Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 stycznia 2011 r.
21:31
Edytuj ten wpis

Sanepid zamknął pub Index na miasteczku akademickim. Roiło się od much

0 31 A A
W pubie Index sanepid miał nawet zastrzeżenia do czystości talerzy (sxc)
W pubie Index sanepid miał nawet zastrzeżenia do czystości talerzy (sxc)

Warunki sanitarne w pubie Index przy ul. Langiewicza były rażąco złe - oceniają inspektorzy sanepidu, którzy w weekend skontrolowali też inne lubelskie lokale i knajpy. Okazało się, że w niektórych łamano ustawę o zakazie palenia w miejscach publicznych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Największe wrażenie na pracownikach inspekcji sanitarnej wywarł studencki pub Index na miasteczku akademickim. Mimo zimowej pory, w pomieszczeniu roiło się od żywych much. – To najprawdopodobniej przez brak odpowiednich uszczelek w pomieszczeniu – mówi Barbara Sawa – Wojtanowicz, kierownik działu żywności w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

W lokalu nie przestrzegano wielu przepisów o zasadach prowadzenia działalności gastronomicznej. – Klienci lokalu mogli łatwo zarazić się salmonellą. Surowe mięso drobiowe leżało bezpośrednio na produktach gotowych do spożycia. Noże i deski do krojenia myte były w jednokomorowym zlewie, w którym poddawano też obróbce warzywa. Pracownicy nie mieli środków do mycia i dezynfekcji rąk. Używali też ręczników wielokrotnego użytku. Na ścianach odpryskiwała farba – wymienia Barbara Sawa – Wojtanowicz. Sanepid miał nawet zastrzeżenia do czystości talerzy.

Wizyta kontrolerów zakończyła się zamknięciem studenckiego pubu. Właściciel lokalu zapłaci teraz 500 zł mandatu. Index będzie otwarty dopiero, gdy pracownicy poprawią warunki sanitarne, a sanepid zaakceptuje je sanepid podczas kolejnej wizyty.

500 zł kary za palenie w knajpie

Nieco lepiej było w restauracji La Casa przy ul. Obrońców Pokoju. Inspektorzy nie wydali decyzji o zamknięciu lokalu. – Wypisaliśmy jednak mandat w wysokości 500 zł, ponieważ właściciel nie przestrzegał ustawy antynikotynowej. Wewnątrz nie było wygospodarowanego oddzielnego pomieszczenia dla osób palących – wyjaśnia Barbara Sawa – Wojtanowicz. I dodaje: - Do stycznia jedynie upominaliśmy szefów punktów gastronomicznych, jeśli łamali tę ustawę. Od nowego roku mamy już uprawnienia do tego, by karać ich grzywną.

Najlepiej wypadła kontrola w pizzerii Casa Mia przy ul. Hryniewieckiego. – Spełniała wszelkie przepisy o warunkach prowadzenia działalności gastronomicznej - twierdzi inspektor sanepidu. - Stan sanitarny lubelskich lokali w 2010 roku uległ znaczącej poprawie – dodaje.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ania / 11 marca 2011 o 12:21
0
[quote name='ula' timestamp='1294683603' post='420419']
A czy Sanepid załatwił już sprawę z Dworem Leśce. Jakiś czas temu pisali o tym że Dwór Leśce nie ma zgody na prowadzenie kuchni i nie wiem jak ta sprawa się skończyła...
[/quote]
Avatar
komiks / 20 stycznia 2011 o 17:56
0
Witam widzę że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy co się dzieję tak naprawdę na kuchni w indexie nie jedno krotnie pizze lądowały na podłodze bo spadły z łopaty a i tak były serwowane a po za tym sanepid miał racje zamykają tą knajpę bo gdzie nie zajrzeć to syf dziwne że nie mają jeszcze myszy
Avatar
Pająk z Indexu / 17 stycznia 2011 o 23:39
0
Zostawcie moje muchy w spokoju jak nie będzie ich w kuchni to nie będę się już u was stołował. Jednak wiem że z głodu nie umrę bo zawsze macie świeże muchy. Przeszkadzają mi karaluchy w ubikacji i szczur na zapleczu dlatego wezwałem sanepid

Pozdrawiam
Wasz Kochany Pająk

Ps
Nie przeszkadzają mi brudne talerze bo z nich nie jem
Avatar
amela / 16 stycznia 2011 o 12:10
0
Dla Was mogę być nawet inspektorem z sanepidu :)hehe, który lubi zamykać knajpy by dowartościować inne:)
A tak na zakończenie to informacje hmmm... łatwo uzyskać nawet słuchając rozmów ochrony w szatni (Pauza).
Pozdrawiam:)
Avatar
ola / 15 stycznia 2011 o 15:49
0
ja powiem tak chodzę do tych pubów zarowno w indexe jak i w ppauzie czy grlilowni jest swietna obsluga to ze w indexe sie czepili no coz bywa mieli syf naprawili to skoro po jednym dniu zamkniecia sanepid z powrotem dopuscil bar do funkcjonowania mysle ze teraz jest lepeij dlatego nie boje sie tam jesc teraz mam przynajmniej pewnosc ze maja tam wszystko jak nalezy w grilowni tez jest pysznie maja swietne fryty i karczek a w pauzie jest tez dobra pizza ale osobiscie wole z indexu
ja powiem tak chodzę do tych pubów zarowno w indexe jak i w ppauzie czy grlilowni jest swietna obsluga to ze w indexe sie czepili no coz bywa mieli syf naprawili to skoro po jednym dniu zamkniecia sanepid z powrotem dopuscil bar do funkcjonowania mysle ze teraz jest lepeij dlatego nie boje sie tam jesc teraz mam przynajmniej pewnosc ze maja tam wszystko jak nalezy w grilowni tez jest pysznie maja swietne fryty i karczek a w pauzie jest tez dobra pizza ale osobiscie wole z indexu rozwiń
Avatar
Y / 14 stycznia 2011 o 15:41
0
Najlepszą obroną jest atak. I tyle w temacie.
Avatar
kasia / 13 stycznia 2011 o 22:36
0
[quote name='Amator mięsa wszelakiego' timestamp='1294877284' post='421875']
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyjaśnię dlaczego tak piszę :
1) Pierwszym postem, zamiast próbować bronić Index zaczęłaś naskakiwać na knajpy obok, dlaczego ? Skąd ta wrogość ?
2) Kto ukradł kucharzy z Indexu? Skąd takie plotki znasz ? Bo jak przeczuwam, żaden z klientów Indexu aż tak zaznajomiony nie był z tą sprawą. Ja na ten przykład słyszę o tym fakcie po raz pierwszy.

Tak do Twoich wypowiedzi droga Amelio, jeżeli uważasz, że pizza w Klubokawiarni Pauza i pizza w Pubie Index są identyczne, to uważam, że nie jadłaś pizzy z Pauzy lub z Indexu. A stawiam, że nie jesteś za pan brat z Pauzą to raczej ich pizzy nie próbowałaś.

Skąd wrogość do Pubu Grillownia, owszem jadłem u nich nie tylko karkówkę ale i inne dania i stwierdzam z ręką na sercu, że lepszego jedzonka z grilla sam bym nie przygotował. Karczek bez przypraw ? Suchy jak drewno ? PEWNY jestem na 100% że w życiu nie jadłaś nic z Grillowni.

Popijawy z właścicielami Pauzy ? A kto jest właściwie właścicielem czy też właścicielami Pauzy ? Ja nie widzę a często w Grillowni bywam, żeby ktoś miał większe a ktoś mniejsze względy u chłopaków za barem.



A tak właściwie, bo rozpisałem się za bardzo nie na temat. Pizza w Indexie BYŁA dobra, ale widać siedli na laurach i się za bardzo nie przykładali. Miejmy tylko nadzieję, że się polepszy przez ten incydent i wróci do nas odmieniony Index Pub z taką pizzą, jaką miał na początku.


Pozdrowionka
[/quote]
[quote name='Amator mięsa wszelakiego' timestamp='1294877284' post='421875']
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyj... rozwiń
Avatar
Amator mięsa wszelakiego / 13 stycznia 2011 o 01:08
0
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyjaśnię dlaczego tak piszę :
1) Pierwszym postem, zamiast próbować bronić Index zaczęłaś naskakiwać na knajpy obok, dlaczego ? Skąd ta wrogość ?
2) Kto ukradł kucharzy z Indexu? Skąd takie plotki znasz ? Bo jak przeczuwam, żaden z klientów Indexu aż tak zaznajomiony nie był z tą sprawą. Ja na ten przykład słyszę o tym fakcie po raz pierwszy.

