Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 lipca 2011 r.
21:08
Edytuj ten wpis

Weterynarz po alkoholu przyjmował w klinice na Głębokiej

0 21 A A
Terry jest już po operacji (Maciej Kaczanowski)
Terry jest już po operacji (Maciej Kaczanowski)

Być może puściłbym to płazem. Ale mój pies ledwo stał na łapach, w każdej chwili mógł umrzeć – żali się pan Tomasz* z Lublina, właściciel 11-letniego mieszańca boksera.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Uniwersytet Przyrodniczy to chyba poważna instytucja. Wydawało mi się, że pomogą mojemu psu, dlatego od razu pojechałem na ul. Głęboką. Nie sądziłem, że zostanę tak potraktowany.

Pan Tomasz ma za złe, że weterynarz, który go przyjął był po alkoholu i odesłał go z kwitkiem. Nasz Czytelnik przyjechał do kliniki chirurgii UP przy Głębokiej w miniony czwartek ok. godz. 17. – Brzuch psa był bardzo rozdęty, wyglądał jak balon – opowiada właściciel zwierzęcia.

Lekarz z Głębokiej odesłał pana Tomasza do prywatnej kliniki. – Rzeczywiście, oglądałem tego psa – potwierdza weterynarz. Nie zgadza się na podanie nazwiska. – Pies miał powiększone powłoki brzuszne i było podejrzenie skrętu żołądka. Mogłem zrobić diagnostykę, ale i tak sam bym go nie zoperował. Potrzeba do tego dwóch albo nawet trzech osób. Powiedziałem właścicielowi, żeby jak najszybciej jechał do kliniki przy ul. Stefczyka.
Właściciel chorego zwierzęcia wyczuł od lekarza woń alkoholu. Zawiózł swojego psa do prywatnej kliniki a potem zadzwonił na policję. – Weterynarz został zbadany alkomatem. Miał promil alkoholu – mówi Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie.

– Poprzedniego dnia byłem na imieninach. W czwartek miałem do pracy na popołudnie. Myślałam, że wytrzeźwieję. Oczywiście, że mi wstyd. Teraz mam nauczkę – mówi lekarz. Twierdzi, że nie miał tego dnia wielu pacjentów. – Ten mężczyzna z psem był jedyny. Może były też były jeszcze jakieś zastrzyki do zrobienia? – zastanawia się.

Pies jest już po operacji. Rzeczywiście miał skręt żołądka. Ta przypadłość może bardzo szybko doprowadzić do śmierci i wymaga szybkiej pomocy.

Inni pytani przez na weterynarze potwierdzają, że w przypadku skrętu żołądka nie można przeprowadzić operacji w pojedynkę.

W piątek nie udało się nam skontaktować z rzecznikiem Uniwersytetu Przyrodniczego.

* imię bohatera zostało zmienione

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcel / 27 października 2014 o 22:49
0

Dlatego ja chodzę do sprawdzonych placówek jak np. przychodnia weterynaryjna lublin

Avatar
Magda / 8 lipca 2013 o 00:16
0

głupota ludzka nie zna granic.... na stefczyka gdyby brali za wizytę 150 zł wcale nie byłoby wygórowane, czy ktoś widział ten (jak by nie było prywatny obiekt) na oczy.... własne laboratorium, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, oiom, sale operacyjne, leczenie komórkami macierzystymi, 20 lekarzy.... sprawdziłam ... jeden z dwóch takich ośrodków w Europie !!!!! Ja mieszkam w Warszawie i mam 2 zdrowe koty ale dałabym się pociąć by ich mieć pod bokiem (na wszelki wypadek)..... a wszystkie pretensje jakie widzę w necie to albo żal po stracie pupila, którego nie dało się uratować albo konkurencja..... bo ja na własne oczy widziałam jak oni walczą o każdą żywą istotę, nie raz ocierając łzy po kątach... apeluję o szacunek bo należy im się....

głupota ludzka nie zna granic.... na stefczyka gdyby brali za wizytę 150 zł wcale nie byłoby wygórowane, czy ktoś widział ten (jak by nie było prywatny obiekt) na oczy.... własne laboratorium, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, oiom, sale operacyjne, leczenie komórkami macierzystymi, 20 lekarzy.... sprawdziłam ... jeden z dwóch takich ośrodków w Europie !!!!! Ja mieszkam w Warszawie i mam 2 zdrowe koty ale dałabym się pociąć by ich mieć pod bokiem (na wszelki wypadek)..... a wszystkie pretensje jakie widzę w necie to albo żal po str... rozwiń

