Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 maja 2010 r.
23:56
Edytuj ten wpis

Strefa ekonomiczna na Felinie: Będzie praca dla 3 tys. osób?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 28 A A

Nawet 3 tys. miejsc pracy chcą utworzyć inwestorzy, którzy negocjują z Ratuszem. Jeszcze w tym roku miasto chce wprowadzić cztery nowe firmy do strefy ekonomicznej. Ich nazw nie podaje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kazik / 25 maja 2010 o 21:58
0
Przedwyborcze POobiecywanki cacanki a głupim radość. Po wyborach powie się że nie wyszło a tak sie staraliśmy. Czy wyborcy to maja znowu kupić?
Avatar
ParaFraza / 25 maja 2010 o 17:27
0
bezpartyjny napisał:
To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych urzędów i nie wprowadzimy mandatów wyborczych na kandydata a nie na partię to tak będzie nadal choćbyś Ty czy ktokolwiek inny w jakikolwiek sposób bronił to dla celów propagandowych odpowiedzialnością będziemy obarczać partię czyli NIKOGO- a w zarządzaniu odpowiedzialność urzędnicza musi być imienna tylko kto na to pójdzie ? Podobnie się ma sprawa szpitali i lekarzy dlaczego za błędy musi płacić szpital a nie lekarz który popełnił błąd bo sprawę można łatwiej rozmydlić !, i tak samo jest z decydentami więc nie broń PO czy jakiejkolwiek partii bo jest to śmieszne .


Parafrazując fraszkę Jana Izydora Sztaudyngera powiem tak - "trend antyrozwoju był stały, tylko rezydenci się zmieniali".
Jako antidotum na istniejący rzeczy stan, sparafrazować wiersz Władysława Broniewskiego pozwolę sobie sam "Są w Lublinie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni"


Parafrazując fraszkę Jana Izydora Sztaudyngera powiem tak - "trend antyrozwoju był stały, tylko rezydenci się zmieniali".
Jako antidotum na istniejący rzeczy stan, sparafrazować wiersz Władysława Broniewskiego pozwolę sobie sam "Są w Lublinie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni" rozwiń
Avatar
bambosh / 25 maja 2010 o 17:21
0
...tak jak śpiewały Elektryczne Gitary:"Będzie praca dla Was i dla Waszych żon..."
Avatar
bambosh / 25 maja 2010 o 17:20
0
smutny marian napisał:
Wybory tuż tuż bedziem Irlandie mieli jak nam obiecajo... to tak bedzie przecie w ratuszu same słowne ludzie o gołębim sercu pracujo
wstkie miłe i kurtralne zawsze pomogo. A lublin sie rozbuduje łod morza jaż po same chiny hej. I tak nam wszystkiem dobrze bedzie i rozkosznie z tego dobrobytu że wszystkie warszowioki bedo nam zazdrościli luksusów i bedo do nasz do roboty przyjedżać i na nasz robić a my bedziem tylko kase rachować. A prezydenta miasta sam biskup na ołtaże wyniesie. amen.

Takoz bydzie jakeś Panocku pedzioł-hej!

Takoz bydzie jakeś Panocku pedzioł-hej! rozwiń
Avatar
~gość~ / 25 maja 2010 o 16:35
0
Felks Piekutoszczak napisał:
To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to spróbujemy porównać ale wszystko wskazuje że cię to gówno dorwało bo aż fetor bije z ekranu a skoro dopadło to odpuść sobie klawiaturę i do rodzinnego domu gdzieś skąd pochodzisz na wieś to może weterynarz ci pomoże bo to faktycznie działa ujemnie na mózg !

Widzisz Felku, "między nami jest różnicy klasa"-myślę,że znasz dalszy ciąg fraszki Sztautyngera.
Różnimy się jeszcze tym,że ja mówię i piszę językiem literackim ,zwalczam chamstwo , w dyskusjach używam argumentów merytorycznych i dowcipu.Reaguję zabawnymi komentarzami o wyciekającym jadzie tylko wtedy gdy ten jad naprawdę wycieka.
Staram się wymóc na adwersarzach rzeczową , merytoryczną dyskusję a jeśli ktoś pluje jadem a nie przedstawia rzeczowych argumentów to trzeba mu to uświadomić dla czystości dyskusji.
Nie będę tym razem recenzował twojej wypowiedzi bo powinieneś się jej bardzo wstydzić.Zapewniam,ze jestem bardzo pogodnym i życzliwym ludziom człowiekiem i tym razem nie odpowiem na twoje inwektywy. Może coś z tego zrozumiesz.
A propos polityki.Gdy wypowiadam się to moja wypowiedż opiera się na solidnej wiedzy dotyczącej tematu, nikogo nie obrażam, przedstawiam tylko fakty i je interpretuje. Nikogo nigdy nie pomawiam, nikogo nie obrzucam wyzwiskami.
Reaguję ostro tylko na chamstwo i pomówienie. Tak będę się zawsze zachowywał.
PS. Jestem Lublinianinem ale jest mi obojętne gdzie kto się urodził i wychował. Ważne jest to co sobą reprezentuje.

Widzisz Felku, "między nami jest różnicy klasa"-myślę,że znasz dalszy ciąg fraszki Sztautyngera.
Różnimy się jeszcze tym,że ja mówię i piszę językiem literackim ,zwalczam chamstwo , w dyskusjach używam argumentów merytorycznych i dowcipu.Reaguję zabawnymi komentarzami o wyciekającym jadzie tylko wtedy gdy ten jad naprawdę wycieka.
Staram się wymóc na adwersarzach rzeczową , merytoryczną dyskusję a jeśli ktoś pluje jadem a nie przedstawia rzeczowych argumentów to trzeba mu to uświadomić dla czystości ... rozwiń
Avatar
Felks Piekutoszczak / 25 maja 2010 o 13:54
0
~gość~ napisał:
Nie dość ,że jad ci oczy zalał /działa nawet pionowo na oczy bo wali z taką siłą,że nie liczy się z prawami fizyki/ to ieszcze żmija w gębie zamieszkała.Ślepota bardzo utrudnia widzenie świata i normalne funkcjonowanie.
Uważaj choroby odzwierzęce niszczą i pustoszą organizm. Po nich albo bezpłodność albo nawet i zejście.

To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to spróbujemy porównać ale wszystko wskazuje że cię to gówno dorwało bo aż fetor bije z ekranu a skoro dopadło to odpuść sobie klawiaturę i do rodzinnego domu gdzieś skąd pochodzisz na wieś to może weterynarz ci pomoże bo to faktycznie działa ujemnie na mózg !

To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to sprób... rozwiń
Avatar
bezpartyjny / 25 maja 2010 o 13:35
0
llubellak@op.pl napisał:
nie wiem czy się orientujesz w sytuacji ale przez 8 lat miastem rządził Pruszkowski, koleżka z PiSu, generalnie ostatnie wybory samorządowe wygrało PO ale tylko w samym mieście Lublin, tak to dookoła PIS i czasem PSL. najłatwiej rzucić hasło, że propaganda i szukać teorii spiskowej a ja Tobie powiem, że gdyby dalej rządził ten nierub Pruszkowski to też by nic się nie działo a jedyny plus tego byłby taki, że taki ktoś kto Ty nie tryskałby jadem na prawo i lewo bo i jak opluwać swoich

To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych urzędów i nie wprowadzimy mandatów wyborczych na kandydata a nie na partię to tak będzie nadal choćbyś Ty czy ktokolwiek inny w jakikolwiek sposób bronił to dla celów propagandowych odpowiedzialnością będziemy obarczać partię czyli NIKOGO- a w zarządzaniu odpowiedzialność urzędnicza musi być imienna tylko kto na to pójdzie ? Podobnie się ma sprawa szpitali i lekarzy dlaczego za błędy musi płacić szpital a nie lekarz który popełnił błąd bo sprawę można łatwiej rozmydlić !, i tak samo jest z decydentami więc nie broń PO czy jakiejkolwiek partii bo jest to śmieszne .

