Podlaskiej, Zamościu, Chełmie, Krasnymstawie, Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci: Grzegorz Grzywaczewski, Bartosz Ostaszewicz, Marek Gołąb i Katarzyna Paterska dostali odznaczenia za uratowanie życia dwójce samobójców. (er)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
transporter / 31 lipca 2010 o 16:52
0
Panie szanowny policjancie kazdy mysli o sobie mam takie pytanie skoro jestescie juz nimi to po co pewnie po to by spac w autach przy zapalonym silniku jak ostatnio bylo i marnowac cudze pieniądze potraficie tylko wlepic mandat wypisany z taką kaligrafią że szok a jak mi sie wlamali do auta podalem numery radia i innych przedmiotow to nie potrafili odnaleźć najłatwiej zatrzymac auto które pewnie prowadzi pracownik zarabiając 1300 złotych a wlepic mandat np za 500 a potem sie cieszy dupek ze bedzie miał premie taka nasza policja
Avatar
transporter / 31 lipca 2010 o 16:51
0
Panie szanowny policjancie kazdy mysli o sobie mam takie pytanie skoro jestescie juz nimi to po co pewnie po to by spac w autach przy zapalonym silniku jak ostatnio bylo i marnowac cudze pieniądze potraficie tylko wlepic mandat wypisany z taką kaligrafią że szok a jak mi sie wlamali do auta podalem numery radia i innych przedmiotow to nie potrafili odnaleźć najłatwiej zatrzymac auto które pewnie prowadzi pracownik zarabiając 1300 złotych a wlepic mandat np za 500 a potem sie cieszy dupek ze bedzie miał premie taka nasza policja
Avatar
Gość / 7 marca 2009 o 21:14
0
No jak się ma na nazwisko "Psikuta" to nic dziwnego...
Avatar
Gość / 7 marca 2009 o 18:00
0
Do policji idą ludzie z kompleksami którzy chcą odreagować trudne dzieciństwo np. wyśmiewanie przez kolegów, pojeździć za darmo samochodami i nawpychać się kebabów i hamburgerów. Poza tym sam się przekonałem, że mają problemy z pisaniem: nie potrafią przepisać bez błędu nazwiska z dowodu:)
Avatar
strażak / 7 marca 2009 o 13:37
0
zdegustowany napisał:
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnich wywalczyli by inne traktowanie. MOJ APEL KIEROWCY CALEJ POLSKI LACZCIE SIE.

zdegustowany - Panie zawodowy kierowco - żeby być takim jak Pan, wystarczy być BEZROBOTNYM. urząd pracy zapłaci za kurs na C+E, żeby przejść badani trzeba nie mieć padaczki, nie być leczonym psychiatrycznie i widzieć cokolwiek. Szkolenia na przewozy są tylko kwestią paruset złotych.
Żeby zostać policjantem, trzeba się nadawać i całkiem całkiem postarać. Szkolenie policjanta trwa bardzo wiele lat. Policjant chroni społeczeństwo działa w interesie nas wszystkich. Ty działasz tylko w swoim interesie, a planując blokady miast działasz przeciwko nam wszystkim. Więc przypominam Ci to co słyszysz dosyć często: "Nie chciało się nosić teczki to kop dołeczki..."

zdegustowany - Panie zawodowy kierowco - żeby być takim jak Pan, wystarczy być BEZROBOTNYM. urząd pracy zapłaci za kurs na C+E, żeby przejść badani trzeba nie mieć padaczki, nie być leczonym psychiatrycznie i widzieć cokolwiek. Szkolenia na przewozy są tylko kwestią paruset złotych.
Żeby zostać policjantem, trzeba się nadawać i całkiem całkiem postarać. Szkolenie policjanta trwa bardzo wiele lat. Policjant chroni społeczeństwo działa w interesie nas wszystkich. Ty działasz tylko w swoim interesie, a planując blokad... rozwiń
Avatar
siuśmajtek / 7 marca 2009 o 13:23
0
Boś Panie "zdegustowany" cymbał. Do policji się nie nadawał i żal tyłek ściska? Przeczytaj pierwszy wpis co ludzie sądzą o zaczynających pracę w policji wykształconych, po studiach. Możliwość emki po 15latach to część pensji (tak samo jak ty dostajesz 200-300zł i natychmiast przepijasz - mundurowcy nie dostają tych 200,300zł a zamiast tego możliwość emki po 15latach), przez pierwsze lata mało kto będzie siedział za biurkiem i pierdział w stołek - tylko ciężko zasuwał, żeby się przebić.
Avatar
zdegustowany / 7 marca 2009 o 12:28
0
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnich wywalczyli by inne traktowanie. MOJ APEL KIEROWCY CALEJ POLSKI LACZCIE SIE.
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnic... rozwiń
Avatar
Dick Arjow / 7 marca 2009 o 00:22
0
VIP napisał:
Pewnie sam siedzisz na kasie w biedronce... za 800 zł. A praca w policji poza miskim statusem społecznym i praoma innymi wadami ma sporo kożyści, tak to że w wieku 40 lat jestes emeytem )


