Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

10 grudnia 2011 r.
21:55
Edytuj ten wpis

Voice of Poland: Finał Wygrał Damian Ukeje (relacja, odcinek, online, wideo)

Autor: Zdjęcie autora dudi
15 24 A A
Jeden z występów sobotniego wieczoru. Zwycięzca programu, Damian Ukeje i juror, Adam "Nergal" Dars
Jeden z występów sobotniego wieczoru. Zwycięzca programu, Damian Ukeje i juror, Adam \"Nergal\" Dars

Zwycięzcą pierwszej edycji programu The Voice of Poland został Damian Ukeje, którego trenerem był Adam "Nergal" Darski. W nagrodę wystąpi na sylwestrze z Dwójką we Wrocławiu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przeczytaj relację z finału programu The Voice of Poland.

Runda 1

Zaczęło się od ostrych brzmień. Damian Ukeje wykonał utwór zespołu Metallica "Enter Sandman". - Jesteś fontanną witalności powiedział Adam "Nergal" Darski komentując to wykonanie.



Jako drugi wystąpił Mateusz Krautwurst. Zaśpiewał piosenkę Seala "Kiss from the rose", znaną m.in. z filmu Batman. - Zaśpiewałeś zupełnie inaczej niż Seal, tamta wersja była lżejsza. Myślę, że to wykonanie na miarę finału - powiedziała Ania Dąbrowska. - Ty nie potrzebujesz krzyczeć, ty umiesz śpiewać głośno, umiesz też śpiewać cicho. Wykonałeś ten numer 500 razy lepiej niż ja bym mogła - chwaliła młodego wykonawcę Kayah.



Następny był Piotr Niesłuchowski, który zaśpiewał piosenkę "Myślę, że nie stało się nic" z repertuaru Roberta Gawlińskiego. I tym razem jurorzy nie szczędzili pochwał. - Masz wszystko co jest potrzebne, żeby zaistnieć na scenie - powiedział wyraźnie zadowolony Nergal.



Jako ostatni w tej rundzie na scenę wszedł finalista Andrzeja Piasecznego, Antek Smykiewicz. Zaśpiewał "You're beautiful" Jamesa Blunta. Na koniec występu dostał wielkiego pluszowego misia. - Antoś, uwielbiam cię! - wyznała Kayah.



Tak zakończyła się pierwsza runda zmagań najlepszych zawodników. Przed rozpoczęciem drugiej części wystąpił Garou.

Runda 2

W drugiej rundzie jako pierwsi do pojedynku stanęli: Damian Ukeje i Mateusz Krautwurst. Zaśpiewali hit Erica Claptona "Tears in heaven". - To był genialny pomysł, stworzenie takiego duetu. Jesteście różni - komentował Piasek. - Mateusz jeżeli ty byłeś Adamkiem, to Damian było Kliczko - porównywał Nergal.



Jako drudzy na scenie stanęli Piotr Niesłuchowski i Antek Smykiewicz. Panowie ubrani w czarne garnitury i wąskie krawaty wykonali piosenkę "Hey Jude" zespołu The Beatles. - Marzenia stoją przed wami szerokim polem - powiedział Andrzej "Piasek" Piaseczny.



Na koniec drugiej rundy w cząstkowych wynikach pierwszy był Damian Ukeje.

Runda 3

Przyszedł czas na ulubione piosenki z programu. Każdy uczestnik mógł wybrać jeden utwór, który najbardziej mu się podobał. Mateusz Krautwurst wykonał utwór "Closer" z repertuaru Ne-Yo. - Dla mnie Mateusz jest najlepszy. Uważam, że zasługuje na wsparcie. Znalazł się w finale z rockowymi finalistami. Dla mnie on jest inny - skomentowała Kayah.



Po Mateuszu zaśpiewał Antek. Wybrał utwór "The One I love" R.E.M. Sprzed sceny buchał ogień. - On jest taki nieokrzesany w rockowym wydaniu. Jest w nim dzikus - chwaliła Ania Dąbrowska.



Trzeci był Damian Ukeje. Ulubieniec publiczności wykonał "Another Way to Die z repertuaru "Jacka White'a i Alicii Keys. - Świetnie dobrany numer. Powaliłeś mnie już po raz drugi. Takie utwory pokazują, że nie tylko masz power, ale że jesteś piekielnie muzykalny - powiedziała Kayah.



