Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

15 lipca 2010 r.
17:03
Edytuj ten wpis

Cała prawda o kropkach w Carrefour

0 13 A A

Temat czerwonej kropki w Carrefourze przy ul. Andersa w Lublinie stał się zagadnieniem ogólnopolskim. Wciąż jest szeroko komentowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informacja Dziennika Wschodniego o praktyce w sklepie znalazła się na kilkudziesięciu stronach internetowych. Na Facebooku powstał nawet specjalny profil, na którym nawołuje się do bojkotu sieci.

– Piszę w sprawie zmian, jakie dokonały się ostatnimi czasie w Carrefourze przy ulicy Andersa w Lublinie. Otóż należy zwrócić uwagę na nowy, jakże absurdalny, sposób traktowania pracowników. Tego się nie da opisać słowami, to trzeba zobaczyć, bardziej się poniżyć człowieka nie da. – napisał nasz Czytelnik.

Po tym, jak opisaliśmy sprawę na skrzynkę "Dziennika Wschodniego" posypała się lawina emaili na temat pracy w hipermarkecie.

Szczegóły w piątkowym dodatku do "Dziennika Wschodniego" - "Magazyn"

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 20:58
0
WITAM , CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ ŻE NIE TYLKO W CARREFOUR W LUBLINIE TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ W MOIM CARREFOUR W KTÓRYM PRACUJĘ {CHORZÓW} ZAMIAST KROPKI MAMY CZERWONĄ FUGE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, NADAL PRACOWNICY SĄ PONIŻANI NASZ DYREKTOR MÓWI TYLKO JAK SIĘ PANI ALBO PANU COŚ NIE PODOBA NIECH SIĘ PANI ZWOLNI,JAKBY MAŁO BYŁO TEGO U NAS TRZEBA WYKŁADAĆ PALETY NA CZAS NIE MAM UMOWY NA AKORD I SZŁO BY JESZCZE WIELE OPOWIADAĆ A INSPEKCJA NAWET NAM NA NASZE PISMA NIE ODPOWIEDZIAŁA
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:00
0
dziwak napisał:
chodzi o to że jak ci się chce siku to stajesz na kropce i zaciskasz nogi,a potem przychodzi pan kierownik i mówi że sikać to możesz sobie w domu i marsz do roboty,a nie obijać się na czerwonej kropce!


hahaha niezłe
Avatar
dziwak / 16 lipca 2010 o 12:48
0
cycu napisał:
no ale o co chodzi z tą kropką

chodzi o to że jak ci się chce siku to stajesz na kropce i zaciskasz nogi,a potem przychodzi pan kierownik i mówi że sikać to możesz sobie w domu i marsz do roboty,a nie obijać się na czerwonej kropce!
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 11:54
0
Więc tak myślę ze to wszystko jest do bani mówiąc językiem młodzieży . Chciała bym aby powstała jakaś porządna ekipa która by kontrolowała by na całej Polsce Markety.Przecież ludzie to nie przedmioty i dzieją się cuda na tym świecie . Teraz Carfur to niech nie ściemnia a przeprośiny sobie w butelkę wsadzi ,wcześniej nie wiedzieliście co robiće . Wam zrobić czerwoną kropkę i was postawić to był dla mnie mobing i dyskryminacia jednego człowieka przez drugiego ludzie kiedy się opamiętaće.
Avatar
cycu / 16 lipca 2010 o 10:22
0
no ale o co chodzi z tą kropką
Avatar
Saladyn / 16 lipca 2010 o 09:36
0
Wszedzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma. Kiedys narzekano na komune, teraz niektorzy sie nie moga polapac w kapitalizmie i z nostalgia wspominaja poprzedni ustroj.

Madre stwierdzenie: Co to jest komunizm? Wyzysk jednego czlowieka przez drugiego. A kapitalizm? Odwrotnie!

Jaki by nie byl system o ile nie mamy instytucji walczacych SKUTECZNIE z tego typu praktykami beda sobie na nas buty wycierac. POPiS woli sie za lby brac i scigac za Smolensk czy pochowanie prezytenta na Wawelu, a nie potrafia naprawic systemu zeby czlowiek na wejsciu nie slyszal, zeby sie nie stawiac, bo "na twoje miejsce to ja dwudziestu mam". Do tego zatrudnianie rodzinek nawet jezeli jakas blondyna jednym palcem tlucze w klawiature przez dwie godziny, a wyksztalcony czlowiek biega sie "odfajkowac na liscie" w Urzedzie Pracy co trzy miesiace. Jest zle i lepiej nie bedzie - kropki to jest sam dol tej porypanej drabiny trzeba by u zrodla zaczac akcje. Probowaliscie cos kiedys zalatwic w urzedach? Podawac pracodawce do Sadu Pracy? Powodzenia!
Wszedzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma. Kiedys narzekano na komune, teraz niektorzy sie nie moga polapac w kapitalizmie i z nostalgia wspominaja poprzedni ustroj.

