Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

18 listopada 2020 r.
13:51

Sejmowa komisja etyki ukarała Przemysława Czarnka za słowa o LGBT

309 19 A A
Przemysław Czarnek
Przemysław Czarnek (fot. Maciej Kaczanowski)

Posłowie uznali, że poseł PiS z Lublina powinien zostać ukarany naganą. Przemysław Czarnek na antenie TVP Info o osobach LGBT mówił: – Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Te słowa padły w czerwcu. Od razu też na Przemysława Czarnka spadła fal krytyki. Od wypowiedzi odcinali się prominentni politycy PiS, a on sam – będąc członkiem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy – na jakiś czas usunął się cień.

Dokładnie Przemysław Czarnek w telewizji mówił tak: – Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem, brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy o jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją.

W środę sejmowa Komisja Etyki Poselskiej zdecydowała o ukaraniu Przemysława Czarnka naganą. Poinformowała o tym przewodnicząca komisji Monika Falej.

To najwyższa kara, którą może wymierzyć komisja, bo ewentualnie kolejne – jak finansowa – leżą w gestii Marszałka Sejmu lub Prezydium Sejmu.

Za ukaraniem Czarnka było troje posłów, a jeden głosował „przeciw”. We wspomnianej trójce jest lubelski poseł Jan Łopata z PSL.

Sam poseł Czarnek nie stawił się przed komisją.

Zajęciem się słowami Czarnka domagała się m.in. lubelska poseł Lewicy Monika Pawłowska.

Czarnek decyzję komisji skomentował internetowym wpisem: – Nagana? Dla mnie ludzie ze zdjęcia z LA, chodzący nago w centrum miasta, nie są normalni. Jeśli są normalni dla członków Kom. Etyki, to jest ich problem, a nie mój. Jestem przekonany, że Prezydium Sejmu inaczej oceni tę oczywistą dla większości Polaków sprawę.

