Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

10 grudnia 2009 r.
11:33
Edytuj ten wpis

Dlaczego Dorota Gardias-Skóra nosi grzywkę?

0 17 A A

Kolorowe czasopismo "Rewia" ujawniło tajemnicę fryzury Doroty Gardias-Skóry. Dlaczego pogodynka i zwyciężczyni 'Tańca z gwiazdami" nosi grzywkę? Zasłania nią blizny, bolesną pamiątkę z przeszłości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pogodynka przyznaje, że w jej rodzinie się nie przelewało. Kiedy była w liceum, jej rodzice stracili pracę. Aby zarobić na życie, założyli rodzinny biznes.

- Mój ojciec jest przede wszystkim muzykiem, więc postanowiliśmy, że będę jeździć po weselach. Tata będzie grać, a ja śpiewać - wspominała Gardias-Skóra w jednym z wywiadów.

Praca była męcząca i zajmowała cały weekend. W sobotę jechali na wesele, w niedzielę grali na poprawinach, które nierzadko kończyły się dopiero w poniedziałek nad ranem. Po dwóch nieprzespanych nocach Gardias szła do szkoły.

Podczas jednego z wesel podpici goście zaczęli zachowywać się agresywnie. Jeden z nich rzucił w muzyków butelką wina, która rozbiła się na czole Gardias.

Natychmiast zawieziono ją do szpitala, konieczne było założenie szwu. Do tej pory zostały blizny, które zasłania grzywką. Nie pozwala się fotografować, dopóki nie sprawdzi, czy ma dokładnie zakryte czoło.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zenon / 10 grudnia 2009 r. o 20:30
Już k...a nie macie o czym pisać ?
Avatar
-daniel- / 10 grudnia 2009 r. o 19:11
Jak czytam takie DURNE artykuły , to słabo mi się robi. Czy Wy ,,pismaki", nie macie ciekawszych spraw do opisywania na łamach gazety, tylko pisać o takich bzdetach ?,, Gówno komu do domu , jak chałupa nie jego ". To , czy Pani Gardias ma blizny i gdzie je ma - to jest wyłącznie jej osobista sprawa. Co chcecie przez takie bzdury osiągnąć ? To ,że czytelnicy będą jej współczuli, czy to ,ze się będą z tego powodu cieszyli ? Nie bardzo kumam , o co w tym biega..... Jesteście gorsi od plotkar !!!!
Avatar
Makumba / 10 grudnia 2009 r. o 16:05
Ojejku co to będzie jak do porodu, grzywkę zgolą.
Avatar
~lublinianka~ / 10 grudnia 2009 r. o 15:16
Bujne życie towarzyskie to mi pasuje do całości!! Nie wierze że to jedynie urok przyczynił się pracy w tvn Gdyby nie "erotyczny debiut" -reklama piwa perła po godzinie 22:00 z udziałem jej gołego tyłka pewnie by nie zaszła tak daleko!Aaa blizna na czółku pewnie nie po takiej akcji
Avatar
mosquito / 10 grudnia 2009 r. o 14:52
Bosche, Bosche - co to się wyprawia!
Avatar
tomasho / 10 grudnia 2009 r. o 14:32
co za idiotyczny tytuł. ludzie nie wyobrażacie sobie, jaki poziom reprezentujecie pisząc artykuły..
Avatar
ggtg / 10 grudnia 2009 r. o 13:55
Komandofoka napisał:
A ja słyszałem o dość bujnym życiu erotycznym pani Doroty w czasch panieńskich

to napisz cos wiecej -mysmy tacy ciekawi, oczywiscie szczegóły i nazwiska (zwłaszcza VIPowskie)- byle było pikantne
Avatar
marmolada / 10 grudnia 2009 r. o 13:28
~kolka~ napisał:
Tata (co będzie robi(ł)? ......GRA(Ł)............a ja co będę robi(ła)?.....ŚPIEWA(ŁA)
Pismaki albo użyjcie cudzysłowu,albo zmięcie zajęcie.


