Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 grudnia 2010 r.
13:34
Edytuj ten wpis

Utrudnienia drogowe i korki przy cmenatrzu koło Majdanka

Autor: Zdjęcie autora łm
0 7 A A

Spore utrudnienia mogą spotkać kierowcy w okolicach cmentarza przy Drodze Męczenników Majdanka - donoszą nasi Internauci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij: alarm24@dziennikwschodni.pl

- Korek praktycznie zaczyna się pod bramą cmentarza, kończy w okolicach ul. Lotniczej. Zajęte są dwa pasy jezdni. Przynajmniej tak było przed godz.12. Na przejściach koło samego cmentarza sporo przechodniów. Każdy chce wejść na przejście, jak najszybciej. Każdy chce zdążyć. W połączeniu z kierowcami szukającymi miejsca robi się tam istny horror. Miejsc, jak na lekarstwo - opisuje Paweł.

Nasz Internauta dodaje, że kierowcy parkują swoje samochody nawet na przystankach, przez co trudno jest wysiąść z autobusu miejskiego. I pyta: - Gdzie jest policja? Czy nie może ona sterować ruchem, by to wszystko usprawnić?

Mundurowi odpowiadają, że kontrolują sytuację. - Wiemy, że są tam korki. Wcześniej policjanci kierowali tam ruchem, ale teraz nie ma już takiej potrzeby. Na bieżąco obserwujemy okolice tego cmentarza. Niedawno przejeżdżał tamtędy radiowóz, by sprawdzić, co się dzieje. Jeżeli będzie taka potrzeba, to będziemy znowu interweniować - zapewnia Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 r. o 15:32
w tym artykule nigdzie nie ma napisane, że ktoś nie odebrał telefonu
Avatar
drd / 25 grudnia 2010 r. o 09:23
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napisac,że nie odbiera telefonu to przekaracz możliwości lubelskich pismaków.

Pozdrawiam
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napi... rozwiń
Avatar
Moderator / 24 grudnia 2010 r. o 23:25
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
[/quote]
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania... rozwiń
Avatar
jon / 24 grudnia 2010 r. o 19:24
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sens... rozwiń
Avatar
gość / 24 grudnia 2010 r. o 16:19
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
[/quote]
i dla starej wyrapy z Toyoty na Witosa ktora na ciaglej wpiprza sie na lewy pas kiedy prawy ma wolny!!!
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji n... rozwiń
Avatar
K / 24 grudnia 2010 r. o 16:08
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
Avatar
MEMENTO MORI / 24 grudnia 2010 r. o 14:12
a może by tak w końcu rajcy miejscy zajęli się czymś pożytecznym i zatwierdzili wybudowanie dojazdu z parkingiem od strony ulicy Wyzwolenia. Utyskiwanie że nie można wykupić gruntu i inne tam wykręty to znamy juz od kilkunastu lat.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2010 r. o 15:32
w tym artykule nigdzie nie ma napisane, że ktoś nie odebrał telefonu
Avatar
drd / 25 grudnia 2010 r. o 09:23
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napisac,że nie odbiera telefonu to przekaracz możliwości lubelskich pismaków.

Pozdrawiam
[quote name='Moderator' timestamp='1293229536' post='410940']
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[/quote]