Madre stwierdzenie: Co to jest komunizm? Wyzysk jednego czlowieka przez drugiego. A kapitalizm? Odwrotnie!

Jaki by nie byl system o ile nie mamy instytucji walczacych SKUTECZNIE z tego typu praktykami beda sobie na nas buty wycierac. POPiS woli sie za lby brac i scigac za Smolensk czy pochowanie prezytenta na Wawelu, a nie potrafia naprawic system... rozwiń
Avatar
prywatny / 16 lipca 2010 o 09:30
0
a na państwowym to sam raj??
tam to traktują ludzi przedmiotowo. w prywatnej firmie dwa razy zastanawiają sie nad zwolnieniem kogos a w państwowej fachowiec, nie fachowiec to na bruk bo znajomy ma swojego albo zmienia sie opcja polityczna.
Duzo osob przypomina jak za komuny bylo swietnie, pytanie kto miaj tak swietnie a na czym polegala swietnosc.
Avatar
olo / 16 lipca 2010 o 06:56
0
Za komuny źle, za kapitalizmu też coś nie pasuje - ludzie?!
O co wam się rozchodzi?
Zdecydujta się w końcu co chceta!
Albo kropki w kapitaliźmie i przedmiotowe traktowanie człowieka, albo gówno ale po równo!

A tak nawiasem mówiąc nie wierzę, aby w prywatnej firmie pracownik kiedykolwiek był traktowany "po ludzku". Zawsze będzie trybikiem do wykonywania zadanych mu zadań.... a jak się nie podoba to kopa w d... i pa pa
Za komuny źle, za kapitalizmu też coś nie pasuje - ludzie?!
O co wam się rozchodzi?
Zdecydujta się w końcu co chceta!
Albo kropki w kapitaliźmie i przedmiotowe traktowanie człowieka, albo gówno ale po równo!

A tak nawiasem mówiąc nie wierzę, aby w prywatnej firmie pracownik kiedykolwiek był traktowany "po ludzku". Zawsze będzie trybikiem do wykonywania zadanych mu zadań.... a jak się nie podoba to kopa w d... i pa pa rozwiń
Avatar
Gość / 15 lipca 2010 o 19:25
0
~kkk~ napisał:
Jak to nikim? Jest czynnikiem produkcji

...czyli należy przypiąć pracownikowi plakietkę z napisem "czynnik produkcji"
Avatar
qetu / 15 lipca 2010 o 19:15
0
Dziwi mnie jedno, ze DW nie zamieścił informacji z bratniej redakcji Echa dn(i)a, o tym, że czerwone kropki pojawiły się także w innych Carrefourach, m. in. w Radomiu.
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 20:58
0
WITAM , CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ ŻE NIE TYLKO W CARREFOUR W LUBLINIE TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ W MOIM CARREFOUR W KTÓRYM PRACUJĘ {CHORZÓW} ZAMIAST KROPKI MAMY CZERWONĄ FUGE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, NADAL PRACOWNICY SĄ PONIŻANI NASZ DYREKTOR MÓWI TYLKO JAK SIĘ PANI ALBO PANU COŚ NIE PODOBA NIECH SIĘ PANI ZWOLNI,JAKBY MAŁO BYŁO TEGO U NAS TRZEBA WYKŁADAĆ PALETY NA CZAS NIE MAM UMOWY NA AKORD I SZŁO BY JESZCZE WIELE OPOWIADAĆ A INSPEKCJA NAWET NAM NA NASZE PISMA NIE ODPOWIEDZIAŁA
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:00
0
dziwak napisał:
chodzi o to że jak ci się chce siku to stajesz na kropce i zaciskasz nogi,a potem przychodzi pan kierownik i mówi że sikać to możesz sobie w domu i marsz do roboty,a nie obijać się na czerwonej kropce!


hahaha niezłe
Avatar
dziwak / 16 lipca 2010 o 12:48
0
cycu napisał:
no ale o co chodzi z tą kropką

chodzi o to że jak ci się chce siku to stajesz na kropce i zaciskasz nogi,a potem przychodzi pan kierownik i mówi że sikać to możesz sobie w domu i marsz do roboty,a nie obijać się na czerwonej kropce!
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 11:54
0
Więc tak myślę ze to wszystko jest do bani mówiąc językiem młodzieży . Chciała bym aby powstała jakaś porządna ekipa która by kontrolowała by na całej Polsce Markety.Przecież ludzie to nie przedmioty i dzieją się cuda na tym świecie . Teraz Carfur to niech nie ściemnia a przeprośiny sobie w butelkę wsadzi ,wcześniej nie wiedzieliście co robiće . Wam zrobić czerwoną kropkę i was postawić to był dla mnie mobing i dyskryminacia jednego człowieka przez drugiego ludzie kiedy się opamiętaće.
Avatar
cycu / 16 lipca 2010 o 10:22
0
no ale o co chodzi z tą kropką
Avatar
Saladyn / 16 lipca 2010 o 09:36
0
Wszedzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma. Kiedys narzekano na komune, teraz niektorzy sie nie moga polapac w kapitalizmie i z nostalgia wspominaja poprzedni ustroj.

