Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2010 r.
14:42
Edytuj ten wpis

Sanepid w restauracji Jesz Burger na deptaku: Było źle, ale nie tragicznie

Autor: Zdjęcie autora mb
0 30 A A

500 zł mandatu nałożył sanepid na właścicieli restauracji Jesz Burger na lubelskim deptaku. Inspektorzy znaleźli sporo uchybień, ale nie na tyle poważnych, żeby zamknąć lokal.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ss / 23 września 2010 o 09:58
0
Czyli co? Dostali dwa mandaty w każdym lokalu po 500zł. Teraz kupią wołowinkę)))
A tak w ogóle to skoro było brudno -- jakim trzeba być tępakiem aby nie posprzatać, czekając na inspekcję o której się wie?
Avatar
rud / 22 września 2010 o 20:10
0
[size="1"][size="2"]Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kucharz du.pa i aż takiej afery by nie było.[/size][/size]

Brawo! Jakbyście dobrze oglądali program to byście może chociaż widzieli, że nawet jak p. Magda przygotowywała burgery to nie były dosmażone do końca. To jest urok wołowiny. Po pierwsze: nie da się jej do końca wysmażyć, bo później smakuje jak podeszwa. Po drugie: jeszcze czerwona w środku jest najsmaczniejsza. Dlatego ludzie jedzą pół krwiste steki!
[size="1"][size="2"]Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kucharz du.pa i aż takiej afery by nie było.[/size][/size]

Brawo! Jakbyście dobrze oglądali program to byście może chociaż widzieli, że nawet jak p. Magda przygotowywała b... rozwiń
Avatar
imka / 22 września 2010 o 12:44
0
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam widok w menu bym pawia puścił. Pozdrawiam myślących!
[/quote]
A co byś powiedział na spleśniałą kolbę kukurydzy? Smaczniejsza od zupy??? :-)
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam w... rozwiń
Avatar
ona / 22 września 2010 o 11:36
0
Byliśmy w sobotę po imprezie w Jeszu na Jasnej. Zamówiliśmy rzeźniki! i CO? Wstaje w niedziele, okropny bół brzucha. Powód - jedyny jaki mi przychodzi na myśl to właśnie nieświeże mięso! Zastanawia mnie czy nie stało się tak, że jeśli już skontrolowany JB na Jasnej, nie przerzucono do niego mięsa z Deptaka.. Nie życze najgorszemu wrogowi takiego uczucia bólu! Zrobienie kilku kroków - koszmar!
Avatar
szkoda / 22 września 2010 o 11:35
0
Przecież oni wiedzieli, ze moga mieć kontrole w każdej chwili. Wydaje mi się, ze myślei, że wszystko jest "tip top", czyli aż strach pomysleć co było wcześniej...
Avatar
qwerty / 22 września 2010 o 11:06
0
plebs się dalej emocjonuje rzekomo zepsutym mięsem w cudzym hamburgerze, a to że prezydent miasta kiwa mieszkańców od czterech lat nikogo nie bulwersuje. wypchane telewizorem umysły.
Avatar
KOLKA / 22 września 2010 o 10:14
0
Ameryckie g*wno na chińskiej zastawie ...normalni ludzie,na ten widok puszczają pawie.Prawdę mówiąc na sam widok
Gesslerowej i hot dogów czy burgerów jednakowo mi się robi....poczekajcie chwilę, muszę iść do kibla ZARAZ Z..WRACAM.
Avatar
mig / 22 września 2010 o 07:41
0
Znaffcy, kotlety do hamburgera robi się z krówki (wołowiny), a nie ze świnki (wieprzowiny).

Po drugie - Sanepid może nałożyć mandat w wysokości do 500 zł. Dali maksimum, więc to o czymś świadczy.

Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kucharz du.pa i aż takiej afery by nie było.

Czekamy, panowie Kubejko, na pozew sądowy. Będzie niezły ubaw, jak zaczniecie udowadniać, że Gessler wchodziła do knajpy z zamiarem wyplucia hamburgera
Znaffcy, kotlety do hamburgera robi się z krówki (wołowiny), a nie ze świnki (wieprzowiny).

Po drugie - Sanepid może nałożyć mandat w wysokości do 500 zł. Dali maksimum, więc to o czymś świadczy.

Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kuchar... rozwiń
Avatar
gosc / 21 września 2010 o 23:40
0
Ciekawi mnie jak oni wystawiali szklaną lodówkę w czerwcu na 30 stopniowy upał gdy program był kręcony w lipcu ?
Avatar
mm / 21 września 2010 o 23:33
0
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam widok w menu bym pawia puścił. Pozdrawiam myślących!
[/quote]

Klon czy nie klon, chłopaki mogliby mieć dobrą reklamę za darmo gdyby z nią współpracowali. Jeśli sami zgłosili się do programu, to powinni wyciągnąć z jej porad jak najlepsze wnioski i je zastosować.Zreszą, ta dyskusja jest bez sensu, wyszło szydło z worka i tyle. Aż strach pomyśleć co się dzieje w innych "restauracjach"
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam w... rozwiń
Avatar
ss / 23 września 2010 o 09:58
0
Czyli co? Dostali dwa mandaty w każdym lokalu po 500zł. Teraz kupią wołowinkę)))
A tak w ogóle to skoro było brudno -- jakim trzeba być tępakiem aby nie posprzatać, czekając na inspekcję o której się wie?
Avatar
rud / 22 września 2010 o 20:10
0
[size="1"][size="2"]Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kucharz du.pa i aż takiej afery by nie było.[/size][/size]