Komisja ukarała także - za "obraźliwe słowa dotyczące osób LGBT" - posła Porozumienia Jacka Żalka.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adam_z_Lublina / 18 listopada 2020 r. o 17:18
+9
Pan Czarnek który wielokrotnie obrażał i oczerniał różnych ludzi ( nie tylko osoby LGBT) już dawno powinien być wyklyczny z życia publicznego. Ale w PiSie takie osoby robią błyskawiczną karierę awansujac z wojewody na ministra! Pan Czarnek to wstyd dla KULu, wstyd dla Lublina a teraz wstyd dla Polski!
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 23:07
+4
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
Równie merytoryczna jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Prawda i fakty kojarzą ci się z wymiotami?! Ciekawe....
  Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD
Jakieś konkrety, czy znowu o fizjologii i wyzwiska?
  To ja mam ci tłumaczyć jak przeprowadzić ustrację? Dziadka w wermachcie potrafiliście znaleźć, a nie potraficie sprawdzić rodziców i krewnych swoich idoli z organizacji przestępczej? To po co przesiadujecie dniami po IPNach? Na szczęcie są to już informacje powszechie dostępne, więc sobie poszukaj. Może się czegoś dowiesz, choć nie wierzę, że nie masz świadomości kim są twoi idole.
  To ja mam ci tłumaczyć jak przeprowadzić ustrację? Dziadka w wermachcie potrafiliście znaleźć, a nie potraficie sprawdzić rodziców i krewnych swoich idoli z organizacji przestępczej? To po co przesiadujecie dniami po IPNach? Na szczęcie są to już informacje powszechie dostępne, więc sobie poszukaj. Może się czegoś dowiesz, choć nie wierzę, że nie masz świadomości kim są twoi idole. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 18 listopada 2020 r. o 14:18
+4
To on jeszcze nie siedzi??
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 23:06
+3
Co obraźliwego jest w slowach Pana Czarnka ?
Serio? Dziewięćdziesiąt lat temu wygłaszania podobnych pomysłów rozpoczęło się jedno z największych ludobójstw na świecie. W samej Polsce w obozach koncentracyjnych zginęło ok 3mln ludzi,  a w Europie ok 11mln. Ci wszyscy więźniowie też nie byli ani ludźmi, ani normalni dla tych, którzy ich tam zamknęli. A zaczęło się właśnie od podobnych słów. Że tacy a tacy nie są nam równi, nie są normalni, nie ma dla nich miejsca. Nie spodziewam się, że to zrozumiesz, ale może ktoś inny jutro to przeczyta, zastanowi się.
Doceniam! Trzeba mieć bardzo dużo samozaparcia i wyparcia rozsądku, żeby zrównywać zbrodnie hitlerowskie z rozsądkiem, akceptacją prawa naturalnego, dobrym smakiem, prawdą i szacunkiem dla historii narodu polskiego.
Te wypierdy mózgowe czarniawego nie mają nic wspólnego z prawem naturalnym (na które z resztą też powoływali się propagandziści nazistowscy), ani tym bardziej z historią Polski, poza faktem, że podobnie doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych na terenie naszego kraju.
A cóż ty, "intelektualisto" możesz powiedzieć o historii i manipulacji oprócz odczłowiecznia naukowca? Czy oprócz wyzwisk i prymitywnych inwektyw możesz przytoczyć jakieś zdanie prawdy?
  Dziękuję za komplement. Nie uważam się za wybitnego znawcę historii, po prostu umiem korzystać z ogólnie dostępnych źródeł informacji, w postaci książek, programów historycznych i ogólnie dostęnych w internecie, oraz jeszcze pięć lat temu ogólnie znanych faktów na temat początków holokaustu. Na szczęscie nie macie monopolu na prawdę, i nie uda się wam przeredagować historii, chciaż na pewno bardzo byście chcieli. Jeśli chodzi o "odczłowieczanie", to czarniawy dostaje po prostu to, co sam zasiał. Taka zasada wzajemności mój drogi. A że inwektywy? Cóż naprawdę starałem się dyskutować z podobnymi tobie w sposób kulturany, ale najwyraźniej nie rozumiecie innego języka, jeśli się kilku k***w nie wsadzi między zdania, więc się nie dziw. ***** ***
  Dziękuję za komplement. Nie uważam się za wybitnego znawcę historii, po prostu umiem korzystać z ogólnie dostępnych źródeł informacji, w postaci książek, programów historycznych i ogólnie dostęnych w internecie, oraz jeszcze pięć lat temu ogólnie znanych faktów na temat początków holokaustu. Na szczęscie nie macie monopolu na prawdę, i nie uda się wam przeredagować historii, chciaż na pewno bardzo byście chcieli. Jeśli chodzi o "odczłowieczanie", to czarniawy dostaje po prostu to, co sam zasiał. Taka zasada wzaje... rozwiń
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 17:43
+3
Co obraźliwego jest w slowach Pana Czarnka ?