Itak pokazuje Pani jak dzialają lubelskie pismaki. Jeżeli ktoś przniesie, wysle gotowy materiał w którym pismak wstawi tylko słowa "nasz czytelnik" to powstaje artykuł. A przypadku kiedy trzeba gdzieś pojechać, zapytać, zobaczyć, zadzwonić i dotrzeć do odpowiedniej osoby,informacji a nie tylko napi... rozwiń
Avatar
Moderator / 24 grudnia 2010 r. o 23:25
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
[/quote]
wątpię by zdjęcie było tu akurat najważniejszą informacją. ale jeśli posiada pan aktualną fotkę prosimy o przesłanie.
[quote name='jon' timestamp='1293215060' post='410895']
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania... rozwiń
Avatar
jon / 24 grudnia 2010 r. o 19:24
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sensu przez komórkę ( lub GG ) i wyszukać jakieś przedpotopowe , archiwalne zdjęcie.
też pisałem o tym chyba 2 razy. widzę, że nie tylko mnie to wkurza.
to jest drobiazg, jednak świadczy o podejściu panów " dziennikarzy " do czytelników i swojej pracy.
z pewnością przy dzisiejszej technice , trudnością nie do pokonania dla osób pracujących w redakcji Dziennika jest skierowanie w okolice cmentarza na Majdanku, fotoreportera lu inną osobę dysponującą aparatem , wykonanie paru zdjęć i przesłanie do redakcji do opracowania materiału. domyślam się , że wygodniej jest siedzieć przy komputerze , gadać bez sens... rozwiń
Avatar
gość / 24 grudnia 2010 r. o 16:19
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
[/quote]
i dla starej wyrapy z Toyoty na Witosa ktora na ciaglej wpiprza sie na lewy pas kiedy prawy ma wolny!!!
[quote name='K' timestamp='1293203287' post='410868']
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji n... rozwiń
Avatar
K / 24 grudnia 2010 r. o 16:08
"I pyta: - Gdzie jest policja?"

Policja jest na obwodnicy Piask, Garwolina, Puław... Łapią "groźnych piratów" jadących po ww. drogach 90km/h. A że na Majdanku bałagan? A że na drogi wyjechało pełno lewusów jadących 40 lewym pasem i mających problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu? (pozdro dla pindy z ciemnego forda Ka, co nie mogła skręcić w prawo na skrzyżowaniu Wolska/DMM dziś koło 15). To już jest za trudne dla policji no i zbyt mało medialne...
Avatar
MEMENTO MORI / 24 grudnia 2010 r. o 14:12
a może by tak w końcu rajcy miejscy zajęli się czymś pożytecznym i zatwierdzili wybudowanie dojazdu z parkingiem od strony ulicy Wyzwolenia. Utyskiwanie że nie można wykupić gruntu i inne tam wykręty to znamy juz od kilkunastu lat.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Nie było kolejnej sensacji w starciu 1/8 finału katarskich mistrzostw świata. Reprezentacja Portugalii nie dała najmniejszych szans Szwajcarii ogrywają ją 5:1 i pewnie awansując do ćwierćfinału, gdzie jej rywalem dość niespodziewanie będzie Maroko

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"
8 grudnia 2022, 9:00

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"

– Nie znam lepszego sposobu na poczucie świątecznego klimatu z początkiem grudnia niż Mikołajki Folkowe w Chatce Żaka – podkreśla dyrektora instytucji, Izabela Pastuszko, i zaprasza na festiwal który wystartuje już 8 grudnia.

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

Wielkie kurniki stają się zmorą powiatu bialskiego. W nadbużańskiej gminie Kodeń planowane są aż trzy takie inwestycje, a największa z nich ma pomieścić milion kur. Mieszkańcy obawiają się, że straci na tym turystyka.

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Przygotowywali się do tego półtora miesiąca, a w ostatni piątek uczniowie Liceum Plastycznego im. Bernardo Morando w Zamościu pojechali do Warszawy i w Pałacu Prezydenckim wspólnie z Pierwszą Damą ubrali choinkę w wykonane przez siebie ozdoby.

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Senator Jacek Bury został przewodniczącym lokalnych struktur Polski 2050. Wiceprzewodniczącymi będą radna wojewódzka Ewa Jaszczuk i posłanka Joanna Mucha. Ta ostatnia funkcję w zarządzie regionu łączy z zasiadaniem w krajowych władzach ugrupowania, co nie jest zgodne z partyjnym statutem.

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Podają się za policjantów, pracowników banków, szwagrów. Mówią, żeby z nikim na ten temat nie rozmawiać i jak najszybciej przekazać pieniądze. Ofiarą oszustów padają już nie tylko seniorzy.

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

500 zł mandatu zapłacił mężczyzna, który wyrzucił swoje domowe śmieci na ulicę. Miał pecha, bo wśród odpadów strażnicy miejscy znaleźli jego dane.

Lublin już wystrojony na święta
Zdjęcia
galeria

Lublin już wystrojony na święta

Do 2 lutego w centrum Lublina ma działać świąteczna iluminacja, którą w całości włączono dzisiaj po godzinie 16 podczas spotkania przed Ratuszem.

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny