Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

10 lutego 2010 r.
15:17
Edytuj ten wpis

Poszukiwany Andrzej Kamiński. Zaginął we Włoszech

Autor: Zdjęcie autora (BK)
0 24 A A

Komenda Powiatowa Policji w Puławach poszukuje Andrzeja Kamińskiego syna Jerzego i Teresy. Urodzonego w 1971 roku w Puławach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mężczyzna w dniu 24 lipca 2008 roku razem z żoną i dwoma synami przebywał we Włoszech w miejscowości Silvi Marina. Około godziny 10.00 Andrzej Kamiński wyszedł z hotelu, planował udać się w góry.

Odjechał samochodem marki mercedes. Do dnia dzisiejszego nie powrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Andrzej Kamiński w chwili zaginięcia wyglądał na 35 lat. Wzrost około 170 cm, waga 80 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego z widoczną siwizną, twarz pociągła, oczy ciemne, nos duży, prosty, uszy normalne przylegające, braki w uzębieniu. Górna prawa jedynka sztuczna.

Znaki szczególne. Na lewej nodze pod kolanem jasna podłużna plama długości około 15 cm, tatuaż na lewym ramieniu przedstawiający wizerunek barana w motywie diabła koloru niebieskozielonego.

Policja w Puławach zwraca się do osób, które po 24 lipca 2008 roku widziały Andrzeja Kamińskiego, lub mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca aktualnego pobytu poszukiwanego o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Puławach. Tel. 081 880 92 10 lub 997, lub najbliższą jednostką policji w kraju.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pawel / 11 marca 2011 o 03:30
0
przypadkiem natknalem sie na ten temat po tym jak dowiedzialem sie od znajomego o Andrzeju. pracowalem z nim przez kilka miesiecy w londynie i byl to na prawde zajebisty koles, malo takich rodakow mozna spotkac tu w uk. Ten czlowiek pomogl mi wyprostowac swoje zycie i nawet nie wie o tym. dzieki niemu wszystko mi sie zaczelo zajebiscie ukladac i odnosze teraz same sukcesy. pozdrawiam cala rodzine Andzreja i modle sie zeby do was wrocil. Pawel
Avatar
kaz / 16 lutego 2010 o 21:17
0
aggusia78 napisał:
oj widze ten typ dalej swoje, brak oglada i poczucia gustu to jego najlepsza cecha, a jak jestes taki zainteresowany to poszukania kamyka trwaja od 2008 roku a nowa wzmianaka w mediach i gazetach to taka procedura policyjna a jak jestes bardzo zinteresowany to idz na policje to ci moze wiecej informacji udziela!!!!!a do tego to nie jestes rodzina zebym cie musiala informowac o moich rodzinnych sprawach bo kretynow w rodzinie nie mam,
a tak wogole to miales sie przedstawiac?
a czemu ty tak tej Angeliny to nie lubisz?moze kiedys ci kosz dala?upssssssss biedulek
zaniechaj tych glupot bo i tak ci one nic nie dadza i jak ci juz powiedziala lecz sie
Agnieszka Kaminska



przepraszam przez pomylke zacytowalem ten wpis,moja wina...
ale widze ze ten zyczliwy ``typ ``musi byc strasznie dobrze poinformowany albo zna wszystkich doskonale.obserwuje to i stwierdzam ze najwidoczniej ma nasrane w glowie.