Avatar
Magda / 19 maja 2013 o 16:02
0
pomijam już fakt, że ceny są odgórnie narzucone a nie że lekarz sobie wymyśla że od jednego klienta weźmie 30 zł za konsultację a od innego 50 zł bo jeździ lepszym samochodem więc go stać ...
weterynarz jak każdy pracuje żeby zarabiać ... nie wiem czemu ludziom się wydaje, że powinien to robić charytatywnie ... jak kogoś nie stać to niech się nie decyduje na zwierzę. To tak jak z samochodem ... nie sztuka go kupić, ale utrzymać
Avatar
BUBA / 31 października 2012 o 12:35
0
[quote name='Wika' timestamp='1312187240' post='509461']
Niestety mnie i moją chorą kotkę potraktowano podobnie.Był wieczór gdy przyjechałam z kotką która miała wysoką gorączkę do kliniki na Głębokiej.Pan doktor nawet jej nie dotknął tylko kazał jechać na Stefczyka.Zastanawiam się ile udziałów w klinice na Stefczyka mają weterynarze z Głębokiej.Może ktoś się tym zainteresuje.
[/quote]
Stefczyka to nie jedyne miejsce w Lublinie, nie chcesz nie idź. Ja jestem tylko ciwekaw dlaczego jak jest coś już większym problemem to odsyłają czyżby dlatego że wiedzą czym to może grosić, mam na mysli fakt że niektórzy mają w d..... ciężkie przypadki i nie chcą się ich podąć dlatego też wolą odesłać gdzieś indziej niech ktoś inny się martwi. LCMZ ma tyle wspólnego z UP ile np. LuxMed z Uniwersytetem Medyczym. A co do kasy jaką robią, no sorry bardzo ale to prywatne miejsce jak sklep jak w Tesco za drogo to idę do Reala no to chyba prosete że my własciciele nie mamy za bardzo wpływu na ceny. I jeszcze jedno czy to pies, samochód, dziecko, mieszkanie trzeba myśleć o tym że na to wszystko potrzebna jest kasa to chyba normalne.
[quote name='Wika' timestamp='1312187240' post='509461']
Niestety mnie i moją chorą kotkę potraktowano podobnie.Był wieczór gdy przyjechałam z kotką która miała wysoką gorączkę do kliniki na Głębokiej.Pan doktor nawet jej nie dotknął tylko kazał jechać na Stefczyka.Zastanawiam się ile udziałów w klinice na Stefczyka mają weterynarze z Głębokiej.Może ktoś się tym zainteresuje.
[/quote]
Stefczyka to nie jedyne miejsce w Lublinie, nie chcesz nie idź. Ja jestem tylko ciwekaw dlaczego jak jest coś już wię... rozwiń
Avatar
felczer / 2 sierpnia 2011 o 16:48
0
[quote name='renia' timestamp='1312221051' post='509690']
NIE "weterynarz" tylko "lekarz weterynarii" ANALFABETO, COŚ TO PISAŁ!!!
[/quote]
Jeśli już poprawiasz-to trzeba poprawić właściwie:lekarz medycyny weterynaryjnej
No i pytanie:który lekarz nie może ożenić się ze swoją pacjentką?-oczywiście weterynarz
A tak wogóle-to był u niego pacjent czy pacjentka?
Avatar
monk / 1 sierpnia 2011 o 19:58
0
[quote name='renia' timestamp='1312221051' post='509690']
NIE "weterynarz" tylko "lekarz weterynarii" ANALFABETO, COŚ TO PISAŁ!!!
[/quote]


Jeśli masz aż takie kompleksy, to może idź na konsultację do psychologa, bo do "lekarza psychiatry" chyba za wcześnie?
Avatar
renia / 1 sierpnia 2011 o 19:50
0
NIE "weterynarz" tylko "lekarz weterynarii" ANALFABETO, COŚ TO PISAŁ!!!
Avatar
nosek / 1 sierpnia 2011 o 19:45
0
[quote name='maciej' timestamp='1312216824' post='509665']
weterynarze od zawsze piją i bedą pić w pracy.ot taki zawód.na stefczyka jest okropnie.fakt tam moze nie piją ale są tak pospinani na kase że może by im się przydało troche luzu.podejście jak do przedmiotów mają i patrzą tylko jak policzyc pieniążki
[/quote]

