Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 lutego 2010 r.
12:22
Edytuj ten wpis

Zaparkował na szpitalnym lądowisku dla helikopterów (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora tom
0 36 A A

Bezmyślnością popisał się ojciec małego pacjenta DSK i zaparkował na szpitalnym lądowisku dla helikopterów. Śmigłowiec, który właśnie nadleciał, miał niemały problem z bezpiecznym wylądowaniem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zamówiliśmy śmigłowiec, aby zabrał jednego z pacjentów do innego szpitala. Okazało się, że na lądowisku stoi zaparkowany samochód – opowiada Agnieszka Osińska, rzecznik Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

– Wezwaliśmy policję, po numerach rejestracyjnych doszliśmy, kim jest właściciel. Później szukaliśmy go w szpitalu. Jednak śmigłowiec musiał lądować, kiedy samochód jeszcze stał na lądowisku.

Kierowcę udało się znaleźć po kilku minutach na jednym z oddziałów. Przyjechał z chorym dzieckiem na spzitalny oddział ratunkowy. Jednak to go nie usprawiedliwia, będzie musiał ponieść koszty przyjazdu lawety, która została wezwana aby odholować samochód.

– Nie zauważyłem znaku – mówił nam mężczyzna. – Śpieszyło mi się i stanąłem gdzie było wolne miejsce.

– To pierwszy taki przypadek, kiedy ktoś zaparkował na lądowisku – mówi Osińska. – Brama nie jest teraz zamykana, bo ze względu na śnieg i mróz moglibyśmy mieć problem z jej szybkim otwarciem. Rozumiemy rodziców, którym się spieszy, ale nie można tak robić. Każdy z nas może być w sytuacji, kiedy dziecko potrzebuje pilnej pomocy, a nie można jej udzielić bo ktoś zastawił wjazd np. dla karetki.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Beats By Dre Sale uk / 13 marca 2012 o 10:40
0
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url] was very low, while infant mortality ws [url=http://www.drebeatssaleuk.com/diamond-beats-by-dre-limited-edition-studio-orange-p-167.html]Beats By Dre[/url] very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but [url=http://www.drebeatssaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] were exposed
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url... rozwiń
Avatar
Beats By Dre UK / 13 marca 2012 o 10:32
0
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats Headohones[/url] ones.First,a lot of people can't the elements. Third, [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] people are illiterate. Therefore, to [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] eliminate these problems, human beings should take [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] effective measures.
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats H... rozwiń
Avatar
Christian Louboutin Irelan / 13 marca 2012 o 10:29
0
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pumps-c-68.html]Christian Louboutin Pumps[/url] and factories. In addition,positions by men. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-sandals-c-69.html]Christian Louboutin Sandals[/url] There are even some businesse progress of modern [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedges-c-70.html]Christian Louboutin Wedges[/url] society.There are, However, still some people assert that men [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-evening-c-71.html]Christian Louboutin Evening[/url] are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedding-c-72.html]Christian Louboutin Wedding[/url] are found to be males. Finally,dominated by men only. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-ankle-boots-c-73.html]Christian Louboutin Ankle Boots[/url] men should enjoy.
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pump... rozwiń
Avatar
beduin / 2 kwietnia 2010 o 21:57
0
olo napisał:
nie tłumacz się - stanąłeś jak ciota i tyle

Z lekkim opóźnieniem ale odpowiem Ci ---zanim cokolwiek napiszesz pomyśl bo w sumie ja nic wspólnego z tamtą sytuacją nie maiłem a piszę nie dlatego by się tłumaczyć ale dlatego by wykazać jak wielkim jesteś DURNIEM może delikatnego użyłem określenia ale pozostańmy na nim !. Stanąłem po stronie logiki i sensu myślenia prawości czy obowiązków administracji wynikających z przepisów ale Tobie tego zabrakło a szkoda ! jeżeli napisałem to co napisałem w jakikolwiek sposób uważasz za bezsensowne to uzasadnij to ! Ja wykazałem i napisałem że brak rozsądku kierowcy nie usprawiedliwia go to fakt jednak gdybyś umiał myśleć logicznie to wiedział byś że winę przede wszystkim ponoszą pracownicy administracji szpitala - i to jest bezsporne .Odnośnie mojej osoby to ja uprawnienia od -A -do -DE- mam od wielu lat więc moje doświadczenie samo przez się jest b. wysokie i ja tam bym nie wjechał bo mnie nauczono myśleć ! ale młodszym stażem kierowcom zdarzyć się może , działając jednak w szczególnych okolicznościach i tamtej sytuacji nie wiem czy nie celowo nie popełnił bym takiego czy podobnego wykroczenia ?!Ale powtarzam raz jeszcze stanąłem w obronie normalności co Tobie jak widać takie pojęcie jest obce -rozumiem młody wiek może wiele tłumaczyć ale głupoty i braku logicznego myślenia nigdy ! więc zacznij myśleć .Mam nadzieję że przeczytasz i coś dotrze ! bo miejmy nadzieje że nie jesteś odporny na wiedzę .

