Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Powiat lubelski

13 grudnia 2018 r.
17:53

Wypadek w Trojaczkowicach. Czołowe zderzenie audi i subaru, utrudnienia na DK19 [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora łm
0 7 A A

Trzy osoby zostały ranne w popołudniowym wypadku w Trojaczkowicach koło Niedrzwicy Dużej

Aktualizacja artykułu: 13 grudnia 2018 r. 18:59
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło po godz. 16. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe - audi i subaru. Poszkodowane są trzy osoby. Ich obrażenia nie zagrażają życiu. 

Według wstępnych ustaleń, kierowca subaru wyjeżdżał z drogi podporządkowanej w stronę Lublina. Jadące od Lublina audi wyprzedzało inny samochód. Wtedy doszło do czołowego zderzenia.

Droga między Lublinem a Kraśnikiem była zablokowana. Z obu stron utworzył się spory korek. Wprowadzono objazdy dla samochodów osobowych w obu kierunkach: Zemborzyce Tereszyńskie – ul. Pasieczna – ul. Krężnicka – Krężnica Jara – Strzeszkowice Małe – Strzeszkowice Duże. Samochody ciężarowe powyżej 8 ton muszą oczekiwać na wprowadzenie ruchu wahadłowego.

W tej chwili obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 21.

(fot. Straż Pożarna Strzeszkowice Duże)
(fot. Straż Pożarna Strzeszkowice Duże)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz / 13 grudnia 2018 r. o 23:03
Ty jesteś zdrowo jebnięty w głowę skoro wypisujesz takie rzeczy. Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Lepiej trzymaj kciuki żeby Ciebie nic takiego nie spotkało. A czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi. 
Avatar
Ktoś / 17 grudnia 2018 r. o 02:17
Prawidłowo jadące audi? A od kiedy to się wyprzedza na skrzyżowaniu...?
Avatar
Czytelniczka / 16 grudnia 2018 r. o 12:46
Jacy Wy jesteście podli. Stała się tragedia, a tu pełne nienawiści komentarze...
Avatar
gość / 14 grudnia 2018 r. o 09:25
Witam, szukam w pilnej sprawie Kierowcy Audi ; jeżeli ktoś wie o kogo chodzi i może mi pomóc w kontakcie lub przekazac , aby odezwano się do mnie , proszę o wiadomość pod numerem: 534-998-222; dziękuje
Avatar
Ja / 14 grudnia 2018 r. o 07:51
Znowu...
Avatar
RabBinLaden / 13 grudnia 2018 r. o 23:13
normalka na tej trasie - burak świniowozem wyprzedzał bo mu się wydawało że ma superhitlerowską limousyne LeopARD!!!!! a tu kuku - buras sie przejechał... założe się, że buras w świniowozie miał rejestrację LKR...
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 22:06
mistrz z wiochy, z ZAAWANSOWANĄ ŚLEPOTĄ, który ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCE AUDI!,remis !! mistrz ma gnaty połamane,już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Ktoś / 17 grudnia 2018 r. o 02:17
Prawidłowo jadące audi? A od kiedy to się wyprzedza na skrzyżowaniu...?
Avatar
Czytelniczka / 16 grudnia 2018 r. o 12:46
Jacy Wy jesteście podli. Stała się tragedia, a tu pełne nienawiści komentarze...
Avatar
gość / 14 grudnia 2018 r. o 09:25
Witam, szukam w pilnej sprawie Kierowcy Audi ; jeżeli ktoś wie o kogo chodzi i może mi pomóc w kontakcie lub przekazac , aby odezwano się do mnie , proszę o wiadomość pod numerem: 534-998-222; dziękuje
Avatar
Ja / 14 grudnia 2018 r. o 07:51
Znowu...
Avatar
RabBinLaden / 13 grudnia 2018 r. o 23:13
normalka na tej trasie - burak świniowozem wyprzedzał bo mu się wydawało że ma superhitlerowską limousyne LeopARD!!!!! a tu kuku - buras sie przejechał... założe się, że buras w świniowozie miał rejestrację LKR...
Avatar
Janusz / 13 grudnia 2018 r. o 23:03
Ty jesteś zdrowo jebnięty w głowę skoro wypisujesz takie rzeczy. Jak można cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Lepiej trzymaj kciuki żeby Ciebie nic takiego nie spotkało. A czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi. 
Avatar
Gość / 13 grudnia 2018 r. o 22:06
mistrz z wiochy, z ZAAWANSOWANĄ ŚLEPOTĄ, który ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCE AUDI!,remis !! mistrz ma gnaty połamane,już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gdzie posadzić drzewo, gdzie wymienić ławkę? Startuje zielony budżet Lublina

Gdzie posadzić drzewo, gdzie wymienić ławkę? Startuje zielony budżet Lublina

Ruszył już nabór pomysłów do nowej edycji Zielonego Budżetu. Do 14 grudnia można zgłaszać władzom miasta tereny zielone, które wymagają „remontu i odświeżenia”. Spośród tych propozycji wybrane mają być tereny, które w rok lub dwa przejdą renowację.

Pani Katarzyna ma 34 lata, ale jej organizm 9 lat mniej. Ten gabinet w Lublinie może będzie dla każdego

Pani Katarzyna ma 34 lata, ale jej organizm 9 lat mniej. Ten gabinet w Lublinie może będzie dla każdego

Poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie, a także zalecenia jak się odżywiać żeby być zdrowym i szczupłym. Studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego wsparcie w nowym gabinecie dostaną bezpłatnie. W planach jest otwarcie usług komercyjnych dla każdego chętnego.

