Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

26 listopada 2010 r.
14:20
Edytuj ten wpis

UDS w finale programu Mam Talent (wideo)

0 4 A A

Trenowali codziennie od rana do wieczora, bywało że z parkietu schodzili nawet o 1 w nocy. Przez ostatnie dwa tygodnie tancerze z UDS Dance Studio nie szczędzili sił i potu, by w sobotę podczas finałowego odcinka programu "Mam talent” wypaść jak najlepiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zaczynaliśmy najczęściej około godziny 10 rano, potem od godziny 16 jest przerwa na odpoczynek i wracamy na parkiet około 22.00 – mówi Anna Łukasiak, szefowa UDS Dance Studio. – W piątek rano jedziemy do Warszawy, gdzie mamy ostateczne próby w studiu telewizyjnym, dlatego do tego czasu wszystko musiało być gotowe.

W poszukiwaniu piosenki

Chociaż tancerze zaczęli planować nowy układ tuż po odcinku półfinałowym, czyli prawie dwa tygodnie przed finałem, to dopiero w minioną środę udało im się zaplanować wszystko. Dlaczego tak późno? – Mieliśmy duży problem z wybraniem odpowiedniej muzyki – opowiada Adrian Trepiak, który razem z założycielką szkoły tworzy choreografię. – To bardzo trudne wybrać tak muzykę, by wszystkie utwory pasowały do siebie, dawały ciekawy efekt i jednocześnie były spójne.

Dlatego nie do końca zadowoleni z efektów Adrian Trepiak i Anna Łukasiak postanowili zmienić jeden z utworów wybranych do finałowego występu.

– Dopiero we wtorek znalazłem piosenkę, która pasowała do całości. Porozmawiałem o tym z grupą i kiedy wszyscy zaakceptowali mój wybór, zaczęliśmy pracę przy nowym układzie – wspomina Trepiak.

Na pewno zaskoczymy

Chociaż zmienił się jeden z 3 utworów, do których była przygotowywana choreografia, to trzy czwarte układu trzeba było zaplanować od początku. Mimo to, już w środę grupa wiedziała, co będzie prezentować w sobotnim finale. – Teraz zostało nam doszlifowanie całości tak, by wszyscy tańczyli w tym samym rytmie, by ręce były układane pod tym samym kątem itp. – wyjaśniała w środę Anna Łukasiak.

Także dopiero w środę szefowa zespołu zaczęła załatwiać sprawy związane z dopasowaniem strojów tancerzy. – Nie mogłam tego zacząć robić bez wiedzy, jaka będzie muzyka i jak ostatecznie ma wyglądać układ.

Co tym razem zaprezentują tancerze UDS? – Układ będzie bardzo dynamiczny, na pewno pokaże, jak dużą energię mają w sobie nasi tancerze. Na pewno w kilku miejscach zaskoczymy – zapewnia Anna Łukasiak.

Mamy możliwości

Tancerze trochę denerwują się przed sobotnim występem, ale nie wszyscy. – Ja skupiam się na tym, by jak najlepiej zatańczyć. Muszę zrobić swoje i to jest teraz najważniejsze, a nie świadomość, że możemy wygrać 300 tysięcy zł – mówi Jakub Przybysz.

W piątek rano UDS jedzie do Warszawy. Tam w studiu TVN, zespół będzie miał ostateczną próbę. – Będziemy także trenować w sali wynajętej od jednej ze szkół tańca. Każda godzina na parkiecie jest dla nas ważna, mieliśmy przecież niecałe dwa tygodnie na przygotowanie się do finału – zaznacza Anna Łukasiak. Nawet, jeśli UDS nie wygra, to już samo wejście do finału otwiera przed tancerzami możliwości, o jakich do tej pory mogli tylko marzyć. – Mamy już pełen grafik weekendów na najbliższe kilka miesięcy. Agencje rezerwują nas już na czerwiec 2011 roku.

Zobacz półfinałowy występ tancerzy UDS w programie Mam Talent



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marcoss / 27 listopada 2010 r. o 23:39
Ja rowniez przylaczam sie do pytania "co to za piosenka na poczatku - ta pierwsza"
Avatar
Koms / 27 listopada 2010 r. o 22:13
co to za piosenka jest na początku występu ??
Avatar
lulu / 27 listopada 2010 r. o 20:55
UDS trzymajcie sie!!!! Lublin trzyma kciuki( i wysyla smsy )
Avatar
gość / 27 listopada 2010 r. o 19:55
Trzymajcie się tancerze z UDS i dajcie dzisiaj czadu!
Avatar
marcoss / 27 listopada 2010 r. o 23:39
Ja rowniez przylaczam sie do pytania "co to za piosenka na poczatku - ta pierwsza"
Avatar
Koms / 27 listopada 2010 r. o 22:13
co to za piosenka jest na początku występu ??
Avatar
lulu / 27 listopada 2010 r. o 20:55
UDS trzymajcie sie!!!! Lublin trzyma kciuki( i wysyla smsy )
Avatar
gość / 27 listopada 2010 r. o 19:55
Trzymajcie się tancerze z UDS i dajcie dzisiaj czadu!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwaj żużlowcy Motoru Lublin awansowali do finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski

Dwaj żużlowcy Motoru Lublin awansowali do finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski

Jarosław Hampel i Mateusz Cierniak z Motoru Lublin zapewnili sobie awans do finału CANAL+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Obaj wystartowali w środę w turnieju półfinałowym w Gdańsku