Z lekkim opóźnieniem ale odpowiem Ci ---zanim cokolwiek napiszesz pomyśl bo w sumie ja nic wspólnego z tamtą sytuacją nie maiłem a piszę nie dlatego by się tłumaczyć ale dlatego by wykazać jak wielkim jesteś DURNIEM może delikatnego użyłem określenia ale pozostańmy na nim !. Stanąłem po stronie logiki i sensu myślenia prawości czy obowiązków administracji wynikających z przepisów ale Tobie tego zabrakło a szkoda ! jeżeli napisałem to co napisałem w jakikolwiek sposób uważasz za bezsensowne to uzasadnij to !... rozwiń
Avatar
LSW pozdrawia LU / 17 lutego 2010 o 21:42
0
tak Lubie Swoją Wieś a co szkoda Ci??? w Lublinie najezdzacie na LSW tak jak gówrzniarze typu skate i inni maja JP na koszulkach... zebyscie Wy nie byli w takiej sytuacji ze wieziecie dziecko do lekarza i niema gdzie zaparkowac a dziecko potrzebuje pomocy natychmiastowej!
Avatar
olo / 17 lutego 2010 o 21:41
0
nie tłumacz się - stanąłeś jak ciota i tyle
beduin napisał:
Po pierwsze nieścisłość w tekście z tego co słyszałem to przyjechał z ciężko chorym dzieckiem i odnaleziono go na izbie przyjęć więc działał w szczególnej konieczności i w szczególnych emocjach ! co oczywiście nie tłumaczy go z popełnionego błędu ale fakt że policja odstąpiła od wypisania mandatu o czymś świadczy i ukłony w kierunku tych co taką decyzję pojęli , ale to jedna sprawa a gdzie w tym czasie była ochrona dlaczego brama została otwarta umożliwiając tam wjazd ??? za co służby techniczne szpitala pobierają kasę jakaś pani z administracji tłumaczy że napadało dużo śniegu i są problemy z zamykaniem czy otwieraniem bramy BZDURY szanowna urzędniczko jest pani niekompetentna a z bramy i okolic śnieg powinien zostać odrzucony tak by brama funkcjonowała a pracownik ochrony w odpowiednim czasie ją otworzył i zamkną bo tak to działa przy lądowisku na Kraśnickiej -bo za to biorą kasę a jeżeli jest inaczej to pani wraz z koleżankami łopaty w dłoń bramę odśnieżyć by funkcjonowała ! bo bredzenia i głupot wypowiadanych przez nierozgarniętych urzędników nie chce mi się słuchać ! A po za tym skoro jest tam dużo śniegu znak mógł być niewidoczny więc jako taki nie ma mocy nakazowej czy zakazowej ! A do wszystkich tych niby myślących pomyślcie zanim coś napiszecie i obrzucicie błotem bo winni siedzą tam za biurkami i to pod ich adresem winniście kierować swoje słuszne frustracje a przeprosić to powinniście Wy tego człowieka który tak popełnił błąd , ale mógł zrobić to nieświadomie , nieopatrznie czy w skutek innej okoliczności i oby nie ale każdemu z was taka sytuacja może się przydarzyć i wierzcie co- nikt z was nie będzie patrzył na przepisy jeżeli sami będziecie zmuszeni do udzielenia pomocy.
rozwiń
Avatar
lubelak11 / 17 lutego 2010 o 20:20
0
beduin napisał:
Po pierwsze nieścisłość w tekście z tego co słyszałem to przyjechał z ciężko chorym dzieckiem i odnaleziono go na izbie przyjęć więc działał w szczególnej konieczności i w szczególnych emocjach ! co oczywiście nie tłumaczy go z popełnionego błędu ale fakt że policja odstąpiła od wypisania mandatu o czymś świadczy i ukłony w kierunku tych co taką decyzję pojęli , ale to jedna sprawa a gdzie w tym czasie była ochrona dlaczego brama została otwarta umożliwiając tam wjazd ??? za co służby techniczne szpitala pobierają kasę jakaś pani z administracji tłumaczy że napadało dużo śniegu i są problemy z zamykaniem czy otwieraniem bramy BZDURY szanowna urzędniczko jest pani niekompetentna a z bramy i okolic śnieg powinien zostać odrzucony tak by brama funkcjonowała a pracownik ochrony w odpowiednim czasie ją otworzył i zamkną bo tak to działa przy lądowisku na Kraśnickiej -bo za to biorą kasę a jeżeli jest inaczej to pani wraz z koleżankami łopaty w dłoń bramę odśnieżyć by funkcjonowała ! bo bredzenia i głupot wypowiadanych przez nierozgarniętych urzędników nie chce mi się słuchać ! A po za tym skoro jest tam dużo śniegu znak mógł być niewidoczny więc jako taki nie ma mocy nakazowej czy zakazowej ! A do wszystkich tych niby myślących pomyślcie zanim coś napiszecie i obrzucicie błotem bo winni siedzą tam za biurkami i to pod ich adresem winniście kierować swoje słuszne frustracje a przeprosić to powinniście Wy tego człowieka który tak popełnił błąd , ale mógł zrobić to nieświadomie , nieopatrznie czy w skutek innej okoliczności i oby nie ale każdemu z was taka sytuacja może się przydarzyć i wierzcie co- nikt z was nie będzie patrzył na przepisy jeżeli sami będziecie zmuszeni do udzielenia pomocy."obyście nie byli w takiej sytuacji"

otóż ja byłem i powiem wam cwaniaki ( komentarz cytowany w pełni popieram) i wjechałem pod prąd pod samą izbę przyjęć, a migając śwatłami wygoniłem radiolkę która przywiozła następnego zachlanego pajaca (którego MUSZĄ zbadać, zajmując czas lekarzom na naprawdę chorych ludzi), i nie było w tym nic dziwnego, jeśli ratujesz czyjeś życie (czytaj - bezpośredni stan zagrożenia życia)

Panowie z P.O. na bank by zareagowali i zawołali żeby odstawić samochód jeśli byłaby taka konieczność,

co do artykułu i innych to rzetelność jak i geramatyka - stylistyka, zostały chyba w L.O. razem z dwójami panów/pań redaktorów, aż się czerwony mazak otwiera w kieszeni kiedy śledzę te wypociny na stronie Dz.W., a z drugiej strony bawię się tym że tzw. zwykły internauta potrafi wychwycić tyle błędów tak podobno wykształconym osobom, NO COMMENT"obyście nie byli w takiej sytuacji"

otóż ja byłem i powiem wam cwaniaki ( komentarz cytowany w pełni popieram) i wjechałem pod prąd pod samą izbę przyjęć, a migając śwatłami wygoniłem radiolkę która przywiozła następnego zachlanego pajaca (którego MUSZĄ zbadać, zajmując czas lekarzom na naprawdę chorych ludzi), i nie było w tym nic dziwnego, jeśli ratujesz czyjeś życie (czytaj - bezpośredni stan zagrożenia życia)

