Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

25 grudnia 2014 r.
5:55
Edytuj ten wpis

Dziennik Wschodni szuka współpracowników z Zamościa

3 14 A A

*Jeśli robisz zdjęcia * Pasjonujesz się Internetem i nowymi mediami * Interesujesz się tym, co się dzieje w Twojej okolicy i chcesz o tym poinformować Czytelników największej gazety codziennej i największym portalu regionalnym dziennikwschodni.pl, to spróbuj swoich sił jako współpracownik Dziennika Wschodniego. Możliwe są też wakacyjne praktyki. Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań.

CV, list motywacyjny i ewentualne próbki wcześniejszych tekstów i zdjęć prosimy wysyłać na adres: janislawski@dziennikwschodni.pl W tytule e-maila należy wypisać "rekrutacja Zamość.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 21 lipca 2014 o 22:27
0

Jeden duży plus dla Was, chłopaki, że nie cenzurujecie wpisów. Nawet tych najszczerzej prawdziwych a dla Was nieprzychylnych.

Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 16 lipca 2014 o 08:26
0

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To mają 2 - 3 pensje. Ale to są naprawdę wyjątki.

Osobiście ubolewam nad tym, że szerzone jest u nas tak zwane dziennikarstwo obywatelskie, czyli szuka sie naiwnych do roboty za darmo. Nie dość, że jakość dziennikarstwa przez to sięgnęła dna, to dodatkowo upodlony został ten piękny zawód. Ale komercha rządzi też mediami, zatem na sentymenty nie ma tu juz miejsca. Szkoda, bo mamy z tego pseudomedia.

A swoją drogą dziennikarstwo to nie robota dla wybranych. Dziennikarzami są już niemal masy ludzi. Wystarczy popatrzeć na oferty wszystkich uczelni w regionie. Wszedzie kierunek dziennikarstwo... Ale nikt nie widzi tego, że 99 procent tych "studentów" nie nadaje sie do pracy w mediach...

ale kasa sie liczy, studia przeciez darmowe nie są... :)

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To ... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lipca 2014 o 08:44
0

Dziennik nie traktuje swoich czytelników poważnie. W Zamościu dzieje się wiele, a wy nawet współpracownika tam nie macie?  Przecież jesteście niby gazetą regionalną... No, ale pewnie nie chcecie za pracę płacić. Bez sensu. 

Avatar
Marx / 11 lipca 2014 o 19:24
0

Nikt nie będzie pracował na umowę-zlecenie i latał za materiałami za marne parę złotych - dajcie człowiekowi umowę o pracę porządne pieniądze za zdjęcia i teksty a na pewno zajdziecie kogoś - ale jak się nie chce płacić porządnie i dawać normalnej umowy to nic dziwnego, że ogłoszenie wisi tyle czasu ..

Avatar
rozum / 28 czerwca 2014 o 20:36
0

Ogłoszenie to już wisi parę tygodni. Jak widać, nie ma chętnych by dołączyć do grona ryżowych klakierów (nazwanie ich dziennikarzami przez totalny brak obiektywizmu, to jakby na szambo mówić perfumeria). Powodzenia chłopaki w szukaniu nowej pracy, bo juz niedługo nikt tego nie kupi. Służcie ryżemu dalej, szczekajcie na Kościół, na patriotów, na to co polskie, promujcie lewactwo, pasożytnictwo i zboczeńców. A czytelników wciąż ubywa...

Avatar
Gość / 20 czerwca 2014 o 10:24
0

Jaki największy dziennik co wy piszecie u nas w Zamościu chyba nikt poza urzędami tego nie czyta u nas czyta się TYGODNIK ZAMOJSKI który czytany jest też w Lublinie.

niestety taka prawda, a niestety bo tygodnik zamojski to najgorszy tabloid w województwie, dla plebsu :(

Avatar
szo / 17 czerwca 2014 o 09:03
0

Kiedyś mieliście w Zamościu oddział i ludzie w tym mieście was czytali. Teraz nikt nie wie co to jest Dziennik Wschodni. 

Avatar
zaqw / 16 czerwca 2014 o 20:05
0

Dziadek był w UB, tata był TW, ja po "wyspie" i nie lubię PO. Mogę współpracować!