Madre stwierdzenie: Co to jest komunizm? Wyzysk jednego czlowieka przez drugiego. A kapitalizm? Odwrotnie!

Jaki by nie byl system o ile nie mamy instytucji walczacych SKUTECZNIE z tego typu praktykami beda sobie na nas buty wycierac. POPiS woli sie za lby brac i scigac za Smolensk czy pochowanie prezytenta na Wawelu, a nie potrafia naprawic systemu zeby czlowiek na wejsciu nie slyszal, zeby sie nie stawiac, bo "na twoje miejsce to ja dwudziestu mam". Do tego zatrudnianie rodzinek nawet jezeli jakas blondyna jednym palcem tlucze w klawiature przez dwie godziny, a wyksztalcony czlowiek biega sie "odfajkowac na liscie" w Urzedzie Pracy co trzy miesiace. Jest zle i lepiej nie bedzie - kropki to jest sam dol tej porypanej drabiny trzeba by u zrodla zaczac akcje. Probowaliscie cos kiedys zalatwic w urzedach? Podawac pracodawce do Sadu Pracy? Powodzenia!
Wszedzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma. Kiedys narzekano na komune, teraz niektorzy sie nie moga polapac w kapitalizmie i z nostalgia wspominaja poprzedni ustroj.

Madre stwierdzenie: Co to jest komunizm? Wyzysk jednego czlowieka przez drugiego. A kapitalizm? Odwrotnie!

Jaki by nie byl system o ile nie mamy instytucji walczacych SKUTECZNIE z tego typu praktykami beda sobie na nas buty wycierac. POPiS woli sie za lby brac i scigac za Smolensk czy pochowanie prezytenta na Wawelu, a nie potrafia naprawic system... rozwiń
Avatar
prywatny / 16 lipca 2010 o 09:30
0
a na państwowym to sam raj??
tam to traktują ludzi przedmiotowo. w prywatnej firmie dwa razy zastanawiają sie nad zwolnieniem kogos a w państwowej fachowiec, nie fachowiec to na bruk bo znajomy ma swojego albo zmienia sie opcja polityczna.
Duzo osob przypomina jak za komuny bylo swietnie, pytanie kto miaj tak swietnie a na czym polegala swietnosc.
Avatar
olo / 16 lipca 2010 o 06:56
0
Za komuny źle, za kapitalizmu też coś nie pasuje - ludzie?!
O co wam się rozchodzi?
Zdecydujta się w końcu co chceta!
Albo kropki w kapitaliźmie i przedmiotowe traktowanie człowieka, albo gówno ale po równo!

A tak nawiasem mówiąc nie wierzę, aby w prywatnej firmie pracownik kiedykolwiek był traktowany "po ludzku". Zawsze będzie trybikiem do wykonywania zadanych mu zadań.... a jak się nie podoba to kopa w d... i pa pa
Za komuny źle, za kapitalizmu też coś nie pasuje - ludzie?!
O co wam się rozchodzi?
Zdecydujta się w końcu co chceta!
Albo kropki w kapitaliźmie i przedmiotowe traktowanie człowieka, albo gówno ale po równo!

A tak nawiasem mówiąc nie wierzę, aby w prywatnej firmie pracownik kiedykolwiek był traktowany "po ludzku". Zawsze będzie trybikiem do wykonywania zadanych mu zadań.... a jak się nie podoba to kopa w d... i pa pa rozwiń
Avatar
Gość / 15 lipca 2010 o 19:25
0
~kkk~ napisał:
Jak to nikim? Jest czynnikiem produkcji

...czyli należy przypiąć pracownikowi plakietkę z napisem "czynnik produkcji"
Avatar
qetu / 15 lipca 2010 o 19:15
0
Dziwi mnie jedno, ze DW nie zamieścił informacji z bratniej redakcji Echa dn(i)a, o tym, że czerwone kropki pojawiły się także w innych Carrefourach, m. in. w Radomiu.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 0 0

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 0

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 10 4

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 5

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 19 9

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 15 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 2 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 11 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!