Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2014 r.
16:15
Edytuj ten wpis

W niedzielę Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Dziennik wesprze akcję

Autor: Zdjęcie autora (aa)
52 7 A A

W supermarkecie Stokrotka przy ul. Żelazowej Woli w Lublinie będziemy w niedzielę zbierać dary w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Liczymy na Państwa pomoc. Można przynosić m.in. żywność z długim terminem przydatności, słodycze, środki czystości i maskotki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Bierzemy w niej udział, bo Dziennik Wschodni od lat włącza się w akcje charytatywne - mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego. - Myślę, że jest to jeden z podstawowych elementów naszej działalności, nie tylko informować, ale też pomagać tym, którzy są słabsi i potrzebują naszego wsparcia.

Podczas niedzielnej ulicznej zbiórki dary można przynosić do ponad 70 punktów na terenie miasta. - Otrzymaliśmy ok. 200 listów z prośbami o pomoc - mówi Ewa Dados, organizatorka i pomysłodawczyni akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, dziennikarka Radia Lublin. - Jedni proszą o cokolwiek, inni mówią np. o łóżeczku, wózku czy spacerówce dla dziecka. Bardzo często pytają też o środki higieniczne, zwłaszcza pieluchy ale też szampony, płyny do mycia naczyń itp. Zawsze są też potrzebne słodycze i maskotki, żeby najmłodszym sprawić radość.

Jeśli chcemy przekazać używaną odzież to pamiętajmy, aby ubrania były niezniszczone i czyste. - To powinny być takie rzeczy, w których sami chętnie byśmy chodzili - apeluje Dados.

Po zbiórce dary trafiają do magazynu. - Nasi współorganizatorzy i wolontariusze spotykają się w magazynie i segregują prezenty, osiewając te nietrafione. Bo nikt chyba nie chciałby dostać na przykład zniszczonej kurtki - podkreśla Dados. I dodaje: Jeśli ktoś chce kupić np. nową czapkę czy szalik, albo inne ubrania będziemy się bardzo cieszyć.

W tym roku w akcję włącza się sieć sklepów Stokrotka, gdzie odbędzie zbiórka darów. W jednym z supermarketów - przy ul. Żelazowej Woli na dary rzeczowe będą czekać dziennikarze i redaktor naczelny naszej gazety.

Uliczna zbiórka rozpocznie się o godz. 10. Potrwa do 15.

Tutaj można będzie przynieść dary:

