Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

10 grudnia 2011 r.
11:21
Edytuj ten wpis

Końskowola: Ford potrącił pieszą. Kobieta zginęła

Autor: Zdjęcie autora mc
0 11 A A
Wypadek w Końskowoli (Archiwum)
Wypadek w Końskowoli (Archiwum)

Ok. godz. 10:30 w Końskowoli doszło do wypadku. Kierowca samochodu ford potrącił pieszą. Kobieta zginęła na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na miejscu są policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policja zorganizowała objazdy przez Kurów i Żyrzyn.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maniek / 12 grudnia 2011 r. o 12:12
Przecież to był Burak. Musiał zasuwać tym swoim audi. Dziwne, że był trzeźwy.
Avatar
stasio555 / 10 grudnia 2011 r. o 19:38
[quote name='Wojtek' timestamp='1323523650' post='568477']
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
[/quote]
To Prawda.Ciało leżało dużo za przejściem.Szyba w Audi "weszła" prawie do środka.Siła uderzenia musiał być ogromna..Byłem na miejscu.
Pozdrawiam
[*]
Avatar
asd123 / 10 grudnia 2011 r. o 15:52
[quote name='cichy' timestamp='1323528210' post='568524']
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
[/quote]

Audi Q7 nie mogło przejechać i dlatego tam stało. W wypadku uczestniczyło audi a6 kombi.
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 r. o 15:43
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 r. o 15:40
kobieta miała 61 lat i pochodziła z Rud jakas MAj
Avatar
karol / 10 grudnia 2011 r. o 14:56
Nie Ford, tylko Audi
Avatar
Wojtek / 10 grudnia 2011 r. o 14:27
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
Avatar
gosc / 10 grudnia 2011 r. o 14:03
[quote name='wiecejWobrazni!' timestamp='1323520591' post='568440']
Boże...
[/quote]
Kobieta to pani Maj z Rud
Avatar
wiecejWobrazni! / 10 grudnia 2011 r. o 13:36
[quote name='Tomek' timestamp='1323513964' post='568394']
Ładnie gówn...rz potrącił. Części ciała na całej jezdni, a wyhamowal prawie po 100 m. Teraz 25 lat dla takiego.
[/quote]
Boże...
Avatar
Kowalski Jan / 10 grudnia 2011 r. o 12:39
z kąd była ta kobieta wiecie może ?? i ile miała lat
Avatar
maniek / 12 grudnia 2011 r. o 12:12
Przecież to był Burak. Musiał zasuwać tym swoim audi. Dziwne, że był trzeźwy.
Avatar
stasio555 / 10 grudnia 2011 r. o 19:38
[quote name='Wojtek' timestamp='1323523650' post='568477']
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
[/quote]
To Prawda.Ciało leżało dużo za przejściem.Szyba w Audi "weszła" prawie do środka.Siła uderzenia musiał być ogromna..Byłem na miejscu.
Pozdrawiam
[*]
Avatar
asd123 / 10 grudnia 2011 r. o 15:52
[quote name='cichy' timestamp='1323528210' post='568524']
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
[/quote]

