Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 czerwca 2009 r.
19:25
Edytuj ten wpis

Uzdrowiciel Clive Harris w Lublinie

0 10 A A

W czwartek 4 czerwca 2009 o godz. 18.45 w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie przy ul. Dolnej Panny Marii 3 rozpocznie się spotkanie ze znanym uzdrowicielem Clive Harrisem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spotkanie to jest przeznaczone przede wszystkim dla osób najbardziej potrzebujących, cierpiących z powodu chorób nowotworowych i innych najcięższych schorzeń. - Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Angielski uzdrowiciel regularnie pomaga chorym od lat siedemdziesiątych. Na jego pierwsze spotkania w kościele pod wezwaniem Świętej Rodziny na Czubach w Lublinie przychodziło po kilka tysięcy chorych.

Dla jednych jest ostatnią deską ratunku, dla drugich bioenergoterapeutą, którego osiągnięć nie da się udowodnić naukowo. Jednego nie można mu zarzucić: naciągania na pieniądze.

- Harris przyjmuje bez pieniędzy - mówi Anna Łożyńska z Fundacja Clive'a Harrisa w Poznaniu, która jest organizatorem spotkania. Osoby biorące udział w spotkaniu mogą ( choć nie jest to obowiązek) złożyć dobrowolną ofiarę na fundację.

Zgromadzone środki służą do organizacji wakacji dla chorych dzieci.

(SZ)

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ola / 8 grudnia 2017 o 09:53
0
Bylam u Harrisa dawno temu. Prosilam,zeby wyleczyl mnie z depresji,nakladal te swoje chude blade raczki,ale mnie NIE WYLECZYL.Nie wiedziec czemu bardziej byl zainteresowany moimi pryszczami na twarzy i to widzial jako realny problem niz moja depresje,zlekcewazyl ja jako cos blahego.Z pryszczy tez mnie nie wyleczyl.dawal mi jakies rady na pryszcze. TERAZ WIEM,ZE TO BYL OKULTYSTA.PRAWDOPODOBNIE PRZEZ NIEGO BRNELAM DALEJ W OKULTYZM,BIOENERGOTERAPIE,JOGE,TAI-CHI,AKUPUNKTURE,TAPPING,AFIRMACJE,MUDRY.MINELY LATA ZANIM SIE NAWROCILAM,PRZYJELAM CHRZEST,KOMUNIE,BIERZMOWANIE
Avatar
Łukasz M. / 27 stycznia 2014 o 21:41
0

Moim zdaniem w artykule powinna się znaleźć również sama wersja Pana Harrisa dotycząca modus operandi jego "uzdrawiania", sama Wikipedia informuje: 

Harris prowadził przez długi okres seanse uzdrowicielskie w Polskich kościołach. W seansach tych wzięły udział miliony ludzi (według jednego ze źródeł było to 9 milionów ludzi)[6]. Gdy jednak Harris poinformował, że uzdrawia za pomocą duchów i że są to demony - zabroniono mu wstępu do kościołów. Aktywista antysektowy Robert Tekieli twierdzi, że Harris inicjował uczestników seansów w okultyzm i szacuje, że zainicjował w ten sposób trzy miliony Polaków, którzy - pełni zaufania - przychodzili do kościołów na jego seanse[7]. 

Również w wywiadzie przeprowadzonym przez Hannę Karaś: Byłam podającą u Harrisa: najbliższa współpracowniczka Harrisa w Polsce mówi o jego okultystycznych i bardzo niebezpiecznych duchowo (prowadzących do zniewolenia) praktykach: 

Czy dziś umie to Pani już wyjaśnić? 

Często pytałam Harrisa o różne rzeczy wprost. Któregoś razu powiedział mi, że pracuje z duchami. Pytałam się, jak to duchami? Tłumaczył mi więc, że istnieje świat duchów. [...] 