1. Ul. Obrońców Pokoju 2 (przy Polskim Radiu Lublin i Telewizji Lublin) - Sztab Nr 1
2. Skrzyżowanie ul. Lipowej z ul. Ofiar Katynia (przy galerii "PLAZA LUBLIN”)
3. Plac Litewski
4. Ul. Królewska (Plac Łokietka - RATUSZ)
5. Al. Unii Lubelskiej (Targ "POD ZAMKIEM”)
6. Al. Tysiąclecia (przy markecie "NOVA”)
7. Ul. Lwowska 11 (przy SP Nr 37)
8. Ul. Turystyczna (przed hipermarketem "E. LECLERC”)
9. Osiedle BOREK - Turka (przy sklepie "GROSZEK”)
10. Ul. Gospodarcza (przy kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski)
11. Skrzyżowanie ul. Łęczyńskiej z ul. Przyjaźni (parking przy sklepie "ALDIK” - obok "JYSK”)
12. Ul. Milenijna 7 (przy kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy)
13. Ul. Chodźki (przy hipermarkecie "REAL”)
14. Ul. Braci Wieniawskich (przy sklepie "ALDIK”)
15. Ul. Żelazowej Woli 1 ( "STOKROTKA”)
16. Ul. Śliwińskiego 1 ("STOKROTKA”)
17. Ul. Bazylianówka 58-60 ( "STOKROTKA”)
18. Al. Spółdzielczości Pracy (przy galerii "OLIMP”)
19. Ul. Kasztanowa 1 (przy kościele pw. św. Antoniego)
20. Ul. Gorczańska (przy sklepie "ALDIK”)
21. Ul. Tarasowa 1 ("STOKROTKA”)
22. Ul. Zbożowa 75 (przy kościele pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika )
23. Al. Warszawska 61 A (przy sklepie "ALDIK”)
24. Ul. Nałęczowska 94 (przy kościele pw. Trójcy Świętej)
25. Ul. Nałęczowska 30 ("STOKROTKA”)
26. Skrzyżowanie Al. Racławickich z ul. Godebskiego ("STOKROTKA” - I LO im. Staszica)
27. Ul. Popiełuszki (przy kościele pw. bł. Biskupa Władysława Gorala)
28. Rondo im. Nauczycieli Tajnego Nauczania (przed hipermarketem "E. LECLERC”)
29. Ul. Filaretów (przy kościele pw. św. Józefa)
30. Ul. Rzeckiego 21 (przy SM LSM)
31. Ul. Nadbystrzycka (przy kościele pw. Przemienienia Pańskiego)
32. Ul. Nadbystrzycka (przy sklepie "GROSZEK”)
33. Ul. Radości 2 (przy SP Nr 28 na os. Skarpa)
34. Ul. Jutrzenki 5 ("STOKROTKA”)
35. Ul. Bursztynowa 20 (przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej)
36. Ul. Ametystowa 1 ("STOKROTKA”)
37. Ul. Tatarakowa (przy sklepie "ALDIK”)
38. Ul. Jana Pawła II (przy kościele pw. Św. Rodziny)
39. Skrzyżowanie ul. Armii Krajowej i ul. Krasińskiego (przy kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi i Św. Franciszka)
40. Ul. Herbowa 4 ("STOKROTKA”)
41. Ul. Ułanów 25 (przy Delikatesach "BŁONIE”)
42. Ul. Orkana 4 (przed hipermarketem "TESCO”)
43. Ul. Zagłoby (przy sklepie "FRESH MARKET”)
44. Al. Wincentego Witosa 6 (“Galeria Lubelska” przy hipermarkecie “CARREFOUR”)
45. Ul. Droga Męczenników Majdanka 28 ("STOKROTKA”)
46. Ul. Olchowa 11 (przy sklepie "GROSZEK”)
47. Ul. Kunickiego 141 ("STOKROTKA”)
48. Ul. Róży Wiatrów 7 (przed Urzędem Pocztowym)
49. Ul. Staffa (przy sklepie "ŻABKA”)
50. Ul. Wapowskiego ( "STOKROTKA”)
51. Ul. Jagiełły ("STOKROTKA”)
52. Ul. Osmolicka (przy kościele pw. św. Marcina)
53. Ul. Głuska 145 (przy kościele pw. św. Jakuba Apostoła)
54. Al. Andersa 9 (przy supermarkecie "CARREFOUR”)
55. Ul. Górska 11 (przy sklepie "BIEDRONKA”)
56. Ul. Wolska 11 (galeria "COLOR PARK”)
57. Ul. Abramowicka 43 ("STOKROTKA”)
58. Motycz, Kozubszczyzna 67 A ( "STOKROTKA”)
59. Al. Witosa 32 (przy Centrum Handlowym "FELICITY”)
60. Ul. Chemiczna 5 (Hala MAKRO)
61. Ul. Choiny 1 (przy sklepie "BIEDRONKA”)
62. Ul. Tuwima 5 (przy kościelne pw. Matki Boskiej Fatimskiej)
63. Ul. Tumidajskiego 18A (przy sklepie "CARREFOUR EXPRESS”)
64. Ul. Onyksowa 7 (przy sklepie "GROSZEK”)
65. Ul. Granatowa (przy sklepie "BIEDRONKA”)
66. Ul. Jantarowa 5 (wjazd od ul. Jaspisowej - przy sklepie "LEWIATAN”)
67. Ul. Dożynkowa (przy sklepie "Żabka”)
68. Ul. Wyżynna 41 ("STOKROTKA”)
69. Ul. Samsonowicza 1 ("STOKROTKA”)
70. Ul. Pana Balcera 6A ( "STOKROTKA”)
71. Ul. Pozytywistów 1 ("STOKROTKA”)
72. Ul. Kunickiego (przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego)
73. Dworzec Główny PKP, ul. Gazowa 4
74. Dąbrowica 144 D ( "STOKROTKA”)
75. Galeria Gala.
76. Arena Lublin, ul. Krochmalna.
78. Punkt ruchomy - Trolejbus "ZIUTEK” - trasa linii 153.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkaniec / 23 listopada 2014 o 13:20
0

Wszystko ładnie pięknie, świetna inicjatywa zdająca egzamin od kilku lat.

Jednak nie każdy śledzi wszystkie artykuły w internecie. Punkty zbioru darów inaczej opisane sa w tym artykule a inaczej na stronie pdpz.pl , co spowodowało że znane od kilku lat te same miejsca, były poszukiwane przez mieszkańców, bo Wolonatriusze umiejscowili się wewnątrz sklepu, bez widocznego oznakowania. A na tylu wolontariuszy (było ich około 6 osób) - jedna mogła być na zewnątrz i kierować ludzi.

Avatar
BellaKoza / 22 listopada 2014 o 15:51
0

Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...


Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (koło bloku) można iść pracować -ale wielu osobom się wprost nie chce! Wg.mnie: zasiłki są za duże, a płaca minimalna za mała...-dlatego tak wielu osobom pracować się nie chce. Moim zdaniem taka akcja to wspieranie patologii -czyli: "zrzucenie ciężaru" odpowiedzialności z bezmyślnych rodzicow za swoje dzieci.