Audi Q7 nie mogło przejechać i dlatego tam stało. W wypadku uczestniczyło audi a6 kombi.
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 r. o 15:43
a moze wiecie co to za audi było?widziałem jakies audi Q7
Avatar
cichy / 10 grudnia 2011 r. o 15:40
kobieta miała 61 lat i pochodziła z Rud jakas MAj
Avatar
karol / 10 grudnia 2011 r. o 14:56
Nie Ford, tylko Audi
Avatar
Wojtek / 10 grudnia 2011 r. o 14:27
Co to znowu za jakiś pirat się trafił, jak tak można bez wyobraźni jechać. Ma ktos może zdjęcia z tego tragicznego wypadku, bop podobno tak szybko jechał kierowca że zatrzymał się ponad 100 metrów dalej i ciało kobiety było porozrzucane - prawda to ??
Avatar
gosc / 10 grudnia 2011 r. o 14:03
[quote name='wiecejWobrazni!' timestamp='1323520591' post='568440']
Boże...
[/quote]
Kobieta to pani Maj z Rud
Avatar
wiecejWobrazni! / 10 grudnia 2011 r. o 13:36
[quote name='Tomek' timestamp='1323513964' post='568394']
Ładnie gówn...rz potrącił. Części ciała na całej jezdni, a wyhamowal prawie po 100 m. Teraz 25 lat dla takiego.
[/quote]
Boże...
Avatar
Kowalski Jan / 10 grudnia 2011 r. o 12:39
z kąd była ta kobieta wiecie może ?? i ile miała lat
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Uroczyście otwarto nowy dworzec kolejowy w Świdniku zbudowany za 5 mln zł. Tyle kosztował obiekt z poczekalnią mającą osiem krzesełek, dwa wyświetlacze i toalety. Kasy biletowej nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Jerzy Bielecki (Prawo i Sprawiedliwość) zrzekł się poselskiego mandatu. Formalnie jego miejsce w Sejmie powinien zająć wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Rozmowa z Łukaszem Gizą, trenerem KS Cisowianka Drzewce

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Miasto szykuje się do przetargu na przebudowę obiektów sportowych obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego. Prace zostały już wpisane do miejskiego planu tegorocznych zamówień publicznych.

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Reprezentacja Ghany po pasjonującym meczu pokonała 3:2 Koreę Południową, a jej bohaterem okazał się zdobywca dwóch goli Mohammed Kudus grający na co dzień w Ajaksie Amsterdam

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

Toczą się negocjacje w sprawie przyszłorocznych podwyżek w policji. Wielu z mundurowych chce odejść, bo bardziej im się opłaca zostać emerytami.

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

36-latek z gminy Janowiec, który w sobotę pod wpływem alkoholu doprowadził tragicznego w skutkach wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Na miejscu zginęła mieszkanka Puław, a jej mąż trafił do szpitala.

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Wielkie emocje, sześć bramek i podział punktów. Reprezentacja Kamerunu przegrywała z Serbią 1:3, ale zdołała odrobić straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Nie dłużej niż pięć miesięcy ma trwać remont krytej pływalni Strefa H2O, czyli starego basenu przy Al. Zygmuntowskich.

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Nie jest tajemnicą, że zarobki programistów specjalizujących się w wykorzystaniu w praktyce niezwykle popularnego języka Java należą do najwyższych w rodzimej branży IT. Praca ta wiąże się z dość dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością nieprzerwanego stawiania czoła różnorakim wyzwaniom, jednakże jest ona nad wyraz opłacalna. Sprawdźmy więc z czym ona się wiąże!

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie
1 grudnia 2022, 17:00

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie

Nie tylko o Janie Zamoyskim, założycielu miasta, ale też innych członkach wybitnego rodu opowiadać będzie w czwartek (1 grudnia) historyk Jacek Feduszka. Na spotkanie z nim warto wybrać się tego dnia do Kawiarni Mazagram na Starym Mieście w Zamościu.

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie namalują obrazy inspirowane prawdziwymi historiami opowiedzianymi im przez mieszkańców Puław. Podczas spotkania zaplanowanego na wtorek, każdy będzie mógł przyjść i podzielić się z artystami własnymi wspomnieniami związanymi z miastem.

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Impreza odbywająca się w Cetniewie była bardzo ciekawym turniejem, na który stawiły się wszystkie zespoły występujące w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W tym gronie były również lublinianki. Akademiczki wystąpiły w składzie: Aleksandra Kuczyńska, Olga Trzeciak, Anna Winkowska i Wiktoria Zając.

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim
zdjęcia
galeria

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim

14 podejrzanych, a z nich 11 osób zostało aresztowanych. Tak wygląda bilans najnowszej akcji CBŚP, które namierzyło gang złodziei samochodów.

Ceny gazu w 2023 roku. Nie będzie limitu dochodowego

Ceny gazu w 2023 roku. Nie będzie limitu dochodowego

Rząd wycofuje się z pomysłu, żeby to dochody decydowały o tym, jakie będą rachunki za gaz. Teraz na stole jest nowe rozwiązanie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!