Serio? Dziewięćdziesiąt lat temu wygłaszania podobnych pomysłów rozpoczęło się jedno z największych ludobójstw na świecie. W samej Polsce w obozach koncentracyjnych zginęło ok 3mln ludzi,  a w Europie ok 11mln. Ci wszyscy więźniowie też nie byli ani ludźmi, ani normalni dla tych, którzy ich tam zamknęli. A zaczęło się właśnie od podobnych słów. Że tacy a tacy nie są nam równi, nie są normalni, nie ma dla nich miejsca. Nie spodziewam się, że to zrozumiesz, ale może ktoś inny jutro to przeczyta, zastanowi się.
Doceniam! Trzeba mieć bardzo dużo samozaparcia i wyparcia rozsądku, żeby zrównywać zbrodnie hitlerowskie z rozsądkiem, akceptacją prawa naturalnego, dobrym smakiem, prawdą i szacunkiem dla historii narodu polskiego.
 Te wypierdy mózgowe czarniawego nie mają nic wspólnego z prawem naturalnym (na które z resztą też powoływali się propagandziści nazistowscy), ani tym bardziej z historią Polski, poza faktem, że podobnie doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych na terenie naszego kraju.
 Te wypierdy mózgowe czarniawego nie mają nic wspólnego z prawem naturalnym (na które z resztą też powoływali się propagandziści nazistowscy), ani tym bardziej z historią Polski, poza faktem, że podobnie doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych na terenie naszego kraju. rozwiń
Avatar
Robik / 20 listopada 2020 r. o 12:31
+2
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
  "...ZSL" pisze: "Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona ." ...  Nie wiadomo, co w tym łbie się kiełbasi, skoro zamieszcza to pod opisem nowin w sprawie p. Czarnka. (Nie wiadomo też, dlaczego jakaś "Aldona" jest mu "towarzyszką" i po co się z tym obnosi.) Trochę to przypomina: "A u was biją Murzynów", ale to by tu bardziej się zgadzało jako dowcip nawiązujący do nazwiska tego "polityka kulowskiego".
  "...ZSL" pisze: "Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona ." ...  Nie wiadomo, co w tym łbie się kiełbasi, skoro zamieszcza to pod opisem nowin w sprawie p. Czarnka. (Nie wiadomo też, dlaczego jakaś "Aldona" jest mu "towarzyszką" i po co się z tym obnosi.) Trochę to przypomina: "A u was biją Murzynów", ale to by tu bardziej się zgadzało jako dowcip nawiązujący do nazwiska tego "polityka kulowskiego". rozwiń
Avatar
Robik / 20 listopada 2020 r. o 12:29
+2
Polak wchodząc do UE myślał, że przystępuje do Klubu Dżentelmenów. Ale najpierw gwizdnięto mu narzedzia, portfel i płaszcz, potem wyłudzono hipotekę, a teraz żonę chcą sprzedać do ojrokolchozu. Ale lewackie plemiona zainstalowane w PL wspominaja z rozrzewnieniem jak ich szaman donald został w Klubie szatniarzem. Kurtyna
 Niektórzyt lubią przenośnie, bo są jak jaskrawe obrazki. Ale rozsądny człowiek powinien umieć wysłowić się do rzeczy bez nich.  
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 18:30
+2
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
Równie merytoryczna jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Prawda i fakty kojarzą ci się z wymiotami?! Ciekawe....
  Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD
  Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 17:36
+2
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
 Równie treściwa jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Avatar
poker / 19 listopada 2020 r. o 20:12
0
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
Równie merytoryczna jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Prawda i fakty kojarzą ci się z wymiotami?! Ciekawe....
   Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD
 Jakieś konkrety, czy znowu o fizjologii i wyzwiska? 
 Jakieś konkrety, czy znowu o fizjologii i wyzwiska?  rozwiń
Avatar
Robik / 20 listopada 2020 r. o 12:31
+2
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
  "...ZSL" pisze: "Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona ." ...  Nie wiadomo, co w tym łbie się kiełbasi, skoro zamieszcza to pod opisem nowin w sprawie p. Czarnka. (Nie wiadomo też, dlaczego jakaś "Aldona" jest mu "towarzyszką" i po co się z tym obnosi.) Trochę to przypomina: "A u was biją Murzynów", ale to by tu bardziej się zgadzało jako dowcip nawiązujący do nazwiska tego "polityka kulowskiego".
  "...ZSL" pisze: "Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona ." ...  Nie wiadomo, co w tym łbie się kiełbasi, skoro zamieszcza to pod opisem nowin w sprawie p. Czarnka. (Nie wiadomo też, dlaczego jakaś "Aldona" jest mu "towarzyszką" i po co się z tym obnosi.) Trochę to przypomina: "A u was biją Murzynów", ale to by tu bardziej się zgadzało jako dowcip nawiązujący do nazwiska tego "polityka kulowskiego". rozwiń
