Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 października 2013 r.
15:30
Edytuj ten wpis

Zwyrodnialec porwał i zgwałcił przedstawicielkę handlową. Trzymał ją w piwnicy

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 34 A A

Młody mieszkaniec Puław, ojciec czwórki dzieci, miał uprowadzić i wielokrotnie zgwałcić przedstawicielkę handlową. Trzymał kobietę we własnej piwnicy. W tym czasie partnerka oprawcy sprzedała biżuterię i wyczyściła konto ofiary.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Akt oskarżenia w sprawie Grzegorza N. i jego konkubiny Anny L. trafił właśnie do Sądu Okręgowego w Lublinie. 32-latek odpowie za rozbój, uprowadzenie i wielokrotny gwałt na młodej kobiecie. Do zbrodni doszło w lipcu tego roku.

31-letnia kobieta pracowała jako przedstawiciel handlowy. Zbierała reklamy przedsiębiorców. Skontaktowała się z budowlańcem, Grzegorzem N. Oboje spotkali się w Puławach.

Umówili się wtedy na kolejną rozmowę w sprawie reklamy. Grzegorz N. poprosił o spotkanie się w 10 lipca w Niezabitowie. Tam kobieta wsiadła do jego renault laguny. Mężczyzna podjechał w ustronne miejsce, przed jedną z opuszczonych posesji. Poprosił kobietę, by poszła z nim za dom, żeby "coś tam zrobić”.

– Tam mężczyzna potraktował 31-latkę gazem – relacjonuje sędzia Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. – Kiedy kobieta się przewróciła groził jej nożem, wykręcił ręce i skrępował je taśmą samoprzylepną. Następnie podjechał samochodem, położył kobietę na tylnym siedzeniu i zgwałcił.

Później oprawca zawiózł swoją ofiarę do Puław. Zatrzymał się przed swoim blokiem przy ul. Partyzantów. W mieszkaniu czekała konkubina z czwórką małych dzieci. Tymczasem Grzegorz N. na głowę i nogi uprowadzonej kobiety nałożył dwa jutowe worki i przeniósł kobietę do piwnicy

– Tam skrępował linką jej całe ciało – dodaje sędzia Ozimek. – W usta kobiety wcisnął kawałek szmaty. Zabrał jej pieniądze, karty kredytowe, pierścionek, obrączkę i telefony komórkowe.

Z aktu oskarżenia wynika, że kiedy kobieta leżała w piwnicy, 32-latek zgwałcił ją jeszcze dwa razy. Groził jej nożem. Zmusił, by podała mu numery PIN swoich kart bankowych. Cennymi rzeczami ofiary zajęła się konkubina oprawcy.

Biżuterię, wycenianą w sumie na 3 tys. zł sprzedała w lombardzie. Z kont zgwałconej kobiety udało się wybrać niewiele ponad 700 zł i 220 funtów brytyjskich. Ofiara straciła również dwa telefony komórkowe. Następnego dnia, Grzegorz N. zabrał ją z piwnicy i wysadził za galerią handlową w Puławach.

32-letni oprawca trafił do aresztu. Proces pary rozpocznie się pod koniec października. Anna L. chce dobrowolnie poddać się karze 3 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Grzegorzowi N. za gwałt grozi do 12 lat za kratami.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 listopada 2013 o 10:39
0

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne

Avatar
twet / 13 listopada 2013 o 09:10
0

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131009/PULAWY/131009508

Avatar
Gość / 1 listopada 2013 o 14:22
0

Ludzie to się potrafią bawić! Ja tak monotonnie żyję... Dom, praca, dom, praca... Za to menele żyją kolorowo.

pier*** taką kolowankę!!!Napij się od czasu do czasu,wyskocz na tańce!!!Nie porównuj się do sku***syństwa!!!