Panowie z P.O. na bank by zareagowali i zawołali żeby odsta... rozwiń
Avatar
ToBi / 17 lutego 2010 o 19:11
0
Wiadomo...każdemu może się zdarzyć pod wpływem sytuacji w jakiej się znalazł(tak naprawde nie wiadomo jaka była ta sytuacja). Ale jeżeli tak jak ktoś pisze, że przyjechał z chorym dzieckiem do szpitala to bliżej miałby poprostu stanąć pod wejściem i zablokować innych niż stawać na lądowisku które jest oddalone od wejścia. Więc weźcie się ludzie nie wysilajcie w tłumaczeniu tego kierowcy bo to co zrobił jest karygodne. A jak już tak bronicie to teraz pomyślcie, że w tym helikopterze było wasze dziecko. Co byście wtedy powiedzieli? Ktoś też napisał, że policja odstąpiła od wypisania mandatu... z tego co mi się wydaje to nie miała takiego prawa ponieważ lądowisko znajduje się na terenie wewnętrznym szpitala i jedyne co mogli zrobić to właśnie wezwać lawete i odholować samochód.
Wiadomo...każdemu może się zdarzyć pod wpływem sytuacji w jakiej się znalazł(tak naprawde nie wiadomo jaka była ta sytuacja). Ale jeżeli tak jak ktoś pisze, że przyjechał z chorym dzieckiem do szpitala to bliżej miałby poprostu stanąć pod wejściem i zablokować innych niż stawać na lądowisku które jest oddalone od wejścia. Więc weźcie się ludzie nie wysilajcie w tłumaczeniu tego kierowcy bo to co zrobił jest karygodne. A jak już tak bronicie to teraz pomyślcie, że w tym helikopterze było wasze dziecko. Co byście wtedy powiedzieli? Ktoś też na... rozwiń
Avatar
Adampol / 17 lutego 2010 o 18:54
0
tz napisał:
to bylo auto z gatunku Lubie Swoja Wies, info pewne

Na 100% wierzę, że to LSW. Tu gdyby samochód przelazł przez drzwi to by wjechali do klatki schodowej. Jego dziadek jak w 1955 przywoził ziemniaki to furą wjeżdżal na trawnik pod balkon i lejce wiązał do poręczy. Znam takie widoki bo mieszkam ponad pół wieku.
Avatar
czytelnik / 17 lutego 2010 o 18:08
0
~gosc~ napisał:
ze wsi przyjechal to pewne

Nie ze wsi tylko to miejski lump taki niedouczony jak ty
Avatar
Beats By Dre Sale uk / 13 marca 2012 o 10:40
0
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url] was very low, while infant mortality ws [url=http://www.drebeatssaleuk.com/diamond-beats-by-dre-limited-edition-studio-orange-p-167.html]Beats By Dre[/url] very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but [url=http://www.drebeatssaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] were exposed
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url... rozwiń
Avatar
Beats By Dre UK / 13 marca 2012 o 10:32
0
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats Headohones[/url] ones.First,a lot of people can't the elements. Third, [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] people are illiterate. Therefore, to [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] eliminate these problems, human beings should take [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] effective measures.
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats H... rozwiń
Avatar
Christian Louboutin Irelan / 13 marca 2012 o 10:29
0
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pumps-c-68.html]Christian Louboutin Pumps[/url] and factories. In addition,positions by men. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-sandals-c-69.html]Christian Louboutin Sandals[/url] There are even some businesse progress of modern [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedges-c-70.html]Christian Louboutin Wedges[/url] society.There are, However, still some people assert that men [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-evening-c-71.html]Christian Louboutin Evening[/url] are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedding-c-72.html]Christian Louboutin Wedding[/url] are found to be males. Finally,dominated by men only. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-ankle-boots-c-73.html]Christian Louboutin Ankle Boots[/url] men should enjoy.
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pump... rozwiń
Avatar
beduin / 2 kwietnia 2010 o 21:57
0
olo napisał:
nie tłumacz się - stanąłeś jak ciota i tyle

Z lekkim opóźnieniem ale odpowiem Ci ---zanim cokolwiek napiszesz pomyśl bo w sumie ja nic wspólnego z tamtą sytuacją nie maiłem a piszę nie dlatego by się tłumaczyć ale dlatego by wykazać jak wielkim jesteś DURNIEM może delikatnego użyłem określenia ale pozostańmy na nim !. Stanąłem po stronie logiki i sensu myślenia prawości czy obowiązków administracji wynikających z przepisów ale Tobie tego zabrakło a szkoda ! jeżeli napisałem to co napisałem w jakikolwiek sposób uważasz za bezsensowne to uzasadnij to ! Ja wykazałem i napisałem że brak rozsądku kierowcy nie usprawiedliwia go to fakt jednak gdybyś umiał myśleć logicznie to wiedział byś że winę przede wszystkim ponoszą pracownicy administracji szpitala - i to jest bezsporne .Odnośnie mojej osoby to ja uprawnienia od -A -do -DE- mam od wielu lat więc moje doświadczenie samo przez się jest b. wysokie i ja tam bym nie wjechał bo mnie nauczono myśleć ! ale młodszym stażem kierowcom zdarzyć się może , działając jednak w szczególnych okolicznościach i tamtej sytuacji nie wiem czy nie celowo nie popełnił bym takiego czy podobnego wykroczenia ?!Ale powtarzam raz jeszcze stanąłem w obronie normalności co Tobie jak widać takie pojęcie jest obce -rozumiem młody wiek może wiele tłumaczyć ale głupoty i braku logicznego myślenia nigdy ! więc zacznij myśleć .Mam nadzieję że przeczytasz i coś dotrze ! bo miejmy nadzieje że nie jesteś odporny na wiedzę .

Z lekkim opóźnieniem ale odpowiem Ci ---zanim cokolwiek napiszesz pomyśl bo w sumie ja nic wspólnego z tamtą sytuacją nie maiłem a piszę nie dlatego by się tłumaczyć ale dlatego by wykazać jak wielkim jesteś DURNIEM może delikatnego użyłem określenia ale pozostańmy na nim !. Stanąłem po stronie logiki i sensu myślenia prawości czy obowiązków administracji wynikających z przepisów ale Tobie tego zabrakło a szkoda ! jeżeli napisałem to co napisałem w jakikolwiek sposób uważasz za bezsensowne to uzasadnij to !... rozwiń
Avatar
LSW pozdrawia LU / 17 lutego 2010 o 21:42
0
tak Lubie Swoją Wieś a co szkoda Ci??? w Lublinie najezdzacie na LSW tak jak gówrzniarze typu skate i inni maja JP na koszulkach... zebyscie Wy nie byli w takiej sytuacji ze wieziecie dziecko do lekarza i niema gdzie zaparkowac a dziecko potrzebuje pomocy natychmiastowej!
Avatar
olo / 17 lutego 2010 o 21:41
0
nie tłumacz się - stanąłeś jak ciota i tyle
beduin napisał:
Po pierwsze nieścisłość w tekście z tego co słyszałem to przyjechał z ciężko chorym dzieckiem i odnaleziono go na izbie przyjęć więc działał w szczególnej konieczności i w szczególnych emocjach ! co oczywiście nie tłumaczy go z popełnionego błędu ale fakt że policja odstąpiła od wypisania mandatu o czymś świadczy i ukłony w kierunku tych co taką decyzję pojęli , ale to jedna sprawa a gdzie w tym czasie była ochrona dlaczego brama została otwarta umożliwiając tam wjazd ??? za co służby techniczne szpitala pobierają kasę jakaś pani z administracji tłumaczy że napadało dużo śniegu i są problemy z zamykaniem czy otwieraniem bramy BZDURY szanowna urzędniczko jest pani niekompetentna a z bramy i okolic śnieg powinien zostać odrzucony tak by brama funkcjonowała a pracownik ochrony w odpowiednim czasie ją otworzył i zamkną bo tak to działa przy lądowisku na Kraśnickiej -bo za to biorą kasę a jeżeli jest inaczej to pani wraz z koleżankami łopaty w dłoń bramę odśnieżyć by funkcjonowała ! bo bredzenia i głupot wypowiadanych przez nierozgarniętych urzędników nie chce mi się słuchać ! A po za tym skoro jest tam dużo śniegu znak mógł być niewidoczny więc jako taki nie ma mocy nakazowej czy zakazowej ! A do wszystkich tych niby myślących pomyślcie zanim coś napiszecie i obrzucicie błotem bo winni siedzą tam za biurkami i to pod ich adresem winniście kierować swoje słuszne frustracje a przeprosić to powinniście Wy tego człowieka który tak popełnił błąd , ale mógł zrobić to nieświadomie , nieopatrznie czy w skutek innej okoliczności i oby nie ale każdemu z was taka sytuacja może się przydarzyć i wierzcie co- nikt z was nie będzie patrzył na przepisy jeżeli sami będziecie zmuszeni do udzielenia pomocy.
rozwiń
Avatar
lubelak11 / 17 lutego 2010 o 20:20
0
beduin napisał:
Po pierwsze nieścisłość w tekście z tego co słyszałem to przyjechał z ciężko chorym dzieckiem i odnaleziono go na izbie przyjęć więc działał w szczególnej konieczności i w szczególnych emocjach ! co oczywiście nie tłumaczy go z popełnionego błędu ale fakt że policja odstąpiła od wypisania mandatu o czymś świadczy i ukłony w kierunku tych co taką decyzję pojęli , ale to jedna sprawa a gdzie w tym czasie była ochrona dlaczego brama została otwarta umożliwiając tam wjazd ??? za co służby techniczne szpitala pobierają kasę jakaś pani z administracji tłumaczy że napadało dużo śniegu i są problemy z zamykaniem czy otwieraniem bramy BZDURY szanowna urzędniczko jest pani niekompetentna a z bramy i okolic śnieg powinien zostać odrzucony tak by brama funkcjonowała a pracownik ochrony w odpowiednim czasie ją otworzył i zamkną bo tak to działa przy lądowisku na Kraśnickiej -bo za to biorą kasę a jeżeli jest inaczej to pani wraz z koleżankami łopaty w dłoń bramę odśnieżyć by funkcjonowała ! bo bredzenia i głupot wypowiadanych przez nierozgarniętych urzędników nie chce mi się słuchać ! A po za tym skoro jest tam dużo śniegu znak mógł być niewidoczny więc jako taki nie ma mocy nakazowej czy zakazowej ! A do wszystkich tych niby myślących pomyślcie zanim coś napiszecie i obrzucicie błotem bo winni siedzą tam za biurkami i to pod ich adresem winniście kierować swoje słuszne frustracje a przeprosić to powinniście Wy tego człowieka który tak popełnił błąd , ale mógł zrobić to nieświadomie , nieopatrznie czy w skutek innej okoliczności i oby nie ale każdemu z was taka sytuacja może się przydarzyć i wierzcie co- nikt z was nie będzie patrzył na przepisy jeżeli sami będziecie zmuszeni do udzielenia pomocy."obyście nie byli w takiej sytuacji"

otóż ja byłem i powiem wam cwaniaki ( komentarz cytowany w pełni popieram) i wjechałem pod prąd pod samą izbę przyjęć, a migając śwatłami wygoniłem radiolkę która przywiozła następnego zachlanego pajaca (którego MUSZĄ zbadać, zajmując czas lekarzom na naprawdę chorych ludzi), i nie było w tym nic dziwnego, jeśli ratujesz czyjeś życie (czytaj - bezpośredni stan zagrożenia życia)

Panowie z P.O. na bank by zareagowali i zawołali żeby odstawić samochód jeśli byłaby taka konieczność,

co do artykułu i innych to rzetelność jak i geramatyka - stylistyka, zostały chyba w L.O. razem z dwójami panów/pań redaktorów, aż się czerwony mazak otwiera w kieszeni kiedy śledzę te wypociny na stronie Dz.W., a z drugiej strony bawię się tym że tzw. zwykły internauta potrafi wychwycić tyle błędów tak podobno wykształconym osobom, NO COMMENT"obyście nie byli w takiej sytuacji"

otóż ja byłem i powiem wam cwaniaki ( komentarz cytowany w pełni popieram) i wjechałem pod prąd pod samą izbę przyjęć, a migając śwatłami wygoniłem radiolkę która przywiozła następnego zachlanego pajaca (którego MUSZĄ zbadać, zajmując czas lekarzom na naprawdę chorych ludzi), i nie było w tym nic dziwnego, jeśli ratujesz czyjeś życie (czytaj - bezpośredni stan zagrożenia życia)

Panowie z P.O. na bank by zareagowali i zawołali żeby odsta... rozwiń
Avatar
ToBi / 17 lutego 2010 o 19:11
0
Wiadomo...każdemu może się zdarzyć pod wpływem sytuacji w jakiej się znalazł(tak naprawde nie wiadomo jaka była ta sytuacja). Ale jeżeli tak jak ktoś pisze, że przyjechał z chorym dzieckiem do szpitala to bliżej miałby poprostu stanąć pod wejściem i zablokować innych niż stawać na lądowisku które jest oddalone od wejścia. Więc weźcie się ludzie nie wysilajcie w tłumaczeniu tego kierowcy bo to co zrobił jest karygodne. A jak już tak bronicie to teraz pomyślcie, że w tym helikopterze było wasze dziecko. Co byście wtedy powiedzieli? Ktoś też napisał, że policja odstąpiła od wypisania mandatu... z tego co mi się wydaje to nie miała takiego prawa ponieważ lądowisko znajduje się na terenie wewnętrznym szpitala i jedyne co mogli zrobić to właśnie wezwać lawete i odholować samochód.
Wiadomo...każdemu może się zdarzyć pod wpływem sytuacji w jakiej się znalazł(tak naprawde nie wiadomo jaka była ta sytuacja). Ale jeżeli tak jak ktoś pisze, że przyjechał z chorym dzieckiem do szpitala to bliżej miałby poprostu stanąć pod wejściem i zablokować innych niż stawać na lądowisku które jest oddalone od wejścia. Więc weźcie się ludzie nie wysilajcie w tłumaczeniu tego kierowcy bo to co zrobił jest karygodne. A jak już tak bronicie to teraz pomyślcie, że w tym helikopterze było wasze dziecko. Co byście wtedy powiedzieli? Ktoś też na... rozwiń
Avatar
Adampol / 17 lutego 2010 o 18:54
0
tz napisał:
to bylo auto z gatunku Lubie Swoja Wies, info pewne

Na 100% wierzę, że to LSW. Tu gdyby samochód przelazł przez drzwi to by wjechali do klatki schodowej. Jego dziadek jak w 1955 przywoził ziemniaki to furą wjeżdżal na trawnik pod balkon i lejce wiązał do poręczy. Znam takie widoki bo mieszkam ponad pół wieku.
Avatar
czytelnik / 17 lutego 2010 o 18:08
0
~gosc~ napisał:
ze wsi przyjechal to pewne

Nie ze wsi tylko to miejski lump taki niedouczony jak ty
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek na Farmie Iluzji. Niepełnosprawna kobieta z woj. lubelskiego zmarła w szpitalu

Wypadek na Farmie Iluzji. Niepełnosprawna kobieta z woj. lubelskiego zmarła w szpitalu 2 0

Prokuratura w Garwolinie (województwo mazowieckie) prowadzi śledztwo w kierunku śmiertelnego wypadku w parku rozrywki w Mościskach. Sześć osób pływających na tratwie wpadło do wody. 57-letnia kobieta była reanimowana na miejscu. Zmarła w szpitalu.

Azoty Puławy na podium rozgrywek przed przerwą na mecze reprezentacji

Azoty Puławy na podium rozgrywek przed przerwą na mecze reprezentacji 0 0

W tym tygodniu zespoły rozegrały 8. kolejkę spotkań. Teraz w rozgrywkach nastąpią ponad dwa tygodnie przerwy przeznaczone na potrzeby reprezentacji

Elektryczne hulajnogi przyjechały do Lublina. Wiadomo, od kiedy pojeździmy
galeria

Elektryczne hulajnogi przyjechały do Lublina. Wiadomo, od kiedy pojeździmy 53 8

Elektryczne hulajnogi do wypożyczenia są już dostępne w największych miastach Polski. Od piątku pojeździmy również w Lublinie.

Tytuły honorowych obywateli Puław na zawsze? Radny PiS chce odbierać

Tytuły honorowych obywateli Puław na zawsze? Radny PiS chce odbierać 0 6

Czy przyznane odznaki zasłużonych dla miasta lub tytuły honorowych obywateli Puław muszą być dane raz na zawsze? Zdaniem radnego PiS Ignacego Czeżyka, samorządowcy powinni mieć prawo od cofania takich wyróżnień.

Jak rozpoznać taksówkę w Kraśniku? "Klienci powinni wiedzieć, który taksówkarz działa legalnie"

Jak rozpoznać taksówkę w Kraśniku? "Klienci powinni wiedzieć, który taksówkarz działa legalnie" 3 4

Z oznakowaniem taksówek w Kraśniku jest bałagan – przyznają to sami taksówkarze. Miasto chce to uporządkować i wprowadzić dodatkowe oznakowanie pojazdów. Urzędnicy proponują, by licencjonowane taksówki miały numer boczny, identyfikator, a także sygnalizator świetlny.

