Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2007 r.
18:36
Edytuj ten wpis

Ręce precz od trajtka!

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A

Mieszkańcy Bronowic ślą listy do prasy, ludzie z Węglina rozlepiają apele na przystankach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie chcą, żeby trolejbus linii 153 omijał al. Kraśnicką jadąc nową trasą przez Czuby. Ratusz i MPK zapewniają: nikt nie straci, braki zostaną zrekompensowane.

Teraz trolejbus linii 153 z Węglina jedzie przez al. Kraśnicką. Racławickie i Lipową na Majdanek. Wkrótce ma zmienić trasę. Będzie kursować przez ul. Orkana, Armii Krajowej, Wileńską i Narutowicza, a dalej tak jak teraz: przez Piłsudskiego na Majdanek.
- Czy ktoś upadł na głowę, żeby zabierać nam trolejbus do śródmieścia? Owszem, jeździ tędy jeszcze linia 151, ale wszyscy się w nią nie pomieścimy - irytuje się Ewa Ciastoń, która codziennie dojeżdża do centrum z okolic szpitala przy al. Krasnickich. - Co nam zostanie innego? Wsiadać w turystyczno-krajoznawczą linię 26, która zahacza nawet o las, czy jechać dziesiątką przez miasteczko akademickie? - dodaje oburzona.
Kilka dni temu na przystankach ktoś rozlepił kartki, na których wypomina Ratuszowi zmianę trasy 153 i wprowadzoną ponad rok temu podobną zmianę trasy linii 10.
Miejscy urzędnicy twierdzą, że Węglin nie straci. - Na ten odcinek al. Kraśnickiej zostanie skierowana linia 150, która nie będzie już kursować na Zana. I to ona przejmie obsługę pasażerów jadących z Węglina do centrum - mówi Marek Czarnocki, zastępca kierownika miejskiego Biura Transportu Zbiorowego.
Z kolei pasażerowie wsiadający do trolejbusów na ul. Zana będą mieli więcej kursów 158. - I to powinno zrekompensować te zmiany - zapewnia Stanisław Wojnarowicz, rzecznik MPK Lublin. - Zresztą będziemy bacznie obserwować i w razie potrzeby wprowadzimy odpowiednie korekty.
Oburzeni są też mieszkańcy Bronowic. Dla nich na razie zmieni się niewiele, ale już w kwietniu trolejbus będzie skręcać z al. Piłsudskiego w Narutowicza.
- Przecież możliwe jest stworzenie oddzielnej linii, by nie odbierać tysiącom mieszkańców bardzo dobrego dojazdu do centrum, do szkół i na uczelnie - napisał do nas pan Andrzej, mieszkaniec Bronowic. Ale już za późno na zmiany. Zgodnie z unijnym projektem linia 153 będzie musiała jeździć nową trasą, bo inaczej miasto nie dostanie dopłaty do budowy trakcji.
Na razie jednak nie wiadomo, kiedy trolejbusy pojadą przez Czuby. Miało tak się stać 5 listopada. Ale odbiór techniczny nowej trakcji jeszcze trwa.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dokturek / 22 listopada 2007 o 12:07
0
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunku mogłaby powstać linia 157 BIS na trasie: Węglin - Al. Kraśnicka - Roztocze - Orkana - Armii Krajowej - Bohaterów Monte Cassino - Wileńska - Głęboka - Narutowicza - Lipowa - Racławickie - Al. Kraśnicka - Węglin. W ten sposób Aleja Kraśnicka nie zostałaby pozbawiona trolejbusów a mieszkańcy okolic Orkana zyskali dodatkowe połączenie z centrum miasta.
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunk... rozwiń
Avatar
NN / 21 listopada 2007 o 22:00
0
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni na tym interesie jeszcze zarobić. Oby się nie obudzili z ręką w nocniku, bo jak się sprywatyzuje przewoźnika, to prywatny właściciel nie będzie się bał egzekwować należnych dopłat na drodze sądowej. Ale to już pewnie nie problem tej ekipy, ale następnej. Bo co ich może obchodzić co będzie w przyszłości, problem zostanie przesunięty w czasie i niech się martwią ich następcy.
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni ... rozwiń
Avatar
empek / 21 listopada 2007 o 21:02
0
Nie wiem, o co tyle hałasu, przecież po zabraniu 153, mieszkańcy Węglina dostaną 150-tkę, a od niedawna jeździ nowa linia autobusowa 76
Avatar
lenin / 21 listopada 2007 o 15:36
0
hehe no chyba ze ktos na kulu studiuje he he .. swoja droga zastanawiam sie czego zaden autobus nie jezdzi wzdluz uczelni, czemu tylko do kulu moze byc blisko?
Avatar
(Anonimowy) / 21 listopada 2007 o 15:35
0
no chyba ze ktos na kulu studiuje he he . . . ;| ja akurat ar to racja, zgodze sie!
Avatar
CzarnyZajaczek / 21 listopada 2007 o 13:41
0
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na przyjazd 3-go czy 4-go trajtka żeby się wreszcie tam dopchaćW Lublinie jest stosunkowo mało trakcji trolejbusowych, ale trzeba je wykorzystać na maxa, ponieważ:* w zajezdniach są nadmiarowe trolejbusy* stary trolejbus nie wymaga tylu napraw co o połowę nowszy autobus, tam po prostu nie ma co się psuć* przepełniony autobus zdycha na stromych podjazdach (na razie mamy mało takich które sobie w miarę radzą), a dla trajtka to nie problem, bo silnik elektryczny nie ma minimalnej liczby obrotów przy której gaśnie* silnik elektryczny nie ma problemów z działaniem w zimie, w przeciwnieństwie do tych wszystkich zdezelowanych trupów autobusów jakie są w lubelskim MPK - w regionie gdzie 20-stopniowy mróz to nie jest anomalia to ma duże znaczenie
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na pr... rozwiń
Avatar
pk / 21 listopada 2007 o 09:50
0
Mieszkam na bronowicach i mi to pasuje, to tej pory 153 i 158 miały taką samą trasę , bezsęs. Terza 153 będzie łatwiej dojechać na uczelnię bo bedzie jechała ul. Głęboką a z tamtąd jest bliżej niż z Racławickich. Powstała nowa trasa a ludziom żle!!!!!!!
Avatar
zxc / 21 listopada 2007 o 09:28
0
Zapraszam osoby, które twierdzą że zmiana trasy 153 nie utrudni życia mieszkańcom Bronowic na przejażdżkę linia 153 albo 158 z Racławickich w stronę Majdanka. W tych trolejbusach obecnie jest tłok nawet po 19!!! nie wspominając o godzinach szczytu. a może zamiast 153 uruchomić autobus o podobnej trasie???
Avatar
janek z działek / 21 listopada 2007 o 07:26
0
Ludzie , ja sam nie korzystam z komunikacji miejskiej, ale doskonale Was rozumie, z tym że MPK tak układa trasy i rozkład żebyście musieli się przesiadać i kasować więcej biletów.Jestem za bojkotem MPK, to jest przedsiębiorstwo użyteczności publicznej ale niestety nie działa na korzyść mieszkańców tylko na swoje utrzymanie , mimo że jest dotowane przez samorząd
Avatar
dokturek / 22 listopada 2007 o 12:07
0
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunku mogłaby powstać linia 157 BIS na trasie: Węglin - Al. Kraśnicka - Roztocze - Orkana - Armii Krajowej - Bohaterów Monte Cassino - Wileńska - Głęboka - Narutowicza - Lipowa - Racławickie - Al. Kraśnicka - Węglin. W ten sposób Aleja Kraśnicka nie zostałaby pozbawiona trolejbusów a mieszkańcy okolic Orkana zyskali dodatkowe połączenie z centrum miasta.
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunk... rozwiń
Avatar
NN / 21 listopada 2007 o 22:00
0
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni na tym interesie jeszcze zarobić. Oby się nie obudzili z ręką w nocniku, bo jak się sprywatyzuje przewoźnika, to prywatny właściciel nie będzie się bał egzekwować należnych dopłat na drodze sądowej. Ale to już pewnie nie problem tej ekipy, ale następnej. Bo co ich może obchodzić co będzie w przyszłości, problem zostanie przesunięty w czasie i niech się martwią ich następcy.
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni ... rozwiń
Avatar
empek / 21 listopada 2007 o 21:02
0
Nie wiem, o co tyle hałasu, przecież po zabraniu 153, mieszkańcy Węglina dostaną 150-tkę, a od niedawna jeździ nowa linia autobusowa 76
Avatar
lenin / 21 listopada 2007 o 15:36
0
hehe no chyba ze ktos na kulu studiuje he he .. swoja droga zastanawiam sie czego zaden autobus nie jezdzi wzdluz uczelni, czemu tylko do kulu moze byc blisko?
Avatar
(Anonimowy) / 21 listopada 2007 o 15:35
0
no chyba ze ktos na kulu studiuje he he . . . ;| ja akurat ar to racja, zgodze sie!
Avatar
CzarnyZajaczek / 21 listopada 2007 o 13:41
0
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na przyjazd 3-go czy 4-go trajtka żeby się wreszcie tam dopchaćW Lublinie jest stosunkowo mało trakcji trolejbusowych, ale trzeba je wykorzystać na maxa, ponieważ:* w zajezdniach są nadmiarowe trolejbusy* stary trolejbus nie wymaga tylu napraw co o połowę nowszy autobus, tam po prostu nie ma co się psuć* przepełniony autobus zdycha na stromych podjazdach (na razie mamy mało takich które sobie w miarę radzą), a dla trajtka to nie problem, bo silnik elektryczny nie ma minimalnej liczby obrotów przy której gaśnie* silnik elektryczny nie ma problemów z działaniem w zimie, w przeciwnieństwie do tych wszystkich zdezelowanych trupów autobusów jakie są w lubelskim MPK - w regionie gdzie 20-stopniowy mróz to nie jest anomalia to ma duże znaczenie
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na pr... rozwiń
Avatar
pk / 21 listopada 2007 o 09:50
0
Mieszkam na bronowicach i mi to pasuje, to tej pory 153 i 158 miały taką samą trasę , bezsęs. Terza 153 będzie łatwiej dojechać na uczelnię bo bedzie jechała ul. Głęboką a z tamtąd jest bliżej niż z Racławickich. Powstała nowa trasa a ludziom żle!!!!!!!
Avatar
zxc / 21 listopada 2007 o 09:28
0
Zapraszam osoby, które twierdzą że zmiana trasy 153 nie utrudni życia mieszkańcom Bronowic na przejażdżkę linia 153 albo 158 z Racławickich w stronę Majdanka. W tych trolejbusach obecnie jest tłok nawet po 19!!! nie wspominając o godzinach szczytu. a może zamiast 153 uruchomić autobus o podobnej trasie???
Avatar
janek z działek / 21 listopada 2007 o 07:26
0
Ludzie , ja sam nie korzystam z komunikacji miejskiej, ale doskonale Was rozumie, z tym że MPK tak układa trasy i rozkład żebyście musieli się przesiadać i kasować więcej biletów.Jestem za bojkotem MPK, to jest przedsiębiorstwo użyteczności publicznej ale niestety nie działa na korzyść mieszkańców tylko na swoje utrzymanie , mimo że jest dotowane przez samorząd
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start chce zrobić kolejny krok. W czwartek rusza Memoriał Zdzisława Niedzieli

TBV Start chce zrobić kolejny krok. W czwartek rusza Memoriał Zdzisława Niedzieli 2 0

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego sezonu. Koszykarze z Lublina mają przed sobą próbę generalną przed zaplanowanym na 7 października meczem z Legią Warszawa. W czwartek i piątek w hali Globus będzie rozgrywany Memoriał Zdzisława Niedzieli

Aktywni z Lublina. Uroczysta gala i wręczenie medali [zdjęcia]
galeria

Aktywni z Lublina. Uroczysta gala i wręczenie medali [zdjęcia] 0 0

Na corocznym spotkaniu ze środowiskiem osób niepełnosprawnych prezydent uhonorował zasłużone osoby niepełnosprawne oraz osoby i instytucje działające w Lublinie na rzecz pełnego włączenia społecznego osób z niepełnosprawnościami.

Dożywocie dla zabójcy piłkarza Garbarni Kurów. Ukrainiec zadał serię ciosów nożem
PILNE
galeria
film

Dożywocie dla zabójcy piłkarza Garbarni Kurów. Ukrainiec zadał serię ciosów nożem 11 8

37-letni Ukrainiec usłyszał w środę wyrok dożywocia za zabójstwo piłkarza. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Lublinie.

Śmieci w kopalni piachu. Skąd się tutaj wzięły? Sprawą zajmą się policjanci
galeria

Śmieci w kopalni piachu. Skąd się tutaj wzięły? Sprawą zajmą się policjanci 1 1

Po naszej publikacji Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie nielegalnych śmieci w kopalnianej niecce w byłej kopalni piachu w Wólce Rokickiej

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów 61 53

Swoje obietnice dla Czubów przedstawił dzisiaj poseł Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina.

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów
galeria

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów 0 3

Kilkuset statystów potrzebuje ekipa serialu „Wojenne dziewczyny”, która zapowiedziała na najbliższą niedzielę casting w Trybunale Koronnym na staromiejskim Rynku.

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny]
film

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny] 0 2

Kler. Kontrowersyjny film Wojciech Smarzowskiego w piątek wejdzie na ekrany. W którym kinie w Lublinie można go zobaczyć?

Uczniowie dostali ciągnik do nauki

Uczniowie dostali ciągnik do nauki 0 0

Uczniowie szkoły w Leśnej Podlaskiej dostali ciągnik. Będzie służył do zajęć praktycznych.

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia, wideo] 16 3

Pożar elewacji wieżowca przy ul. Paganiniego. Na miejscu jest 5 zastępów straży pożarnej.

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie 0 0

700 specjalistów z Europy, USA, Kanady i Azji ma przyjechać na Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, który zaczyna się 27 września w Lublinie.

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto 5 3

Liczyła się każda minuta, a mężczyzna nie znał drogi do szpitala, o pilną pomoc poprosił puławskich policjantów. Dzięki pilotażowi mundurowych, 34-latka na czas dotarła trakt porodowy.

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci 1 0

W Zamojskim Szpitalu Niepublicznym powstaje EMOstrefa. Rodzice najmłodszych pacjentów będę mieli lepsze warunki do przebywania ze swoimi dziećmi.

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy
30 listopada 2018, 20:00

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy 0 0

Teatr zaprasza na… potańcówkę. Do tańca zagra Mała Orkiestra Dancingowa. Można już rezerwować miejsca, koszt biletu to 150 zł od osoby

Wypadł z drogi, dachował na polu. Przestraszyła go ciężarówka?

Wypadł z drogi, dachował na polu. Przestraszyła go ciężarówka? 0 8

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na polu. Kierowca tłumaczył, że przestraszył się jadącej z naprzeciwka ciężarówki.

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów 0 0

Wybory samorządowe 2018. Lista kandydatów na wójta w powiecie janowskim

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!