Avatar
p / 13 czerwca 2014 o 23:30
0

Chętnych nie ma? Już z tydzień to ogłoszenie jest na głównej. Może nie ma chętnych bo nie napisaliście ile $ proponujecie. No właśnie, ile???

Avatar
heh / 5 czerwca 2014 o 16:26
0

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariuszy.

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariusz... rozwiń

Avatar
ja / 21 lipca 2014 o 22:27
0

Jeden duży plus dla Was, chłopaki, że nie cenzurujecie wpisów. Nawet tych najszczerzej prawdziwych a dla Was nieprzychylnych.

Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 16 lipca 2014 o 08:26
0

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To mają 2 - 3 pensje. Ale to są naprawdę wyjątki.

Osobiście ubolewam nad tym, że szerzone jest u nas tak zwane dziennikarstwo obywatelskie, czyli szuka sie naiwnych do roboty za darmo. Nie dość, że jakość dziennikarstwa przez to sięgnęła dna, to dodatkowo upodlony został ten piękny zawód. Ale komercha rządzi też mediami, zatem na sentymenty nie ma tu juz miejsca. Szkoda, bo mamy z tego pseudomedia.

A swoją drogą dziennikarstwo to nie robota dla wybranych. Dziennikarzami są już niemal masy ludzi. Wystarczy popatrzeć na oferty wszystkich uczelni w regionie. Wszedzie kierunek dziennikarstwo... Ale nikt nie widzi tego, że 99 procent tych "studentów" nie nadaje sie do pracy w mediach...

ale kasa sie liczy, studia przeciez darmowe nie są... :)

To ogólnie jest jakaś ściema. Ogłoszenie wisi juz kilka tygodni, nawet sie skusiłem i kilka razy wysłałem swoje CV, ale nawet nie odesłali ściemy typu "dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani" Zero reakcji - ZERO.

A swoją droga macie rację. Praca w mediach może to i prestiż ale rodziny z tego nie utrzymasz. Wszyscy dziennikarze mediów lokalnych dorabiają na boku, bo w mediach zarabia się najniższą krajową lub siedzi sie na śmieciówkach. Fajnie mają ci, co jeszcze załapali sie na jakiś uczelniach i wykładają dziennikarstwo. To ... rozwiń

Avatar
Gość / 15 lipca 2014 o 08:44
0

Dziennik nie traktuje swoich czytelników poważnie. W Zamościu dzieje się wiele, a wy nawet współpracownika tam nie macie?  Przecież jesteście niby gazetą regionalną... No, ale pewnie nie chcecie za pracę płacić. Bez sensu. 

Avatar
Marx / 11 lipca 2014 o 19:24
0

Nikt nie będzie pracował na umowę-zlecenie i latał za materiałami za marne parę złotych - dajcie człowiekowi umowę o pracę porządne pieniądze za zdjęcia i teksty a na pewno zajdziecie kogoś - ale jak się nie chce płacić porządnie i dawać normalnej umowy to nic dziwnego, że ogłoszenie wisi tyle czasu ..

Avatar
rozum / 28 czerwca 2014 o 20:36
0

Ogłoszenie to już wisi parę tygodni. Jak widać, nie ma chętnych by dołączyć do grona ryżowych klakierów (nazwanie ich dziennikarzami przez totalny brak obiektywizmu, to jakby na szambo mówić perfumeria). Powodzenia chłopaki w szukaniu nowej pracy, bo juz niedługo nikt tego nie kupi. Służcie ryżemu dalej, szczekajcie na Kościół, na patriotów, na to co polskie, promujcie lewactwo, pasożytnictwo i zboczeńców. A czytelników wciąż ubywa...

Avatar
Gość / 20 czerwca 2014 o 10:24
0

Jaki największy dziennik co wy piszecie u nas w Zamościu chyba nikt poza urzędami tego nie czyta u nas czyta się TYGODNIK ZAMOJSKI który czytany jest też w Lublinie.

niestety taka prawda, a niestety bo tygodnik zamojski to najgorszy tabloid w województwie, dla plebsu :(

Avatar
szo / 17 czerwca 2014 o 09:03
0

Kiedyś mieliście w Zamościu oddział i ludzie w tym mieście was czytali. Teraz nikt nie wie co to jest Dziennik Wschodni. 

