Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lutego 2010 r.
18:50
Edytuj ten wpis

Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

0 51 A A

O godz. 18.30 rozpoczęło się spotkanie prezesa PiS z mieszkańcami Lublina i lokalnymi działaczami partyjnymi. Widownia Teatru Osterwy wypełniła się do ostatniego miejsca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotyka się dziś z mieszkańcami Lublina. Lubelska wizyta wpisuje się w cykl spotkań z lokalnymi strukturami PiS. Dziś rano prezes PiS spotkał się z mieszkańcami Radomia. Po południu przyjechał do Lublina.

W Radomiu Kaczyński mówił m.in. także o sprawie ''haków'' na Radosława Sikorskiego i wystąpieniu senatora Zbigniewa Romaszewskiego w Klubu PiS.

Po wystąpieniu polityka, przewidziano czas na zadawanie pytań.

Przeczytaj relację z przebiegu spotkania
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość ~~ / 6 maja 2010 r. o 17:53
0
41CA3C napisał:
wstydzę się, że mieszkam w ciemnogrodzie

To wypier***aj do jasnogrodu... Po co tu siedzisz gnido i zatruwasz powietrze ???????
Avatar
gc / 5 maja 2010 r. o 12:45
0
Patriota napisał:
Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa.


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa. rozwiń
Avatar
zm / 5 maja 2010 r. o 12:35
0
6B7B5E napisał:
Kulturą to ty nie grzeszych ale tacy są pisiory cham chama zawsze znajdzie


Rozumiem, że trzeba Polsce ludzi wysokiej kultury, jakich standard daje Wybitny Poseł PO spod znaku świńskiego ryja z flaszką !
Avatar
Patriota / 5 maja 2010 r. o 12:20
0
Gość napisał:
Nie jesteśmy jednym narodem. Dzielimy się na tych co po 80roku zostali oszukani i na tych którzy na tym oszustwie żerują.

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !? rozwiń
Avatar
olo / 5 maja 2010 r. o 12:07
0
ANTYKACZOR napisał:
TO TAKI TEATR,Z TRADYCJAMI MA PiSiroskie WŁADZE???WSTYD I HAŃBA!!TAKIEGO BUCA I JEGO POKLEPYWACZY WPUSZCZAĆ W MURY TEATRU OSTERWY...SAM OSTERWA SIE PEWNIE W GROBIE PRZEWRACA!!KACZYSNKI I LUBELSCY KOLEDZY=KLAKIERY DALEJ MAJĄ TĘ SAMĄ ŚPIEWKĘ,DUŻO PIEPRZENIA MAŁO ROBIENIA!!NIC SIĘ NIE ZMIENIŁ KACZOR,TA SAMA WYKRZYWIONA,SZCZEKAJĄCA GĘBA!!DNO DO KWADRATU!!OCZYWISCIE LUBLIN BASTION MOHERÓW I PISIORÓW ZAGŁOSUJE W WYBORACH NA JARKA K. I SPÓŁKĘ!!PROWINCJA DO KWADRATU!!

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na takie pytania i wątpliwości odpowiedz sobie sam .I zaznaczam ja z PiS nie jestem i nie będę ale śmieszą mnie tacy dyżurni ujadacze do tego bezmózgowcy .

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na t... rozwiń
Avatar
Pamiętam / 5 maja 2010 r. o 11:29
0
A jaka jest prawda? napisał:
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego.

Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.


2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.


3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.



4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.


5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.


6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.


7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków
i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych czasach tak to działa wtedy byli swoi i dziś są swoi wtedy byli ludzie bardziej i mniej komunikatywni i bardziej lub mniej dawali sobie radę czasami z lenistwa czasami ze zwykłego braku obycia , braku inteligencji,wspomnieć tu należy że po wyzwoleniu kiedy wycięto w pień naszą inteligencję zastąpiono ją przybyszami z wsi tworząc z nich na siłę inteligencję , więc każdy wtedy kombinował by z tego koszyczka dobrobytu coś uszczknąć dla siebie ,rodziny wykorzystując każdy element choćby z pochodzeniem , jeżeli jednak nikomu krzywdy nie zrobił to nawet jak coś podpisał nie świadczy to o jego złej stronie .W tym przypadku nie wiem dlaczego mieli takie fory rodzice ale uwierz znam takich którzy bili katowali mordowali wydawali wyroki śmierci i też mają się dobrze ! Ale żeby zrozumieć to o czym wspomniałem należało żyć w tamtych czasach . Z poważaniem Polak -Patriota !.

