Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lutego 2010 r.
18:50
Edytuj ten wpis

Tłumy na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim

0 51 A A

O godz. 18.30 rozpoczęło się spotkanie prezesa PiS z mieszkańcami Lublina i lokalnymi działaczami partyjnymi. Widownia Teatru Osterwy wypełniła się do ostatniego miejsca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotyka się dziś z mieszkańcami Lublina. Lubelska wizyta wpisuje się w cykl spotkań z lokalnymi strukturami PiS. Dziś rano prezes PiS spotkał się z mieszkańcami Radomia. Po południu przyjechał do Lublina.

W Radomiu Kaczyński mówił m.in. także o sprawie ''haków'' na Radosława Sikorskiego i wystąpieniu senatora Zbigniewa Romaszewskiego w Klubu PiS.

Po wystąpieniu polityka, przewidziano czas na zadawanie pytań.

Przeczytaj relację z przebiegu spotkania

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość ~~ / 6 maja 2010 o 17:53
0
41CA3C napisał:
wstydzę się, że mieszkam w ciemnogrodzie

To wypier***aj do jasnogrodu... Po co tu siedzisz gnido i zatruwasz powietrze ???????
Avatar
gc / 5 maja 2010 o 12:45
0
Patriota napisał:
Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa.


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa. rozwiń
Avatar
zm / 5 maja 2010 o 12:35
0
6B7B5E napisał:
Kulturą to ty nie grzeszych ale tacy są pisiory cham chama zawsze znajdzie


Rozumiem, że trzeba Polsce ludzi wysokiej kultury, jakich standard daje Wybitny Poseł PO spod znaku świńskiego ryja z flaszką !
Avatar
Patriota / 5 maja 2010 o 12:20
0
Gość napisał:
Nie jesteśmy jednym narodem. Dzielimy się na tych co po 80roku zostali oszukani i na tych którzy na tym oszustwie żerują.

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !? rozwiń
Avatar
olo / 5 maja 2010 o 12:07
0
ANTYKACZOR napisał:
TO TAKI TEATR,Z TRADYCJAMI MA PiSiroskie WŁADZE???WSTYD I HAŃBA!!TAKIEGO BUCA I JEGO POKLEPYWACZY WPUSZCZAĆ W MURY TEATRU OSTERWY...SAM OSTERWA SIE PEWNIE W GROBIE PRZEWRACA!!KACZYSNKI I LUBELSCY KOLEDZY=KLAKIERY DALEJ MAJĄ TĘ SAMĄ ŚPIEWKĘ,DUŻO PIEPRZENIA MAŁO ROBIENIA!!NIC SIĘ NIE ZMIENIŁ KACZOR,TA SAMA WYKRZYWIONA,SZCZEKAJĄCA GĘBA!!DNO DO KWADRATU!!OCZYWISCIE LUBLIN BASTION MOHERÓW I PISIORÓW ZAGŁOSUJE W WYBORACH NA JARKA K. I SPÓŁKĘ!!PROWINCJA DO KWADRATU!!

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na takie pytania i wątpliwości odpowiedz sobie sam .I zaznaczam ja z PiS nie jestem i nie będę ale śmieszą mnie tacy dyżurni ujadacze do tego bezmózgowcy .

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na t... rozwiń
Avatar
Pamiętam / 5 maja 2010 o 11:29
0
A jaka jest prawda? napisał:
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego.

Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.


2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.


3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.



4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.


5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.


6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.


7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków
i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych czasach tak to działa wtedy byli swoi i dziś są swoi wtedy byli ludzie bardziej i mniej komunikatywni i bardziej lub mniej dawali sobie radę czasami z lenistwa czasami ze zwykłego braku obycia , braku inteligencji,wspomnieć tu należy że po wyzwoleniu kiedy wycięto w pień naszą inteligencję zastąpiono ją przybyszami z wsi tworząc z nich na siłę inteligencję , więc każdy wtedy kombinował by z tego koszyczka dobrobytu coś uszczknąć dla siebie ,rodziny wykorzystując każdy element choćby z pochodzeniem , jeżeli jednak nikomu krzywdy nie zrobił to nawet jak coś podpisał nie świadczy to o jego złej stronie .W tym przypadku nie wiem dlaczego mieli takie fory rodzice ale uwierz znam takich którzy bili katowali mordowali wydawali wyroki śmierci i też mają się dobrze ! Ale żeby zrozumieć to o czym wspomniałem należało żyć w tamtych czasach . Z poważaniem Polak -Patriota !.