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (... rozwiń

Avatar
anna / 22 listopada 2014 o 08:06
0
Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...
Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 20:57
0

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

rozwiń
Avatar
BellaKoza / 20 listopada 2014 o 18:48
0

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

Avatar
myuj / 20 listopada 2014 o 18:15
0

dadosdadosdados

Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 16:42
0

za komuny to ptaki nie miały co jeść a za "przepięknej" wolności to już nawet i dzieci są biedne

Avatar
mieszkaniec / 23 listopada 2014 o 13:20
0

Wszystko ładnie pięknie, świetna inicjatywa zdająca egzamin od kilku lat.

Jednak nie każdy śledzi wszystkie artykuły w internecie. Punkty zbioru darów inaczej opisane sa w tym artykule a inaczej na stronie pdpz.pl , co spowodowało że znane od kilku lat te same miejsca, były poszukiwane przez mieszkańców, bo Wolonatriusze umiejscowili się wewnątrz sklepu, bez widocznego oznakowania. A na tylu wolontariuszy (było ich około 6 osób) - jedna mogła być na zewnątrz i kierować ludzi.

Avatar
BellaKoza / 22 listopada 2014 o 15:51
0

Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...


Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (koło bloku) można iść pracować -ale wielu osobom się wprost nie chce! Wg.mnie: zasiłki są za duże, a płaca minimalna za mała...-dlatego tak wielu osobom pracować się nie chce. Moim zdaniem taka akcja to wspieranie patologii -czyli: "zrzucenie ciężaru" odpowiedzialności z bezmyślnych rodzicow za swoje dzieci.

No tak, ale za czasów mojej młodości, gdy ktoś w domu miał dużo dzieci, to nasadził tytoniu czy ziemniaków, hodował prosiaki i krowy: a to wszystko po to, aby dzieciom DAĆ Z CZEGOŚ JEŚĆ. Narobił dzieci -ale i myślal, aby glodne nie były. Natomiast teraz to jedynie żebrać potrafią , zamiast wziąść się za robotę! Pomóc trzeba -owszem -ale tylko dzieciom, które w nieszczęśliwy sposob zostaly osamotnione lub ich rodzice są ciężko chorzy. Poza tym: reszta DO ROBOTY !  A robota JEST (!) -i nie mówcie, że pracy nie ma... Nawet za dozorcę (... rozwiń

Avatar
anna / 22 listopada 2014 o 08:06
0
Dlaczego co niektóre odoby pieszo o nierobach i ze dzieci SE narobili a nie pomyslo ze nie długo nie bendze taki pajac miał renty bo ci niwrobi dzieci mieć nie bendo co mondrzejsi wyjado a wtedy on bendze takim żebrakiem .Ja popieram te akcje szczeze dac cos z serca nie jest zle podzel się tym co masz i nie bondz samolubem bo jutro ty możesz potszebowac tej pomocy .Pani Ewciu popidram ...
Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 20:57
0

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

masz rację, jak się narobi dzieci to się na nie zapieprza, pomocy potrzebują ale  tylko i wyłącznie bardzo chorzy, bo z mniejsze schorzenia to każdy z nas ma

rozwiń
Avatar
BellaKoza / 20 listopada 2014 o 18:48
0

A gdzie "Rodzice -Nieroby" tych dzieci? Czyżby te dzieci "z kupusty" lub "od bociana" się wzięły??? Tak to jest, gdy się bezmyślnie "narobi" dzieci, a później nie ma się "dla dzieci"... Kiedy wreszcie w naszej Polsce zakończy się wspieranie patologii ???

Avatar
myuj / 20 listopada 2014 o 18:15
0

dadosdadosdados

Avatar
Gość / 20 listopada 2014 o 16:42
0

za komuny to ptaki nie miały co jeść a za "przepięknej" wolności to już nawet i dzieci są biedne

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lutego 2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lutego 2019 0 0

Nowy szef LODR: Stawiam na silne, nowoczesne rolnictwo

Nowy szef LODR: Stawiam na silne, nowoczesne rolnictwo 0 8

Wiesław Orzędowski jest nowym dyrektorem Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Ma dwóch zastępców

Lubelskie: Szpitale powiatowe o krok od zapaści

Lubelskie: Szpitale powiatowe o krok od zapaści 9 7

Coraz większe kłopoty finansowe i brak personelu. Jak tak dalej pójdzie, powiatowe szpitale będą musiały zamykać oddziały. Związek Powiatów Polskich chce pilnie spotkać się w tej sprawie z ministrem zdrowia

HMP w lekkiej atletyce: Złota Sofia Ennaoui, sześć medali dla woj. lubelskiego

HMP w lekkiej atletyce: Złota Sofia Ennaoui, sześć medali dla woj. lubelskiego 17 0