Na koniec tej części programu zaśpiewał Piotr Niesłuchowski. Wykonał "Sex on fire" zespołu Kings of Leon. - Ta piosenka to było najlepsze wykonanie Piotrka w całym programie - oceniła Ania Dąbrowska.



Zwieńczeniem był występ wszystkich finalistów. Zaśpiewali razem z Garou "New Year's Day" U2.

Przyszedł czas na kolejne ogłoszenie wyników. Telewidzowie zdecydowali, że z programu odpadł Mateusz Krautwurst, finalista, którego trenerem była Kayah. Na koniec wystąpili w duecie śpiewając "Ain't no mountain high enough" (Marvin Gaye & Tammi Terrel).

Wykonania z jurorami

Następna runda polegała na wykonywaniu piosenek finalistów wspólnie z jurorami. Piasek i Antek zaśpiewali piosenkę "Chodź, przytul, przebacz" z repertuaru Piaska.



Ania Dąbrowska razem z Piotrkiem Niesłuchowskim zaśpiewała utwór Jefferson's Airplane "Somebody to love".



Nergal z Damianem Ukeje wykonał "Highway to hell" zespołu AC/DC. Publiczność oszalała, a ogień buchał ze sceny.

Po tej części programu odpadł Piotrek Niesłuchowski. Na pożegnanie wokalista zaśpiewał "Nothing Wrong", piosenkę, którą napisał wspólnie z Anią Dąbrowską.

Na polu boju zostało dwóch finalistów: Damian Ukeje i Antek Smykiewicz.

Występ jurorów

Jurorzy zaśpiewali wspólnie "Another brick in the wall pt. 2" zespołu Pink Floyd.

Runda finałowa

Jako przedostatni wystąpił Damian Ukeje. Zaśpiewał swoją piosenkę "Nie mamy nic".



Występy zakończył Antek w piosence "Jestem jaki jestem" do której tekst napisał Andrzej Piaseczny.



Przyszedł czas na najważniejszy werdykt. Finaliści stanęli na scenie. Do ostatniej chwili rozmawiali ze sobą. Jurorzy przeciągali moment ogłoszenia wyników. I w końcu wszystko było jasne: "Wygrał Damian Ukeje!" - oznajmili.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
elissa / 11 grudnia 2011 o 18:56
0
a ja uważam że nikt z uczestników nie potrafiłby zaśpiewać piosenki rockowej tak pięknie jak robi to Damian. Wszyscy inni śpiewali na "jedno kopyto" a takich solistów mamy w Polsce bardzo wiele!!!
Avatar
anetka / 11 grudnia 2011 o 16:10
0
Ja uważam że najlepszy głos jaki kiedy kolwiek słyszałam ma Mateusz poprostu pikękny potrwai się super ruszać. Wygrał Damian i kolejny nie skorzysta z szansy bycia kimś tak jak Krzysztof Zalewki , Szymon Wydra i inni którzy śpiewali rocowo. Lipa no cóz mam nadzieje ze mATEUSZ ZROBI KARIERE ZYCZE MU TEGO
Avatar
KASIA86 / 11 grudnia 2011 o 16:07
0
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!!
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!! rozwiń
Avatar
Hania / 11 grudnia 2011 o 16:05
0
Antek zwycięzcą, takiego głosu się nie zapomina. Jeszcze będzie o nim głośno.
Avatar
kasia / 11 grudnia 2011 o 15:59
0
[quote name='karolka' timestamp='1323613945' post='568933']
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Avatar
karolka / 11 grudnia 2011 o 15:32
0
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
karola / 11 grudnia 2011 o 15:27
0
To Antek powinien wygrac ten program a nie Damian!! Antek ma niesamowity głos i sposób w jaki go wydobywa.On ma rowniez niesamowity styl ubioru ktory mogliśmy wczoraj zobaczyć w the voice of Poland!Ja poprostu go kocham!!!!!<33333333333333
Avatar
Makaron / 11 grudnia 2011 o 14:00
0
W tym programie znalazło się wielu fantastycznych wykonawców, jak w żadnym innym. Aż żal , że musieli odpadać. Najbardziej mnie osobiście wzruszał ANTEK. Antek i jeszcze raz Antek. Ma niesamowity głos. Klasa sama w sobie. Najwyższa półka. Oby go nie zmanierowali. ANtek zostań sobą!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mariia / 11 grudnia 2011 o 13:54
0
Antek spiewa fenomenalnie, ostatnia pioesenka była rzeczywiscie "Feelowska", ale Daniela piosenka też smierdziała plagiatem, a wykonanie było dośc przeciętne. Ogólnie wszyscy finalisci byli fantastyczni.Życze wszystkim sukcesów !!! Ale Antek... poezja !!!!!!!!!!!
Avatar
gi-s / 11 grudnia 2011 o 13:50
0
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie:

