Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

25 grudnia 2014 r.
5:55
Edytuj ten wpis

Dziennik Wschodni szuka współpracowników z Zamościa

3 14 A A

*Jeśli robisz zdjęcia * Pasjonujesz się Internetem i nowymi mediami * Interesujesz się tym, co się dzieje w Twojej okolicy i chcesz o tym poinformować Czytelników największej gazety codziennej i największym portalu regionalnym dziennikwschodni.pl, to spróbuj swoich sił jako współpracownik Dziennika Wschodniego. Możliwe są też wakacyjne praktyki. Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań.

CV, list motywacyjny i ewentualne próbki wcześniejszych tekstów i zdjęć prosimy wysyłać na adres: janislawski@dziennikwschodni.pl W tytule e-maila należy wypisać "rekrutacja Zamość.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 21 lipca 2014 o 22:27
0

Jeden duży plus dla Was, chłopaki, że nie cenzurujecie wpisów. Nawet tych najszczerzej prawdziwych a dla Was nieprzychylnych.

Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 16 lipca 2014 o 08:26
0

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To mają 2 - 3 pensje. Ale to są naprawdę wyjątki.

Osobiście ubolewam nad tym, że szerzone jest u nas tak zwane dziennikarstwo obywatelskie, czyli szuka sie naiwnych do roboty za darmo. Nie dość, że jakość dziennikarstwa przez to sięgnęła dna, to dodatkowo upodlony został ten piękny zawód. Ale komercha rządzi też mediami, zatem na sentymenty nie ma tu juz miejsca. Szkoda, bo mamy z tego pseudomedia.

A swoją drogą dziennikarstwo to nie robota dla wybranych. Dziennikarzami są już niemal masy ludzi. Wystarczy popatrzeć na oferty wszystkich uczelni w regionie. Wszedzie kierunek dziennikarstwo... Ale nikt nie widzi tego, że 99 procent tych "studentów" nie nadaje sie do pracy w mediach...

ale kasa sie liczy, studia przeciez darmowe nie są... :)

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To ... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lipca 2014 o 08:44
0

Dziennik nie traktuje swoich czytelników poważnie. W Zamościu dzieje się wiele, a wy nawet współpracownika tam nie macie?  Przecież jesteście niby gazetą regionalną... No, ale pewnie nie chcecie za pracę płacić. Bez sensu. 

Avatar
Marx / 11 lipca 2014 o 19:24
0

Nikt nie będzie pracował na umowę-zlecenie i latał za materiałami za marne parę złotych - dajcie człowiekowi umowę o pracę porządne pieniądze za zdjęcia i teksty a na pewno zajdziecie kogoś - ale jak się nie chce płacić porządnie i dawać normalnej umowy to nic dziwnego, że ogłoszenie wisi tyle czasu ..

Avatar
rozum / 28 czerwca 2014 o 20:36
0

Ogłoszenie to już wisi parę tygodni. Jak widać, nie ma chętnych by dołączyć do grona ryżowych klakierów (nazwanie ich dziennikarzami przez totalny brak obiektywizmu, to jakby na szambo mówić perfumeria). Powodzenia chłopaki w szukaniu nowej pracy, bo juz niedługo nikt tego nie kupi. Służcie ryżemu dalej, szczekajcie na Kościół, na patriotów, na to co polskie, promujcie lewactwo, pasożytnictwo i zboczeńców. A czytelników wciąż ubywa...

Avatar
Gość / 20 czerwca 2014 o 10:24
0

Jaki największy dziennik co wy piszecie u nas w Zamościu chyba nikt poza urzędami tego nie czyta u nas czyta się TYGODNIK ZAMOJSKI który czytany jest też w Lublinie.

niestety taka prawda, a niestety bo tygodnik zamojski to najgorszy tabloid w województwie, dla plebsu :(

Avatar
szo / 17 czerwca 2014 o 09:03
0

Kiedyś mieliście w Zamościu oddział i ludzie w tym mieście was czytali. Teraz nikt nie wie co to jest Dziennik Wschodni. 

Avatar
zaqw / 16 czerwca 2014 o 20:05
0

Dziadek był w UB, tata był TW, ja po "wyspie" i nie lubię PO. Mogę współpracować!