Monika Marzec (MKS Funfloor Perła Lublin): Srebro ma słodko-gorzki smak

Monika Marzec (MKS Funfloor Perła Lublin): Srebro ma słodko-gorzki smak

Rozmowa z Moniką Marzec, trenerką piłkarek ręcznych MKS FunFloor Perła Lublin

Uczniowie wzięli się za staruszka. Król polskich szos jak nowy

Uczniowie wzięli się za staruszka. Król polskich szos jak nowy

Kiedyś królował na polskich drogach, a dzisiaj to już zabytek. Mowa o polonezie. Odrestaurowaniem samochodu zajęli się uczniowie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Legenda będzie miała swój turniej siatkarski w Lublinie

Legenda będzie miała swój turniej siatkarski w Lublinie

To ma być najważniejszy turniej siatkarski rozgrywany w Lublinie. W połowie września zagrają ze sobą cztery drużyny z czterech różnych krajów, a okazją do tego będzie premierowa edycja Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza

KS Cisowianka Drzewce – Stal Poniatowa 1:3. Wracają do IV ligi!

KS Cisowianka Drzewce – Stal Poniatowa 1:3. Wracają do IV ligi!

Stal Poniatowa pokonała na wyjeździe KS Cisowianka Drzewce i na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zapewniła sobie awans do IV ligi.

Lublin. Jest zgoda na budowę niemal 250 mieszkań

Lublin. Jest zgoda na budowę niemal 250 mieszkań

Urząd Miasta daje zielone światło deweloperowi planującemu budowę dwóch bloków w pobliżu Orfeusza. Ma tutaj powstać prawie 250 mieszkań.

Sparta Łabunie ma już plany dotyczące przyszłego sezonu

Sparta Łabunie ma już plany dotyczące przyszłego sezonu

Sparta Łabunie spędzi w „najciekawszej lidze świata” ledwie jeden sezon. Podopieczni trenera Krzysztofa Krupy zamierzają do samego końca powalczyć o polepszenie dorobku punktowego, a następnie planują grę na poziomie klasy A przez jeden sezon i powrót na wyższy poziom rozgrywkowy

Dzień Weterana w Kazimierzu Dolnym
28 maja 2022, 10:00

Dzień Weterana w Kazimierzu Dolnym

W najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Fundacja Bracia zorganizuje Dzień Weterana, którego celem jest integracja środowiska oraz pomoc dzieciom.

Przewodnicząca Rady Nadzorczej ukraińskiego IBOX BANKU Alona Shevtsova: Musimy żyć z myślą o zwycięstwie

Przewodnicząca Rady Nadzorczej ukraińskiego IBOX BANKU Alona Shevtsova: Musimy żyć z myślą o zwycięstwie

Bizneswoman, dyrektor generalny firmy "LeoGaming", szefowa międzynarodowego systemu płatności "LEO", przewodnicząca Rady Nadzorczej "IBOX Bank", założycielka dwóch przestrzeni piękna w Kijowie i Warszawie "LEO BEAUTY CLUB", filantropka, aktywny członek ukraińskiej społeczności fintech Alona Shevtsova dołączyła do projektu medialnego "Głośniej" ukraińskiej publikacji fpost-online.com i podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat najważniejszego tematu roku - wojny na Ukrainie...

Lublin. Spór o festyn w miejscu zbrodni

Lublin. Spór o festyn w miejscu zbrodni

Ratusz cofnął zgodę na organizację na górkach czechowskich niedzielnego festynu z okazji Dnia Dziecka. Poinformował dziś o tym zastępca prezydenta Lublina. – Wydarzenie się odbędzie w miejscu wcześniej zaplanowanym – twierdzą tymczasem organizatorzy festynu.

Koncert "Dla Ciebie, Mamo" w Świdniku
28 maja 2022, 17:00

Koncert "Dla Ciebie, Mamo" w Świdniku

W sobotę, 28 maja o godz. 17 w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku (al. Lotników Polskich 24) odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki pt. "Dla Ciebie, Mamo".

Nowe wystawy w Kazimierzu Dolnym
28 maja 2022, 10:00

Nowe wystawy w Kazimierzu Dolnym

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki zaprasza w najbliższą sobotę na wernisaże czterech nowych ekspozycji w przestrzeni miasta.

Lublin. Nie przejedziemy Żeglarską. Znamy termin zamknięcia mostu

Lublin. Nie przejedziemy Żeglarską. Znamy termin zamknięcia mostu

Już na początku czerwca zamknięty zostanie most na Bystrzycy w ciągu ul. Żeglarskiej. To początek kilku trudnych miesięcy dla kierowców, bo nie przewidziano tymczasowego mostu. Trasy sześciu linii autobusowych zostaną skrócone, a jedna linia trafi na objazd.

Marek Saganowski (Motor Lublin): W Chorzowie jesteśmy w stanie zagrać tak samo dobrze jak z Wigrami

Marek Saganowski (Motor Lublin): W Chorzowie jesteśmy w stanie zagrać tak samo dobrze jak z Wigrami

Motor w wielkim stylu awansował do finału baraży o awans do Fortuna I Ligi. W środę rozbił w Suwałkach tamtejsze Wigry aż 4:0. Jak zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Kolejne inwestycje w OZE i termomodernizację dla Lubelskich Przedsiębiorców

Kolejne inwestycje w OZE i termomodernizację dla Lubelskich Przedsiębiorców

O tym, że dywersyfikacja zasobów energetycznych jest priorytetowa nie trzeba nikogo przekonywać. Skutki pandemii COVID-19, jak i wojna w Ukrainie uderzyły w gospodarkę na każdym poziomie. Dlatego inwestycje w odnawialne źródła energii są jednym z priorytetów w budowaniu niezależności energetycznej. W lubelskim zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć związanych z efektywnością energetyczną i OZE.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!