Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

29 maja 2009 r.
11:11
Edytuj ten wpis

Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2009 - ostatnie próby przed sobotnią galą (wideo)

Autor: Zdjęcie autora rad
0 8 A A

Tygodnie ciężkich przygotowań i przymierzanie dziesiątek strojów już za nimi. Ale 19 kandydatek do tytułu Miss Lubelszczyzny stoi teraz przed najtrudniejszym zadaniem. W sobotę poznamy Miss Polonię Województwa Lubelskiego 2009.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Finał na scenie Teatru Muzycznego pod bacznym okiem jurorów i wypełnioną widownią. Dziewczyny będą musiały pokonać stres, by zaprezentować się z jak najlepszej strony

Łatwo nie będzie. Podczas całej kilkugodzinnej imprezy kandydatki będą miały pięć prezentacji. Każda w innych strojach, każda z innym układem choreograficznym.

Pierwsze wyjście w sukniach ślubnych, drugie w strojach sportowych, trzecie zaś w autorskiej kolekcji Romany Madej. Potem to, na co zazwyczaj czeka większa część publiczności - pokaz w strojach kąpielowych i wreszcie prezentacja w sukniach wieczorowych.

Zobacz wszystkie kandydatki

W przerwach między poszczególnymi wyjściami też będzie ciekawie. Organizatorzy - Mozart - zaplanowali kilka występów Andrzeja Witlewskiego w oprawie artystycznej zespołu Underground Dance Studio i Małgorzaty Rapy. Będą też tancerze na motocyklach i, oczywiście, gwiazda wieczoru, czyli kabaretowe show znanego kreatora mody polskiej Jerzego Antkowiaka.

Dla wielu gwiazdą będzie też Tomasz Kammel, który całą imprezę poprowadzi. 


Realizacja: Janek Taraszkiewicz/ mmlublin.pl

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Simon Mol / 30 maja 2009 o 10:12
0
Same piękności, a wygra ta, która dała wcześniej całej komisji.
Avatar
lubliniak / 30 maja 2009 o 00:19
0
ładne dziewczyny?!?! nie widac tam takich, sa co najwyzej przecietne. Pieknosc to przede wszystkim pieknosc ducha, inteligencja, a takie siedza w domu i gardzą tymi pustymi ktore chodza wlasnie na takie wybory. One tego nie potrzebują, znają swoją wartość. Przeciez i tak każdy wie, ze wygra ta ktora się prześpi z tym z kim trzeba. A calkowitym nieporozumieniem jest kandydatka Hylinska- co to wogole jest?! druga jola rutowicz?!?! ciekawe jak wyglada bez makijazu, zeby nie dosc ze zółte to krzywe, tona tapety i oczy pomalowane jak u zawodowej pani do towarzystwa bo o solarium nie wspomne. Noi wielkie jej wyksztalcienie phi.... OTO WLASNIE SĄ WYBORY MISS... powodzenia
ładne dziewczyny?!?! nie widac tam takich, sa co najwyzej przecietne. Pieknosc to przede wszystkim pieknosc ducha, inteligencja, a takie siedza w domu i gardzą tymi pustymi ktore chodza wlasnie na takie wybory. One tego nie potrzebują, znają swoją wartość. Przeciez i tak każdy wie, ze wygra ta ktora się prześpi z tym z kim trzeba. A calkowitym nieporozumieniem jest kandydatka Hylinska- co to wogole jest?! druga jola rutowicz?!?! ciekawe jak wyglada bez makijazu, zeby nie dosc ze zółte to krzywe, tona tapety i oczy pomalow... rozwiń
Avatar
kolka / 29 maja 2009 o 21:28
0
wisła kraków fan napisał:
ładne kobiety w polsce..??? chyba czlowieku nigdy za granica nie byles...moze 3-4 z tych wszystkich sa warte udzialu w wyborach miss....zaobaczcie sobie lepiej jakies dziewczyny biora udzial w zagranicznych turniejach...

Sczególnie w Anglii i Holandii,Niemki też są piękne-pewnie chciałeś pochwalić się swoją "światowością"a trysnąłeś prowincjonalizmem.A możesz się jeszcze pochwalić wiedzą o jakimś turnieju ale z małymi szczegółami.

Sczególnie w Anglii i Holandii,Niemki też są piękne-pewnie chciałeś pochwalić się swoją "światowością"a trysnąłeś prowincjonalizmem.A możesz się jeszcze pochwalić wiedzą o jakimś turnieju ale z małymi szczegółami. rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2009 o 16:57
0
wisła kraków fan napisał:
ładne kobiety w polsce..??? chyba czlowieku nigdy za granica nie byles...moze 3-4 z tych wszystkich sa warte udzialu w wyborach miss....zaobaczcie sobie lepiej jakies dziewczyny biora udzial w zagranicznych turniejach...