Avatar
Robik / 20 listopada 2020 r. o 12:29
+2
Polak wchodząc do UE myślał, że przystępuje do Klubu Dżentelmenów. Ale najpierw gwizdnięto mu narzedzia, portfel i płaszcz, potem wyłudzono hipotekę, a teraz żonę chcą sprzedać do ojrokolchozu. Ale lewackie plemiona zainstalowane w PL wspominaja z rozrzewnieniem jak ich szaman donald został w Klubie szatniarzem. Kurtyna
 Niektórzyt lubią przenośnie, bo są jak jaskrawe obrazki. Ale rozsądny człowiek powinien umieć wysłowić się do rzeczy bez nich.  
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 23:07
+4
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
Równie merytoryczna jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Prawda i fakty kojarzą ci się z wymiotami?! Ciekawe....
  Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD
Jakieś konkrety, czy znowu o fizjologii i wyzwiska?
  To ja mam ci tłumaczyć jak przeprowadzić ustrację? Dziadka w wermachcie potrafiliście znaleźć, a nie potraficie sprawdzić rodziców i krewnych swoich idoli z organizacji przestępczej? To po co przesiadujecie dniami po IPNach? Na szczęcie są to już informacje powszechie dostępne, więc sobie poszukaj. Może się czegoś dowiesz, choć nie wierzę, że nie masz świadomości kim są twoi idole.
  To ja mam ci tłumaczyć jak przeprowadzić ustrację? Dziadka w wermachcie potrafiliście znaleźć, a nie potraficie sprawdzić rodziców i krewnych swoich idoli z organizacji przestępczej? To po co przesiadujecie dniami po IPNach? Na szczęcie są to już informacje powszechie dostępne, więc sobie poszukaj. Może się czegoś dowiesz, choć nie wierzę, że nie masz świadomości kim są twoi idole. rozwiń
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 23:06
+3
Co obraźliwego jest w slowach Pana Czarnka ?
Serio? Dziewięćdziesiąt lat temu wygłaszania podobnych pomysłów rozpoczęło się jedno z największych ludobójstw na świecie. W samej Polsce w obozach koncentracyjnych zginęło ok 3mln ludzi,  a w Europie ok 11mln. Ci wszyscy więźniowie też nie byli ani ludźmi, ani normalni dla tych, którzy ich tam zamknęli. A zaczęło się właśnie od podobnych słów. Że tacy a tacy nie są nam równi, nie są normalni, nie ma dla nich miejsca. Nie spodziewam się, że to zrozumiesz, ale może ktoś inny jutro to przeczyta, zastanowi się.
Doceniam! Trzeba mieć bardzo dużo samozaparcia i wyparcia rozsądku, żeby zrównywać zbrodnie hitlerowskie z rozsądkiem, akceptacją prawa naturalnego, dobrym smakiem, prawdą i szacunkiem dla historii narodu polskiego.
Te wypierdy mózgowe czarniawego nie mają nic wspólnego z prawem naturalnym (na które z resztą też powoływali się propagandziści nazistowscy), ani tym bardziej z historią Polski, poza faktem, że podobnie doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych na terenie naszego kraju.
A cóż ty, "intelektualisto" możesz powiedzieć o historii i manipulacji oprócz odczłowiecznia naukowca? Czy oprócz wyzwisk i prymitywnych inwektyw możesz przytoczyć jakieś zdanie prawdy?
  Dziękuję za komplement. Nie uważam się za wybitnego znawcę historii, po prostu umiem korzystać z ogólnie dostępnych źródeł informacji, w postaci książek, programów historycznych i ogólnie dostęnych w internecie, oraz jeszcze pięć lat temu ogólnie znanych faktów na temat początków holokaustu. Na szczęscie nie macie monopolu na prawdę, i nie uda się wam przeredagować historii, chciaż na pewno bardzo byście chcieli. Jeśli chodzi o "odczłowieczanie", to czarniawy dostaje po prostu to, co sam zasiał. Taka zasada wzajemności mój drogi. A że inwektywy? Cóż naprawdę starałem się dyskutować z podobnymi tobie w sposób kulturany, ale najwyraźniej nie rozumiecie innego języka, jeśli się kilku k***w nie wsadzi między zdania, więc się nie dziw. ***** ***
  Dziękuję za komplement. Nie uważam się za wybitnego znawcę historii, po prostu umiem korzystać z ogólnie dostępnych źródeł informacji, w postaci książek, programów historycznych i ogólnie dostęnych w internecie, oraz jeszcze pięć lat temu ogólnie znanych faktów na temat początków holokaustu. Na szczęscie nie macie monopolu na prawdę, i nie uda się wam przeredagować historii, chciaż na pewno bardzo byście chcieli. Jeśli chodzi o "odczłowieczanie", to czarniawy dostaje po prostu to, co sam zasiał. Taka zasada wzaje... rozwiń
Avatar
