Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 września 2011 r.
15:31
Edytuj ten wpis

Radny PiS chce zakazu sprzedaży alkoholu obok kościołów i szkół

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 48 A A
Radny Marcin Nowak przygotował projekt uchwały, która zabrania sprzedaży alkoholu w sklepach na mias
Radny Marcin Nowak przygotował projekt uchwały, która zabrania sprzedaży alkoholu w sklepach na mias

Radny Marcin Nowak (PiS) przygotował projekt uchwały zakazującej sprzedaży alkoholu w sklepach na miasteczku akademickim. Chce także, by napojów wyskokowych nie sprzedawano w pobliżu przedszkoli, szkół, czy kościołów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mieszkańcy Wieniawy nie mogą sobie poradzić ze sklepami z alkoholem w okolicach dyskoteki Arena, narzekają, że w ich sąsiedztwie jest niebezpiecznie. Chciałbym wprowadzając taki zakaz i sprawić, że będzie tam spokojniej – mówi Marcin Nowak. – Chodzi mi także o bezpieczeństwo studentów. Awantury wywołują tam osoby przyjeżdżające z innych dzielnic.

Nowak przygotował projekt uchwały, która zabrania sprzedaży alkoholu w sklepach na miasteczku akademickim pomiędzy godz. 23 a 6 rano. Radny idzie też dalej i proponuje, by wprowadzić taki zakaz w innych częściach miasta w sklepach położonych w najbliższej okolicy: szkół i przedszkoli, placów zabaw, terenów ogólnodostępnych dla dzieci i młodzieży, placówek opieki społecznej, leczenia uzależnień, kościołów i boisk i skateparków.

– Nie jestem wyrocznią w tej sprawie, dlatego będę chciał skonsultować swój projekt uchwały z członkami komisji ds. leczenia uzależnień i studentami – wyjaśnia Nowak. Dziś radny ma się spotkać z przedstawicielami samorządu UMCS.

– Czy miasto może wprowadzić miejscowy zakaz sprzedaży alkoholu? – Ewentualną decyzję w takim zakresie może podjąć Rada Miasta, będziemy analizować projekt radnego – komentuje Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta Lublina.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
capik / 7 września 2011 o 10:31
0
http://lubelskicapik.blogspot.com/
Avatar
Małgorzata / 7 września 2011 o 09:06
0
To zwykła pokazówka przed wyborami. Ten goguś dużo obiecuje, a nic z tego nie wynika.
Avatar
Edzio / 7 września 2011 o 08:39
0
[quote name='antypisdzior' timestamp='1315337854' post='527788']
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
[/quote]
Banda czerwonych POjebów i konfidentów.
Avatar
Listonosz / 7 września 2011 o 08:27
0
Radny Nowak, no!! czy to nie ten sam co robił nigdyś zawrotną karierę na skrzynkach pocztowych??
Widać teraz robi krucjatę na Wieniawie. APAGE...
Avatar
antypisdzior / 6 września 2011 o 21:37
0
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
Avatar
matka Boża / 6 września 2011 o 21:34
0
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

[color="#FF0000"]Jak Kościół kroczy Drogą [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]?:

Na dobre [color="#FF0000"]ruszyła kampania wyborcza 2011 zza KRAT KONFESJONAŁU [/color]– widać to nawet po Prezydencie R.P. Komorowskim wszędobylskim KAToliku, a właściwie Chrześcijaninie! - [color="#FF0000"]wyznaje to publicznie w czasie przemów [/color]porównywalnych do Słowa Bożego.
Jednym Słowem: [color="#FF0000"]Prezydent przeszdł do Najnowszej Partii Politycznej [/color]PO-[color="#FF0000"]kutników[/color], bo jak nie odprawi PO-kuty, to nie pójdzie do Nieba – czyli księ[color="#FF0000"]ŻULKI MU Nie Odpuszczą[/color]!, a komu księŻULKI Odpuszczą? - nikomu ino Sobie!
W ślad za Prezydentem R.P. Podążają wszyscy z oczekiwaniem Narócenia Narodowego z tym, że [color="#FF0000"]PROSTO DO DOMU[/color].

[color="#FF0000"]Szamcący się [/color]bez[color="#FF0000"]Radny z Rachunkiem Sumienia [/color]zadanym w PO-kucie wPiS-anej w Tryb Wyborczy [color="#FF0000"]zapomniał, że w Kościele alkohol leje się beczkami [/color]– w czasie każdej Mszy Św.(irniętej) i[color="#FF0000"] nazywa się to KREW PAŃSKA[/color]!
[color="#FF0000"]Narąbany[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULEK niczym HARNAŚ uczy RELIGII w szkołach[/color]!
księ[color="#FF0000"]ŻULKI wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE[/color], a [color="#FF0000"]zapomniały[/color], że może być [color="#FF0000"]BEZALKOHOLOWA KREW PAŃSKA[/color]! - czyż to nie [color="#FF0000"]CUD[/color]?
Same digital [color="#FF0000"]dzieci mogą [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI pogomić kota konfrontując schizofreniczny obraz ECCLESIOFOBII pomieszanej z TEOFILIĄ z rzeczywistością[/color]!
Problem zostaje jeszcze z Ciałem Pańskim [color="#FF0000"]trzymanym w Tabernakulum[/color] stanowiącym [color="#FF0000"]Zaplecze Cateringowe Kościoła [/color]– w upały na pewno się psuje i nawet[color="#FF0000"] Konsekracja [/color]nycz nie daje. Wypada aby[color="#FF0000"] Sakralne Zaplecze Cateringowe posiadało Bezszronowe Lodóweczki[/color].

Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księ[color="#FF0000"]ŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY! [color="#FF0000"]Ludziom każe się żegnac idąc obok Kościoła, a sam zapier[/color]...nicza [color="#FF0000"]i nawet Krzyża nie machnie[/color]..., [color="#FF0000"]każdy ma się przyznawać publicznie, że KATolik[/color], a księ[color="#FF0000"]ŻULKI jadą samochodem w cywilu[/color]...

Skoro już o przebieraniu to: w trwającej kampanii Wyborczej 2011 nikt nie przebiera nawet w słowach – poczynając od Radia Maryja PO-kazujacego, że nawet w każdym wPiSie[color="#FF0000"] Ma Ryja i obrobi d[/color]... każdemu...

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający,[color="#FF0000"] że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać [/color]- , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Aby zamartwiony bezRADNY w Boskiej bezradności nie zamartwił się na Śmierć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC podrzuca Mu wiąchę [color="#FF0000"]Róży Duchownej [/color]i bukiet [color="#FF0000"]kąKULi[/color] – kąKUL – Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą [/color]i hodowany na KULawym faKULtecie Filozofii Przyrody... wszelkim PO-kutnym Po-czynaniom [color="#FF0000"]niech Przyświeca Światło Ducha Św.[/color](irniętego) POd PO-stacią[color="#FF0000"] KULoPATwy [/color]PO-kazującej [color="#FF0000"]jak Kościół Wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie [color="#FF0000"]i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,[color="#FF0000"] CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLID
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry nic... rozwiń
Avatar
Maks / 6 września 2011 o 21:29
0
Ech ci misjonarze ..... Historia prohibicji w USA niczego ich nie nauczyła. A może nie znają tej historii? Ale chyba tę o owocu z drzewa zakazanego wypadałoby znać!
Avatar
ttt / 6 września 2011 o 20:56
0
Radny Nowak nie musi udowadniać tego, że pracuje cały rok. To jest ewidentnie widać na wieniawie (przykładem jest orlik przy ul.poniatowskiego i drugi w budowie przy SP nr.6 oraz połączenie i walka o dwa kluby: lubliniankę i wieniawę) Jest wiele zasług dla tego radnego. Wiele rzeczy zrobił dla miasta i wcale nie muszą być wybory, żeby pracował. Z resztą nie chdozi o kulturalne wypicie piwa tylko totalne nawalenie się, bo właśnie to ma miejsce na terenie miasteczka akademickiego.
Avatar
quazir / 6 września 2011 o 20:51
0
Mety z gorzałą wrócą.Już widzę jak meliniarze łapki zacierają.
Avatar
mieszkanka miasteczka / 6 września 2011 o 20:48
0
jakbyscie mieszkali przy miasteczku akademickim cały rok, inaczej byscie spojrzeli na sprawę. Policja nic nie robi z takimi co piją do nieprzytomnosći i to jest największy ból!!
Avatar
capik / 7 września 2011 o 10:31
0
http://lubelskicapik.blogspot.com/
Avatar
Małgorzata / 7 września 2011 o 09:06
0
To zwykła pokazówka przed wyborami. Ten goguś dużo obiecuje, a nic z tego nie wynika.
Avatar
Edzio / 7 września 2011 o 08:39
0
[quote name='antypisdzior' timestamp='1315337854' post='527788']
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
[/quote]
Banda czerwonych POjebów i konfidentów.
Avatar
Listonosz / 7 września 2011 o 08:27
0
Radny Nowak, no!! czy to nie ten sam co robił nigdyś zawrotną karierę na skrzynkach pocztowych??
Widać teraz robi krucjatę na Wieniawie. APAGE...
Avatar
antypisdzior / 6 września 2011 o 21:37
0
Nowak a czy ty wiesz,że klecha pije wino w miejscu publicznym jakim jest kościól i co ty na to?
Avatar
matka Boża / 6 września 2011 o 21:34
0
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

[color="#FF0000"]Jak Kościół kroczy Drogą [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]?:

Na dobre [color="#FF0000"]ruszyła kampania wyborcza 2011 zza KRAT KONFESJONAŁU [/color]– widać to nawet po Prezydencie R.P. Komorowskim wszędobylskim KAToliku, a właściwie Chrześcijaninie! - [color="#FF0000"]wyznaje to publicznie w czasie przemów [/color]porównywalnych do Słowa Bożego.
Jednym Słowem: [color="#FF0000"]Prezydent przeszdł do Najnowszej Partii Politycznej [/color]PO-[color="#FF0000"]kutników[/color], bo jak nie odprawi PO-kuty, to nie pójdzie do Nieba – czyli księ[color="#FF0000"]ŻULKI MU Nie Odpuszczą[/color]!, a komu księŻULKI Odpuszczą? - nikomu ino Sobie!
W ślad za Prezydentem R.P. Podążają wszyscy z oczekiwaniem Narócenia Narodowego z tym, że [color="#FF0000"]PROSTO DO DOMU[/color].