W chwili, gdy stal za mną, zaczęłam się nieoczekiwanie modlić. Moja modlitwa płynęła naprawdę z głębi serca. Harris w tym czasie ciągle stał nade mną. Jego zabiegi wydłużały się. Po kilku minutach powiedział, że nic z tego nie będzie. Zdumiałam się. "Dlaczego" - zapytałam. "Bo czuję mur, nie mogę się przebić" - odpowiedziałl Harris. Nagle uświadomiłam sobie, że tym murem jest moja modlitwa. Po kilku miesiącach, za kolejnej bytności Harrisa w Polsce, dowiedziałam się, że moja pomoc jest niemożliwa, że mu przeszkadzałam. 

Na koniec polecam również artykuł: Bio złego energia: 

Bioenergoterapia jest formą mediumizmu, czyli otwarcia się na rzeczywistość duchową. Punktem wyjścia XX-wiecznej bioenergoterapii jest mesneryzm. Były to takie praktyki i techniki, które sprawiały, że ludzie byli uzdrawiani w tzw. transie sonnabolicznym, czyli osoby wpadały w drgawki, histerie itd. Chiling i bioenergoterapia są nowoczesną XX-wieczną odmianą tego samego zjawiska, która polega na tym, że człowiek przychodząc do bioenergoterapeuty otwiera się na niego. W istocie człowiek nie wie, na co się otwiera. Jeśli ktoś po wizycie u energoterapeuty czy w trakcie wizyty doznawał uczuć takich jak ciepło czy zimno, mrowienie, albo jakieś zmiany wewnątrz siebie, nie jest to dobry znak. Jeśli doświadczył subiektywnego uzdrowienia lub rzeczywiście został uzdrowiony z czegoś, to może mieć pewność, że wcześniej czy później pojawią się problemy duchowe. Jeśli niczego nie doświadczył, to gorąco polecam, aby się wyspowiadał z udziału w seansie i spróbował zbliżyć się do Boga, czy to przez modlitwę, czy przez adorację. Wtedy wszystko się okaże. 
Dla ludzi, którzy mieli nietypowe doświadczenia przy kontakcie z bioenergoterapeutą, konieczna jest modlitwa o uwolnienie. 
Nazwiska uzdrawiaczy można mnożyć: Zbyszek Nowak, Henryk Słodkowski, Franciszek Fellman. W naszym kraju popularność uzyskali również Clive Harris i Anatol Kaszpirowski. Czasopismo "Uzdrawiacz" podaje adresy 300 polskich uzdrowicieli. Najpopularniejsi są bioenergoterapeuci. Według mojego szacunku Harris inicjował w okultyzm 3 miliony Polaków, którzy przychodzili ufnie do kościołów. 

- Jak Kościół rozeznał to i dlaczego wyrzucił Harrisa z kościołów? 


- Jego tłumaczka Maria Pieńkowska - obecnie działająca we Wspólnocie Emmanuel - zaobserwowała, że po każdej jego wizycie w ich wspólnocie, która posługiwała przy jego działaniach, zaczynały się rozłamy, jakieś problemy. Zło działało ewidentnie. Za trzecim razem skojarzyli to z jego osobą. Maria po prostu podeszła do niego i spytała, jakimi siłami uzdrawia. On odpowiedział, że przy pomocy duchów, przyznał, że są to demony. 
Znany warszawski egzorcysta ks. Andrzej Grewkowicz mówi, że demon nie jest filantropem i nie daje niczego za darmo. Jeśli daje uzdrowienie, to na pewno zabiera coś dużo ważniejszego. 

Przestrzegam wszystkich przed wszelkiego rodzaju bioenerioterapią, to wielkie niebezpieczeństwo i ryzyko zniewolenia duchowego... 

Pozdrawiam 

Łukasz M.