To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych u... rozwiń
Avatar
NICK / 25 maja 2010 o 13:08
0
Niech się cały ratusz przeniesie wraz z urzędasami, do tej strefy, będzie taniej dla pracodawców (podatników).
Avatar
Gość / 25 maja 2010 o 13:06
0
dziwne ale w BPE juz zwalniaja jeszcze nie otworzyli, a ok 50 osób straci prace ech
Avatar
~gość~ / 25 maja 2010 o 12:16
0
SYK napisał:
To nie są nowe miejsca pracy. Te miejsca pracy są przenoszone z lokalizacji, w których podatki były większe.

Prawo do inwestowania w strefie dostają tylko te firmy, które nie zmniejszą aktualnego stanu zatrudnienia i utworzą zupełnie NOWE MIEJSCA PRACY.
Takie jest prawo i nikt nie może go ominąć.
W strefie ulokowało się już 10 firm, kilka zbudowało już budynki, trzy już działa.Skończyły się tereny do zajmowania i Ratusz wykupuje nowe tereny aby powiększyć strefę.
Od podpisu kaczyńskego na pozwoleniu o utworzeniu strefy nie minęło jeszcze pełnych trzech lat!!!

Prawo do inwestowania w strefie dostają tylko te firmy, które nie zmniejszą aktualnego stanu zatrudnienia i utworzą zupełnie NOWE MIEJSCA PRACY.
Takie jest prawo i nikt nie może go ominąć.
W strefie ulokowało się już 10 firm, kilka zbudowało już budynki, trzy już działa.Skończyły się tereny do zajmowania i Ratusz wykupuje nowe tereny aby powiększyć strefę.
Od podpisu kaczyńskego na pozwoleniu o utworzeniu strefy nie minęło jeszcze pełnych trzech lat!!! rozwiń
Avatar
kazik / 25 maja 2010 o 21:58
0
Przedwyborcze POobiecywanki cacanki a głupim radość. Po wyborach powie się że nie wyszło a tak sie staraliśmy. Czy wyborcy to maja znowu kupić?
Avatar
ParaFraza / 25 maja 2010 o 17:27
0
bezpartyjny napisał:
To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych urzędów i nie wprowadzimy mandatów wyborczych na kandydata a nie na partię to tak będzie nadal choćbyś Ty czy ktokolwiek inny w jakikolwiek sposób bronił to dla celów propagandowych odpowiedzialnością będziemy obarczać partię czyli NIKOGO- a w zarządzaniu odpowiedzialność urzędnicza musi być imienna tylko kto na to pójdzie ? Podobnie się ma sprawa szpitali i lekarzy dlaczego za błędy musi płacić szpital a nie lekarz który popełnił błąd bo sprawę można łatwiej rozmydlić !, i tak samo jest z decydentami więc nie broń PO czy jakiejkolwiek partii bo jest to śmieszne .


Parafrazując fraszkę Jana Izydora Sztaudyngera powiem tak - "trend antyrozwoju był stały, tylko rezydenci się zmieniali".
Jako antidotum na istniejący rzeczy stan, sparafrazować wiersz Władysława Broniewskiego pozwolę sobie sam "Są w Lublinie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni"


Parafrazując fraszkę Jana Izydora Sztaudyngera powiem tak - "trend antyrozwoju był stały, tylko rezydenci się zmieniali".
Jako antidotum na istniejący rzeczy stan, sparafrazować wiersz Władysława Broniewskiego pozwolę sobie sam "Są w Lublinie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni" rozwiń
Avatar
bambosh / 25 maja 2010 o 17:21
0
...tak jak śpiewały Elektryczne Gitary:"Będzie praca dla Was i dla Waszych żon..."
Avatar
bambosh / 25 maja 2010 o 17:20
0
smutny marian napisał:
Wybory tuż tuż bedziem Irlandie mieli jak nam obiecajo... to tak bedzie przecie w ratuszu same słowne ludzie o gołębim sercu pracujo
wstkie miłe i kurtralne zawsze pomogo. A lublin sie rozbuduje łod morza jaż po same chiny hej. I tak nam wszystkiem dobrze bedzie i rozkosznie z tego dobrobytu że wszystkie warszowioki bedo nam zazdrościli luksusów i bedo do nasz do roboty przyjedżać i na nasz robić a my bedziem tylko kase rachować. A prezydenta miasta sam biskup na ołtaże wyniesie. amen.

Takoz bydzie jakeś Panocku pedzioł-hej!

Takoz bydzie jakeś Panocku pedzioł-hej! rozwiń
Avatar
~gość~ / 25 maja 2010 o 16:35
0
Felks Piekutoszczak napisał:
To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to spróbujemy porównać ale wszystko wskazuje że cię to gówno dorwało bo aż fetor bije z ekranu a skoro dopadło to odpuść sobie klawiaturę i do rodzinnego domu gdzieś skąd pochodzisz na wieś to może weterynarz ci pomoże bo to faktycznie działa ujemnie na mózg !

Widzisz Felku, "między nami jest różnicy klasa"-myślę,że znasz dalszy ciąg fraszki Sztautyngera.
Różnimy się jeszcze tym,że ja mówię i piszę językiem literackim ,zwalczam chamstwo , w dyskusjach używam argumentów merytorycznych i dowcipu.Reaguję zabawnymi komentarzami o wyciekającym jadzie tylko wtedy gdy ten jad naprawdę wycieka.
Staram się wymóc na adwersarzach rzeczową , merytoryczną dyskusję a jeśli ktoś pluje jadem a nie przedstawia rzeczowych argumentów to trzeba mu to uświadomić dla czystości dyskusji.
Nie będę tym razem recenzował twojej wypowiedzi bo powinieneś się jej bardzo wstydzić.Zapewniam,ze jestem bardzo pogodnym i życzliwym ludziom człowiekiem i tym razem nie odpowiem na twoje inwektywy. Może coś z tego zrozumiesz.
A propos polityki.Gdy wypowiadam się to moja wypowiedż opiera się na solidnej wiedzy dotyczącej tematu, nikogo nie obrażam, przedstawiam tylko fakty i je interpretuje. Nikogo nigdy nie pomawiam, nikogo nie obrzucam wyzwiskami.
Reaguję ostro tylko na chamstwo i pomówienie. Tak będę się zawsze zachowywał.
PS. Jestem Lublinianinem ale jest mi obojętne gdzie kto się urodził i wychował. Ważne jest to co sobą reprezentuje.

Widzisz Felku, "między nami jest różnicy klasa"-myślę,że znasz dalszy ciąg fraszki Sztautyngera.
Różnimy się jeszcze tym,że ja mówię i piszę językiem literackim ,zwalczam chamstwo , w dyskusjach używam argumentów merytorycznych i dowcipu.Reaguję zabawnymi komentarzami o wyciekającym jadzie tylko wtedy gdy ten jad naprawdę wycieka.
Staram się wymóc na adwersarzach rzeczową , merytoryczną dyskusję a jeśli ktoś pluje jadem a nie przedstawia rzeczowych argumentów to trzeba mu to uświadomić dla czystości ... rozwiń
Avatar
Felks Piekutoszczak / 25 maja 2010 o 13:54
0
~gość~ napisał:
Nie dość ,że jad ci oczy zalał /działa nawet pionowo na oczy bo wali z taką siłą,że nie liczy się z prawami fizyki/ to ieszcze żmija w gębie zamieszkała.Ślepota bardzo utrudnia widzenie świata i normalne funkcjonowanie.
Uważaj choroby odzwierzęce niszczą i pustoszą organizm. Po nich albo bezpłodność albo nawet i zejście.

To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to spróbujemy porównać ale wszystko wskazuje że cię to gówno dorwało bo aż fetor bije z ekranu a skoro dopadło to odpuść sobie klawiaturę i do rodzinnego domu gdzieś skąd pochodzisz na wieś to może weterynarz ci pomoże bo to faktycznie działa ujemnie na mózg !