Catering dietetyczny – dieta na miarę potrzeb

Catering dietetyczny – dieta na miarę potrzeb 0 0

Coraz więcej osób interesuję się tematyką zdrowego odżywiania, zwraca uwagę na jakość produktów spożywczych i dąży do urozmaicania codziennego menu. Niestety nie wszyscy potrafią, chcą lub mogą pozwolić sobie na wielogodzinne eksperymenty kulinarne i przygotowywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. W firmie cateringowej każdy może zamówić dietę dostosowaną do jego potrzeb.

Agros Suchawa otwiera grupę pościgową za Unią Białopole i Startem Krasnystaw

Agros Suchawa otwiera grupę pościgową za Unią Białopole i Startem Krasnystaw 0 0

W najbliższej kolejce ubiegłoroczny beniaminek, zajmujący obecnie trzecie miejsce, sprawdzi się właśnie z wiceliderem

Chełm: Wjechała na wysepkę i uderzyła w autobus komunikacji miejskiej [zdjęcia]
galeria

Chełm: Wjechała na wysepkę i uderzyła w autobus komunikacji miejskiej [zdjęcia] 3 3

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło po godzinie 11 na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Rejowieckiej w Chełmie.

Niemcy przekazali powiatowi bialskiemu karetkę z pełnym wyposażeniem

Niemcy przekazali powiatowi bialskiemu karetkę z pełnym wyposażeniem 16 0

Powiat bialski dostał karetkę od partnerskiego powiatu Oberhavel w Niemczech. Ambulans trafi do szpitala powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim.

Co warto wiedzieć o nowym ,,koledze“ – ekspresie do kawy – w biurze?

Co warto wiedzieć o nowym ,,koledze“ – ekspresie do kawy – w biurze? 0 0

Aby w pracy panowała miła atmosfera, często wystarczą proste rzeczy, jak na przykład ekspres do kawy. Przerwy na kawę łączą współpracowników i są ważne nie tylko w czasie oficjalnych spotkań, ale także sprzyjają przyjacielskim pogawędkom.

Spółdzielnia Czechów chciała wziąć 15 milionów złotych kredytu na budowę wind w blokach. Mieszkańcy oburzeni
Alarm 24
galeria

Spółdzielnia Czechów chciała wziąć 15 milionów złotych kredytu na budowę wind w blokach. Mieszkańcy oburzeni 27 35

Władze Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów chcą zaciągnąć kredyt na zakup nowych wind. Chodzi o 15 milionów złotych. Ale podczas walnych zebrań mieszkańcy krytykują pomysł i głosują przeciw.

Koncert zespołu Nagrobki w DDK Węglin
19 października 2019, 19:00

Koncert zespołu Nagrobki w DDK Węglin 0 0

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na koncert duetu Nagrobki w ramach cyklu "Peryferia". Wydarzenie będzie miało miejsce 19 października o godz. 19.

Bez wizy do USA - czy jednak lepiej z wizą?

Bez wizy do USA - czy jednak lepiej z wizą? 0 1

Wiadomość o zakwalifikowaniu Polski do programu ruchu bezwizowego była oczekiwana od dawna. Polska znalazła się wreszcie w gronie krajów, których obywatele udający się do USA w celach turystycznych lub biznesowych nie muszą już ubiegać się o promesę wizy w ambasadzie lub konsulacie i słono za te starania płacić. Poza tym jednak niewiele się zmienia.

Adam Gardzioła z Agrosu Zamość zdobył srebro i brąz mistrzostw świata w sumo

Adam Gardzioła z Agrosu Zamość zdobył srebro i brąz mistrzostw świata w sumo 0 0

Adam Gardzioła z KS „Agros” Zamość zdobył srebrny i brązowy medal na zakończonych niedawno Mistrzostwach Świata Seniorów i Juniorów w sumo. Dokonał tego w Japonii, czyli w kolebce tej dyscypliny sportu

W Kraśniku rozegrany został XXVIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej

W Kraśniku rozegrany został XXVIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej 0 0

Zawody odbyły się w kategorii kadetek w zapasach kobiet i stylu wolnym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.