Moim zdaniem w artykule powinna się znaleźć również sama wersja Pana Harrisa dotycząca modus operandi jego "uzdrawiania", sama Wikipedia informuje: 

Harris prowadził przez długi okres seanse uzdrowicielskie w Polskich kościołach. W seansach tych wzięły udział miliony ludzi (według jednego ze źródeł było to 9 milionów ludzi)[6]. Gdy jednak Harris poinformował, ż... rozwiń

Avatar
Sławek / 27 kwietnia 2012 o 10:19
0
[quote name='~prawda~' timestamp='1268644495' post='250341']
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocników. Zalił się ludziom że w kościołach za dużo żądali za wynajęcie, dlatego teraz przyjmuje gdzie go stać.To WSPANIAŁY BEZINTERESOWNY CZŁOWIEK , którego hieny, pijawki, pasożyty chcą zniszczyć!!!
[/quote]
"Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne."

Nie masz BLADEGO pojęcia o czym piszesz. Zasada jest prosta - nie ma tzw. naturalnych energii. KAŻDA energia CZEROPIE z mocy określonej osoby. Oznacza to że z każdą energią związane jest działanie określonej osoby - Bóg albo demon. Od tej reguły nie ma odstępstwa. Bez Boga świat w ogóle by nie istniał. Energią dysponuje jednak też szatan.

Ten człowiek jest OKULTYSTĄ - poczytaj najpiew o tym czym jest okultyzm, a dopiero potem wypisuj swoje dyrdymały.
[quote name='~prawda~' timestamp='1268644495' post='250341']
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocn... rozwiń
Avatar
~prawda~ / 15 marca 2010 o 10:14
0
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocników. Zalił się ludziom że w kościołach za dużo żądali za wynajęcie, dlatego teraz przyjmuje gdzie go stać.To WSPANIAŁY BEZINTERESOWNY CZŁOWIEK , którego hieny, pijawki, pasożyty chcą zniszczyć!!!
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocników. Zalił się ludziom że w kościołach za dużo żądali za wynajęcie, dlatego teraz przyjmuj... rozwiń
Avatar
grab / 5 listopada 2009 o 18:13
0
właśnie słucham opowieści ludzi którzy mieli z nim spotkanie.... on może i daje zdrowie ale odbiera duszę .... a raczej daję ją demonom.... ludzie są naiwni i zbyt wpatrzony w siebie żeby widzieć w świecie coś więcej niż własny czubek nosa.... duszę diabłu by sprzedali... eh...
Avatar
daga / 15 października 2009 o 12:27
0
Odradzam wizytę u tego Pana, jego działanie zaszkodziło mi. W sensie fizycznym jak i duchowym. Czytałam zresztą opinię osoby, która współpracowała z Harrisem - ten człowiek niema nic wspólnego z Bogiem? Harris podobno powiedział, że dzięki swojej wierze i jego mocy będzie mogła zobaczyć Jezusa. Ten zaczął jej majstrować coś nad głową, ta kobieta w tym czasie modliła do Jezusa. Harris na to, że nie może nic uczynić, bo ta jej modlitwa tworzy mu mur i przeszkadza. Co Wy na to? Kolejnym razem gdy Harris był w Polsce nie chciał już wspólpracować z tą Panią. Gdzieś indziej czytałam, że podczas uzdrawianaia przeszkadzała mu obecność Najświętszego Sakramentu.
Odradzam wizytę u tego Pana, jego działanie zaszkodziło mi. W sensie fizycznym jak i duchowym. Czytałam zresztą opinię osoby, która współpracowała z Harrisem - ten człowiek niema nic wspólnego z Bogiem? Harris podobno powiedział, że dzięki swojej wierze i jego mocy będzie mogła zobaczyć Jezusa. Ten zaczął jej majstrować coś nad głową, ta kobieta w tym czasie modliła do Jezusa. Harris na to, że nie może nic uczynić, bo ta jej modlitwa tworzy mu mur i przeszkadza. Co Wy na to? Kolejnym razem gdy Harris był w Polsce nie chciał już wspólpracować... rozwiń
Avatar
Noe / 3 czerwca 2009 o 13:18
0
Jest pewne na 100%, że zdrowym pomaga i chwała mu za to.
Avatar
UZDRO-WICIE / 3 czerwca 2009 o 09:42
0
A JA TAM NIE WIERZĘ W ŻADNE GUSŁA I ZABOBONY, NIEJEDNEGO JUŻ WYLECZYLI TYMI UZDROWIENIAMI .
Avatar
zec / 3 czerwca 2009 o 07:59
0
sekty.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=288&Itemid=131
Avatar
7th son / 3 czerwca 2009 o 07:48
0
Czarna magia i demony.
Avatar
Ola / 8 grudnia 2017 o 09:53
0
Bylam u Harrisa dawno temu. Prosilam,zeby wyleczyl mnie z depresji,nakladal te swoje chude blade raczki,ale mnie NIE WYLECZYL.Nie wiedziec czemu bardziej byl zainteresowany moimi pryszczami na twarzy i to widzial jako realny problem niz moja depresje,zlekcewazyl ja jako cos blahego.Z pryszczy tez mnie nie wyleczyl.dawal mi jakies rady na pryszcze. TERAZ WIEM,ZE TO BYL OKULTYSTA.PRAWDOPODOBNIE PRZEZ NIEGO BRNELAM DALEJ W OKULTYZM,BIOENERGOTERAPIE,JOGE,TAI-CHI,AKUPUNKTURE,TAPPING,AFIRMACJE,MUDRY.MINELY LATA ZANIM SIE NAWROCILAM,PRZYJELAM CHRZEST,KOMUNIE,BIERZMOWANIE
Avatar
Łukasz M. / 27 stycznia 2014 o 21:41
0