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2010 o 22:09
0
kaczur napisał:
Dlaczego dziesięciu, przyszedł by Rudy, Zbycho, Rycho, Zdzicho, Miro, i wystarczy na Pisiorów kurdupli kaczych.

taa a Tuscu to sie zrósł. Rudy karakan. I tyle w temacie.
Avatar
Andrzej_S / 16 lutego 2010 o 22:05
0
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowano najlepszą w Polsce cukrownię - Cukrownię "Lublin" (PSL nie kiwnął palcem). O tym m.in. mówił na spotkaniu prezes Kaczyński - plan PO, to zabrać biednym regionom i dać bogatym. Sądzę, że opisujący wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Lublinie redaktor Rafał Panas podobnie widzi sytuację naszego regionu. Korzystając z okazji serdecznie Pana Redaktora pozdrawiam.
ps. Naprawdę szkoda Pana do takiej gazety.
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowa... rozwiń
Avatar
hehehe / 16 lutego 2010 o 15:55
0
Czy użyłem jakiegoś wulgaryzmu pisząc, że sala zapewne masturbowała się do słów przewodniczącego gdy przemawiał w związku z czym skasowano mój post????
Avatar
g / 16 lutego 2010 o 13:24
0
obiektywny napisał:
A siebie gdzie byś umieścił? W Tworkach czy Abramowicach?


[color="#0000FF"]Wolał bym w Tworkach lub w Abramowicach. Niż z tą PiS-owska obłudą .
W zakładach dla psychicznie chorych nie ma przynajmniej oszołomów tylko wariaci.[/color]
Avatar
gość ~~ / 6 maja 2010 o 17:53
0
41CA3C napisał:
wstydzę się, że mieszkam w ciemnogrodzie

To wypier***aj do jasnogrodu... Po co tu siedzisz gnido i zatruwasz powietrze ???????
Avatar
gc / 5 maja 2010 o 12:45
0
Patriota napisał:
Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa.


Zgadzam się z ta opinią. Niestyty PO jest partią tych co się doskonale w Polsce ustawili (np. taki Rycho). Dziwi mnie tylko łatwowierność wielu młodych ludzi, którzy wierzą,że licencjat jakieś podrzednej szkoły stawia przed nimi doskonałą karierą w liberalnym państwie. A tylko PO im to zapewni. Niestety tak nie jest. Trzeba być albo super specjalistą, albo być w partyjnych PO-układach. Specjalista zrobi karierę na rynku, koleś z układu będzie zajmowął intratne stanowiska w urzedach i spółkach skarbu państwa. rozwiń
Avatar
zm / 5 maja 2010 o 12:35
0
6B7B5E napisał:
Kulturą to ty nie grzeszych ale tacy są pisiory cham chama zawsze znajdzie


Rozumiem, że trzeba Polsce ludzi wysokiej kultury, jakich standard daje Wybitny Poseł PO spod znaku świńskiego ryja z flaszką !
Avatar
Patriota / 5 maja 2010 o 12:20
0
Gość napisał:
Nie jesteśmy jednym narodem. Dzielimy się na tych co po 80roku zostali oszukani i na tych którzy na tym oszustwie żerują.

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !?

Jedyny głos ROZSĄDKU w całej tej dyskusji a Polacy wracają do starego dają sobą nadal manipulować nie patrzą na dobro już nie społeczne ale WŁASNE i to jest ewenementem i przykładem jak można manipulować masami jak można ogłupiać i skłócać dla własnych interesów ! Oj naiwny narodzie- ogłupiali komuniści i tak zostało czy tak mało ludzi potrafi racjonalnie i logicznie myśleć co się dzieje z Polakami !? rozwiń
Avatar
olo / 5 maja 2010 o 12:07
0
ANTYKACZOR napisał:
TO TAKI TEATR,Z TRADYCJAMI MA PiSiroskie WŁADZE???WSTYD I HAŃBA!!TAKIEGO BUCA I JEGO POKLEPYWACZY WPUSZCZAĆ W MURY TEATRU OSTERWY...SAM OSTERWA SIE PEWNIE W GROBIE PRZEWRACA!!KACZYSNKI I LUBELSCY KOLEDZY=KLAKIERY DALEJ MAJĄ TĘ SAMĄ ŚPIEWKĘ,DUŻO PIEPRZENIA MAŁO ROBIENIA!!NIC SIĘ NIE ZMIENIŁ KACZOR,TA SAMA WYKRZYWIONA,SZCZEKAJĄCA GĘBA!!DNO DO KWADRATU!!OCZYWISCIE LUBLIN BASTION MOHERÓW I PISIORÓW ZAGŁOSUJE W WYBORACH NA JARKA K. I SPÓŁKĘ!!PROWINCJA DO KWADRATU!!

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na takie pytania i wątpliwości odpowiedz sobie sam .I zaznaczam ja z PiS nie jestem i nie będę ale śmieszą mnie tacy dyżurni ujadacze do tego bezmózgowcy .