#VIP zaprawszam do najbliższej księgarni po słownik ortograficzny!!!
Do księgarni, bo o tym, że są słowniki programowe, np. w aplikacjach i podkreślają na czerwono, nie wspomnę!!!

A tak a'propos służby w policji
to po 15 latach służby dostajesz aż 40% emerytury!!!

Oblicz ile to jest i nie pisz o domniemanych plusach!!!

PZdr.
sięgarni, bo o tym, że są słowniki programowe, np. w aplikacjach i podkreślają na czerwono, nie wspomnę!!!

A tak a'propos służby w policji
to po 15 latach służby dostajesz aż 40% emerytury!!!

Oblicz ile to jest i nie pisz o domniemanych plusach!!!

PZdr. rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2009 o 00:06
0
np. emerytura po 15 latach. Wielu nie rozumie tego, że ludzie godzą się na pracę za minimalną pensję właśnie z powodu perspektywy emerytury po 15 latach. Zabierzcie emeryturę to w policji zostaną sami behapowcy z pissu.
Avatar
VIP / 6 marca 2009 o 23:53
0
marcinpolicjant napisał:
zastanawiam się jakim trzeba być niedojdą żeby po studiach przyjść do tej pracy za 1600 zl.


Pewnie sam siedzisz na kasie w biedronce... za 800 zł. A praca w policji poza miskim statusem społecznym i praoma innymi wadami ma sporo kożyści, tak to że w wieku 40 lat jestes emeytem )
Avatar
transporter / 31 lipca 2010 o 16:52
0
Panie szanowny policjancie kazdy mysli o sobie mam takie pytanie skoro jestescie juz nimi to po co pewnie po to by spac w autach przy zapalonym silniku jak ostatnio bylo i marnowac cudze pieniądze potraficie tylko wlepic mandat wypisany z taką kaligrafią że szok a jak mi sie wlamali do auta podalem numery radia i innych przedmiotow to nie potrafili odnaleźć najłatwiej zatrzymac auto które pewnie prowadzi pracownik zarabiając 1300 złotych a wlepic mandat np za 500 a potem sie cieszy dupek ze bedzie miał premie taka nasza policja
Avatar
transporter / 31 lipca 2010 o 16:51
0
Panie szanowny policjancie kazdy mysli o sobie mam takie pytanie skoro jestescie juz nimi to po co pewnie po to by spac w autach przy zapalonym silniku jak ostatnio bylo i marnowac cudze pieniądze potraficie tylko wlepic mandat wypisany z taką kaligrafią że szok a jak mi sie wlamali do auta podalem numery radia i innych przedmiotow to nie potrafili odnaleźć najłatwiej zatrzymac auto które pewnie prowadzi pracownik zarabiając 1300 złotych a wlepic mandat np za 500 a potem sie cieszy dupek ze bedzie miał premie taka nasza policja
Avatar
Gość / 7 marca 2009 o 21:14
0
No jak się ma na nazwisko "Psikuta" to nic dziwnego...
Avatar
Gość / 7 marca 2009 o 18:00
0
Do policji idą ludzie z kompleksami którzy chcą odreagować trudne dzieciństwo np. wyśmiewanie przez kolegów, pojeździć za darmo samochodami i nawpychać się kebabów i hamburgerów. Poza tym sam się przekonałem, że mają problemy z pisaniem: nie potrafią przepisać bez błędu nazwiska z dowodu:)
Avatar
strażak / 7 marca 2009 o 13:37
0
zdegustowany napisał:
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnich wywalczyli by inne traktowanie. MOJ APEL KIEROWCY CALEJ POLSKI LACZCIE SIE.