Te, chodzący słownik, chyba ci kartki wypadły. Masz literówkę, baranie. A poza tym, jedna i druga forma jest poprawna.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 r. o 13:28
Nie no naprawdę pouczający artykuł wiem jak wykorzystać3 grzywkę teraz zasłonie nią Bliznę albo Pryszcza Jak mi wyskoczy... a tak swoją drogą to w internecie jest pełno jej fotek i to nie na każdej ma grzywkę a i nie widać żadnych blizn wiec warto się zastanowić czy te blizny to aby prawda
Avatar
bez / 10 grudnia 2009 r. o 13:19
fajny tytuł i komentarze ! ale można się ubawić!
Avatar
zenon / 10 grudnia 2009 r. o 20:30
Już k...a nie macie o czym pisać ?
Avatar
-daniel- / 10 grudnia 2009 r. o 19:11
Jak czytam takie DURNE artykuły , to słabo mi się robi. Czy Wy ,,pismaki", nie macie ciekawszych spraw do opisywania na łamach gazety, tylko pisać o takich bzdetach ?,, Gówno komu do domu , jak chałupa nie jego ". To , czy Pani Gardias ma blizny i gdzie je ma - to jest wyłącznie jej osobista sprawa. Co chcecie przez takie bzdury osiągnąć ? To ,że czytelnicy będą jej współczuli, czy to ,ze się będą z tego powodu cieszyli ? Nie bardzo kumam , o co w tym biega..... Jesteście gorsi od plotkar !!!!
Avatar
Makumba / 10 grudnia 2009 r. o 16:05
Ojejku co to będzie jak do porodu, grzywkę zgolą.
Avatar
~lublinianka~ / 10 grudnia 2009 r. o 15:16
Bujne życie towarzyskie to mi pasuje do całości!! Nie wierze że to jedynie urok przyczynił się pracy w tvn Gdyby nie "erotyczny debiut" -reklama piwa perła po godzinie 22:00 z udziałem jej gołego tyłka pewnie by nie zaszła tak daleko!Aaa blizna na czółku pewnie nie po takiej akcji
Avatar
mosquito / 10 grudnia 2009 r. o 14:52
Bosche, Bosche - co to się wyprawia!
Avatar
tomasho / 10 grudnia 2009 r. o 14:32
co za idiotyczny tytuł. ludzie nie wyobrażacie sobie, jaki poziom reprezentujecie pisząc artykuły..
Avatar
ggtg / 10 grudnia 2009 r. o 13:55
Komandofoka napisał:
A ja słyszałem o dość bujnym życiu erotycznym pani Doroty w czasch panieńskich

to napisz cos wiecej -mysmy tacy ciekawi, oczywiscie szczegóły i nazwiska (zwłaszcza VIPowskie)- byle było pikantne
Avatar
marmolada / 10 grudnia 2009 r. o 13:28
~kolka~ napisał:
Tata (co będzie robi(ł)? ......GRA(Ł)............a ja co będę robi(ła)?.....ŚPIEWA(ŁA)
Pismaki albo użyjcie cudzysłowu,albo zmięcie zajęcie.


Te, chodzący słownik, chyba ci kartki wypadły. Masz literówkę, baranie. A poza tym, jedna i druga forma jest poprawna.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 r. o 13:28
Nie no naprawdę pouczający artykuł wiem jak wykorzystać3 grzywkę teraz zasłonie nią Bliznę albo Pryszcza Jak mi wyskoczy... a tak swoją drogą to w internecie jest pełno jej fotek i to nie na każdej ma grzywkę a i nie widać żadnych blizn wiec warto się zastanowić czy te blizny to aby prawda
Avatar
bez / 10 grudnia 2009 r. o 13:19
fajny tytuł i komentarze ! ale można się ubawić!
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nawet milion przejechanych kilometrów i dalej wożą ludzi. MPK Kraśnik na zakręcie

Nawet milion przejechanych kilometrów i dalej wożą ludzi. MPK Kraśnik na zakręcie

Sytuacja jest „trudna”, „bardzo ciężka”. Te słowa padały zarówno z ust przedstawiciela pracowników MPK Kraśnik, prezesa spółki jak i miejskich radnych. – Skoro o podwyżkach nie ma mowy, skoro przed nami jest widmo bankructwa naszej spółki, to jaką mamy mieć motywację do pracy? – dopytywał radnych przewodniczący zakładowej „Solidarności” Witold Bielski. Czy dojdzie do strajku pracowników?

Trzy lata temu zaczynali jako hurtownia. Teraz Sunprofi ma większe plany co do OZE

Trzy lata temu zaczynali jako hurtownia. Teraz Sunprofi ma większe plany co do OZE

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że konieczne jest zwiększenie udziału OZE w polskim miksie energetycznym. Ostatnie wydarzenia m.in. za naszą wschodnią granicą pokazały, że OZE to już nie tylko ekologia i rachunek ekonomiczny, a gwarancja bezpieczeństwa - rozmowa z Piotrem Droździewiczem, wiceprezesem firmy Sunprofi.

Kayah i Viki Gabor zaśpiewają w Teatrze Muzycznym
7 października 2022, 18:00

Kayah i Viki Gabor zaśpiewają w Teatrze Muzycznym

"Słyszę Cię" to tytuł wyjątkowego koncertu charytatywnego, który Teatr Muzyczny w Lublinie zrealizuje w ramach pomocy na rzecz młodych ludzi zmagających się z problemami psychicznymi. Gwiazdami wydarzenia będą Viki Gabor i Kayah. Koncert odbędzie się już 7 października o godz. 18.

Jest 57 mln tabletek jodku potasu. Wiceminister:  Musimy być przygotowani na różne warianty

Jest 57 mln tabletek jodku potasu. Wiceminister: Musimy być przygotowani na różne warianty

Okazuje się, że Państwowa Agencja Atomistyki już przeprowadziła symulacje pod kątem rosyjskich ataków na ukraińskie elektrownie atomowe.

Open City 2022. Inwazja artystów na Lublin. Będzie 3-metrowe niemowlę
zdjęcia
1 października 2022, 16:00
galeria

Open City 2022. Inwazja artystów na Lublin. Będzie 3-metrowe niemowlę

Artystów jest dwudziestu, miejsc gdzie pojawią się ich prace: 25. W sobotę rozpoczyna się Festiwal Sztuki w Przestrzeni Publicznej Open City 2022.

Koncert dla Seniorów w Puławach
4 października 2022, 17:00

Koncert dla Seniorów w Puławach

4 października o godz. 17 w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Koncert odbędzie się w ramach VIII Puławskiej Senioriady.

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca
wideo
film

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca

Słowo „przestrzeń” nie pada tu przypadkowo, ale równie ważne jest to, że w październiku miłośnicy tańca będą bardzo zadowoleni.

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto przegrało sądowe spory o własność gruntów położonych między ul. Jana Pawła II a wąwozem. Władze Lublina muszą zwrócić tę ziemię spadkobiercom dawnych właścicieli. Wydane przedwczoraj wyroki są już prawomocne.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Tytułu broni zespół 4-tego Piętra. O jego sile stanowili w poprzednim sezonie głównie gracze podkoszowi jak Marcin Ożga, Łukasz Łukawski czy Marek Macieszczuk. Drugie miejsce zajęło The Reds Iglo-Klima, a podium uzupełnił Symbit

Bridget Jones wraca.  Program TV 30 września - 2 października 2022
30 września 2022, 20:00

Bridget Jones wraca. Program TV 30 września - 2 października 2022

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. festiwalowy "Portret kobiety w ogniu". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Alita: battle Angel" czy "Krzyk". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Zgodnie wytycznymi straży pożarnej, zarządcy osiedli mieszkaniowych muszą poprawić dojazd do wskazanych budynków wielorodzinnych. Chodzi o to, by w razie zagrożenia, strażacy mogli szybko dotrzeć pod każdy adres. Nowych dróg pożarowych najszybciej przybywa na os. Niwa.

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Od soboty będą obowiązywać nowe rozkłady jazdy autobusów i trolejbusów.

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Cerrad Enea Czarni Radom będą przeciwnikiem LUK Lublin w pierwszej kolejce nowego sezonu. Mecz rozegrany zostanie w hali Globus, w sobotę, o godz 20.30. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Eko-warsztaty, nauka robotyki oraz zajęcia z ratownikami dotyczące bezpieczeństwa – takie atrakcje czekały na młodych mieszkańców i mieszkanki Chełma oraz okolic podczas tegorocznego „Lata z CEMEX”. W warsztatach, zabawach integracyjnych i wycieczkach uczestniczyło w sumie ponad 180 dzieci. Organizatorami wydarzenia byli: CEMEX Polska oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie.

Lubelski ser ricotta. Wszystko zależy od szczęścia krowy
złota setka 2021

Lubelski ser ricotta. Wszystko zależy od szczęścia krowy