a won, idz niech Cie ktoras zechce wasaty grubasie ktory widzi tylko to co "zagramaniczne" ;];/
i tak by Cie zadna nie chciala, kobiety jak wybieraja to czarnuchow bo maja duze ku.. a Ty conajwyzej azjatke zadowolisz ;] a pewnie nie o to "zagramaniczne" ci chodzi

a won, idz niech Cie ktoras zechce wasaty grubasie ktory widzi tylko to co "zagramaniczne" ;];/
i tak by Cie zadna nie chciala, kobiety jak wybieraja to czarnuchow bo maja duze ku.. a Ty conajwyzej azjatke zadowolisz ;] a pewnie nie o to "zagramaniczne" ci chodzi rozwiń
Avatar
wisła kraków fan / 29 maja 2009 o 16:43
0
ładne kobiety w polsce..??? chyba czlowieku nigdy za granica nie byles...moze 3-4 z tych wszystkich sa warte udzialu w wyborach miss....zaobaczcie sobie lepiej jakies dziewczyny biora udzial w zagranicznych turniejach...
Avatar
vizir / 29 maja 2009 o 16:22
0
tomasz karmel?? czyżby zazdrośnik pisał ten artykuł??
Avatar
Iw / 29 maja 2009 o 15:18
0
Kobieta to nie towar, to przede wszystkim!
Avatar
DERKO / 29 maja 2009 o 12:51
0
NIE OD DZIŚ WIADOMO,ŻE NASZYM GŁÓWNYM TOWAREM EKSPORTOWYM OBOK DOSKONAŁYCH ALKOHOLI I POTRAW SĄ ŁADNE KOBIETY!!POLKI GÓRĄ!!
Avatar
Simon Mol / 30 maja 2009 o 10:12
0
Same piękności, a wygra ta, która dała wcześniej całej komisji.
Avatar
lubliniak / 30 maja 2009 o 00:19
0
ładne dziewczyny?!?! nie widac tam takich, sa co najwyzej przecietne. Pieknosc to przede wszystkim pieknosc ducha, inteligencja, a takie siedza w domu i gardzą tymi pustymi ktore chodza wlasnie na takie wybory. One tego nie potrzebują, znają swoją wartość. Przeciez i tak każdy wie, ze wygra ta ktora się prześpi z tym z kim trzeba. A calkowitym nieporozumieniem jest kandydatka Hylinska- co to wogole jest?! druga jola rutowicz?!?! ciekawe jak wyglada bez makijazu, zeby nie dosc ze zółte to krzywe, tona tapety i oczy pomalowane jak u zawodowej pani do towarzystwa bo o solarium nie wspomne. Noi wielkie jej wyksztalcienie phi.... OTO WLASNIE SĄ WYBORY MISS... powodzenia
ładne dziewczyny?!?! nie widac tam takich, sa co najwyzej przecietne. Pieknosc to przede wszystkim pieknosc ducha, inteligencja, a takie siedza w domu i gardzą tymi pustymi ktore chodza wlasnie na takie wybory. One tego nie potrzebują, znają swoją wartość. Przeciez i tak każdy wie, ze wygra ta ktora się prześpi z tym z kim trzeba. A calkowitym nieporozumieniem jest kandydatka Hylinska- co to wogole jest?! druga jola rutowicz?!?! ciekawe jak wyglada bez makijazu, zeby nie dosc ze zółte to krzywe, tona tapety i oczy pomalow... rozwiń
Avatar
kolka / 29 maja 2009 o 21:28
0
wisła kraków fan napisał:
ładne kobiety w polsce..??? chyba czlowieku nigdy za granica nie byles...moze 3-4 z tych wszystkich sa warte udzialu w wyborach miss....zaobaczcie sobie lepiej jakies dziewczyny biora udzial w zagranicznych turniejach...

Sczególnie w Anglii i Holandii,Niemki też są piękne-pewnie chciałeś pochwalić się swoją "światowością"a trysnąłeś prowincjonalizmem.A możesz się jeszcze pochwalić wiedzą o jakimś turnieju ale z małymi szczegółami.

Sczególnie w Anglii i Holandii,Niemki też są piękne-pewnie chciałeś pochwalić się swoją "światowością"a trysnąłeś prowincjonalizmem.A możesz się jeszcze pochwalić wiedzą o jakimś turnieju ale z małymi szczegółami. rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2009 o 16:57
0
wisła kraków fan napisał:
ładne kobiety w polsce..??? chyba czlowieku nigdy za granica nie byles...moze 3-4 z tych wszystkich sa warte udzialu w wyborach miss....zaobaczcie sobie lepiej jakies dziewczyny biora udzial w zagranicznych turniejach...

a won, idz niech Cie ktoras zechce wasaty grubasie ktory widzi tylko to co "zagramaniczne" ;];/
i tak by Cie zadna nie chciala, kobiety jak wybieraja to czarnuchow bo maja duze ku.. a Ty conajwyzej azjatke zadowolisz ;] a pewnie nie o to "zagramaniczne" ci chodzi

a won, idz niech Cie ktoras zechce wasaty grubasie ktory widzi tylko to co "zagramaniczne" ;];/
i tak by Cie zadna nie chciala, kobiety jak wybieraja to czarnuchow bo maja duze ku.. a Ty conajwyzej azjatke zadowolisz ;] a pewnie nie o to "zagramaniczne" ci chodzi rozwiń
Avatar
wisła kraków fan / 29 maja 2009 o 16:43
0
ładne kobiety w polsce..??? chyba czlowieku nigdy za granica nie byles...moze 3-4 z tych wszystkich sa warte udzialu w wyborach miss....zaobaczcie sobie lepiej jakies dziewczyny biora udzial w zagranicznych turniejach...
Avatar
vizir / 29 maja 2009 o 16:22
0
tomasz karmel?? czyżby zazdrośnik pisał ten artykuł??
Avatar
Iw / 29 maja 2009 o 15:18
0
Kobieta to nie towar, to przede wszystkim!
Avatar
DERKO / 29 maja 2009 o 12:51
0
NIE OD DZIŚ WIADOMO,ŻE NASZYM GŁÓWNYM TOWAREM EKSPORTOWYM OBOK DOSKONAŁYCH ALKOHOLI I POTRAW SĄ ŁADNE KOBIETY!!POLKI GÓRĄ!!
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 3 0

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 48 32

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 29 4

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
galeria

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 10

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 14 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 13

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!