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2010 r. o 22:09
0
kaczur napisał:
Dlaczego dziesięciu, przyszedł by Rudy, Zbycho, Rycho, Zdzicho, Miro, i wystarczy na Pisiorów kurdupli kaczych.

taa a Tuscu to sie zrósł. Rudy karakan. I tyle w temacie.
Avatar
Andrzej_S / 16 lutego 2010 r. o 22:05
0
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowano najlepszą w Polsce cukrownię - Cukrownię "Lublin" (PSL nie kiwnął palcem). O tym m.in. mówił na spotkaniu prezes Kaczyński - plan PO, to zabrać biednym regionom i dać bogatym. Sądzę, że opisujący wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Lublinie redaktor Rafał Panas podobnie widzi sytuację naszego regionu. Korzystając z okazji serdecznie Pana Redaktora pozdrawiam.
ps. Naprawdę szkoda Pana do takiej gazety.
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowa... rozwiń
Avatar
hehehe / 16 lutego 2010 r. o 15:55
0
Czy użyłem jakiegoś wulgaryzmu pisząc, że sala zapewne masturbowała się do słów przewodniczącego gdy przemawiał w związku z czym skasowano mój post????
Avatar
g / 16 lutego 2010 r. o 13:24
0
obiektywny napisał:
A siebie gdzie byś umieścił? W Tworkach czy Abramowicach?


[color="#0000FF"]Wolał bym w Tworkach lub w Abramowicach. Niż z tą PiS-owska obłudą .
W zakładach dla psychicznie chorych nie ma przynajmniej oszołomów tylko wariaci.[/color]
Avatar
gość ~~ / 6 maja 2010 r. o 17:53
0
41CA3C napisał:
wstydzę się, że mieszkam w ciemnogrodzie

To wypier***aj do jasnogrodu... Po co tu siedzisz gnido i zatruwasz powietrze ???????
Avatar
gc / 5 maja 2010 r. o 12:45
0
Patriota napisał:
Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa.


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa. rozwiń
Avatar
zm / 5 maja 2010 r. o 12:35
0
6B7B5E napisał:
Kulturą to ty nie grzeszych ale tacy są pisiory cham chama zawsze znajdzie


Rozumiem, że trzeba Polsce ludzi wysokiej kultury, jakich standard daje Wybitny Poseł PO spod znaku świńskiego ryja z flaszką !
Avatar
Patriota / 5 maja 2010 r. o 12:20
0
Gość napisał:
Nie jesteśmy jednym narodem. Dzielimy się na tych co po 80roku zostali oszukani i na tych którzy na tym oszustwie żerują.

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !? rozwiń
Avatar
olo / 5 maja 2010 r. o 12:07
0
ANTYKACZOR napisał:
TO TAKI TEATR,Z TRADYCJAMI MA PiSiroskie WŁADZE???WSTYD I HAŃBA!!TAKIEGO BUCA I JEGO POKLEPYWACZY WPUSZCZAĆ W MURY TEATRU OSTERWY...SAM OSTERWA SIE PEWNIE W GROBIE PRZEWRACA!!KACZYSNKI I LUBELSCY KOLEDZY=KLAKIERY DALEJ MAJĄ TĘ SAMĄ ŚPIEWKĘ,DUŻO PIEPRZENIA MAŁO ROBIENIA!!NIC SIĘ NIE ZMIENIŁ KACZOR,TA SAMA WYKRZYWIONA,SZCZEKAJĄCA GĘBA!!DNO DO KWADRATU!!OCZYWISCIE LUBLIN BASTION MOHERÓW I PISIORÓW ZAGŁOSUJE W WYBORACH NA JARKA K. I SPÓŁKĘ!!PROWINCJA DO KWADRATU!!

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na takie pytania i wątpliwości odpowiedz sobie sam .I zaznaczam ja z PiS nie jestem i nie będę ale śmieszą mnie tacy dyżurni ujadacze do tego bezmózgowcy .

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na t... rozwiń
Avatar
Pamiętam / 5 maja 2010 r. o 11:29
0
A jaka jest prawda? napisał:
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego.

Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.


2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.


3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.



4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.


5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.


6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.


7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków
i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych czasach tak to działa wtedy byli swoi i dziś są swoi wtedy byli ludzie bardziej i mniej komunikatywni i bardziej lub mniej dawali sobie radę czasami z lenistwa czasami ze zwykłego braku obycia , braku inteligencji,wspomnieć tu należy że po wyzwoleniu kiedy wycięto w pień naszą inteligencję zastąpiono ją przybyszami z wsi tworząc z nich na siłę inteligencję , więc każdy wtedy kombinował by z tego koszyczka dobrobytu coś uszczknąć dla siebie ,rodziny wykorzystując każdy element choćby z pochodzeniem , jeżeli jednak nikomu krzywdy nie zrobił to nawet jak coś podpisał nie świadczy to o jego złej stronie .W tym przypadku nie wiem dlaczego mieli takie fory rodzice ale uwierz znam takich którzy bili katowali mordowali wydawali wyroki śmierci i też mają się dobrze ! Ale żeby zrozumieć to o czym wspomniałem należało żyć w tamtych czasach . Z poważaniem Polak -Patriota !.

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2010 r. o 22:09
0
kaczur napisał:
Dlaczego dziesięciu, przyszedł by Rudy, Zbycho, Rycho, Zdzicho, Miro, i wystarczy na Pisiorów kurdupli kaczych.

taa a Tuscu to sie zrósł. Rudy karakan. I tyle w temacie.
Avatar
Andrzej_S / 16 lutego 2010 r. o 22:05
0
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowano najlepszą w Polsce cukrownię - Cukrownię "Lublin" (PSL nie kiwnął palcem). O tym m.in. mówił na spotkaniu prezes Kaczyński - plan PO, to zabrać biednym regionom i dać bogatym. Sądzę, że opisujący wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Lublinie redaktor Rafał Panas podobnie widzi sytuację naszego regionu. Korzystając z okazji serdecznie Pana Redaktora pozdrawiam.
ps. Naprawdę szkoda Pana do takiej gazety.
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowa... rozwiń
Avatar
hehehe / 16 lutego 2010 r. o 15:55
0
Czy użyłem jakiegoś wulgaryzmu pisząc, że sala zapewne masturbowała się do słów przewodniczącego gdy przemawiał w związku z czym skasowano mój post????
Avatar
g / 16 lutego 2010 r. o 13:24
0
obiektywny napisał:
A siebie gdzie byś umieścił? W Tworkach czy Abramowicach?


[color="#0000FF"]Wolał bym w Tworkach lub w Abramowicach. Niż z tą PiS-owska obłudą .
W zakładach dla psychicznie chorych nie ma przynajmniej oszołomów tylko wariaci.[/color]
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zmiany w dęblińskiej Lotniczej Akademii Wojskowej i 4. Skrzydle Lotnictwa Szkolnego

Zmiany w dęblińskiej Lotniczej Akademii Wojskowej i 4. Skrzydle Lotnictwa Szkolnego

1 grudnia zmienił się rektor w Lotniczej Akademii Wojskowej oraz dowódca 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

Konferencja upamiętniająca Dowództwo Okręgu Korpusu Nr II w Lublinie
10 grudnia 2020, 9:00

Konferencja upamiętniająca Dowództwo Okręgu Korpusu Nr II w Lublinie

W czwartek, 10 grudnia Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zorganizuje konferencję upamiętniającą Generała Dywizji Mieczysława Smorawińskiego oraz Dowództwo Okręgu Korpusu Nr II w Lublinie. Wydarzenie zainauguruje odsłonięcie pamiątkowej tablicy w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Lublinie (ul. Spadochroniarzy 5).

Kontrowersyjny wyścig po covidowskie dotacje dla lubelskich firm. W puli jest 15 mln zł więcej

Kontrowersyjny wyścig po covidowskie dotacje dla lubelskich firm. W puli jest 15 mln zł więcej

15 mln zł więcej trafi do przedsiębiorców, którzy starali się o wsparcie w głośnym naborze na dotacje dla firm poszkodowanych przez pandemię koronawirusa. Pieniędzy wystarczy prawdopodobnie dla kolejnych kilkuset firm.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2020 r.

Liga Mistrzów. Magiczny wieczór Olivera Giroud w Sewilli

Liga Mistrzów. Magiczny wieczór Olivera Giroud w Sewilli

Chelsea Londyn pokonała na wyjeździe Sevillę aż 4:0 i zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie E. Środowy wieczór do końca życia zapamięta Oliver Girorud, który zdobył wszystkie bramki dla „The Blues”

Darmowe szczepionki na Covid-19 najpierw dla seniorów. Gdzie i kiedy się zgłosić?

Darmowe szczepionki na Covid-19 najpierw dla seniorów. Gdzie i kiedy się zgłosić?

Zaszczepić na Covid-19 będzie się można u najbliższego lekarza rodzinnego lub w mobilnym punkcie. A szczepionki będą darmowe i dobrowolne. W pierwszej kolejności skorzystają z nich m.in. seniorzy 60+ i medycy.

Biała Podlaska: Prawica chce odwołać przewodniczącego rady. Bo ich obraża

Biała Podlaska: Prawica chce odwołać przewodniczącego rady. Bo ich obraża

– Pan przewodniczący obraża radnych – skarży się klub radnych Zjednoczonej Prawicy i kieruje wniosek o odwołanie Bogusława Broniewicza (Biała Samorządowa) z tej funkcji. Z kolei, przewodniczący uważa, że to jeden z elementów polityki nowej koalicji PO–PiS w bialskiej radzie.

Ma być wizytówką ul. Bernardyńskiej i całego Lublina. Budynek szkoły przechodzi gruntowny remont
Zdjęcia
galeria

Ma być wizytówką ul. Bernardyńskiej i całego Lublina. Budynek szkoły przechodzi gruntowny remont

Postępami prac w zabytkowym gmachu szkół im. Vetterów pochwalił się Urząd Miasta, który deklaruje, że w przyszłym roku sale lekcyjne będą gotowe na przyjęcie uczniów. Przebudowa miała się zakończyć o wiele wcześniej, ale podczas robót pojawiły się niezbyt miłe niespodzianki .