Avatar
zaqw / 16 czerwca 2014 o 20:05
0

Dziadek był w UB, tata był TW, ja po "wyspie" i nie lubię PO. Mogę współpracować!

Avatar
p / 13 czerwca 2014 o 23:30
0

Chętnych nie ma? Już z tydzień to ogłoszenie jest na głównej. Może nie ma chętnych bo nie napisaliście ile $ proponujecie. No właśnie, ile???

Avatar
heh / 5 czerwca 2014 o 16:26
0

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariuszy.

"Gwarantujemy solidne przeszkolenie, służbowy sprzęt i dużo pasjonujących wyzwań."

Oraz zerowe wynagrodzenie :D A nie, pewnie sztampowe referencje. Przyda się, gdy zabraknie papieru w toalecie. Chociaż w sumie mogą dać tylko w formacie pdf... ;/

Ta rekrutacja w związku z tym, że według portalu Onet w DW w najlepsze trwają zwolnienia? ? Jednak praktykanci bardziej się opłacają? Ciekawe gdzie później znajdą prace, skoro na ich miejsce weźmie sie kolejnych wolontariusz... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zawalił im się dom, mieszkają w baraku. Ludzie im pomogli [zdjęcia]
szlachetna paczka
galeria

Zawalił im się dom, mieszkają w baraku. Ludzie im pomogli [zdjęcia] 1 1

800 rodzin z województwa lubelskiego otrzymało paczki świąteczne w ramach Weekendu Cudów Szlachetnej Paczki. Pomoc trafiła m.in. do rodziny pani Agnieszki z Dysa k. Lublina.

Budżet Lublina na 2019 rok. O to prosili radni, ale zabrakło pieniędzy

Budżet Lublina na 2019 rok. O to prosili radni, ale zabrakło pieniędzy 19 8

Nie będzie targu na Felinie, świateł na Węglarza, ani klimatyzacji w hali Globus. Wyliczać można długo. Prezydent nie znalazł pieniędzy na większość próśb, które zgłosili radni do przyszłorocznego budżetu miasta. Na ich spełnienie trzeba by znaleźć dodatkowo 269 mln zł. Prezydent znalazł niecałe 4 mln

Lublin: Kto się zajmie gastronomią na Moście Kultury? Ogłosili konkurs

Lublin: Kto się zajmie gastronomią na Moście Kultury? Ogłosili konkurs 7 4

Przed nowym sezonem wymieniona będzie obsługa gastronomiczna Mostu Kultury. Nowa zostanie wybrana w konkursie, w którym oceniane ma być m.in. proponowane menu i estetyka punktu. Właśnie wygląd był ostatnio powodem zamieszania, gdy na moście stanęły za wysokie kontenery i zbyt krzykliwa reklama

Baranów: Powstaje archiwum, gmina prosi o zdjęcia

Baranów: Powstaje archiwum, gmina prosi o zdjęcia 3 0

Historia gminy Baranów w powiecie puławskim w przyszłym roku zostanie zaprezentowana w publikacjach, jakie ma zamiar wydać lokalny samorząd. Na apel o udostępnianie materiałów z różnych lat odpowiedziało już mnóstwo osób z różnych stron kraju.

W Opolaninie Opole Lubelskie postawiono na młodzież

W Opolaninie Opole Lubelskie postawiono na młodzież 0 2

I chociaż ona radzi sobie na razie bardzo różnie, to z raz obranego kursu nie zamierzają rezygnować

Speed Car Motor Lublin z licencją warunkową na starty w PGE Ekstralidze

Speed Car Motor Lublin z licencją warunkową na starty w PGE Ekstralidze 48 1

Speed Car Motor Lublin znalazł się w gronie 23 klubów z żużlowej Polski, które otrzymały pozwolenie na starty w ligach w przyszłym sezonie

Orszak św. Mikołaja w Lublinie. Barwny korowód przeszedł na Czwartek [zdjęcia]
galeria

Orszak św. Mikołaja w Lublinie. Barwny korowód przeszedł na Czwartek [zdjęcia] 0 2

Już po raz 5. ulicami Lublina przeszedł Orszak św. Mikołaja.