www.gis-szkolenia.pl

warto skorzystać! zapraszam.
Avatar
elissa / 11 grudnia 2011 o 18:56
0
a ja uważam że nikt z uczestników nie potrafiłby zaśpiewać piosenki rockowej tak pięknie jak robi to Damian. Wszyscy inni śpiewali na "jedno kopyto" a takich solistów mamy w Polsce bardzo wiele!!!
Avatar
anetka / 11 grudnia 2011 o 16:10
0
Ja uważam że najlepszy głos jaki kiedy kolwiek słyszałam ma Mateusz poprostu pikękny potrwai się super ruszać. Wygrał Damian i kolejny nie skorzysta z szansy bycia kimś tak jak Krzysztof Zalewki , Szymon Wydra i inni którzy śpiewali rocowo. Lipa no cóz mam nadzieje ze mATEUSZ ZROBI KARIERE ZYCZE MU TEGO
Avatar
KASIA86 / 11 grudnia 2011 o 16:07
0
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!!
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!! rozwiń
Avatar
Hania / 11 grudnia 2011 o 16:05
0
Antek zwycięzcą, takiego głosu się nie zapomina. Jeszcze będzie o nim głośno.
Avatar
kasia / 11 grudnia 2011 o 15:59
0
[quote name='karolka' timestamp='1323613945' post='568933']
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Avatar
karolka / 11 grudnia 2011 o 15:32
0
Zgadzam sie z Anieszka ona naprawde wie co najlepsze.Powiem ze rozczarowalam sie wczorajszym werdyktem zrobilo mi sie poprostu smutno jak go uslyszalam;( ,ale i tak dla mnie ten program wygral ANTEK!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
karola / 11 grudnia 2011 o 15:27
0
To Antek powinien wygrac ten program a nie Damian!! Antek ma niesamowity głos i sposób w jaki go wydobywa.On ma rowniez niesamowity styl ubioru ktory mogliśmy wczoraj zobaczyć w the voice of Poland!Ja poprostu go kocham!!!!!<33333333333333
Avatar
Makaron / 11 grudnia 2011 o 14:00
0
W tym programie znalazło się wielu fantastycznych wykonawców, jak w żadnym innym. Aż żal , że musieli odpadać. Najbardziej mnie osobiście wzruszał ANTEK. Antek i jeszcze raz Antek. Ma niesamowity głos. Klasa sama w sobie. Najwyższa półka. Oby go nie zmanierowali. ANtek zostań sobą!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mariia / 11 grudnia 2011 o 13:54
0
Antek spiewa fenomenalnie, ostatnia pioesenka była rzeczywiscie "Feelowska", ale Daniela piosenka też smierdziała plagiatem, a wykonanie było dośc przeciętne. Ogólnie wszyscy finalisci byli fantastyczni.Życze wszystkim sukcesów !!! Ale Antek... poezja !!!!!!!!!!!
Avatar
gi-s / 11 grudnia 2011 o 13:50
0
zapraszam na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie:

www.gis-szkolenia.pl

warto skorzystać! zapraszam.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia]
galeria

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia] 0 0

Trwają intensywne prace w ramach przebudowy Domu Chemika. Jak informuje Termochem, zakończono już wymianę górnego dachu - nad salą widowiskową. Za kilka miesięcy zobaczymy natomiast nowy symbol budynku - zadaszoną kolumnadę od strony Placu Chopina.

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 3

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 2 5

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 12

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 11 5

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 31 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 37 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!