To że ktoś słusznie napisał krytycznie o sytuacji w tym mieście odnoszącej się do urzędników to w/g ciebie jest to jad ? ja się nie znam na chorobach odzwierzęcych bo ja jestem zestund (czyt. stąd ) nie wiem które pojęcie określenie do ciebie dotrze które zrozumiesz dlatego są dwa boś może trochu ob- trzaskany w tym mieście , jednak jedno wiem bo widziałem w TV na filmie że choroba wściekłych krów dopadła ciebie stąd tak się wściekasz i pewnie dlatego takie obruszenie opisz objawy jak się kręcisz przed klawiaturą to sprób... rozwiń
Avatar
bezpartyjny / 25 maja 2010 o 13:35
0
llubellak@op.pl napisał:
nie wiem czy się orientujesz w sytuacji ale przez 8 lat miastem rządził Pruszkowski, koleżka z PiSu, generalnie ostatnie wybory samorządowe wygrało PO ale tylko w samym mieście Lublin, tak to dookoła PIS i czasem PSL. najłatwiej rzucić hasło, że propaganda i szukać teorii spiskowej a ja Tobie powiem, że gdyby dalej rządził ten nierub Pruszkowski to też by nic się nie działo a jedyny plus tego byłby taki, że taki ktoś kto Ty nie tryskałby jadem na prawo i lewo bo i jak opluwać swoich

To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych urzędów i nie wprowadzimy mandatów wyborczych na kandydata a nie na partię to tak będzie nadal choćbyś Ty czy ktokolwiek inny w jakikolwiek sposób bronił to dla celów propagandowych odpowiedzialnością będziemy obarczać partię czyli NIKOGO- a w zarządzaniu odpowiedzialność urzędnicza musi być imienna tylko kto na to pójdzie ? Podobnie się ma sprawa szpitali i lekarzy dlaczego za błędy musi płacić szpital a nie lekarz który popełnił błąd bo sprawę można łatwiej rozmydlić !, i tak samo jest z decydentami więc nie broń PO czy jakiejkolwiek partii bo jest to śmieszne .

To skoro jesteś tak dobrze zorientowany w tej niby polityce i partiach to powinieneś wiedzieć że to nie partia ta czy inna jest winna temu co się w tym mieście dzieje to ludzie z tej czy innej partii są temu winni ! ja nie jestem zwolennikiem żadnej z wymienionych partii ale odpowiedzialnością w pewnym sensie teraz obciążam Wasilewskiego bo nie robi nic aby przeciwdziałać dlaczego ? łatwo się domyśleć ,ale jestem podobnego zdania o Pruszkowskim który też nie robił nic albo nie wiele i dopóki nie odpartyjnimy pewnych u... rozwiń
Avatar
NICK / 25 maja 2010 o 13:08
0
Niech się cały ratusz przeniesie wraz z urzędasami, do tej strefy, będzie taniej dla pracodawców (podatników).
Avatar
Gość / 25 maja 2010 o 13:06
0
dziwne ale w BPE juz zwalniaja jeszcze nie otworzyli, a ok 50 osób straci prace ech
Avatar
~gość~ / 25 maja 2010 o 12:16
0
SYK napisał:
To nie są nowe miejsca pracy. Te miejsca pracy są przenoszone z lokalizacji, w których podatki były większe.

Prawo do inwestowania w strefie dostają tylko te firmy, które nie zmniejszą aktualnego stanu zatrudnienia i utworzą zupełnie NOWE MIEJSCA PRACY.
Takie jest prawo i nikt nie może go ominąć.
W strefie ulokowało się już 10 firm, kilka zbudowało już budynki, trzy już działa.Skończyły się tereny do zajmowania i Ratusz wykupuje nowe tereny aby powiększyć strefę.
Od podpisu kaczyńskego na pozwoleniu o utworzeniu strefy nie minęło jeszcze pełnych trzech lat!!!

Prawo do inwestowania w strefie dostają tylko te firmy, które nie zmniejszą aktualnego stanu zatrudnienia i utworzą zupełnie NOWE MIEJSCA PRACY.
Takie jest prawo i nikt nie może go ominąć.
W strefie ulokowało się już 10 firm, kilka zbudowało już budynki, trzy już działa.Skończyły się tereny do zajmowania i Ratusz wykupuje nowe tereny aby powiększyć strefę.
Od podpisu kaczyńskego na pozwoleniu o utworzeniu strefy nie minęło jeszcze pełnych trzech lat!!! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 22 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 50 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!