[color="#FF0000"]Szamcący się [/color]bez[color="#FF0000"]Radny z Rachunkiem Sumienia [/color]zadanym w PO-kucie wPiS-anej w Tryb Wyborczy [color="#FF0000"]zapomniał, że w Kościele alkohol leje się beczkami [/color]– w czasie każdej Mszy Św.(irniętej) i[color="#FF0000"] nazywa się to KREW PAŃSKA[/color]!
[color="#FF0000"]Narąbany[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULEK niczym HARNAŚ uczy RELIGII w szkołach[/color]!
księ[color="#FF0000"]ŻULKI wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE[/color], a [color="#FF0000"]zapomniały[/color], że może być [color="#FF0000"]BEZALKOHOLOWA KREW PAŃSKA[/color]! - czyż to nie [color="#FF0000"]CUD[/color]?
Same digital [color="#FF0000"]dzieci mogą [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI pogomić kota konfrontując schizofreniczny obraz ECCLESIOFOBII pomieszanej z TEOFILIĄ z rzeczywistością[/color]!
Problem zostaje jeszcze z Ciałem Pańskim [color="#FF0000"]trzymanym w Tabernakulum[/color] stanowiącym [color="#FF0000"]Zaplecze Cateringowe Kościoła [/color]– w upały na pewno się psuje i nawet[color="#FF0000"] Konsekracja [/color]nycz nie daje. Wypada aby[color="#FF0000"] Sakralne Zaplecze Cateringowe posiadało Bezszronowe Lodóweczki[/color].

Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księ[color="#FF0000"]ŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna[/color]..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY! [color="#FF0000"]Ludziom każe się żegnac idąc obok Kościoła, a sam zapier[/color]...nicza [color="#FF0000"]i nawet Krzyża nie machnie[/color]..., [color="#FF0000"]każdy ma się przyznawać publicznie, że KATolik[/color], a księ[color="#FF0000"]ŻULKI jadą samochodem w cywilu[/color]...

Skoro już o przebieraniu to: w trwającej kampanii Wyborczej 2011 nikt nie przebiera nawet w słowach – poczynając od Radia Maryja PO-kazujacego, że nawet w każdym wPiSie[color="#FF0000"] Ma Ryja i obrobi d[/color]... każdemu...

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający,[color="#FF0000"] że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać [/color]- , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Aby zamartwiony bezRADNY w Boskiej bezradności nie zamartwił się na Śmierć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC podrzuca Mu wiąchę [color="#FF0000"]Róży Duchownej [/color]i bukiet [color="#FF0000"]kąKULi[/color] – kąKUL – Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą [/color]i hodowany na KULawym faKULtecie Filozofii Przyrody... wszelkim PO-kutnym Po-czynaniom [color="#FF0000"]niech Przyświeca Światło Ducha Św.[/color](irniętego) POd PO-stacią[color="#FF0000"] KULoPATwy [/color]PO-kazującej [color="#FF0000"]jak Kościół Wyprowadził Lud Boży w pole[/color]...

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU [/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie [color="#FF0000"]i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,[color="#FF0000"] CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLID
[color="#000080"]bez[color="#FF0000"]RADNI[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĄ ŚWIAT[/color]? Czyli Jak Odprawiać wPiS-aną w Wietrznosć PO-kutę:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry nic... rozwiń
Avatar
Maks / 6 września 2011 o 21:29
0
Ech ci misjonarze ..... Historia prohibicji w USA niczego ich nie nauczyła. A może nie znają tej historii? Ale chyba tę o owocu z drzewa zakazanego wypadałoby znać!
Avatar
ttt / 6 września 2011 o 20:56
0
Radny Nowak nie musi udowadniać tego, że pracuje cały rok. To jest ewidentnie widać na wieniawie (przykładem jest orlik przy ul.poniatowskiego i drugi w budowie przy SP nr.6 oraz połączenie i walka o dwa kluby: lubliniankę i wieniawę) Jest wiele zasług dla tego radnego. Wiele rzeczy zrobił dla miasta i wcale nie muszą być wybory, żeby pracował. Z resztą nie chdozi o kulturalne wypicie piwa tylko totalne nawalenie się, bo właśnie to ma miejsce na terenie miasteczka akademickiego.
Avatar
quazir / 6 września 2011 o 20:51
0
Mety z gorzałą wrócą.Już widzę jak meliniarze łapki zacierają.
Avatar
mieszkanka miasteczka / 6 września 2011 o 20:48
0
jakbyscie mieszkali przy miasteczku akademickim cały rok, inaczej byscie spojrzeli na sprawę. Policja nic nie robi z takimi co piją do nieprzytomnosći i to jest największy ból!!
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 142 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 392 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 23 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 19 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!