Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2010 r.
13:00
Edytuj ten wpis

Sylwester 2010/2011: Przewodnik po imprezach i balach w Lublinie (oferty, ceny)

0 7 A A

Czas zdecydować jak przywitamy Nowy Rok: na balu, na prywatce, na dyskotece? W niektórych restauracjach w Lublinie pozostały ostatnie wolne miejsca. Jakie są w tym roku ceny? Gdzie warto się wybrać? Oto nasza sylwestrowa ściągawka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O atrakcjach na placu Litewskim, a także sylwestrowych imprezach i balach w Lublinie czytaj na stronie MOJEGO MIASTA LUBLIN:

Sylwester 2010/ 2011 w Lublinie (imprezy, bale, oferty, ceny)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
NOWY ROK / 1 stycznia 2011 o 03:18
0
[size="7"][color="#8B0000"]DYMAĆ ORŁA BIAŁEGO ! -[/color][/size] [media]http://www.youtube.com/watch?v=ZBpDwDPhQww[/media]
Avatar
Dawid / 1 stycznia 2011 o 02:45
0
były chociaż fajerwerki?
Avatar
Don / 30 listopada 2010 o 20:45
0
[quote name='w' timestamp='1291127445' post='395263']
Sensacja z ostatniej chwili !?
Sztab Krzysztofa Żuka nie zgodził się na publiczną debatę telewizyjną w najbliższy piątek w TVPLublin.
To miała być jedyna debata „twarzą w twarz” kandydatów na Prezydenta Lublina, która w krajach europy zachodniej zawsze przesądza o zwycięstwie. Poprzednia, 4 lata temu nie odbyła się ze względu na żałobę narodową po tragedii w kopalni Halemba.
Kandydat Platformy Krzysztof Żuk stchórzył !!!?
[/quote]

Bo twój guru Jarosław taki wyrywny do debat na żywo.
[quote name='w' timestamp='1291127445' post='395263']
Sensacja z ostatniej chwili !?
Sztab Krzysztofa Żuka nie zgodził się na publiczną debatę telewizyjną w najbliższy piątek w TVPLublin.
To miała być jedyna debata „twarzą w twarz” kandydatów na Prezydenta Lublina, która w krajach europy zachodniej zawsze przesądza o zwycięstwie. Poprzednia, 4 lata temu nie odbyła się ze względu na żałobę narodową po tragedii w kopalni Halemba.
Kandydat Platformy Krzysztof Żuk stchórzył !!!?rozwiń
Avatar
w / 30 listopada 2010 o 15:30
0
Sensacja z ostatniej chwili !?
Sztab Krzysztofa Żuka nie zgodził się na publiczną debatę telewizyjną w najbliższy piątek w TVPLublin.
To miała być jedyna debata „twarzą w twarz” kandydatów na Prezydenta Lublina, która w krajach europy zachodniej zawsze przesądza o zwycięstwie. Poprzednia, 4 lata temu nie odbyła się ze względu na żałobę narodową po tragedii w kopalni Halemba.
Kandydat Platformy Krzysztof Żuk stchórzył !!!?
Avatar
BAsia / 30 listopada 2010 o 14:09
0
Było by fajnie gdyby w Sylwestra była czynna na portalu lubelskim kamera umieszczona na poczcie.Na przykład moi znajomi mieszkający za granica bardzo lubią Lublin i często zaglądają do naszego miasta poprzez kamery umieszczone w centrum miasta.dajmy zobaczyć innym jak wygląda Sylwester pod gołym niebem w Lublinie
Avatar
Gość / 30 listopada 2010 o 14:07
0
A na Placu Litewskim nie będzie imprezy w tym roku?
Panowie kandydaci na prezydenta miasta-obiecajcie coś-tak ładnie Wam wychodzą te wszystkie obiecanki:)
Avatar
Podatnik / 30 listopada 2010 o 14:03
0
"Na początek coś gratis: będzie bezpłatny sylwester na placu Litewskim organizowany prze Urząd Miasta."

Tak gwoli ścisłości, to jeżeli już, to nieodpłatny. Za każdy gratis od ratusza ktoś płaci - nie zawsze zresztą ten, który gratisa dostaje
Avatar
NOWY ROK / 1 stycznia 2011 o 03:18
0
[size="7"][color="#8B0000"]DYMAĆ ORŁA BIAŁEGO ! -[/color][/size] [media]http://www.youtube.com/watch?v=ZBpDwDPhQww[/media]
Avatar
Dawid / 1 stycznia 2011 o 02:45
0
były chociaż fajerwerki?
Avatar
Don / 30 listopada 2010 o 20:45
0
[quote name='w' timestamp='1291127445' post='395263']
Sensacja z ostatniej chwili !?
Sztab Krzysztofa Żuka nie zgodził się na publiczną debatę telewizyjną w najbliższy piątek w TVPLublin.
To miała być jedyna debata „twarzą w twarz” kandydatów na Prezydenta Lublina, która w krajach europy zachodniej zawsze przesądza o zwycięstwie. Poprzednia, 4 lata temu nie odbyła się ze względu na żałobę narodową po tragedii w kopalni Halemba.
Kandydat Platformy Krzysztof Żuk stchórzył !!!?
[/quote]

Bo twój guru Jarosław taki wyrywny do debat na żywo.
[quote name='w' timestamp='1291127445' post='395263']
Sensacja z ostatniej chwili !?
Sztab Krzysztofa Żuka nie zgodził się na publiczną debatę telewizyjną w najbliższy piątek w TVPLublin.
To miała być jedyna debata „twarzą w twarz” kandydatów na Prezydenta Lublina, która w krajach europy zachodniej zawsze przesądza o zwycięstwie. Poprzednia, 4 lata temu nie odbyła się ze względu na żałobę narodową po tragedii w kopalni Halemba.
Kandydat Platformy Krzysztof Żuk stchórzył !!!?rozwiń
Avatar
w / 30 listopada 2010 o 15:30
0
Sensacja z ostatniej chwili !?
Sztab Krzysztofa Żuka nie zgodził się na publiczną debatę telewizyjną w najbliższy piątek w TVPLublin.
To miała być jedyna debata „twarzą w twarz” kandydatów na Prezydenta Lublina, która w krajach europy zachodniej zawsze przesądza o zwycięstwie. Poprzednia, 4 lata temu nie odbyła się ze względu na żałobę narodową po tragedii w kopalni Halemba.
Kandydat Platformy Krzysztof Żuk stchórzył !!!?
Avatar
BAsia / 30 listopada 2010 o 14:09
0
Było by fajnie gdyby w Sylwestra była czynna na portalu lubelskim kamera umieszczona na poczcie.Na przykład moi znajomi mieszkający za granica bardzo lubią Lublin i często zaglądają do naszego miasta poprzez kamery umieszczone w centrum miasta.dajmy zobaczyć innym jak wygląda Sylwester pod gołym niebem w Lublinie
Avatar
Gość / 30 listopada 2010 o 14:07
0
A na Placu Litewskim nie będzie imprezy w tym roku?
Panowie kandydaci na prezydenta miasta-obiecajcie coś-tak ładnie Wam wychodzą te wszystkie obiecanki:)
Avatar
Podatnik / 30 listopada 2010 o 14:03
0
"Na początek coś gratis: będzie bezpłatny sylwester na placu Litewskim organizowany prze Urząd Miasta."

Tak gwoli ścisłości, to jeżeli już, to nieodpłatny. Za każdy gratis od ratusza ktoś płaci - nie zawsze zresztą ten, który gratisa dostaje
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 16 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 26 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 18

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!