Avatar
p / 13 czerwca 2014 o 23:30
0

Chętnych nie ma? Już z tydzień to ogłoszenie jest na głównej. Może nie ma chętnych bo nie napisaliście ile $ proponujecie. No właśnie, ile???

Avatar
heh / 5 czerwca 2014 o 16:26
0

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariuszy.

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariusz... rozwiń

Avatar
ja / 21 lipca 2014 o 22:27
0

Jeden duży plus dla Was, chłopaki, że nie cenzurujecie wpisów. Nawet tych najszczerzej prawdziwych a dla Was nieprzychylnych.

Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 16 lipca 2014 o 08:26
0

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To mają 2 - 3 pensje. Ale to są naprawdę wyjątki.

Osobiście ubolewam nad tym, że szerzone jest u nas tak zwane dziennikarstwo obywatelskie, czyli szuka sie naiwnych do roboty za darmo. Nie dość, że jakość dziennikarstwa przez to sięgnęła dna, to dodatkowo upodlony został ten piękny zawód. Ale komercha rządzi też mediami, zatem na sentymenty nie ma tu juz miejsca. Szkoda, bo mamy z tego pseudomedia.

A swoją drogą dziennikarstwo to nie robota dla wybranych. Dziennikarzami są już niemal masy ludzi. Wystarczy popatrzeć na oferty wszystkich uczelni w regionie. Wszedzie kierunek dziennikarstwo... Ale nikt nie widzi tego, że 99 procent tych "studentów" nie nadaje sie do pracy w mediach...

ale kasa sie liczy, studia przeciez darmowe nie są... :)

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To ... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lipca 2014 o 08:44
0

Dziennik nie traktuje swoich czytelników poważnie. W Zamościu dzieje się wiele, a wy nawet współpracownika tam nie macie?  Przecież jesteście niby gazetą regionalną... No, ale pewnie nie chcecie za pracę płacić. Bez sensu. 

Avatar
Marx / 11 lipca 2014 o 19:24
0

Nikt nie będzie pracował na umowę-zlecenie i latał za materiałami za marne parę złotych - dajcie człowiekowi umowę o pracę porządne pieniądze za zdjęcia i teksty a na pewno zajdziecie kogoś - ale jak się nie chce płacić porządnie i dawać normalnej umowy to nic dziwnego, że ogłoszenie wisi tyle czasu ..

Avatar
rozum / 28 czerwca 2014 o 20:36
0

Ogłoszenie to już wisi parę tygodni. Jak widać, nie ma chętnych by dołączyć do grona ryżowych klakierów (nazwanie ich dziennikarzami przez totalny brak obiektywizmu, to jakby na szambo mówić perfumeria). Powodzenia chłopaki w szukaniu nowej pracy, bo juz niedługo nikt tego nie kupi. Służcie ryżemu dalej, szczekajcie na Kościół, na patriotów, na to co polskie, promujcie lewactwo, pasożytnictwo i zboczeńców. A czytelników wciąż ubywa...

Avatar
Gość / 20 czerwca 2014 o 10:24
0

Jaki największy dziennik co wy piszecie u nas w Zamościu chyba nikt poza urzędami tego nie czyta u nas czyta się TYGODNIK ZAMOJSKI który czytany jest też w Lublinie.

niestety taka prawda, a niestety bo tygodnik zamojski to najgorszy tabloid w województwie, dla plebsu :(

Avatar
szo / 17 czerwca 2014 o 09:03
0

Kiedyś mieliście w Zamościu oddział i ludzie w tym mieście was czytali. Teraz nikt nie wie co to jest Dziennik Wschodni. 

Avatar
zaqw / 16 czerwca 2014 o 20:05
0

Dziadek był w UB, tata był TW, ja po "wyspie" i nie lubię PO. Mogę współpracować!

Avatar
p / 13 czerwca 2014 o 23:30
0

Chętnych nie ma? Już z tydzień to ogłoszenie jest na głównej. Może nie ma chętnych bo nie napisaliście ile $ proponujecie. No właśnie, ile???

Avatar
heh / 5 czerwca 2014 o 16:26
0

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariuszy.

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariusz... rozwiń