Moim zdaniem w artykule powinna się znaleźć również sama wersja Pana Harrisa dotycząca modus operandi jego "uzdrawiania", sama Wikipedia informuje: 

Harris prowadził przez długi okres seanse uzdrowicielskie w Polskich kościołach. W seansach tych wzięły udział miliony ludzi (według jednego ze źródeł było to 9 milionów ludzi)[6]. Gdy jednak Harris poinformował, że uzdrawia za pomocą duchów i że są to demony - zabroniono mu wstępu do kościołów. Aktywista antysektowy Robert Tekieli twierdzi, że Harris inicjował uczestników seansów w okultyzm i szacuje, że zainicjował w ten sposób trzy miliony Polaków, którzy - pełni zaufania - przychodzili do kościołów na jego seanse[7]. 

Również w wywiadzie przeprowadzonym przez Hannę Karaś: Byłam podającą u Harrisa: najbliższa współpracowniczka Harrisa w Polsce mówi o jego okultystycznych i bardzo niebezpiecznych duchowo (prowadzących do zniewolenia) praktykach: 

Czy dziś umie to Pani już wyjaśnić? 

Często pytałam Harrisa o różne rzeczy wprost. Któregoś razu powiedział mi, że pracuje z duchami. Pytałam się, jak to duchami? Tłumaczył mi więc, że istnieje świat duchów. [...] 

W chwili, gdy stal za mną, zaczęłam się nieoczekiwanie modlić. Moja modlitwa płynęła naprawdę z głębi serca. Harris w tym czasie ciągle stał nade mną. Jego zabiegi wydłużały się. Po kilku minutach powiedział, że nic z tego nie będzie. Zdumiałam się. "Dlaczego" - zapytałam. "Bo czuję mur, nie mogę się przebić" - odpowiedziałl Harris. Nagle uświadomiłam sobie, że tym murem jest moja modlitwa. Po kilku miesiącach, za kolejnej bytności Harrisa w Polsce, dowiedziałam się, że moja pomoc jest niemożliwa, że mu przeszkadzałam. 