przepraszam przez pomylke zacytowalem ten wpis,moja wina...
ale widze ze ten zyczliwy ``typ ``musi byc strasznie dobrze poinformowany albo zna wszystkich doskonale.obserwuje to i stwierdzam ze najwidoczniej ma nasrane w glowie. rozwiń
Avatar
aggusia78 / 16 lutego 2010 o 20:53
0
oj widze ten typ dalej swoje, brak oglada i poczucia gustu to jego najlepsza cecha, a jak jestes taki zainteresowany to poszukania kamyka trwaja od 2008 roku a nowa wzmianaka w mediach i gazetach to taka procedura policyjna a jak jestes bardzo zinteresowany to idz na policje to ci moze wiecej informacji udziela!!!!!a do tego to nie jestes rodzina zebym cie musiala informowac o moich rodzinnych sprawach bo kretynow w rodzinie nie mam,
a tak wogole to miales sie przedstawiac?
a czemu ty tak tej Angeliny to nie lubisz?moze kiedys ci kosz dala?upssssssss biedulek
zaniechaj tych glupot bo i tak ci one nic nie dadza i jak ci juz powiedziala lecz sie
Agnieszka Kaminska
oj widze ten typ dalej swoje, brak oglada i poczucia gustu to jego najlepsza cecha, a jak jestes taki zainteresowany to poszukania kamyka trwaja od 2008 roku a nowa wzmianaka w mediach i gazetach to taka procedura policyjna a jak jestes bardzo zinteresowany to idz na policje to ci moze wiecej informacji udziela!!!!!a do tego to nie jestes rodzina zebym cie musiala informowac o moich rodzinnych sprawach bo kretynow w rodzinie nie mam,
a tak wogole to miales sie przedstawiac?
a czemu ty tak tej Angeliny to nie ... rozwiń
Avatar
kaz / 16 lutego 2010 o 20:43
0
haha napisał:
bla,bla,bla
...........zakompleksiony pulawski jelopie.......... brawo,teksty akurat odzwierciedlają kulturę tej rodziny.
Jelop to zona kamyka,ile ma klas 8 ? a może tylko 7?
Avatar
Kamyk82 / 16 lutego 2010 o 20:10
0
ilosc skonczonych klas o niczym nie swiadczy, mozesz byc jelopem jesli nawet skonczyles 8 klas i moze zawodowke o ile, ale brak ci klasycznej inteligencji, wyczucia smaku i kultury osobistej, wiec zamilcz i odpitol sie od wszystkich czlonkow mojej rodziny, w tym Angeli!! skumal? czy trzeba ci to wylozyc jak krowie przy rowie, bo widze ze kompletnie nic do ciebie nie trafia, no coz jak ktos jest bezmozgie yeti to nikt juz nic na to nie poradzi. zatem moge tylko stwierdzic ze bardzo mi cie szkoda ze musisz sie tak ze soba meczyc!!!
Avatar
haha / 16 lutego 2010 o 19:26
0
bla,bla,bla
...........zakompleksiony pulawski jelopie.......... brawo,teksty akurat odzwierciedlają kulturę tej rodziny.
Jelop to zona kamyka,ile ma klas 8 ? a może tylko 7?
Avatar
Gość / 16 lutego 2010 o 18:50
0
Gość napisał:
To jak wytłumaczyć,że zaginął w 2008 roku a rodzina dopiero teraz szuka ,bo wcześniej nie pojawiały się żadne komunikaty.
No i dlaczego żona podczas pobytu w Polsce ZERO ,ZERO ,ZERO razy wspomniała o zaginięciu męża?
Teściowa ,szwagierka ,żona---------ZERO,ZERO,ZERO wzmianki,że zaginął.

P.S
Siostra zaginionego jak widzę to pieniaczka i chamka,nic dodać nic ująć.
Tyle w temacie.


wiesz niektorzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie maja uczucia i te bzdury które wypisujesz po to by się lansowac napewno ich bolą. Jakby nie było to dzieci straciły ojca, żona meza, matka syna itd. Zastanowiles się jak oni się czują przez taki osadzanie i bzdury? A co jeśli jego syn to czyta??? Wszyscy już wystarczająco dużo przeszli. Mam nadzieje ze Ciebie nigdy nic takiego nie spotka. Nikt nie wie co się z nim stało ale sam fakt ze dzieci nie maja ojca jest wystarczająco przykry wiec proszę przestań wypisywać te bzdury i ranic niewinnych ludzi.