W żaden sposób nie jestem powiązana z CMZ na Stefczyka (nie pracuję tam, nikt z mojej rodziny ani bliskich znajomych również), ale leczyłam tam swojego psa, który miał nowotwór. O lekarzach (bez nazwisk aby nie było posądzeń o reklamę) z CMZ mogę mówić tylko dobrze; powiem więcej lekarzy "ludzkich" powinno się tam wysyłać na praktykę aby nauczyli się podejścia do pacjenta.
[quote name='maciej' timestamp='1312216824' post='509665']
weterynarze od zawsze piją i bedą pić w pracy.ot taki zawód.na stefczyka jest okropnie.fakt tam moze nie piją ale są tak pospinani na kase że może by im się przydało troche luzu.podejście jak do przedmiotów mają i patrzą tylko jak policzyc pieniążki
[/quote]

W żaden sposób nie jestem powiązana z CMZ na Stefczyka (nie pracuję tam, nikt z mojej rodziny ani bliskich znajomych również), ale leczyłam tam swojego psa, który miał nowotwór. O ... rozwiń
Avatar
maciej / 1 sierpnia 2011 o 18:40
0
weterynarze od zawsze piją i bedą pić w pracy.ot taki zawód.na stefczyka jest okropnie.fakt tam moze nie piją ale są tak pospinani na kase że może by im się przydało troche luzu.podejście jak do przedmiotów mają i patrzą tylko jak policzyc pieniążki
Avatar
six / 1 sierpnia 2011 o 15:33
0
Widzę ,że odsyłanie z UNIWERSYTETU na Stewczyka jest nagminne. Usg też nie można było zrobić.
Kompromitacja Uczelni. Może doktory dorabiają prywatnie?
Avatar
Marcel / 27 października 2014 o 22:49
0

Dlatego ja chodzę do sprawdzonych placówek jak np. przychodnia weterynaryjna lublin

Avatar
Magda / 8 lipca 2013 o 00:16
0

głupota ludzka nie zna granic.... na stefczyka gdyby brali za wizytę 150 zł wcale nie byłoby wygórowane, czy ktoś widział ten (jak by nie było prywatny obiekt) na oczy.... własne laboratorium, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, oiom, sale operacyjne, leczenie komórkami macierzystymi, 20 lekarzy.... sprawdziłam ... jeden z dwóch takich ośrodków w Europie !!!!! Ja mieszkam w Warszawie i mam 2 zdrowe koty ale dałabym się pociąć by ich mieć pod bokiem (na wszelki wypadek)..... a wszystkie pretensje jakie widzę w necie to albo żal po stracie pupila, którego nie dało się uratować albo konkurencja..... bo ja na własne oczy widziałam jak oni walczą o każdą żywą istotę, nie raz ocierając łzy po kątach... apeluję o szacunek bo należy im się....

głupota ludzka nie zna granic.... na stefczyka gdyby brali za wizytę 150 zł wcale nie byłoby wygórowane, czy ktoś widział ten (jak by nie było prywatny obiekt) na oczy.... własne laboratorium, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, oiom, sale operacyjne, leczenie komórkami macierzystymi, 20 lekarzy.... sprawdziłam ... jeden z dwóch takich ośrodków w Europie !!!!! Ja mieszkam w Warszawie i mam 2 zdrowe koty ale dałabym się pociąć by ich mieć pod bokiem (na wszelki wypadek)..... a wszystkie pretensje jakie widzę w necie to albo żal po str... rozwiń