Na koniec polecam również artykuł: Bio złego energia: 

Bioenergoterapia jest formą mediumizmu, czyli otwarcia się na rzeczywistość duchową. Punktem wyjścia XX-wiecznej bioenergoterapii jest mesneryzm. Były to takie praktyki i techniki, które sprawiały, że ludzie byli uzdrawiani w tzw. transie sonnabolicznym, czyli osoby wpadały w drgawki, histerie itd. Chiling i bioenergoterapia są nowoczesną XX-wieczną odmianą tego samego zjawiska, która polega na tym, że człowiek przychodząc do bioenergoterapeuty otwiera się na niego. W istocie człowiek nie wie, na co się otwiera. Jeśli ktoś po wizycie u energoterapeuty czy w trakcie wizyty doznawał uczuć takich jak ciepło czy zimno, mrowienie, albo jakieś zmiany wewnątrz siebie, nie jest to dobry znak. Jeśli doświadczył subiektywnego uzdrowienia lub rzeczywiście został uzdrowiony z czegoś, to może mieć pewność, że wcześniej czy później pojawią się problemy duchowe. Jeśli niczego nie doświadczył, to gorąco polecam, aby się wyspowiadał z udziału w seansie i spróbował zbliżyć się do Boga, czy to przez modlitwę, czy przez adorację. Wtedy wszystko się okaże. 
Dla ludzi, którzy mieli nietypowe doświadczenia przy kontakcie z bioenergoterapeutą, konieczna jest modlitwa o uwolnienie. 
Nazwiska uzdrawiaczy można mnożyć: Zbyszek Nowak, Henryk Słodkowski, Franciszek Fellman. W naszym kraju popularność uzyskali również Clive Harris i Anatol Kaszpirowski. Czasopismo "Uzdrawiacz" podaje adresy 300 polskich uzdrowicieli. Najpopularniejsi są bioenergoterapeuci. Według mojego szacunku Harris inicjował w okultyzm 3 miliony Polaków, którzy przychodzili ufnie do kościołów. 

- Jak Kościół rozeznał to i dlaczego wyrzucił Harrisa z kościołów? 


- Jego tłumaczka Maria Pieńkowska - obecnie działająca we Wspólnocie Emmanuel - zaobserwowała, że po każdej jego wizycie w ich wspólnocie, która posługiwała przy jego działaniach, zaczynały się rozłamy, jakieś problemy. Zło działało ewidentnie. Za trzecim razem skojarzyli to z jego osobą. Maria po prostu podeszła do niego i spytała, jakimi siłami uzdrawia. On odpowiedział, że przy pomocy duchów, przyznał, że są to demony. 
Znany warszawski egzorcysta ks. Andrzej Grewkowicz mówi, że demon nie jest filantropem i nie daje niczego za darmo. Jeśli daje uzdrowienie, to na pewno zabiera coś dużo ważniejszego. 

Przestrzegam wszystkich przed wszelkiego rodzaju bioenerioterapią, to wielkie niebezpieczeństwo i ryzyko zniewolenia duchowego... 

Pozdrawiam 

Łukasz M.

Moim zdaniem w artykule powinna się znaleźć również sama wersja Pana Harrisa dotycząca modus operandi jego "uzdrawiania", sama Wikipedia informuje: 

Harris prowadził przez długi okres seanse uzdrowicielskie w Polskich kościołach. W seansach tych wzięły udział miliony ludzi (według jednego ze źródeł było to 9 milionów ludzi)[6]. Gdy jednak Harris poinformował, ż... rozwiń

Avatar
Sławek / 27 kwietnia 2012 o 10:19
0
[quote name='~prawda~' timestamp='1268644495' post='250341']
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocników. Zalił się ludziom że w kościołach za dużo żądali za wynajęcie, dlatego teraz przyjmuje gdzie go stać.To WSPANIAŁY BEZINTERESOWNY CZŁOWIEK , którego hieny, pijawki, pasożyty chcą zniszczyć!!!
[/quote]
"Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne."

Nie masz BLADEGO pojęcia o czym piszesz. Zasada jest prosta - nie ma tzw. naturalnych energii. KAŻDA energia CZEROPIE z mocy określonej osoby. Oznacza to że z każdą energią związane jest działanie określonej osoby - Bóg albo demon. Od tej reguły nie ma odstępstwa. Bez Boga świat w ogóle by nie istniał. Energią dysponuje jednak też szatan.