zdegustowany - Panie zawodowy kierowco - żeby być takim jak Pan, wystarczy być BEZROBOTNYM. urząd pracy zapłaci za kurs na C+E, żeby przejść badani trzeba nie mieć padaczki, nie być leczonym psychiatrycznie i widzieć cokolwiek. Szkolenia na przewozy są tylko kwestią paruset złotych.
Żeby zostać policjantem, trzeba się nadawać i całkiem całkiem postarać. Szkolenie policjanta trwa bardzo wiele lat. Policjant chroni społeczeństwo działa w interesie nas wszystkich. Ty działasz tylko w swoim interesie, a planując blokady miast działasz przeciwko nam wszystkim. Więc przypominam Ci to co słyszysz dosyć często: "Nie chciało się nosić teczki to kop dołeczki..."

zdegustowany - Panie zawodowy kierowco - żeby być takim jak Pan, wystarczy być BEZROBOTNYM. urząd pracy zapłaci za kurs na C+E, żeby przejść badani trzeba nie mieć padaczki, nie być leczonym psychiatrycznie i widzieć cokolwiek. Szkolenia na przewozy są tylko kwestią paruset złotych.
Żeby zostać policjantem, trzeba się nadawać i całkiem całkiem postarać. Szkolenie policjanta trwa bardzo wiele lat. Policjant chroni społeczeństwo działa w interesie nas wszystkich. Ty działasz tylko w swoim interesie, a planując blokad... rozwiń
Avatar
siuśmajtek / 7 marca 2009 o 13:23
0
Boś Panie "zdegustowany" cymbał. Do policji się nie nadawał i żal tyłek ściska? Przeczytaj pierwszy wpis co ludzie sądzą o zaczynających pracę w policji wykształconych, po studiach. Możliwość emki po 15latach to część pensji (tak samo jak ty dostajesz 200-300zł i natychmiast przepijasz - mundurowcy nie dostają tych 200,300zł a zamiast tego możliwość emki po 15latach), przez pierwsze lata mało kto będzie siedział za biurkiem i pierdział w stołek - tylko ciężko zasuwał, żeby się przebić.
Avatar
zdegustowany / 7 marca 2009 o 12:28
0
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnich wywalczyli by inne traktowanie. MOJ APEL KIEROWCY CALEJ POLSKI LACZCIE SIE.
Szlag mnie trafia jak czytam ze po 15 latach "biedny policjant" czy tez inny mundurowy ma tylko 40% emerytury, to po cholere zes tam szedl jeden z drugim???.Ja po 40 latach pracy jako kierowca zawodowy nie mam NIC i NIC mi sie nie nalezy gdyz mam "dopiero" 59 lat i musze pracowac do 65 roku zycia.Czy mojapraca przez te lata byla mniej stresujaca od pracy mundurowych?.Wina braku uregulowan prawnych lezy niestety po stronie samych kierowcow,gdyby zablokowali TIR-ami pare wiekszych miast to wzorem kierowcow panstw zachodnic... rozwiń
Avatar
Dick Arjow / 7 marca 2009 o 00:22
0
VIP napisał:
Pewnie sam siedzisz na kasie w biedronce... za 800 zł. A praca w policji poza miskim statusem społecznym i praoma innymi wadami ma sporo kożyści, tak to że w wieku 40 lat jestes emeytem )


#VIP zaprawszam do najbliższej księgarni po słownik ortograficzny!!!
Do księgarni, bo o tym, że są słowniki programowe, np. w aplikacjach i podkreślają na czerwono, nie wspomnę!!!

A tak a'propos służby w policji
to po 15 latach służby dostajesz aż 40% emerytury!!!

Oblicz ile to jest i nie pisz o domniemanych plusach!!!

PZdr.
sięgarni, bo o tym, że są słowniki programowe, np. w aplikacjach i podkreślają na czerwono, nie wspomnę!!!

A tak a'propos służby w policji
to po 15 latach służby dostajesz aż 40% emerytury!!!

Oblicz ile to jest i nie pisz o domniemanych plusach!!!

PZdr. rozwiń
Avatar
Gość / 7 marca 2009 o 00:06
0
np. emerytura po 15 latach. Wielu nie rozumie tego, że ludzie godzą się na pracę za minimalną pensję właśnie z powodu perspektywy emerytury po 15 latach. Zabierzcie emeryturę to w policji zostaną sami behapowcy z pissu.
Avatar
VIP / 6 marca 2009 o 23:53
0
marcinpolicjant napisał:
zastanawiam się jakim trzeba być niedojdą żeby po studiach przyjść do tej pracy za 1600 zl.


Pewnie sam siedzisz na kasie w biedronce... za 800 zł. A praca w policji poza miskim statusem społecznym i praoma innymi wadami ma sporo kożyści, tak to że w wieku 40 lat jestes emeytem )
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 0 0

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 0

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 4 5

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 6 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 14

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 22 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!