poker / 19 listopada 2020 r. o 20:12
0
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
Równie merytoryczna jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Prawda i fakty kojarzą ci się z wymiotami?! Ciekawe....
   Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD
 Jakieś konkrety, czy znowu o fizjologii i wyzwiska? 
 Jakieś konkrety, czy znowu o fizjologii i wyzwiska?  rozwiń
Avatar
poker / 19 listopada 2020 r. o 20:09
-2
Co obraźliwego jest w slowach Pana Czarnka ?
Serio? Dziewięćdziesiąt lat temu wygłaszania podobnych pomysłów rozpoczęło się jedno z największych ludobójstw na świecie. W samej Polsce w obozach koncentracyjnych zginęło ok 3mln ludzi,  a w Europie ok 11mln. Ci wszyscy więźniowie też nie byli ani ludźmi, ani normalni dla tych, którzy ich tam zamknęli. A zaczęło się właśnie od podobnych słów. Że tacy a tacy nie są nam równi, nie są normalni, nie ma dla nich miejsca. Nie spodziewam się, że to zrozumiesz, ale może ktoś inny jutro to przeczyta, zastanowi się.
Doceniam! Trzeba mieć bardzo dużo samozaparcia i wyparcia rozsądku, żeby zrównywać zbrodnie hitlerowskie z rozsądkiem, akceptacją prawa naturalnego, dobrym smakiem, prawdą i szacunkiem dla historii narodu polskiego.
Te wypierdy mózgowe czarniawego nie mają nic wspólnego z prawem naturalnym (na które z resztą też powoływali się propagandziści nazistowscy), ani tym bardziej z historią Polski, poza faktem, że podobnie doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych na terenie naszego kraju.
 A cóż ty, "intelektualisto" możesz powiedzieć o historii i manipulacji oprócz odczłowiecznia naukowca? Czy oprócz wyzwisk i prymitywnych inwektyw możesz przytoczyć jakieś zdanie prawdy?
 A cóż ty, "intelektualisto" możesz powiedzieć o historii i manipulacji oprócz odczłowiecznia naukowca? Czy oprócz wyzwisk i prymitywnych inwektyw możesz przytoczyć jakieś zdanie prawdy? rozwiń
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 18:30
+2
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
Równie merytoryczna jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Prawda i fakty kojarzą ci się z wymiotami?! Ciekawe....
  Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD
  Jeśli ktoś coś komentuje nie ma temat, to tak. A jeśli tęczowe coś, czy ty masz jakieś inne zarzuty odnośnie tej pani poza wydumanym powiązaniem faktów, zgłoście to do prokuratury. Chociaż biorąc pod uwagę powinowactwa i koligacje w szeregach waszej ukochanej organizacji przestępczej, powinniście w tej kwestii zamknąć dudy. XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 17:43
+3
Co obraźliwego jest w slowach Pana Czarnka ?
Serio? Dziewięćdziesiąt lat temu wygłaszania podobnych pomysłów rozpoczęło się jedno z największych ludobójstw na świecie. W samej Polsce w obozach koncentracyjnych zginęło ok 3mln ludzi,  a w Europie ok 11mln. Ci wszyscy więźniowie też nie byli ani ludźmi, ani normalni dla tych, którzy ich tam zamknęli. A zaczęło się właśnie od podobnych słów. Że tacy a tacy nie są nam równi, nie są normalni, nie ma dla nich miejsca. Nie spodziewam się, że to zrozumiesz, ale może ktoś inny jutro to przeczyta, zastanowi się.
Doceniam! Trzeba mieć bardzo dużo samozaparcia i wyparcia rozsądku, żeby zrównywać zbrodnie hitlerowskie z rozsądkiem, akceptacją prawa naturalnego, dobrym smakiem, prawdą i szacunkiem dla historii narodu polskiego.
 Te wypierdy mózgowe czarniawego nie mają nic wspólnego z prawem naturalnym (na które z resztą też powoływali się propagandziści nazistowscy), ani tym bardziej z historią Polski, poza faktem, że podobnie doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych na terenie naszego kraju.
 Te wypierdy mózgowe czarniawego nie mają nic wspólnego z prawem naturalnym (na które z resztą też powoływali się propagandziści nazistowscy), ani tym bardziej z historią Polski, poza faktem, że podobnie doprowadziły do powstania obozów koncentracyjnych na terenie naszego kraju. rozwiń
Avatar
_XD_ / 19 listopada 2020 r. o 17:36
+2
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
 Równie treściwa jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
Avatar
poker / 19 listopada 2020 r. o 17:35
0
Wiceprezydentem Warszawy została towarzyszka Aldona . Córka komendanta komisariatu, gdzie śmiertelnie pobito Grzegorza Przemyka.
Tęczowy znów się zrzygał
"Merytoryczna" wypowiedź lewaka.
Równie merytoryczna jak wymiocina powyżej. Równałem poziom. XD
 Prawda i fakty kojarzą ci się z wymiotami?! Ciekawe....