wiesz niektorzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie maja uczucia i te bzdury które wypisujesz po to by się lansowac napewno ich bolą. Jakby nie było to dzieci straciły ojca, żona meza, matka syna itd. Zastanowiles się jak oni się czują przez taki osadzanie i bzdury? A co jeśli jego syn to czyta??? Wszyscy już wystarczająco dużo przeszli. Mam nadzieje ze Ciebie nigdy nic takiego nie spotka. Nikt nie wie co się z nim stało ale sam fakt ze dzieci nie maja ojca jest wystarczająco przykry wiec proszę przestań wypisywać t... rozwiń
Avatar
k / 16 lutego 2010 o 18:02
0
po co się czepiacie żony,rodziny kamyk był w porzo chłopak,trzeba być dobrej myśli że się odnajdzie
Avatar
k / 16 lutego 2010 o 17:36
0
MI TO SIE WYDAJE ZE TE KOMENTARZE TO PISZA NAWET NIE PSEUDOKOLEDZY TYLKO LUDZIE KTORZY KAMYKA NIE ZNALI, PRAGNACY DAC UPUST SWOIM KOMPLEKSOM NA FORACH INTERNETOWYCH, NIE MAJACY ZNAJOMYCH ANI KOLEGOW ZEBY POGADAC W REALU, PISZA TAKIE GLUPOTY. NIE WIESZ , NIE ZNASZ SPRAWY TO SIE NIE WYPOWIADAJ.
Avatar
Kamyk82 / 16 lutego 2010 o 17:21
0
W koncu ktos dobrze poinformowany. Zanim chlopie lub dziewczynko bzdury bedziesz wypisywac to przeprowadz jakis research. Poza tym ze byly informacje w telewizji pulawskiej i na kanale informacyjnym, to zaangazowalismy dodatkowe osoby zeby zorganizowac wyjazd by szukac Andrzeja na wlasna reke z pomoca wloskiej policji i kumpli Andrzeja. Wiec jak nic nie wiesz to nie wypisuj bzdur zakompleksiony pulawski jelopie i poza tym jak widac nie lubiles mojego brata wiec daj spokoj i skoncz temat, Ty pseudokolego!!!!!
Avatar
pawel / 11 marca 2011 o 03:30
0
przypadkiem natknalem sie na ten temat po tym jak dowiedzialem sie od znajomego o Andrzeju. pracowalem z nim przez kilka miesiecy w londynie i byl to na prawde zajebisty koles, malo takich rodakow mozna spotkac tu w uk. Ten czlowiek pomogl mi wyprostowac swoje zycie i nawet nie wie o tym. dzieki niemu wszystko mi sie zaczelo zajebiscie ukladac i odnosze teraz same sukcesy. pozdrawiam cala rodzine Andzreja i modle sie zeby do was wrocil. Pawel
Avatar
kaz / 16 lutego 2010 o 21:17
0
aggusia78 napisał:
oj widze ten typ dalej swoje, brak oglada i poczucia gustu to jego najlepsza cecha, a jak jestes taki zainteresowany to poszukania kamyka trwaja od 2008 roku a nowa wzmianaka w mediach i gazetach to taka procedura policyjna a jak jestes bardzo zinteresowany to idz na policje to ci moze wiecej informacji udziela!!!!!a do tego to nie jestes rodzina zebym cie musiala informowac o moich rodzinnych sprawach bo kretynow w rodzinie nie mam,
a tak wogole to miales sie przedstawiac?
a czemu ty tak tej Angeliny to nie lubisz?moze kiedys ci kosz dala?upssssssss biedulek
zaniechaj tych glupot bo i tak ci one nic nie dadza i jak ci juz powiedziala lecz sie
Agnieszka Kaminska



przepraszam przez pomylke zacytowalem ten wpis,moja wina...
ale widze ze ten zyczliwy ``typ ``musi byc strasznie dobrze poinformowany albo zna wszystkich doskonale.obserwuje to i stwierdzam ze najwidoczniej ma nasrane w glowie.



przepraszam przez pomylke zacytowalem ten wpis,moja wina...
ale widze ze ten zyczliwy ``typ ``musi byc strasznie dobrze poinformowany albo zna wszystkich doskonale.obserwuje to i stwierdzam ze najwidoczniej ma nasrane w glowie. rozwiń
Avatar
aggusia78 / 16 lutego 2010 o 20:53
0
oj widze ten typ dalej swoje, brak oglada i poczucia gustu to jego najlepsza cecha, a jak jestes taki zainteresowany to poszukania kamyka trwaja od 2008 roku a nowa wzmianaka w mediach i gazetach to taka procedura policyjna a jak jestes bardzo zinteresowany to idz na policje to ci moze wiecej informacji udziela!!!!!a do tego to nie jestes rodzina zebym cie musiala informowac o moich rodzinnych sprawach bo kretynow w rodzinie nie mam,
a tak wogole to miales sie przedstawiac?
a czemu ty tak tej Angeliny to nie lubisz?moze kiedys ci kosz dala?upssssssss biedulek
zaniechaj tych glupot bo i tak ci one nic nie dadza i jak ci juz powiedziala lecz sie
Agnieszka Kaminska
oj widze ten typ dalej swoje, brak oglada i poczucia gustu to jego najlepsza cecha, a jak jestes taki zainteresowany to poszukania kamyka trwaja od 2008 roku a nowa wzmianaka w mediach i gazetach to taka procedura policyjna a jak jestes bardzo zinteresowany to idz na policje to ci moze wiecej informacji udziela!!!!!a do tego to nie jestes rodzina zebym cie musiala informowac o moich rodzinnych sprawach bo kretynow w rodzinie nie mam,
a tak wogole to miales sie przedstawiac?
a czemu ty tak tej Angeliny to nie ... rozwiń
Avatar
kaz / 16 lutego 2010 o 20:43
0
haha napisał:
bla,bla,bla
...........zakompleksiony pulawski jelopie.......... brawo,teksty akurat odzwierciedlają kulturę tej rodziny.
Jelop to zona kamyka,ile ma klas 8 ? a może tylko 7?
Avatar
Kamyk82 / 16 lutego 2010 o 20:10
0
ilosc skonczonych klas o niczym nie swiadczy, mozesz byc jelopem jesli nawet skonczyles 8 klas i moze zawodowke o ile, ale brak ci klasycznej inteligencji, wyczucia smaku i kultury osobistej, wiec zamilcz i odpitol sie od wszystkich czlonkow mojej rodziny, w tym Angeli!! skumal? czy trzeba ci to wylozyc jak krowie przy rowie, bo widze ze kompletnie nic do ciebie nie trafia, no coz jak ktos jest bezmozgie yeti to nikt juz nic na to nie poradzi. zatem moge tylko stwierdzic ze bardzo mi cie szkoda ze musisz sie tak ze soba meczyc!!!
Avatar
haha / 16 lutego 2010 o 19:26
0
bla,bla,bla
...........zakompleksiony pulawski jelopie.......... brawo,teksty akurat odzwierciedlają kulturę tej rodziny.
Jelop to zona kamyka,ile ma klas 8 ? a może tylko 7?
Avatar
Gość / 16 lutego 2010 o 18:50
0
Gość napisał:
To jak wytłumaczyć,że zaginął w 2008 roku a rodzina dopiero teraz szuka ,bo wcześniej nie pojawiały się żadne komunikaty.
No i dlaczego żona podczas pobytu w Polsce ZERO ,ZERO ,ZERO razy wspomniała o zaginięciu męża?
Teściowa ,szwagierka ,żona---------ZERO,ZERO,ZERO wzmianki,że zaginął.

P.S
Siostra zaginionego jak widzę to pieniaczka i chamka,nic dodać nic ująć.
Tyle w temacie.


wiesz niektorzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie maja uczucia i te bzdury które wypisujesz po to by się lansowac napewno ich bolą. Jakby nie było to dzieci straciły ojca, żona meza, matka syna itd. Zastanowiles się jak oni się czują przez taki osadzanie i bzdury? A co jeśli jego syn to czyta??? Wszyscy już wystarczająco dużo przeszli. Mam nadzieje ze Ciebie nigdy nic takiego nie spotka. Nikt nie wie co się z nim stało ale sam fakt ze dzieci nie maja ojca jest wystarczająco przykry wiec proszę przestań wypisywać te bzdury i ranic niewinnych ludzi.


wiesz niektorzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie maja uczucia i te bzdury które wypisujesz po to by się lansowac napewno ich bolą. Jakby nie było to dzieci straciły ojca, żona meza, matka syna itd. Zastanowiles się jak oni się czują przez taki osadzanie i bzdury? A co jeśli jego syn to czyta??? Wszyscy już wystarczająco dużo przeszli. Mam nadzieje ze Ciebie nigdy nic takiego nie spotka. Nikt nie wie co się z nim stało ale sam fakt ze dzieci nie maja ojca jest wystarczająco przykry wiec proszę przestań wypisywać t... rozwiń
Avatar
k / 16 lutego 2010 o 18:02
0
po co się czepiacie żony,rodziny kamyk był w porzo chłopak,trzeba być dobrej myśli że się odnajdzie
Avatar
k / 16 lutego 2010 o 17:36
0
MI TO SIE WYDAJE ZE TE KOMENTARZE TO PISZA NAWET NIE PSEUDOKOLEDZY TYLKO LUDZIE KTORZY KAMYKA NIE ZNALI, PRAGNACY DAC UPUST SWOIM KOMPLEKSOM NA FORACH INTERNETOWYCH, NIE MAJACY ZNAJOMYCH ANI KOLEGOW ZEBY POGADAC W REALU, PISZA TAKIE GLUPOTY. NIE WIESZ , NIE ZNASZ SPRAWY TO SIE NIE WYPOWIADAJ.
Avatar
Kamyk82 / 16 lutego 2010 o 17:21
0
W koncu ktos dobrze poinformowany. Zanim chlopie lub dziewczynko bzdury bedziesz wypisywac to przeprowadz jakis research. Poza tym ze byly informacje w telewizji pulawskiej i na kanale informacyjnym, to zaangazowalismy dodatkowe osoby zeby zorganizowac wyjazd by szukac Andrzeja na wlasna reke z pomoca wloskiej policji i kumpli Andrzeja. Wiec jak nic nie wiesz to nie wypisuj bzdur zakompleksiony pulawski jelopie i poza tym jak widac nie lubiles mojego brata wiec daj spokoj i skoncz temat, Ty pseudokolego!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 0 0

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 12 13

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 7 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 22 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 10

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!