Puławscy artyści obsypani nagrodami. Dom Chemika może się cieszyć

Puławscy artyści obsypani nagrodami. Dom Chemika może się cieszyć

Listopad obfitował w nagrody dla młodych artystów z Puławskiego Ośrodka Kultury. Laury z ogólnopolskich konkursów od Katowic po Malbork przywiozły tancerki, recytatorki i wokaliści z Domu Chemika.

Szpital w Lubelskiem musi zadłużać się w parabanku. Banki już nie chcą dać pieniędzy

Szpital w Lubelskiem musi zadłużać się w parabanku. Banki już nie chcą dać pieniędzy

Kraśnicki szpital jest w tak dramatycznej sytuacji finansowej, że chce zaciągnąć 18 mln zł pożyczkę w parabanku. Zwykłe banki nie chcą już dawać mu kredytu.

Organy w Filharmonii mają 25 lat. Znów zagra na nich Robert Brodacki
4 grudnia 2022, 17:00

Organy w Filharmonii mają 25 lat. Znów zagra na nich Robert Brodacki

To właśnie pochodzący z Lublina artysta był jedną z osób odpowiedzialnych za kształt brzmieniowy organów Filharmonii Lubelskiej. Ćwierć wieku później zagra na nich recital. Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 17.

Brudne zboże idzie na mąkę? Rusza wielka kontrola

Brudne zboże idzie na mąkę? Rusza wielka kontrola

Rolnicy podejrzewają, że polskie młyny produkują mąkę ze zbóż technicznych. Wojewoda lubelski mówi, że to przestępstwo i zarządza kontrolę.

Mundial 2022: Maroko – Kanada 2:1, Belgia jedzie do domu!

Mundial 2022: Maroko – Kanada 2:1, Belgia jedzie do domu!

Duża niespodzianka w grupie F. Maroko po wygranej z Kanadą awansowało do 1/8 finału mundialu z pierwszego miejsca. A do domu jedzie Belgia, która w czwartek bezbramkowo zremisowała z Chorwacją.

Wieczór z Molierem w DDK Węglin
7 grudnia 2022, 18:30

Wieczór z Molierem w DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza "Wieczór z Molierem" z okazji 400. rocznicy urodzin autora. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia o godz. 18.30.

Alojzy ma sto lat i namieszał w planach budowy autostrady A2

Alojzy ma sto lat i namieszał w planach budowy autostrady A2

100-letni dąb Alojzy w gminie Międzyrzec Podlaski mógł wstrzymać budowę autostrady A2. Sprawę drzewa musiał rozstrzygać sąd.

Nowy cyrk w Pubie u Szewca: premiera spektaklu "The Trick"
1 grudnia 2022, 19:00

Nowy cyrk w Pubie u Szewca: premiera spektaklu "The Trick"

Wojciech Rotowski & Roman Słomka to duet, który przed kilkoma miesiącami wygrał konkurs "Incydent polski" na autorski spektakl cyrkowy realizowany pod patronatem festiwalu Carnaval Sztukmistrzów. Teraz przedstawienie będzie można zobaczyć w Pubie u Szewca. Premierowe pokazy 1 grudnia o godz. 19 i 2 grudnia o godz. 19.30.

Co z dopłatami do żłobków w Zamościu? Nie będzie dotacji

Co z dopłatami do żłobków w Zamościu? Nie będzie dotacji

Koniec z miejskimi dotacjami dla prywatnych żłobków i klubów dziecięcych w Zamościu. Od 1 stycznia miasto nie będzie im już przekazywać pieniędzy. Ale rodzice maluchów nie pozostaną bez wsparcia. Ci, którzy mieszkają, pracują i odprowadzają podatki w Zamościu, otrzymają świadczenie pod nazwą Zamojski Bon Żłobkowy.

Prace Stasysa Eidrigeviciusa na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego
3 grudnia 2022, 16:00

Prace Stasysa Eidrigeviciusa na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego

Od 3 grudnia na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego będzie można podziwiać wyjątkowe prace litewskiego artysty Stasysa Eidrigeviciusa. Wernisaż i spotkanie z autorem zaplanowano na sobotę o godz. 16 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1).

Policja wyniosła rolników z AGROunii z urzędu lubelskiego wojewody. Kilkanaście osób zatrzymanych
zdjęcia
galeria

Policja wyniosła rolników z AGROunii z urzędu lubelskiego wojewody. Kilkanaście osób zatrzymanych

Michała Kołodziejczaka policja wyniosła trzymając go za nogi i ręce. AGROunia chciała okupować urząd wojewódzki.

Policjanci wynoszą działaczy AGROunii z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego
galeria
film

Policjanci wynoszą działaczy AGROunii z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

Nie wyjdą, jeżeli nie otrzymają zapewnienia, że problem zostanie natychmiast rozwiązany. AGROunia Michała Kołodziejczaka okupuje Lubelski Urząd Wojewódzki.

Tarasola Cisy Nałęczów wiosną musi skupić się na walce o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

Tarasola Cisy Nałęczów wiosną musi skupić się na walce o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

Tarasola Cisy Nałęczów po rundzie jesiennej lubelskiej klasy okręgowej zajmuje dopiero 12 miejsce i prawdopodobnie wiosną będzie do samego końca biła się o utrzymanie w rozgrywkach

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!