Avatar
Gość / 13 października 2013 o 18:52
0

Nie dajcie się wciągnąć w korzystanie z tego serwisu. Ja skorzystałem dzięki tej informacji i już  żałuję. Zanim dowiesz się jaka jest lokalizacja telefonu zostaniesz wrobiony w SUBSKRYPCJĘ staniesz się subskrybentem i będziesz otrzymywał niechciane SMSy a za każdy będziesz musiał zapłacić 4,92 zł. TO JEST OSZUSTWO!!! My tu komentujemy tragiczne wydarzenie a jakiś cham handlowiec próbuje sprzedać swój produkt. Poczytaj sobie co gość z Puław zrobił z handlowcem - przedstawicielką handlową. Może (nie ubliżając poszkodowanej) postępowała podobnie jak ty?

To kara. Za to, że chciałaś kogoś namierzyć!

To kara. Za to, że chciałaś kogoś namierzyć!

rozwiń
Avatar
Zenek / 13 października 2013 o 18:50
0

Ludzie to się potrafią bawić! Ja tak monotonnie żyję... Dom, praca, dom, praca... Za to menele żyją kolorowo.

Avatar
Gość / 13 października 2013 o 13:53
0

Ku...a co to się dzieje?Chamstwo w państwie!!!!!!!!!deb*** gwałci kochanka okrada...ksiądz molestuje dzieci.Kupa zboczeńców dewiantów!!!Tu trzeba karę śmierci zpowrotem!!! Ucinać im ku***y i ręce(bo mogą potem zabijać).W krajach islamskich już by taki ch*** był zgładzony razem z kochanką.

Avatar
kasba Oudaja / 11 października 2013 o 21:12
0

Tylko dożywocie- nabity na palu.

W kraju POPawłowym, wśród setek biskupów, nauki pacierza i religii od pierwszego wyrazu dziecka POwracają ss-mańskie tortury i zwyrodnialstwo?

Kiedy POlska zamiast przyjmować na POligonach inne narodowości za nasze podatki, wyśle POlskie plemię do islamskich fortów  i nie leczy więźnia, sam musi sobie poradzić-tam nikt ich nie karmi

Avatar
Nastka / 11 października 2013 o 10:54
0

ZABIĆ SKU*WYSYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego tusk musi odejść,co raz bardziej obawiam się o swoją błonę dziewiczą.

Avatar
Agent007 / 10 października 2013 o 22:38
0

ZABIĆ SKU*WYSYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
karol / 10 października 2013 o 09:34
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. 
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo    
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Nie dajcie się wciągnąć w korzystanie z tego serwisu. Ja skorzystałem dzięki tej informacji i już  żałuję. Zanim dowiesz się jaka jest lokalizacja telefonu zostaniesz wrobiony w SUBSKRYPCJĘ staniesz się subskrybentem i będziesz otrzymywał niechciane SMSy a za każdy będziesz musiał zapłacić 4,92 zł. TO JEST OSZUSTWO!!! My tu komentujemy tragiczne wydarzenie a jakiś cham handlowiec próbuje sprzedać swój produkt. Poczytaj sobie co gość z Puław zrobił z handlowcem - przedstawicielką handlową. Może (nie ubliżając poszkodowanej) postępowała podobnie jak ty?

tej informacji i już  żałuję. Zanim dowiesz się jaka jest lokalizacja telefonu zostaniesz wrobiony w SUBSKRYPCJĘ staniesz się subskrybentem i będziesz otrzymywał niechciane SMSy a za każdy będziesz musiał zapłacić 4,92 zł. TO JEST OSZUSTWO!!! My tu komentujemy tragiczne wydarzenie a jakiś cham handlowiec próbuje sprzedać swój produkt. Poczytaj sobie co gość z Puław zrobił z handlowcem - przedstawicielką handlową. Może (nie ubliżając poszkodowanej) postępowała podobnie jak ty?

rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2013 o 10:39
0

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!
Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.
Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne

Avatar
twet / 13 listopada 2013 o 09:10
0

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131009/PULAWY/131009508

Avatar
Gość / 1 listopada 2013 o 14:22
0

Ludzie to się potrafią bawić! Ja tak monotonnie żyję... Dom, praca, dom, praca... Za to menele żyją kolorowo.

pier*** taką kolowankę!!!Napij się od czasu do czasu,wyskocz na tańce!!!Nie porównuj się do sku***syństwa!!!

Avatar
Gość / 13 października 2013 o 18:52
0

Nie dajcie się wciągnąć w korzystanie z tego serwisu. Ja skorzystałem dzięki tej informacji i już  żałuję. Zanim dowiesz się jaka jest lokalizacja telefonu zostaniesz wrobiony w SUBSKRYPCJĘ staniesz się subskrybentem i będziesz otrzymywał niechciane SMSy a za każdy będziesz musiał zapłacić 4,92 zł. TO JEST OSZUSTWO!!! My tu komentujemy tragiczne wydarzenie a jakiś cham handlowiec próbuje sprzedać swój produkt. Poczytaj sobie co gość z Puław zrobił z handlowcem - przedstawicielką handlową. Może (nie ubliżając poszkodowanej) postępowała podobnie jak ty?

To kara. Za to, że chciałaś kogoś namierzyć!

To kara. Za to, że chciałaś kogoś namierzyć!

rozwiń
Avatar
Zenek / 13 października 2013 o 18:50
0

Ludzie to się potrafią bawić! Ja tak monotonnie żyję... Dom, praca, dom, praca... Za to menele żyją kolorowo.

Avatar
Gość / 13 października 2013 o 13:53
0

Ku...a co to się dzieje?Chamstwo w państwie!!!!!!!!!deb*** gwałci kochanka okrada...ksiądz molestuje dzieci.Kupa zboczeńców dewiantów!!!Tu trzeba karę śmierci zpowrotem!!! Ucinać im ku***y i ręce(bo mogą potem zabijać).W krajach islamskich już by taki ch*** był zgładzony razem z kochanką.

Avatar
kasba Oudaja / 11 października 2013 o 21:12
0

Tylko dożywocie- nabity na palu.

W kraju POPawłowym, wśród setek biskupów, nauki pacierza i religii od pierwszego wyrazu dziecka POwracają ss-mańskie tortury i zwyrodnialstwo?

Kiedy POlska zamiast przyjmować na POligonach inne narodowości za nasze podatki, wyśle POlskie plemię do islamskich fortów  i nie leczy więźnia, sam musi sobie poradzić-tam nikt ich nie karmi

Avatar
Nastka / 11 października 2013 o 10:54
0

ZABIĆ SKU*WYSYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego tusk musi odejść,co raz bardziej obawiam się o swoją błonę dziewiczą.

Avatar
Agent007 / 10 października 2013 o 22:38
0

ZABIĆ SKU*WYSYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
karol / 10 października 2013 o 09:34
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. 
Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo    
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

Nie dajcie się wciągnąć w korzystanie z tego serwisu. Ja skorzystałem dzięki tej informacji i już  żałuję. Zanim dowiesz się jaka jest lokalizacja telefonu zostaniesz wrobiony w SUBSKRYPCJĘ staniesz się subskrybentem i będziesz otrzymywał niechciane SMSy a za każdy będziesz musiał zapłacić 4,92 zł. TO JEST OSZUSTWO!!! My tu komentujemy tragiczne wydarzenie a jakiś cham handlowiec próbuje sprzedać swój produkt. Poczytaj sobie co gość z Puław zrobił z handlowcem - przedstawicielką handlową. Może (nie ubliżając poszkodowanej) postępowała podobnie jak ty?

tej informacji i już  żałuję. Zanim dowiesz się jaka jest lokalizacja telefonu zostaniesz wrobiony w SUBSKRYPCJĘ staniesz się subskrybentem i będziesz otrzymywał niechciane SMSy a za każdy będziesz musiał zapłacić 4,92 zł. TO JEST OSZUSTWO!!! My tu komentujemy tragiczne wydarzenie a jakiś cham handlowiec próbuje sprzedać swój produkt. Poczytaj sobie co gość z Puław zrobił z handlowcem - przedstawicielką handlową. Może (nie ubliżając poszkodowanej) postępowała podobnie jak ty?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 9 4

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 2 1

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 17 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 40 10

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 196 9

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 18 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 3

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 14 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!