Bardzo dobry występ naszych zawodników przy okazji 63. Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. W sumie zawodnicy klubów z województwa lubelskiego wywalczyli sześć krążków. Nie zawiodła oczywiście Sofia Ennaoui z AZS UMCS Lublin, która do swojej kolekcji dołożyła kolejny tytuł mistrzyni Polski

Sparingowy weekend zespołów z lubelskiej klasy okręgowej

Sparingowy weekend zespołów z lubelskiej klasy okręgowej 0 0

Świdniczanka Świdnik Mały przygotowuje się do wznowienia rozgrywek. Do zespołu Pawła Pranagala dołączyło dwóch nowych zawodników

Przebudowa ul. Grygowej w Lublinie. Kiedy otwarcie trasy? [zdjęcia]
galeria

Przebudowa ul. Grygowej w Lublinie. Kiedy otwarcie trasy? [zdjęcia] 60 3

Do końca marca ma się zakończyć przebudowa ul. Grygowej, która została poszerzona o drugą jezdnię i dostała nowe wiadukty nad torami kolejowymi. Otwarcia trasy można się spodziewać wiosną, choć budowa ostatnio zwolniła. – Nie ma zagrożenia, że droga nie powstanie na czas – zapewnia Ratusz

Potok Sitno poszukuje stopera z charyzmą

Potok Sitno poszukuje stopera z charyzmą 0 0

Potok Sitno ma za sobą bardzo nieudaną jesień i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Jednak trener Krzysztof Rysak i jego podopieczni wierzą, że wiosną drużyna wydostanie się ze strefy spadkowej

Pierwsze oznaki wiosny koło Wąwolnicy. "Za tydzień będzie tu raj" [zdjęcia]
galeria

Pierwsze oznaki wiosny koło Wąwolnicy. "Za tydzień będzie tu raj" [zdjęcia] 67 7

Pierwsze tegoroczne przebiśniegi znalazła w niedzielę nasza czytelniczka Agata Karczmarczyk.

Będzie nowe widowisko na fontannie na pl. Litewskim

Będzie nowe widowisko na fontannie na pl. Litewskim 0 2

Ratusz zamawia opracowanie nowego pokazu do wyświetlania w multimedialnej fontannie na pl. Litewskim. Przygotowaniem widowiska ma się zająć firma, która zostanie wybrana w ogłoszonym w piątek przetargu. Temat pokazu został narzucony przez Urząd Miasta – to 450-lecie Unii Lubelskiej.

Linkin Park tribute show. Koncert w Klubie30
7 marca 2019, 20:00
film

Linkin Park tribute show. Koncert w Klubie30 0 2

Klub30 w Lublinie (ul. Jasna 7) zaprasza na koncert zespołu NewTonz, który 7 marca o godz. 20 zaprezentuje utwory grupy Linkin Park.

W firmie zawrzało po słowach prezesa w mediach. Pracownicy chcą sprostowania

W firmie zawrzało po słowach prezesa w mediach. Pracownicy chcą sprostowania 25 7

Nowy prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej negatywnie ocenił stan spółki. W firmie zawrzało. Pracownicy odnieśli wrażenie, że zdaniem prezesa powodem katastrofalnej sytuacji są oni: polityka płacowa i ich roszczenia

"Święta Wojna" już w półfinale krajowego pucharu

"Święta Wojna" już w półfinale krajowego pucharu 0 1

Szczypiornistki MKS Perła Lublin nie miały szczęścia w losowaniu Pucharu Polski i w półfinale rozgrywek zmierzą się z Metraco Zagłębiem Lubin. Mecz odbędzie się 27 marca na terenie rywala

Śniatycze: Pożar samochodu na poboczu. W środku zwłoki

Śniatycze: Pożar samochodu na poboczu. W środku zwłoki 1 0

Policja wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Śniatycze, powiat zamojski

Skoki Narciarskie. Kobayashi wygrywa Willingen Five. Piotr Żyła drugi!
film

Skoki Narciarskie. Kobayashi wygrywa Willingen Five. Piotr Żyła drugi! 0 0

W niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Willingen, kończącym jednocześnie rywalizację w Willingen Five, Polscy skoczkowi rozbudzili nadzieję znakomitą pierwszą serią, ale druga nie była już tak udana

Prokuratura: Żołnierz z woj. lubelskiego szantażował i gwałcił nastolatki

Prokuratura: Żołnierz z woj. lubelskiego szantażował i gwałcił nastolatki 87 17

Żołnierz z okolic Janowa Lubelskiego zbierał rozbierane zdjęcia nastolatek. Później szantażował i gwałcił dziewczynki – dowodzą śledczy. Wojciechowi J. grozi do 12 lat więzienia

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!