Brawo! Jakbyście dobrze oglądali program to byście może chociaż widzieli, że nawet jak p. Magda przygotowywała burgery to nie były dosmażone do końca. To jest urok wołowiny. Po pierwsze: nie da się jej do końca wysmażyć, bo później smakuje jak podeszwa. Po drugie: jeszcze czerwona w środku jest najsmaczniejsza. Dlatego ludzie jedzą pół krwiste steki!
[size="1"][size="2"]Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kucharz du.pa i aż takiej afery by nie było.[/size][/size]

Brawo! Jakbyście dobrze oglądali program to byście może chociaż widzieli, że nawet jak p. Magda przygotowywała b... rozwiń
Avatar
imka / 22 września 2010 o 12:44
0
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam widok w menu bym pawia puścił. Pozdrawiam myślących!
[/quote]
A co byś powiedział na spleśniałą kolbę kukurydzy? Smaczniejsza od zupy??? :-)
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam w... rozwiń
Avatar
ona / 22 września 2010 o 11:36
0
Byliśmy w sobotę po imprezie w Jeszu na Jasnej. Zamówiliśmy rzeźniki! i CO? Wstaje w niedziele, okropny bół brzucha. Powód - jedyny jaki mi przychodzi na myśl to właśnie nieświeże mięso! Zastanawia mnie czy nie stało się tak, że jeśli już skontrolowany JB na Jasnej, nie przerzucono do niego mięsa z Deptaka.. Nie życze najgorszemu wrogowi takiego uczucia bólu! Zrobienie kilku kroków - koszmar!
Avatar
szkoda / 22 września 2010 o 11:35
0
Przecież oni wiedzieli, ze moga mieć kontrole w każdej chwili. Wydaje mi się, ze myślei, że wszystko jest "tip top", czyli aż strach pomysleć co było wcześniej...
Avatar
qwerty / 22 września 2010 o 11:06
0
plebs się dalej emocjonuje rzekomo zepsutym mięsem w cudzym hamburgerze, a to że prezydent miasta kiwa mieszkańców od czterech lat nikogo nie bulwersuje. wypchane telewizorem umysły.
Avatar
KOLKA / 22 września 2010 o 10:14
0
Ameryckie g*wno na chińskiej zastawie ...normalni ludzie,na ten widok puszczają pawie.Prawdę mówiąc na sam widok
Gesslerowej i hot dogów czy burgerów jednakowo mi się robi....poczekajcie chwilę, muszę iść do kibla ZARAZ Z..WRACAM.
Avatar
mig / 22 września 2010 o 07:41
0
Znaffcy, kotlety do hamburgera robi się z krówki (wołowiny), a nie ze świnki (wieprzowiny).

Po drugie - Sanepid może nałożyć mandat w wysokości do 500 zł. Dali maksimum, więc to o czymś świadczy.

Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kucharz du.pa i aż takiej afery by nie było.

Czekamy, panowie Kubejko, na pozew sądowy. Będzie niezły ubaw, jak zaczniecie udowadniać, że Gessler wchodziła do knajpy z zamiarem wyplucia hamburgera
Znaffcy, kotlety do hamburgera robi się z krówki (wołowiny), a nie ze świnki (wieprzowiny).

Po drugie - Sanepid może nałożyć mandat w wysokości do 500 zł. Dali maksimum, więc to o czymś świadczy.

Po trzecie - obejrzyjcie sobie dokładnie program (jest dostępny za darmy w vod.onet.pl). Gessler otworzyła hamburgera, którego jej podano i pokazała mięso do kamery - było na wpół surowe ! Gdyby chociaż dopiekli je porządnie, to by nie śmierdziało ! Już lepiej było to mięso przypalić - wtedy powiedziałaby, że kuchar... rozwiń
Avatar
gosc / 21 września 2010 o 23:40
0
Ciekawi mnie jak oni wystawiali szklaną lodówkę w czerwcu na 30 stopniowy upał gdy program był kręcony w lipcu ?
Avatar
mm / 21 września 2010 o 23:33
0
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam widok w menu bym pawia puścił. Pozdrawiam myślących!
[/quote]

Klon czy nie klon, chłopaki mogliby mieć dobrą reklamę za darmo gdyby z nią współpracowali. Jeśli sami zgłosili się do programu, to powinni wyciągnąć z jej porad jak najlepsze wnioski i je zastosować.Zreszą, ta dyskusja jest bez sensu, wyszło szydło z worka i tyle. Aż strach pomyśleć co się dzieje w innych "restauracjach"
[quote name='demot' date='21 wrzesień 2010 - 23:01 ' timestamp='1285102900' post='350959']
sranie w banie... ta baba jest zwykłą idiotką, klonem brytyjskiego programu, wytworem tefałenu. Wystarczy zobaczyć w jakich środowiskach się obraca (aktorów i polityków z jedynie słusznej partii) żeby stwierdzić że to co robi zwykłe brednie i żer dla tępaków i oglądaczy tefałenu. Ten lokal nie powinien trafić do tego programu bo żadna z niego restauracja, a jeśli chodzi o zupę z kukurydzy w JeszBurgerze to na sam w... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 11 10

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 2

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 3 2

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 51 12

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 37 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców