Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lipca 2010 r.
8:18
Edytuj ten wpis

Sondaż prezydencki PO: W Lublinie największe poparcie ma Wasilewski

Autor: Zdjęcie autora mag
0 34 A A

Według sondażu PBS DGA przeprowadzonego dla Platformy Obywatelskiej największe poparcie wśród kandydatów tej partii na prezydenta Lublina ma Adam Wasilewski. Ankieterzy pytali też lublinian, na kogo zagłosują w wyborach samorządowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sondaż "Preferencje polityczne mieszkańców Lublina” odbył się w dniach 16-22 czerwca 2010 r. na 1000 osobowej próbie dorosłych mieszkańców Lublina. Odpowiadali oni na pytanie, kto ich zdaniem powinien być kandydatem PO na Prezydenta Lublina. Wybierali spośród pięciu kandydatów.

Najwięcej, bo 31,4 proc. badanych wskazało na Adama Wasilewskiego, obecnego prezydenta. Na byłego prezydenta Lublina Pawła Bryłowskiego wskazało 19,4 proc. pytanych, 9,7 proc. na Jacka Sobczaka (wicemarszałka województwa), 9,3 proc. na Henrykę Strojnowską (wicewojewodę lubelską), 8,4 proc. na Krzysztofa Żuka (wiceprezydenta Lublina).

Swojego kandydata na prezydenta Lublina PO ma wskazać do 15 sierpnia. – To poważna decyzja i na razie będziemy o tym dyskutować – mówi Stanisław Żmijan, wiceprzewodniczący lubelskiej PO. I zastrzega: – Oczywiście wyniki badania będą jedną z przesłanek do decyzji, ale na pewno nie decydującą.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 lipca 2010 o 09:31
0
SIERAKOWSKA DO KOZŁÓWKI
Avatar
Gość / 9 lipca 2010 o 09:29
0
SIERAKOWSKA DO KOZŁÓWKI
Avatar
generation_next / 8 lipca 2010 o 18:35
0
ESK napisał:
Głosujta se na kogo chceta wieśniaki i nie musita nikogo o tym zawiadamiać.
Czerwona rusycystka rzeczywiście żdążyła pokażać "wybitne zdolności menadzerskie już w PZPR , 40 lat temu i zastała lubelskim sekretarzem jedynie słusznej partii. Teraz jest menadzerem swoich wnuków bo nigdy niczym nie zarządzała.
Czarni z PISu już zarządzali i zrobili kościelne miasto z Lublina bo władza rodem z KULu wykonywała wszelkie polecenia czarnej strony.
A i tak złoty środek zwycięży i wygra PO.
A propos prezydenta to aktualny włodarz to jedyny człowiek z klasą i rozwagą . Działa systematycznie i konsekwentnie , cudotwórcą nie jest ale zmiany widać na każdym kroku.
A Sierakowska i Kowalczyk to mogą mu naskoczyć.....
LUBLIN EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY.
Precz z zaściankiem .
LUDZIE NIE SĄ TACY DURNI JAK SIĘ SZANOWNEJ LEWICY I PISOWI WYDAJE.
Popyskować to sobie możecie i nawet uwierzyć w to co piszecie ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
A Lublin pięknie nam się zmienia i wasze krzyki tego nie powstrzymają.
A Żuk jest jedynie wykonawcą poleceń Wasilewskiego i nie zawsze udaje mu się te polecenia wykonywać należycie i obiecując nie bierze za to politycznej odpowiedzialności .
Każda partia będzie miała własnego kandydata i nikt nie będzie słuchał waszych głupawych pohukiwań i nikogo nie interesuje na kogo oddasz głos jeden z drugim. Liczy się wynik ostateczny a ludzie nie są durni. Ze swoją kartką możecie robić co chcecie, wolna wola. Jest kilka możliwości np.wrzucić do urny, wrzucić do kibla , połknąć itp
Naprawdę nikogo tu nie interesuje co z nią zrobicie .


Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać! Buchachachachachachachachacha!!!! To chyba od tego gorąca urzednicy z Magistratu takie ciekawostki wypisują! Tylko chyba mało kto podziela te poglądy poza nimi samymi i ich rodzinami


Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać! Buchachachachachachachachacha!!!! To chyba od tego gorąca urzednicy z Magistratu takie ciekawostki wypisują! Tylko chyba mało kto podziela te poglądy poza nimi samymi i ich rodzinami rozwiń
Avatar
LUB / 8 lipca 2010 o 17:19
0
ESK napisał:
A propos prezydenta to aktualny włodarz to jedyny człowiek z klasą i rozwagą . Działa systematycznie i konsekwentnie , cudotwórcą nie jest ale zmiany widać na każdym kroku.


Czy nie pomyliłeś prezydentów i miast? Ale z jednym się z godzę - działa z rozwagą - systematycznie i konsekwentnie odpuszcza sobie wszystkie wyborcze obietnice.
Avatar
Wanda Wasilewska / 8 lipca 2010 o 16:32
0
Hhmm..
Avatar
ESK / 8 lipca 2010 o 16:30
0
Głosujta se na kogo chceta wieśniaki i nie musita nikogo o tym zawiadamiać.
Czerwona rusycystka rzeczywiście żdążyła pokażać "wybitne zdolności menadzerskie już w PZPR , 40 lat temu i zastała lubelskim sekretarzem jedynie słusznej partii. Teraz jest menadzerem swoich wnuków bo nigdy niczym nie zarządzała.
Czarni z PISu już zarządzali i zrobili kościelne miasto z Lublina bo władza rodem z KULu wykonywała wszelkie polecenia czarnej strony.
A i tak złoty środek zwycięży i wygra PO.
A propos prezydenta to aktualny włodarz to jedyny człowiek z klasą i rozwagą . Działa systematycznie i konsekwentnie , cudotwórcą nie jest ale zmiany widać na każdym kroku.
A Sierakowska i Kowalczyk to mogą mu naskoczyć.....
LUBLIN EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY.
Precz z zaściankiem .
LUDZIE NIE SĄ TACY DURNI JAK SIĘ SZANOWNEJ LEWICY I PISOWI WYDAJE.
Popyskować to sobie możecie i nawet uwierzyć w to co piszecie ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
A Lublin pięknie nam się zmienia i wasze krzyki tego nie powstrzymają.
A Żuk jest jedynie wykonawcą poleceń Wasilewskiego i nie zawsze udaje mu się te polecenia wykonywać należycie i obiecując nie bierze za to politycznej odpowiedzialności .
Każda partia będzie miała własnego kandydata i nikt nie będzie słuchał waszych głupawych pohukiwań i nikogo nie interesuje na kogo oddasz głos jeden z drugim. Liczy się wynik ostateczny a ludzie nie są durni. Ze swoją kartką możecie robić co chcecie, wolna wola. Jest kilka możliwości np.wrzucić do urny, wrzucić do kibla , połknąć itp
Naprawdę nikogo tu nie interesuje co z nią zrobicie .
Głosujta se na kogo chceta wieśniaki i nie musita nikogo o tym zawiadamiać.
Czerwona rusycystka rzeczywiście żdążyła pokażać "wybitne zdolności menadzerskie już w PZPR , 40 lat temu i zastała lubelskim sekretarzem jedynie słusznej partii. Teraz jest menadzerem swoich wnuków bo nigdy niczym nie zarządzała.
Czarni z PISu już zarządzali i zrobili kościelne miasto z Lublina bo władza rodem z KULu wykonywała wszelkie polecenia czarnej strony.
A i tak złoty środek zwycięży i wygra PO.
A propos prezydenta to aktualny ... rozwiń
Avatar
klik / 8 lipca 2010 o 14:59
0
Ale się uśmiałem. Kto zamówił te sondaże ? Na jaką opcję ? Na jaki wynik ? Prawda jest taka, że pogonimy PO na Jamajkę, już wkrótce. Panie Wasilewski, poraz walizki pakować
Avatar
LIBERAŁ / 8 lipca 2010 o 14:43
0
Proponuje Panie Krzysztofie powołać własny komitet DLA LUBLINA i napewno Pana wybierzemy na Prezydenta!!!
Krzysztof Żuk najlepszym kandydatem!
Avatar
biłgorak / 8 lipca 2010 o 14:34
0
Stara Baba napisał:
[size=6]"Tylko Platforma tylko Palikot!"[/size]


TYLKO PALIKOT, TYLKO W BIŁGORAJU, NA ZAWSZE!!!!
Avatar
Gość / 8 lipca 2010 o 14:07
0
ZA PANA WASILEWSKIEGO LUBLIN COFA SIĘ W ROZWOJU PO-propaganda sukcesu
Avatar
Gość / 9 lipca 2010 o 09:31
0
SIERAKOWSKA DO KOZŁÓWKI
Avatar
Gość / 9 lipca 2010 o 09:29
0
SIERAKOWSKA DO KOZŁÓWKI
Avatar
generation_next / 8 lipca 2010 o 18:35
0
ESK napisał:
Głosujta se na kogo chceta wieśniaki i nie musita nikogo o tym zawiadamiać.
Czerwona rusycystka rzeczywiście żdążyła pokażać "wybitne zdolności menadzerskie już w PZPR , 40 lat temu i zastała lubelskim sekretarzem jedynie słusznej partii. Teraz jest menadzerem swoich wnuków bo nigdy niczym nie zarządzała.
Czarni z PISu już zarządzali i zrobili kościelne miasto z Lublina bo władza rodem z KULu wykonywała wszelkie polecenia czarnej strony.
A i tak złoty środek zwycięży i wygra PO.
A propos prezydenta to aktualny włodarz to jedyny człowiek z klasą i rozwagą . Działa systematycznie i konsekwentnie , cudotwórcą nie jest ale zmiany widać na każdym kroku.
A Sierakowska i Kowalczyk to mogą mu naskoczyć.....
LUBLIN EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY.
Precz z zaściankiem .
LUDZIE NIE SĄ TACY DURNI JAK SIĘ SZANOWNEJ LEWICY I PISOWI WYDAJE.
Popyskować to sobie możecie i nawet uwierzyć w to co piszecie ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
A Lublin pięknie nam się zmienia i wasze krzyki tego nie powstrzymają.
A Żuk jest jedynie wykonawcą poleceń Wasilewskiego i nie zawsze udaje mu się te polecenia wykonywać należycie i obiecując nie bierze za to politycznej odpowiedzialności .
Każda partia będzie miała własnego kandydata i nikt nie będzie słuchał waszych głupawych pohukiwań i nikogo nie interesuje na kogo oddasz głos jeden z drugim. Liczy się wynik ostateczny a ludzie nie są durni. Ze swoją kartką możecie robić co chcecie, wolna wola. Jest kilka możliwości np.wrzucić do urny, wrzucić do kibla , połknąć itp
Naprawdę nikogo tu nie interesuje co z nią zrobicie .


Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać! Buchachachachachachachachacha!!!! To chyba od tego gorąca urzednicy z Magistratu takie ciekawostki wypisują! Tylko chyba mało kto podziela te poglądy poza nimi samymi i ich rodzinami


Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać! Buchachachachachachachachacha!!!! To chyba od tego gorąca urzednicy z Magistratu takie ciekawostki wypisują! Tylko chyba mało kto podziela te poglądy poza nimi samymi i ich rodzinami rozwiń
Avatar
LUB / 8 lipca 2010 o 17:19
0
ESK napisał:
A propos prezydenta to aktualny włodarz to jedyny człowiek z klasą i rozwagą . Działa systematycznie i konsekwentnie , cudotwórcą nie jest ale zmiany widać na każdym kroku.


Czy nie pomyliłeś prezydentów i miast? Ale z jednym się z godzę - działa z rozwagą - systematycznie i konsekwentnie odpuszcza sobie wszystkie wyborcze obietnice.
Avatar
Wanda Wasilewska / 8 lipca 2010 o 16:32
0
Hhmm..
Avatar
ESK / 8 lipca 2010 o 16:30
0
Głosujta se na kogo chceta wieśniaki i nie musita nikogo o tym zawiadamiać.
Czerwona rusycystka rzeczywiście żdążyła pokażać "wybitne zdolności menadzerskie już w PZPR , 40 lat temu i zastała lubelskim sekretarzem jedynie słusznej partii. Teraz jest menadzerem swoich wnuków bo nigdy niczym nie zarządzała.
Czarni z PISu już zarządzali i zrobili kościelne miasto z Lublina bo władza rodem z KULu wykonywała wszelkie polecenia czarnej strony.
A i tak złoty środek zwycięży i wygra PO.
A propos prezydenta to aktualny włodarz to jedyny człowiek z klasą i rozwagą . Działa systematycznie i konsekwentnie , cudotwórcą nie jest ale zmiany widać na każdym kroku.
A Sierakowska i Kowalczyk to mogą mu naskoczyć.....
LUBLIN EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY.
Precz z zaściankiem .
LUDZIE NIE SĄ TACY DURNI JAK SIĘ SZANOWNEJ LEWICY I PISOWI WYDAJE.
Popyskować to sobie możecie i nawet uwierzyć w to co piszecie ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
A Lublin pięknie nam się zmienia i wasze krzyki tego nie powstrzymają.
A Żuk jest jedynie wykonawcą poleceń Wasilewskiego i nie zawsze udaje mu się te polecenia wykonywać należycie i obiecując nie bierze za to politycznej odpowiedzialności .
Każda partia będzie miała własnego kandydata i nikt nie będzie słuchał waszych głupawych pohukiwań i nikogo nie interesuje na kogo oddasz głos jeden z drugim. Liczy się wynik ostateczny a ludzie nie są durni. Ze swoją kartką możecie robić co chcecie, wolna wola. Jest kilka możliwości np.wrzucić do urny, wrzucić do kibla , połknąć itp
Naprawdę nikogo tu nie interesuje co z nią zrobicie .
Głosujta se na kogo chceta wieśniaki i nie musita nikogo o tym zawiadamiać.
Czerwona rusycystka rzeczywiście żdążyła pokażać "wybitne zdolności menadzerskie już w PZPR , 40 lat temu i zastała lubelskim sekretarzem jedynie słusznej partii. Teraz jest menadzerem swoich wnuków bo nigdy niczym nie zarządzała.
Czarni z PISu już zarządzali i zrobili kościelne miasto z Lublina bo władza rodem z KULu wykonywała wszelkie polecenia czarnej strony.
A i tak złoty środek zwycięży i wygra PO.
A propos prezydenta to aktualny ... rozwiń
Avatar
klik / 8 lipca 2010 o 14:59
0
Ale się uśmiałem. Kto zamówił te sondaże ? Na jaką opcję ? Na jaki wynik ? Prawda jest taka, że pogonimy PO na Jamajkę, już wkrótce. Panie Wasilewski, poraz walizki pakować
Avatar
LIBERAŁ / 8 lipca 2010 o 14:43
0
Proponuje Panie Krzysztofie powołać własny komitet DLA LUBLINA i napewno Pana wybierzemy na Prezydenta!!!
Krzysztof Żuk najlepszym kandydatem!
Avatar
biłgorak / 8 lipca 2010 o 14:34
0
Stara Baba napisał:
[size=6]"Tylko Platforma tylko Palikot!"[/size]


TYLKO PALIKOT, TYLKO W BIŁGORAJU, NA ZAWSZE!!!!
Avatar
Gość / 8 lipca 2010 o 14:07
0
ZA PANA WASILEWSKIEGO LUBLIN COFA SIĘ W ROZWOJU PO-propaganda sukcesu
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 2 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 6 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 10

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 14

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!