Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 września 2011 r.
15:31
Edytuj ten wpis

Radny PiS chce zakazu sprzedaży alkoholu obok kościołów i szkół

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 48 A A
Radny Marcin Nowak przygotował projekt uchwały, która zabrania sprzedaży alkoholu w sklepach na mias
Radny Marcin Nowak przygotował projekt uchwały, która zabrania sprzedaży alkoholu w sklepach na mias

Radny Marcin Nowak (PiS) przygotował projekt uchwały zakazującej sprzedaży alkoholu w sklepach na miasteczku akademickim. Chce także, by napojów wyskokowych nie sprzedawano w pobliżu przedszkoli, szkół, czy kościołów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mieszkańcy Wieniawy nie mogą sobie poradzić ze sklepami z alkoholem w okolicach dyskoteki Arena, narzekają, że w ich sąsiedztwie jest niebezpiecznie. Chciałbym wprowadzając taki zakaz i sprawić, że będzie tam spokojniej – mówi Marcin Nowak. – Chodzi mi także o bezpieczeństwo studentów. Awantury wywołują tam osoby przyjeżdżające z innych dzielnic.

Nowak przygotował projekt uchwały, która zabrania sprzedaży alkoholu w sklepach na miasteczku akademickim pomiędzy godz. 23 a 6 rano. Radny idzie też dalej i proponuje, by wprowadzić taki zakaz w innych częściach miasta w sklepach położonych w najbliższej okolicy: szkół i przedszkoli, placów zabaw, terenów ogólnodostępnych dla dzieci i młodzieży, placówek opieki społecznej, leczenia uzależnień, kościołów i boisk i skateparków.

– Nie jestem wyrocznią w tej sprawie, dlatego będę chciał skonsultować swój projekt uchwały z członkami komisji ds. leczenia uzależnień i studentami – wyjaśnia Nowak. Dziś radny ma się spotkać z przedstawicielami samorządu UMCS.

– Czy miasto może wprowadzić miejscowy zakaz sprzedaży alkoholu? – Ewentualną decyzję w takim zakresie może podjąć Rada Miasta, będziemy analizować projekt radnego – komentuje Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta Lublina.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
capik / 7 września 2011 o 10:31
0
http://lubelskicapik.blogspot.com/
Avatar
Małgorzata / 7 września 2011 o 09:06
0
To zwykła pokazówka przed wyborami. Ten goguś dużo obiecuje, a nic z tego nie wynika.
Avatar
Edzio / 7 września 2011 o 08:39
0
[quote name='antypisdzior' timestamp='1315337854' post='527788']
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
[/quote]
Banda czerwonych POjebów i konfidentów.
Avatar
Listonosz / 7 września 2011 o 08:27
0
Radny Nowak, no!! czy to nie ten sam co robił nigdyś zawrotną karierę na skrzynkach pocztowych??
Widać teraz robi krucjatę na Wieniawie. APAGE...
Avatar
antypisdzior / 6 września 2011 o 21:37
0
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
Avatar
matka Boża / 6 września 2011 o 21:34
0
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

[color="#FF0000"]Jak Kościół kroczy Drogą [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]?:

Na dobre [color="#FF0000"]ruszyła kampania wyborcza 2011 zza KRAT KONFESJONAŁU [/color]– widać to nawet po Prezydencie R.P. Komorowskim wszędobylskim KAToliku, a właściwie Chrześcijaninie! - [color="#FF0000"]wyznaje to publicznie w czasie przemów [/color]porównywalnych do Słowa Bożego.
Jednym Słowem: [color="#FF0000"]Prezydent przeszdł do Najnowszej Partii Politycznej [/color]PO-[color="#FF0000"]kutników[/color], bo jak nie odprawi PO-kuty, to nie pójdzie do Nieba – czyli księ[color="#FF0000"]ŻULKI MU Nie Odpuszczą[/color]!, a komu księŻULKI Odpuszczą? - nikomu ino Sobie!
W ślad za Prezydentem R.P. Podążają wszyscy z oczekiwaniem Narócenia Narodowego z tym, że [color="#FF0000"]PROSTO DO DOMU[/color].

[color="#FF0000"]Szamcący się [/color]bez[color="#FF0000"]Radny z Rachunkiem Sumienia [/color]zadanym w PO-kucie wPiS-anej w Tryb Wyborczy [color="#FF0000"]zapomniał, że w Kościele alkohol leje się beczkami [/color]– w czasie każdej Mszy Św.(irniętej) i[color="#FF0000"] nazywa się to KREW PAŃSKA[/color]!
[color="#FF0000"]Narąbany[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULEK niczym HARNAŚ uczy RELIGII w szkołach[/color]!
księ[color="#FF0000"]ŻULKI wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE[/color], a [color="#FF0000"]zapomniały[/color], że może być [color="#FF0000"]BEZALKOHOLOWA KREW PAŃSKA[/color]! - czyż to nie [color="#FF0000"]CUD[/color]?
Same digital [color="#FF0000"]dzieci mogą [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI pogomić kota konfrontując schizofreniczny obraz ECCLESIOFOBII pomieszanej z TEOFILIĄ z rzeczywistością[/color]!
Problem zostaje jeszcze z Ciałem Pańskim [color="#FF0000"]trzymanym w Tabernakulum[/color] stanowiącym [color="#FF0000"]Zaplecze Cateringowe Kościoła [/color]– w upały na pewno się psuje i nawet[color="#FF0000"] Konsekracja [/color]nycz nie daje. Wypada aby[color="#FF0000"] Sakralne Zaplecze Cateringowe posiadało Bezszronowe Lodóweczki[/color].

Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księ[color="#FF0000"]ŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY! [color="#FF0000"]Ludziom każe się żegnac idąc obok Kościoła, a sam zapier[/color]...nicza [color="#FF0000"]i nawet Krzyża nie machnie[/color]..., [color="#FF0000"]każdy ma się przyznawać publicznie, że KATolik[/color], a księ[color="#FF0000"]ŻULKI jadą samochodem w cywilu[/color]...

Skoro już o przebieraniu to: w trwającej kampanii Wyborczej 2011 nikt nie przebiera nawet w słowach – poczynając od Radia Maryja PO-kazujacego, że nawet w każdym wPiSie[color="#FF0000"] Ma Ryja i obrobi d[/color]... każdemu...

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający,[color="#FF0000"] że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać [/color]- , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Aby zamartwiony bezRADNY w Boskiej bezradności nie zamartwił się na Śmierć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC podrzuca Mu wiąchę [color="#FF0000"]Róży Duchownej [/color]i bukiet [color="#FF0000"]kąKULi[/color] – kąKUL – Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą [/color]i hodowany na KULawym faKULtecie Filozofii Przyrody... wszelkim PO-kutnym Po-czynaniom [color="#FF0000"]niech Przyświeca Światło Ducha Św.[/color](irniętego) POd PO-stacią[color="#FF0000"] KULoPATwy [/color]PO-kazującej [color="#FF0000"]jak Kościół Wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie [color="#FF0000"]i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,[color="#FF0000"] CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLID
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry nic... rozwiń
Avatar
Maks / 6 września 2011 o 21:29
0
Ech ci misjonarze ..... Historia prohibicji w USA niczego ich nie nauczyła. A może nie znają tej historii? Ale chyba tę o owocu z drzewa zakazanego wypadałoby znać!
Avatar
ttt / 6 września 2011 o 20:56
0
Radny Nowak nie musi udowadniać tego, że pracuje cały rok. To jest ewidentnie widać na wieniawie (przykładem jest orlik przy ul.poniatowskiego i drugi w budowie przy SP nr.6 oraz połączenie i walka o dwa kluby: lubliniankę i wieniawę) Jest wiele zasług dla tego radnego. Wiele rzeczy zrobił dla miasta i wcale nie muszą być wybory, żeby pracował. Z resztą nie chdozi o kulturalne wypicie piwa tylko totalne nawalenie się, bo właśnie to ma miejsce na terenie miasteczka akademickiego.
Avatar
quazir / 6 września 2011 o 20:51
0
Mety z gorzałą wrócą.Już widzę jak meliniarze łapki zacierają.
Avatar
mieszkanka miasteczka / 6 września 2011 o 20:48
0
jakbyscie mieszkali przy miasteczku akademickim cały rok, inaczej byscie spojrzeli na sprawę. Policja nic nie robi z takimi co piją do nieprzytomnosći i to jest największy ból!!
Avatar
capik / 7 września 2011 o 10:31
0
http://lubelskicapik.blogspot.com/
Avatar
Małgorzata / 7 września 2011 o 09:06
0
To zwykła pokazówka przed wyborami. Ten goguś dużo obiecuje, a nic z tego nie wynika.
Avatar
Edzio / 7 września 2011 o 08:39
0
[quote name='antypisdzior' timestamp='1315337854' post='527788']
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
[/quote]
Banda czerwonych POjebów i konfidentów.
Avatar
Listonosz / 7 września 2011 o 08:27
0
Radny Nowak, no!! czy to nie ten sam co robił nigdyś zawrotną karierę na skrzynkach pocztowych??
Widać teraz robi krucjatę na Wieniawie. APAGE...
Avatar
antypisdzior / 6 września 2011 o 21:37
0
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
Avatar
matka Boża / 6 września 2011 o 21:34
0
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

[color="#FF0000"]Jak Kościół kroczy Drogą [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]?:

Na dobre [color="#FF0000"]ruszyła kampania wyborcza 2011 zza KRAT KONFESJONAŁU [/color]– widać to nawet po Prezydencie R.P. Komorowskim wszędobylskim KAToliku, a właściwie Chrześcijaninie! - [color="#FF0000"]wyznaje to publicznie w czasie przemów [/color]porównywalnych do Słowa Bożego.
Jednym Słowem: [color="#FF0000"]Prezydent przeszdł do Najnowszej Partii Politycznej [/color]PO-[color="#FF0000"]kutników[/color], bo jak nie odprawi PO-kuty, to nie pójdzie do Nieba – czyli księ[color="#FF0000"]ŻULKI MU Nie Odpuszczą[/color]!, a komu księŻULKI Odpuszczą? - nikomu ino Sobie!
W ślad za Prezydentem R.P. Podążają wszyscy z oczekiwaniem Narócenia Narodowego z tym, że [color="#FF0000"]PROSTO DO DOMU[/color].

[color="#FF0000"]Szamcący się [/color]bez[color="#FF0000"]Radny z Rachunkiem Sumienia [/color]zadanym w PO-kucie wPiS-anej w Tryb Wyborczy [color="#FF0000"]zapomniał, że w Kościele alkohol leje się beczkami [/color]– w czasie każdej Mszy Św.(irniętej) i[color="#FF0000"] nazywa się to KREW PAŃSKA[/color]!
[color="#FF0000"]Narąbany[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULEK niczym HARNAŚ uczy RELIGII w szkołach[/color]!
księ[color="#FF0000"]ŻULKI wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE[/color], a [color="#FF0000"]zapomniały[/color], że może być [color="#FF0000"]BEZALKOHOLOWA KREW PAŃSKA[/color]! - czyż to nie [color="#FF0000"]CUD[/color]?
Same digital [color="#FF0000"]dzieci mogą [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI pogomić kota konfrontując schizofreniczny obraz ECCLESIOFOBII pomieszanej z TEOFILIĄ z rzeczywistością[/color]!
Problem zostaje jeszcze z Ciałem Pańskim [color="#FF0000"]trzymanym w Tabernakulum[/color] stanowiącym [color="#FF0000"]Zaplecze Cateringowe Kościoła [/color]– w upały na pewno się psuje i nawet[color="#FF0000"] Konsekracja [/color]nycz nie daje. Wypada aby[color="#FF0000"] Sakralne Zaplecze Cateringowe posiadało Bezszronowe Lodóweczki[/color].

Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księ[color="#FF0000"]ŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY! [color="#FF0000"]Ludziom każe się żegnac idąc obok Kościoła, a sam zapier[/color]...nicza [color="#FF0000"]i nawet Krzyża nie machnie[/color]..., [color="#FF0000"]każdy ma się przyznawać publicznie, że KATolik[/color], a księ[color="#FF0000"]ŻULKI jadą samochodem w cywilu[/color]...

Skoro już o przebieraniu to: w trwającej kampanii Wyborczej 2011 nikt nie przebiera nawet w słowach – poczynając od Radia Maryja PO-kazujacego, że nawet w każdym wPiSie[color="#FF0000"] Ma Ryja i obrobi d[/color]... każdemu...

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający,[color="#FF0000"] że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać [/color]- , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Aby zamartwiony bezRADNY w Boskiej bezradności nie zamartwił się na Śmierć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC podrzuca Mu wiąchę [color="#FF0000"]Róży Duchownej [/color]i bukiet [color="#FF0000"]kąKULi[/color] – kąKUL – Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą [/color]i hodowany na KULawym faKULtecie Filozofii Przyrody... wszelkim PO-kutnym Po-czynaniom [color="#FF0000"]niech Przyświeca Światło Ducha Św.[/color](irniętego) POd PO-stacią[color="#FF0000"] KULoPATwy [/color]PO-kazującej [color="#FF0000"]jak Kościół Wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie [color="#FF0000"]i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,[color="#FF0000"] CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLID
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry nic... rozwiń
Avatar
Maks / 6 września 2011 o 21:29
0
Ech ci misjonarze ..... Historia prohibicji w USA niczego ich nie nauczyła. A może nie znają tej historii? Ale chyba tę o owocu z drzewa zakazanego wypadałoby znać!
Avatar
ttt / 6 września 2011 o 20:56
0
Radny Nowak nie musi udowadniać tego, że pracuje cały rok. To jest ewidentnie widać na wieniawie (przykładem jest orlik przy ul.poniatowskiego i drugi w budowie przy SP nr.6 oraz połączenie i walka o dwa kluby: lubliniankę i wieniawę) Jest wiele zasług dla tego radnego. Wiele rzeczy zrobił dla miasta i wcale nie muszą być wybory, żeby pracował. Z resztą nie chdozi o kulturalne wypicie piwa tylko totalne nawalenie się, bo właśnie to ma miejsce na terenie miasteczka akademickiego.
Avatar
quazir / 6 września 2011 o 20:51
0
Mety z gorzałą wrócą.Już widzę jak meliniarze łapki zacierają.
Avatar
mieszkanka miasteczka / 6 września 2011 o 20:48
0
jakbyscie mieszkali przy miasteczku akademickim cały rok, inaczej byscie spojrzeli na sprawę. Policja nic nie robi z takimi co piją do nieprzytomnosći i to jest największy ból!!
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 142 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 392 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 23 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 19 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.