Avatar
Magda / 19 maja 2013 o 16:02
0
pomijam już fakt, że ceny są odgórnie narzucone a nie że lekarz sobie wymyśla że od jednego klienta weźmie 30 zł za konsultację a od innego 50 zł bo jeździ lepszym samochodem więc go stać ...
weterynarz jak każdy pracuje żeby zarabiać ... nie wiem czemu ludziom się wydaje, że powinien to robić charytatywnie ... jak kogoś nie stać to niech się nie decyduje na zwierzę. To tak jak z samochodem ... nie sztuka go kupić, ale utrzymać
Avatar
BUBA / 31 października 2012 o 12:35
0
[quote name='Wika' timestamp='1312187240' post='509461']
Niestety mnie i moją chorą kotkę potraktowano podobnie.Był wieczór gdy przyjechałam z kotką która miała wysoką gorączkę do kliniki na Głębokiej.Pan doktor nawet jej nie dotknął tylko kazał jechać na Stefczyka.Zastanawiam się ile udziałów w klinice na Stefczyka mają weterynarze z Głębokiej.Może ktoś się tym zainteresuje.
[/quote]
Stefczyka to nie jedyne miejsce w Lublinie, nie chcesz nie idź. Ja jestem tylko ciwekaw dlaczego jak jest coś już większym problemem to odsyłają czyżby dlatego że wiedzą czym to może grosić, mam na mysli fakt że niektórzy mają w d..... ciężkie przypadki i nie chcą się ich podąć dlatego też wolą odesłać gdzieś indziej niech ktoś inny się martwi. LCMZ ma tyle wspólnego z UP ile np. LuxMed z Uniwersytetem Medyczym. A co do kasy jaką robią, no sorry bardzo ale to prywatne miejsce jak sklep jak w Tesco za drogo to idę do Reala no to chyba prosete że my własciciele nie mamy za bardzo wpływu na ceny. I jeszcze jedno czy to pies, samochód, dziecko, mieszkanie trzeba myśleć o tym że na to wszystko potrzebna jest kasa to chyba normalne.
[quote name='Wika' timestamp='1312187240' post='509461']
Niestety mnie i moją chorą kotkę potraktowano podobnie.Był wieczór gdy przyjechałam z kotką która miała wysoką gorączkę do kliniki na Głębokiej.Pan doktor nawet jej nie dotknął tylko kazał jechać na Stefczyka.Zastanawiam się ile udziałów w klinice na Stefczyka mają weterynarze z Głębokiej.Może ktoś się tym zainteresuje.
[/quote]
Stefczyka to nie jedyne miejsce w Lublinie, nie chcesz nie idź. Ja jestem tylko ciwekaw dlaczego jak jest coś już wię... rozwiń
Avatar
felczer / 2 sierpnia 2011 o 16:48
0
[quote name='renia' timestamp='1312221051' post='509690']
NIE "weterynarz" tylko "lekarz weterynarii" ANALFABETO, COŚ TO PISAŁ!!!
[/quote]
Jeśli już poprawiasz-to trzeba poprawić właściwie:lekarz medycyny weterynaryjnej
No i pytanie:który lekarz nie może ożenić się ze swoją pacjentką?-oczywiście weterynarz
A tak wogóle-to był u niego pacjent czy pacjentka?
Avatar
monk / 1 sierpnia 2011 o 19:58
0
[quote name='renia' timestamp='1312221051' post='509690']
NIE "weterynarz" tylko "lekarz weterynarii" ANALFABETO, COŚ TO PISAŁ!!!
[/quote]


Jeśli masz aż takie kompleksy, to może idź na konsultację do psychologa, bo do "lekarza psychiatry" chyba za wcześnie?
Avatar
renia / 1 sierpnia 2011 o 19:50
0
NIE "weterynarz" tylko "lekarz weterynarii" ANALFABETO, COŚ TO PISAŁ!!!
Avatar
nosek / 1 sierpnia 2011 o 19:45
0
[quote name='maciej' timestamp='1312216824' post='509665']
weterynarze od zawsze piją i bedą pić w pracy.ot taki zawód.na stefczyka jest okropnie.fakt tam moze nie piją ale są tak pospinani na kase że może by im się przydało troche luzu.podejście jak do przedmiotów mają i patrzą tylko jak policzyc pieniążki
[/quote]

W żaden sposób nie jestem powiązana z CMZ na Stefczyka (nie pracuję tam, nikt z mojej rodziny ani bliskich znajomych również), ale leczyłam tam swojego psa, który miał nowotwór. O lekarzach (bez nazwisk aby nie było posądzeń o reklamę) z CMZ mogę mówić tylko dobrze; powiem więcej lekarzy "ludzkich" powinno się tam wysyłać na praktykę aby nauczyli się podejścia do pacjenta.
[quote name='maciej' timestamp='1312216824' post='509665']
weterynarze od zawsze piją i bedą pić w pracy.ot taki zawód.na stefczyka jest okropnie.fakt tam moze nie piją ale są tak pospinani na kase że może by im się przydało troche luzu.podejście jak do przedmiotów mają i patrzą tylko jak policzyc pieniążki
[/quote]

W żaden sposób nie jestem powiązana z CMZ na Stefczyka (nie pracuję tam, nikt z mojej rodziny ani bliskich znajomych również), ale leczyłam tam swojego psa, który miał nowotwór. O ... rozwiń
Avatar
maciej / 1 sierpnia 2011 o 18:40
0
weterynarze od zawsze piją i bedą pić w pracy.ot taki zawód.na stefczyka jest okropnie.fakt tam moze nie piją ale są tak pospinani na kase że może by im się przydało troche luzu.podejście jak do przedmiotów mają i patrzą tylko jak policzyc pieniążki
Avatar
six / 1 sierpnia 2011 o 15:33
0
Widzę ,że odsyłanie z UNIWERSYTETU na Stewczyka jest nagminne. Usg też nie można było zrobić.
Kompromitacja Uczelni. Może doktory dorabiają prywatnie?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 0

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 10 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 19 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 15 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 2 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 11 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 11 3

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!