Gryf Gmina Zamość czeka na mecze w blasku jupiterów

Gryf Gmina Zamość czeka na mecze w blasku jupiterów 2 0

Gryf Gmina Zamość ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną. Zespół na półmetku zajął trzecie miejsce i czeka go spokojna runda rewanżowa. To ważne bo drużyna trenera Romana Blonki przez cały 2019 rok nie będzie grać na swoim obiekcie

S19 z Lublina do Lubartowa. Ponad 100 wniosków o zmianę w planach

S19 z Lublina do Lubartowa. Ponad 100 wniosków o zmianę w planach 26 13

Ponad 100 różnych wniosków o zmianę w planach drogi ekspresowej S19 między Lublinem a Lubartowem zgłosili mieszkańcy przyległych terenów. Proszą o przesunięcie kładki dla pieszych, dodatkowy zjazd lub zapewnienie wygodnego dojazdu do firmy. Najwięcej emocji nowa trasa budzi w gminie Niemce

Noworoczne plany Puław. Najważniejsze inwestycje w budżecie na 2019 rok

Noworoczne plany Puław. Najważniejsze inwestycje w budżecie na 2019 rok 7 7

Jakich nowych inwestycji mogą spodziewać się w 2019 roku mieszkańcy Puław? Wbrew pozorom, poza budową hali sportowej i dalszym ciągiem remontu Domu Chemika, znalazły się środki na kilka innych przedsięwzięć. Powstaną m.in. nowe ulice oraz tereny zielone.

11. Jazz Bez w Lublinie
13 grudnia 2018, 19:00

11. Jazz Bez w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 11. w Lublinie odbędzie się muzyczny festiwal Jazz Bez, którego założeniem jest dialog pomiędzy Polska a Ukrainą. Tegoroczna edycja imprezy tradycyjnie odbędzie się w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) w dniach 13-15 grudnia.

Dwa dni po ślubie wyszła z domu. Jej ciało znaleźli w jeziorze
film

Dwa dni po ślubie wyszła z domu. Jej ciało znaleźli w jeziorze 66 6

Skarszewy (woj. pomorskie). Z jeziora Borówno Wielkie w miejscowości Skarszewy (Pomorskie) wydobyto czerwonego volkswagena golfa. W aucie znajdowało się ciało 24-letniej Roksany, która zaginęła trzeciego grudnia. Kobieta dwa dni po swoim ślubie wyszła z domu i ślad po niej zaginął.

Lublin: Muszla koncertowa będzie mieć nowy dach. Co jeszcze się zmieni w Ogrodzie Saskim?
zdjęcia
galeria

Lublin: Muszla koncertowa będzie mieć nowy dach. Co jeszcze się zmieni w Ogrodzie Saskim? 6 9

Jeszcze w tym roku gotowe ma być zadaszenie muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim. W przyszłym roku czekają nas kolejne zmiany w zabytkowym parku. Będzie nowa woliera dla pawi, powstać ma także nowa altana w miejscu roztrzaskanej przez drzewo powalone latem zeszłego roku przez wichurę

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 31:28. Pokaz bezradności

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 31:28. Pokaz bezradności 2 1

W ostatnim meczu w tym roku Azoty Puławy dość nieoczekiwanie, ale zasłużenie przegrały na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 28:31. Była to piąta porażka puławian w sezonie. Niebawem okaże się, czy zapłaci za nią posadą trener Bartosz Jurecki

I Lubelski Festiwal Piosenki Mikołajkowej dla Dzieci [zdjęcia, wideo]
galeria
film

I Lubelski Festiwal Piosenki Mikołajkowej dla Dzieci [zdjęcia, wideo] 0 0

Ponad 200 dzieci wzięło udział w I Lubelskim Festiwalu Piosenki Mikołajkowej dla Dzieci z przedszkoli i szkół z Lublina. Organizatorem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!