A Ty skąd pochodzisz że wykrzykujesz -Prowincja -? bo coś mnie się zdaje że jak zajrzysz w swoje korzenie to sam siebie zaskoczysz więc nie szczekaj tylko pokarz metrykę swoją i swoich rodziców wtedy pogadamy .Ponadto pamiętaj może to prowincja tyle że na siłę pogłębiana przez min. obecne władze PO z zemsty , ale jakby nie patrzeć jest to jedno z najstarszych miast Polski czy to się podoba czy nie , e zresztą poczytaj historię bo masz olbrzymie braki !.Może wynika to z faktu żeś niedawno zerwał się z łańcucha ale na t... rozwiń
Avatar
Pamiętam / 5 maja 2010 o 11:29
0
A jaka jest prawda? napisał:
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego.

Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.


2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.


3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.



4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.


5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.


6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.


7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków
i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych czasach tak to działa wtedy byli swoi i dziś są swoi wtedy byli ludzie bardziej i mniej komunikatywni i bardziej lub mniej dawali sobie radę czasami z lenistwa czasami ze zwykłego braku obycia , braku inteligencji,wspomnieć tu należy że po wyzwoleniu kiedy wycięto w pień naszą inteligencję zastąpiono ją przybyszami z wsi tworząc z nich na siłę inteligencję , więc każdy wtedy kombinował by z tego koszyczka dobrobytu coś uszczknąć dla siebie ,rodziny wykorzystując każdy element choćby z pochodzeniem , jeżeli jednak nikomu krzywdy nie zrobił to nawet jak coś podpisał nie świadczy to o jego złej stronie .W tym przypadku nie wiem dlaczego mieli takie fory rodzice ale uwierz znam takich którzy bili katowali mordowali wydawali wyroki śmierci i też mają się dobrze ! Ale żeby zrozumieć to o czym wspomniałem należało żyć w tamtych czasach . Z poważaniem Polak -Patriota !.

Więc ja postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania czy wątpliwości jeżeli potrafisz to zrozumieć jedno z moich rodziców pracowało w KW.PZPR i to nie spowodowało że ja miałem czy mam wypaczone pojęcie o sprawiedliwości społecznej , uczciwości , lojalności w stosunku do mojej ojczyzny takie były czasy każdy z niewielkimi wyjątkami którzy nie musieli , kombinował by mieć lżejsze życie , dostęp do nauki , czy innych dóbr , dlatego nazywanie tego o czym wspomniałeś cudami jest nieporozumieniem . Po prostu tak dziś i w tamtych ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lutego 2010 o 22:09
0
kaczur napisał:
Dlaczego dziesięciu, przyszedł by Rudy, Zbycho, Rycho, Zdzicho, Miro, i wystarczy na Pisiorów kurdupli kaczych.

taa a Tuscu to sie zrósł. Rudy karakan. I tyle w temacie.
Avatar
Andrzej_S / 16 lutego 2010 o 22:05
0
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowano najlepszą w Polsce cukrownię - Cukrownię "Lublin" (PSL nie kiwnął palcem). O tym m.in. mówił na spotkaniu prezes Kaczyński - plan PO, to zabrać biednym regionom i dać bogatym. Sądzę, że opisujący wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Lublinie redaktor Rafał Panas podobnie widzi sytuację naszego regionu. Korzystając z okazji serdecznie Pana Redaktora pozdrawiam.
ps. Naprawdę szkoda Pana do takiej gazety.
Jaka gazeta, takie komentarze (dla młodszych czytelników i internautów przypomnienie - Dziennik Wschodni to niegdysiejszy Sztandar Ludu - organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR), a komentujący, to głownie starzy ubecy i Młodzi Demokraci. To taka pierwsza reflekcja po lekturze wpisów. Sympatykom PO chciałbym przypomnieć, że to za rządów PO i PSL obcięto wiele środków z funduszy unijnych województwom wschodnim i południowym, że zrezygnowano z szybkiej kolei do Warszawy, odebrano lokalizację sidziby Polskiej Grupy Energetycznej Lublinowi, zlikwidowa... rozwiń
Avatar
hehehe / 16 lutego 2010 o 15:55
0
Czy użyłem jakiegoś wulgaryzmu pisząc, że sala zapewne masturbowała się do słów przewodniczącego gdy przemawiał w związku z czym skasowano mój post????
Avatar
g / 16 lutego 2010 o 13:24
0
obiektywny napisał:
A siebie gdzie byś umieścił? W Tworkach czy Abramowicach?


[color="#0000FF"]Wolał bym w Tworkach lub w Abramowicach. Niż z tą PiS-owska obłudą .
W zakładach dla psychicznie chorych nie ma przynajmniej oszołomów tylko wariaci.[/color]
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 25 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 140 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 390 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 23 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 19 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!