Ten człowiek jest OKULTYSTĄ - poczytaj najpiew o tym czym jest okultyzm, a dopiero potem wypisuj swoje dyrdymały.
[quote name='~prawda~' timestamp='1268644495' post='250341']
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocn... rozwiń
Avatar
~prawda~ / 15 marca 2010 o 10:14
0
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocników. Zalił się ludziom że w kościołach za dużo żądali za wynajęcie, dlatego teraz przyjmuje gdzie go stać.To WSPANIAŁY BEZINTERESOWNY CZŁOWIEK , którego hieny, pijawki, pasożyty chcą zniszczyć!!!
Ludzie nie dajcie się oszukać że Harris nie uzdrawia to są tylko oszczerstwa tych osób które już nie mogą na nim żerować nie wyłączając Kościoła jak przestał być dla nich dochodowym interesem to go wyrzucili z kościołów ja też się leczyłam u niego i widziałam jak w kościołach zakonnice zbierały kasę choć wyraźnie na biletach było napisane leczenie bezpłatne. Jak zaczął zbierać dobrowolne datki za wynajęcie sal gdzie przyjmował to już nie miał pomocników. Zalił się ludziom że w kościołach za dużo żądali za wynajęcie, dlatego teraz przyjmuj... rozwiń
Avatar
grab / 5 listopada 2009 o 18:13
0
właśnie słucham opowieści ludzi którzy mieli z nim spotkanie.... on może i daje zdrowie ale odbiera duszę .... a raczej daję ją demonom.... ludzie są naiwni i zbyt wpatrzony w siebie żeby widzieć w świecie coś więcej niż własny czubek nosa.... duszę diabłu by sprzedali... eh...
Avatar
daga / 15 października 2009 o 12:27
0
Odradzam wizytę u tego Pana, jego działanie zaszkodziło mi. W sensie fizycznym jak i duchowym. Czytałam zresztą opinię osoby, która współpracowała z Harrisem - ten człowiek niema nic wspólnego z Bogiem? Harris podobno powiedział, że dzięki swojej wierze i jego mocy będzie mogła zobaczyć Jezusa. Ten zaczął jej majstrować coś nad głową, ta kobieta w tym czasie modliła do Jezusa. Harris na to, że nie może nic uczynić, bo ta jej modlitwa tworzy mu mur i przeszkadza. Co Wy na to? Kolejnym razem gdy Harris był w Polsce nie chciał już wspólpracować z tą Panią. Gdzieś indziej czytałam, że podczas uzdrawianaia przeszkadzała mu obecność Najświętszego Sakramentu.
Odradzam wizytę u tego Pana, jego działanie zaszkodziło mi. W sensie fizycznym jak i duchowym. Czytałam zresztą opinię osoby, która współpracowała z Harrisem - ten człowiek niema nic wspólnego z Bogiem? Harris podobno powiedział, że dzięki swojej wierze i jego mocy będzie mogła zobaczyć Jezusa. Ten zaczął jej majstrować coś nad głową, ta kobieta w tym czasie modliła do Jezusa. Harris na to, że nie może nic uczynić, bo ta jej modlitwa tworzy mu mur i przeszkadza. Co Wy na to? Kolejnym razem gdy Harris był w Polsce nie chciał już wspólpracować... rozwiń
Avatar
Noe / 3 czerwca 2009 o 13:18
0
Jest pewne na 100%, że zdrowym pomaga i chwała mu za to.
Avatar
UZDRO-WICIE / 3 czerwca 2009 o 09:42
0
A JA TAM NIE WIERZĘ W ŻADNE GUSŁA I ZABOBONY, NIEJEDNEGO JUŻ WYLECZYLI TYMI UZDROWIENIAMI .
Avatar
zec / 3 czerwca 2009 o 07:59
0
sekty.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=288&Itemid=131
Avatar
7th son / 3 czerwca 2009 o 07:48
0
Czarna magia i demony.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 0 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 20 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 14 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 499 45

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.