Tak do Twoich wypowiedzi droga Amelio, jeżeli uważasz, że pizza w Klubokawiarni Pauza i pizza w Pubie Index są identyczne, to uważam, że nie jadłaś pizzy z Pauzy lub z Indexu. A stawiam, że nie jesteś za pan brat z Pauzą to raczej ich pizzy nie próbowałaś.

Skąd wrogość do Pubu Grillownia, owszem jadłem u nich nie tylko karkówkę ale i inne dania i stwierdzam z ręką na sercu, że lepszego jedzonka z grilla sam bym nie przygotował. Karczek bez przypraw ? Suchy jak drewno ? PEWNY jestem na 100% że w życiu nie jadłaś nic z Grillowni.

Popijawy z właścicielami Pauzy ? A kto jest właściwie właścicielem czy też właścicielami Pauzy ? Ja nie widzę a często w Grillowni bywam, żeby ktoś miał większe a ktoś mniejsze względy u chłopaków za barem.



A tak właściwie, bo rozpisałem się za bardzo nie na temat. Pizza w Indexie BYŁA dobra, ale widać siedli na laurach i się za bardzo nie przykładali. Miejmy tylko nadzieję, że się polepszy przez ten incydent i wróci do nas odmieniony Index Pub z taką pizzą, jaką miał na początku.


Pozdrowionka
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyjaśnię dlaczego tak piszę :
1) Pierwszym postem, zamiast próbować bronić Index zaczęłaś naskakiwać na ... rozwiń
Avatar
Orbitka / 12 stycznia 2011 o 18:48
0
[quote name='gość' timestamp='1294841148' post='421411']
taaa..... ciekawe skąd możesz wiedzieć że Pauza ukradła kucharzy Indeksowi.....a może sami chcieli odejść z tego syfu.... jak dbają tak mają....nie dbali o pracowników, wieć dobrze że tak sie stało... Powinni na dłużej zamknąć ten burdel. aa przepis na ciasto jest inny.... ciekawe kto to pisał????? znając żyucie pewnie ktoś z szefostwa????
[/quote]

Oj nie ma co się sprzeczać. Pizza w Pauzie jest ok.
Ale ta z indeksu:) Pyszota!!!
Jestem z wami
Lokal może nie powala wystrojem ale pizza jest świetna sosik czosnkowy również. A i obsługa przy bliższym poznaniu MEGA:)
[quote name='gość' timestamp='1294841148' post='421411']
taaa..... ciekawe skąd możesz wiedzieć że Pauza ukradła kucharzy Indeksowi.....a może sami chcieli odejść z tego syfu.... jak dbają tak mają....nie dbali o pracowników, wieć dobrze że tak sie stało... Powinni na dłużej zamknąć ten burdel. aa przepis na ciasto jest inny.... ciekawe kto to pisał????? znając żyucie pewnie ktoś z szefostwa????
[/quote]

Oj nie ma co się sprzeczać. Pizza w Pauzie jest ok.
Ale ta z indeksu:) Pyszota!&... rozwiń
Avatar
gość / 12 stycznia 2011 o 15:05
0
taaa..... ciekawe skąd możesz wiedzieć że Pauza ukradła kucharzy Indeksowi.....a może sami chcieli odejść z tego syfu.... jak dbają tak mają....nie dbali o pracowników, wieć dobrze że tak sie stało... Powinni na dłużej zamknąć ten burdel. aa przepis na ciasto jest inny.... ciekawe kto to pisał????? znając żyucie pewnie ktoś z szefostwa????
Avatar
ania / 11 marca 2011 o 12:21
0
[quote name='ula' timestamp='1294683603' post='420419']
A czy Sanepid załatwił już sprawę z Dworem Leśce. Jakiś czas temu pisali o tym że Dwór Leśce nie ma zgody na prowadzenie kuchni i nie wiem jak ta sprawa się skończyła...
[/quote]
Avatar
komiks / 20 stycznia 2011 o 17:56
0
Witam widzę że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy co się dzieję tak naprawdę na kuchni w indexie nie jedno krotnie pizze lądowały na podłodze bo spadły z łopaty a i tak były serwowane a po za tym sanepid miał racje zamykają tą knajpę bo gdzie nie zajrzeć to syf dziwne że nie mają jeszcze myszy
Avatar
Pająk z Indexu / 17 stycznia 2011 o 23:39
0
Zostawcie moje muchy w spokoju jak nie będzie ich w kuchni to nie będę się już u was stołował. Jednak wiem że z głodu nie umrę bo zawsze macie świeże muchy. Przeszkadzają mi karaluchy w ubikacji i szczur na zapleczu dlatego wezwałem sanepid

Pozdrawiam
Wasz Kochany Pająk

Ps
Nie przeszkadzają mi brudne talerze bo z nich nie jem
Avatar
amela / 16 stycznia 2011 o 12:10
0
Dla Was mogę być nawet inspektorem z sanepidu :)hehe, który lubi zamykać knajpy by dowartościować inne:)
A tak na zakończenie to informacje hmmm... łatwo uzyskać nawet słuchając rozmów ochrony w szatni (Pauza).
Pozdrawiam:)
Avatar
ola / 15 stycznia 2011 o 15:49
0
ja powiem tak chodzę do tych pubów zarowno w indexe jak i w ppauzie czy grlilowni jest swietna obsluga to ze w indexe sie czepili no coz bywa mieli syf naprawili to skoro po jednym dniu zamkniecia sanepid z powrotem dopuscil bar do funkcjonowania mysle ze teraz jest lepeij dlatego nie boje sie tam jesc teraz mam przynajmniej pewnosc ze maja tam wszystko jak nalezy w grilowni tez jest pysznie maja swietne fryty i karczek a w pauzie jest tez dobra pizza ale osobiscie wole z indexu
ja powiem tak chodzę do tych pubów zarowno w indexe jak i w ppauzie czy grlilowni jest swietna obsluga to ze w indexe sie czepili no coz bywa mieli syf naprawili to skoro po jednym dniu zamkniecia sanepid z powrotem dopuscil bar do funkcjonowania mysle ze teraz jest lepeij dlatego nie boje sie tam jesc teraz mam przynajmniej pewnosc ze maja tam wszystko jak nalezy w grilowni tez jest pysznie maja swietne fryty i karczek a w pauzie jest tez dobra pizza ale osobiscie wole z indexu rozwiń
Avatar
Y / 14 stycznia 2011 o 15:41
0
Najlepszą obroną jest atak. I tyle w temacie.
Avatar
kasia / 13 stycznia 2011 o 22:36
0
[quote name='Amator mięsa wszelakiego' timestamp='1294877284' post='421875']
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyjaśnię dlaczego tak piszę :
1) Pierwszym postem, zamiast próbować bronić Index zaczęłaś naskakiwać na knajpy obok, dlaczego ? Skąd ta wrogość ?
2) Kto ukradł kucharzy z Indexu? Skąd takie plotki znasz ? Bo jak przeczuwam, żaden z klientów Indexu aż tak zaznajomiony nie był z tą sprawą. Ja na ten przykład słyszę o tym fakcie po raz pierwszy.

Tak do Twoich wypowiedzi droga Amelio, jeżeli uważasz, że pizza w Klubokawiarni Pauza i pizza w Pubie Index są identyczne, to uważam, że nie jadłaś pizzy z Pauzy lub z Indexu. A stawiam, że nie jesteś za pan brat z Pauzą to raczej ich pizzy nie próbowałaś.

Skąd wrogość do Pubu Grillownia, owszem jadłem u nich nie tylko karkówkę ale i inne dania i stwierdzam z ręką na sercu, że lepszego jedzonka z grilla sam bym nie przygotował. Karczek bez przypraw ? Suchy jak drewno ? PEWNY jestem na 100% że w życiu nie jadłaś nic z Grillowni.

Popijawy z właścicielami Pauzy ? A kto jest właściwie właścicielem czy też właścicielami Pauzy ? Ja nie widzę a często w Grillowni bywam, żeby ktoś miał większe a ktoś mniejsze względy u chłopaków za barem.



A tak właściwie, bo rozpisałem się za bardzo nie na temat. Pizza w Indexie BYŁA dobra, ale widać siedli na laurach i się za bardzo nie przykładali. Miejmy tylko nadzieję, że się polepszy przez ten incydent i wróci do nas odmieniony Index Pub z taką pizzą, jaką miał na początku.


Pozdrowionka
[/quote]
[quote name='Amator mięsa wszelakiego' timestamp='1294877284' post='421875']
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyj... rozwiń
Avatar
Amator mięsa wszelakiego / 13 stycznia 2011 o 01:08
0
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyjaśnię dlaczego tak piszę :
1) Pierwszym postem, zamiast próbować bronić Index zaczęłaś naskakiwać na knajpy obok, dlaczego ? Skąd ta wrogość ?
2) Kto ukradł kucharzy z Indexu? Skąd takie plotki znasz ? Bo jak przeczuwam, żaden z klientów Indexu aż tak zaznajomiony nie był z tą sprawą. Ja na ten przykład słyszę o tym fakcie po raz pierwszy.

Tak do Twoich wypowiedzi droga Amelio, jeżeli uważasz, że pizza w Klubokawiarni Pauza i pizza w Pubie Index są identyczne, to uważam, że nie jadłaś pizzy z Pauzy lub z Indexu. A stawiam, że nie jesteś za pan brat z Pauzą to raczej ich pizzy nie próbowałaś.

Skąd wrogość do Pubu Grillownia, owszem jadłem u nich nie tylko karkówkę ale i inne dania i stwierdzam z ręką na sercu, że lepszego jedzonka z grilla sam bym nie przygotował. Karczek bez przypraw ? Suchy jak drewno ? PEWNY jestem na 100% że w życiu nie jadłaś nic z Grillowni.

Popijawy z właścicielami Pauzy ? A kto jest właściwie właścicielem czy też właścicielami Pauzy ? Ja nie widzę a często w Grillowni bywam, żeby ktoś miał większe a ktoś mniejsze względy u chłopaków za barem.



A tak właściwie, bo rozpisałem się za bardzo nie na temat. Pizza w Indexie BYŁA dobra, ale widać siedli na laurach i się za bardzo nie przykładali. Miejmy tylko nadzieję, że się polepszy przez ten incydent i wróci do nas odmieniony Index Pub z taką pizzą, jaką miał na początku.


Pozdrowionka
WoW
Temat dyskusji jak i cały artykuł jest o zaniedbaniach w PUBie INDEX, a widzę, że rozprawka toczy się na temat Grillownii i Pauzy. Przynajmniej ze strony Ameli, tak to widzę. " Index popełnił gafę ale nikt nie zachorował " - piękne słowa ! Pogratulować kreatywności i twórczego myślenia. Z Twoich wypowiedzi droga Amelio wynika, że albo pracujesz w Indexie albo mało tego, jesteś jednym z właścicieli owego pubu, wyjaśnię dlaczego tak piszę :
1) Pierwszym postem, zamiast próbować bronić Index zaczęłaś naskakiwać na ... rozwiń
Avatar
Orbitka / 12 stycznia 2011 o 18:48
0
[quote name='gość' timestamp='1294841148' post='421411']
taaa..... ciekawe skąd możesz wiedzieć że Pauza ukradła kucharzy Indeksowi.....a może sami chcieli odejść z tego syfu.... jak dbają tak mają....nie dbali o pracowników, wieć dobrze że tak sie stało... Powinni na dłużej zamknąć ten burdel. aa przepis na ciasto jest inny.... ciekawe kto to pisał????? znając żyucie pewnie ktoś z szefostwa????
[/quote]

Oj nie ma co się sprzeczać. Pizza w Pauzie jest ok.
Ale ta z indeksu:) Pyszota!!!
Jestem z wami
Lokal może nie powala wystrojem ale pizza jest świetna sosik czosnkowy również. A i obsługa przy bliższym poznaniu MEGA:)
[quote name='gość' timestamp='1294841148' post='421411']
taaa..... ciekawe skąd możesz wiedzieć że Pauza ukradła kucharzy Indeksowi.....a może sami chcieli odejść z tego syfu.... jak dbają tak mają....nie dbali o pracowników, wieć dobrze że tak sie stało... Powinni na dłużej zamknąć ten burdel. aa przepis na ciasto jest inny.... ciekawe kto to pisał????? znając żyucie pewnie ktoś z szefostwa????
[/quote]

Oj nie ma co się sprzeczać. Pizza w Pauzie jest ok.
Ale ta z indeksu:) Pyszota!&... rozwiń
Avatar
gość / 12 stycznia 2011 o 15:05
0
taaa..... ciekawe skąd możesz wiedzieć że Pauza ukradła kucharzy Indeksowi.....a może sami chcieli odejść z tego syfu.... jak dbają tak mają....nie dbali o pracowników, wieć dobrze że tak sie stało... Powinni na dłużej zamknąć ten burdel. aa przepis na ciasto jest inny.... ciekawe kto to pisał????? znając żyucie pewnie ktoś z szefostwa????
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!