Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

17 grudnia 2010 r.
16:55
Edytuj ten wpis

Sąd: Policjant był winny, ale tylko częściowo

0 19 A A

Piotr W. były policjant, który widząc, że jego koledzy biją niepełnosprawnego mężczyznę puścił ich wolno, nie odpowie za swoje zaniedbanie. Sąd warunkowo umorzył postępowanie w tej sprawie stwierdzając, że chociaż najpierw postawa funkcjonariusza była naganna, to potem się zreflektował i dzięki temu zatrzymano winnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Stopień społecznej szkodliwości czynu oskarżonego jest znikomy. Zachowanie byłego funkcjonariusza było najpierw złe, a potem dobre, a nawet bardzo dobre – stwierdził w piątek sędzia Artur Jakubanis. – Wina nie budzi wątpliwości, jednak biorąc pod uwagę nienaganny przebieg służby Piotra W. i bardzo dobrą opinię w policji warunkowe umorzenie sprawy jest właściwe – dodał.

Sprawa, której finał miał miejsce w piątek zaczęła się w maju 2007 roku. Piotr W. został wezwany do pobicia mężczyzny w parku w Świdniku. Kiedy zbliżał się do miejsca przestępstwa zauważył, że to jego koledzy z policji popełniają przestępstwo.

- Widział, że ofiara jest bita, jednak nie przyspieszył kroku, tylko wolno dochodził do miejsca zdarzenia – relacjonuje sędzia Jakubanis. Później puścił ich wolno, według świadka miał powiedzieć do napastników: - Spie…. Napastnicy wrócili do domu i zatrzymani zostali dopiero rano.

Sędzia podkreślił jednak, że kolejne działania funkcjonariusza były już bardzo zasadne w tej sytuacji. Po odwiezieniu pobitego do szpitala zawiadomił swoich przełożonych, kim byli sprawcy pobicia. – Napastnicy zostali zatrzymani tylko dzięki zachowaniu oskarżonego i tego zabrakło w akcie oskarżenia – ocenił sędzia Jakubanis.

- Gdyby nie Piotr W. sprawców nikt by nie znalazł, bo pobity nie pamięta tamtego zdarzenia – dodał.
Według sądu zatrzymanie sprawców na gorącym uczynku nie było tu konieczne, ponieważ policjant znał ich tożsamość. – To byłoby zasadne gdyby była obawa, że napastnicy ukryją się i nie będzie można ich znaleźć – uzasadniał sędzia Artur Jakubanis.

Ostatecznie sąd stwierdził, że kara grzywny 5000 zł wpłaconych na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Przestępstw w Warszawie będzie najbardziej odpowiednia. Piotr W. już nie jest policjantem. W lipcu tego roku odszedł na rentę.

Mężczyźni, którzy pobili niepełnosprawnego również nie są już w policji. Obaj zostali skazani prawomocnie na karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
as / 3 stycznia 2011 o 20:06
0
[quote name='volf51' timestamp='1292787454' post='408333']
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście o 4 rano i śmietniki wertował i braciszka nie było ale jak zwąchał że można kasę zarobić to zaraz pierwszy do tv latał i wywiady dawał.
Ja wcale nie bronie Policjantów którzy dopuścili się tego przestępstwa ale trzeba brać pod uwagę wszystkie aspekty zajścia . Wylecieli z roboty i ok, dostali zawiasy też ok. Ale sami zauważcie że jak tylko pojawia się coś na temat policji zaraz się znajdzie jeden z drugim kretyn wielki znawca pisma świętego i pisze że to klika , banda i ręka rękę myję . Tamte czasy się skończyły bezpowrotnie i nie piszcie mi też że to nieprawda itp. Ten Policjant co ich puścił zrobił tak samo jak 90% z was by postąpiło jeżeli chodziło by o waszych kolegów i za to teraz dostał karę którą uważam za adekwatną do popełnionego czynu
[/quote]

Prawdziwy z ciebie volf (prawdziwy gestapowi) skoro życie ludzkie dla ciebie jest warte 5 tysięcy które dostał ten wspaniały policjant.
Dostał karę 5 tys. i spierdzielił na rentę (chyba na głowę), a nie na emeryturę jak wszystkim się wmawia
[quote name='volf51' timestamp='1292787454' post='408333']
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to b... rozwiń
Avatar
Wspólnota / 26 grudnia 2010 o 12:41
0
Do Gościa
Śnieg może i jadła moja mama, ale wybierała ten biały nie tak jak twoja brązowy. I teraz masz posrane myśli. Dobra koniec tych epitetów. Po twojej bystrej i bogatej w epitety wypowiedzi stwierdzam że dotknęło Ciebie. No cóż w szkółce jakoś psychologa przeszedłeś. Co do warunków w Policji mam pojęcie że nie jest łatwe znam z autopsji. Ja wypowiadam się na temat Piotra W. nie całej Policji choć tworzą ją poniekąd tacy jak on przecież. A login Wspólnota dałem celowo, przekornie dla takich naiwnych jak TY żeby zobaczyć reakcję na stereotyp. Ten Policjant podobnie jak ja podszywa się pod Wspólnotę Świdnicką bo nie ma twarzy jest zwykłą ścierą. Dziś Wspólnota, wczoraj Milicja, a parę lat temu PZPR. Nie wierzę w poprawę.
Do Gościa
Śnieg może i jadła moja mama, ale wybierała ten biały nie tak jak twoja brązowy. I teraz masz posrane myśli. Dobra koniec tych epitetów. Po twojej bystrej i bogatej w epitety wypowiedzi stwierdzam że dotknęło Ciebie. No cóż w szkółce jakoś psychologa przeszedłeś. Co do warunków w Policji mam pojęcie że nie jest łatwe znam z autopsji. Ja wypowiadam się na temat Piotra W. nie całej Policji choć tworzą ją poniekąd tacy jak on przecież. A login Wspólnota dałem celowo, przekornie dla takich naiwnych jak TY żeby zobaczyć reakcję na... rozwiń
Avatar
CHWDP / 21 grudnia 2010 o 22:19
0
Pokażcie ryje tych mend, może ktoś im pokaże, jak to fajnie jest zostać skopanym
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 18:28
0
Wspólnota baran to cię zrobił, robotę spartolił. Twoja mama musiała dużo śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić. Policja jest od tego a szczególnie prewencja by reagować na każde zagrożenie dla życia zdrowia czy mienia które zauważy lub które ktoś zgłosi. Tak narzekasz na tą Policję ale jak ci się coś stanie pierwszy lecisz a sam pewnie w dresiku w bramie stoisz kajdaniarzu jeden. Jak już napisałem wcześniej nie znasz się nie masz cienia zielonego pojęcia o pracy i warunkach pracy w Policji nie wypowiadaj się bo się tylko ośmieszasz . Ale ty pewnie z Pisu jesteś i słowo ojca R jest święte prawda?
Wspólnota baran to cię zrobił, robotę spartolił. Twoja mama musiała dużo śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić. Policja jest od tego a szczególnie prewencja by reagować na każde zagrożenie dla życia zdrowia czy mienia które zauważy lub które ktoś zgłosi. Tak narzekasz na tą Policję ale jak ci się coś stanie pierwszy lecisz a sam pewnie w dresiku w bramie stoisz kajdaniarzu jeden. Jak już napisałem wcześniej nie znasz się nie masz cienia zielonego pojęcia o pracy i warunkach pracy w Policji nie wypowiadaj się bo się tylko ośmieszasz . Ale... rozwiń
Avatar
Wspólnota / 21 grudnia 2010 o 08:07
0
Co ty pier...... volf51 od tego jest Policja żeby pilnować porządku i dopiero wtedy się pojawia kiedy się pojawi się u dyżurnego zgłoszenie - baranie. A dokpóki w POmilicji będzie pokolenie tego których ich krył dopóty będzie to nadal Milicja. I o jakich aspektach mówisz, większość po kilku latach z podatnym charakterem jest taka jak starsi koledzy.
Avatar
volf51 / 19 grudnia 2010 o 20:37
0
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście o 4 rano i śmietniki wertował i braciszka nie było ale jak zwąchał że można kasę zarobić to zaraz pierwszy do tv latał i wywiady dawał.
Ja wcale nie bronie Policjantów którzy dopuścili się tego przestępstwa ale trzeba brać pod uwagę wszystkie aspekty zajścia . Wylecieli z roboty i ok, dostali zawiasy też ok. Ale sami zauważcie że jak tylko pojawia się coś na temat policji zaraz się znajdzie jeden z drugim kretyn wielki znawca pisma świętego i pisze że to klika , banda i ręka rękę myję . Tamte czasy się skończyły bezpowrotnie i nie piszcie mi też że to nieprawda itp. Ten Policjant co ich puścił zrobił tak samo jak 90% z was by postąpiło jeżeli chodziło by o waszych kolegów i za to teraz dostał karę którą uważam za adekwatną do popełnionego czynu
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście... rozwiń
Avatar
zoroo72 / 19 grudnia 2010 o 19:03
0
http://forum.hotmoney.pl/pokaz/praca-w-policji-ile-tam-mozna-zarobic-30266/3/
Avatar
Wspólnota / 19 grudnia 2010 o 12:07
0
Znam bardzo dobrze tego "obywatela" i potwierdzam, że umarłemu by wmówił że żyje. Mało tego jego perfidność nie ma granic w tym roku startował do rady miasta z listy KWW Prawo i Rodzina - jako "prawy obywatel" oczywiście. A zaczynał kolejno w MILICJI, PZPR, POmilicji i nagle cudownie się nawrócił na drogę prawości. Czy to nie CUD lub cód . I niech nikt mi nie wmawia że takie były czasy, bo żadne to usprawiedliwienie. Człowiek bez kręgosłupa moralnego takim pozostanie. I mam wrażenie że w Świdniku w szeregach Solidarności jest wielu fałszywych którzy kiedyś ją ścigali - takich jak ten "obywatel". A co do zwolnień lekarskich na serce to przyjrzałbym się bliżej Świdnickiej szpitalnej kardiologii. A za swoje czyny trzeba kiedyś zapłacić.
Znam bardzo dobrze tego "obywatela" i potwierdzam, że umarłemu by wmówił że żyje. Mało tego jego perfidność nie ma granic w tym roku startował do rady miasta z listy KWW Prawo i Rodzina - jako "prawy obywatel" oczywiście. A zaczynał kolejno w MILICJI, PZPR, POmilicji i nagle cudownie się nawrócił na drogę prawości. Czy to nie CUD lub cód . I niech nikt mi nie wmawia że takie były czasy, bo żadne to usprawiedliwienie. Człowiek bez kręgosłupa moralnego takim pozostanie. I mam wrażenie że w Świdniku w szeregach Solidarności ... rozwiń
Avatar
:) / 19 grudnia 2010 o 00:37
0
Śmieszni jesteście, zdarza się że "normalni obywatele" za pobicia dostają zawiasy i pomimo tego że wyrok jest zawieszony i popełniają znowu to samo przestępstwo nie idą siedzieć więc nie piszcie że policja jest chroniona bo śmiać mi się chce. A pro po napaści i pobić jeszcze nie słyszałem żeby za napaść na policjanta ktoś od razu szedł siedzieć znam rekordzistę który zrobił to trzy razy i jak nie siedział to nie siedzi
Avatar
marcel / 18 grudnia 2010 o 19:18
0
Ten policjant nawet umarłemu by wmówił że żyje.
Tak więc wmówienie prokuratorowi że jest niewinny jest żartem z jego strony.
Przede wszystkim ci dwaj panowie powinni być zatrzymani od razu a nie rano.
Atak naprawdę czy sędzia prowadzący rozprawę sprawdził od jakiego lekarza ten psełdo chory policjant ma zwolnienia.
Codziennie widzę go na mieście i nie wygląda na chorego.
Powinien siedzieć i zapłacić grzywnę w wysokości minimum 40 tysięcy,a nie śmieszne 5 tyś.
Avatar
as / 3 stycznia 2011 o 20:06
0
[quote name='volf51' timestamp='1292787454' post='408333']
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście o 4 rano i śmietniki wertował i braciszka nie było ale jak zwąchał że można kasę zarobić to zaraz pierwszy do tv latał i wywiady dawał.
Ja wcale nie bronie Policjantów którzy dopuścili się tego przestępstwa ale trzeba brać pod uwagę wszystkie aspekty zajścia . Wylecieli z roboty i ok, dostali zawiasy też ok. Ale sami zauważcie że jak tylko pojawia się coś na temat policji zaraz się znajdzie jeden z drugim kretyn wielki znawca pisma świętego i pisze że to klika , banda i ręka rękę myję . Tamte czasy się skończyły bezpowrotnie i nie piszcie mi też że to nieprawda itp. Ten Policjant co ich puścił zrobił tak samo jak 90% z was by postąpiło jeżeli chodziło by o waszych kolegów i za to teraz dostał karę którą uważam za adekwatną do popełnionego czynu
[/quote]

Prawdziwy z ciebie volf (prawdziwy gestapowi) skoro życie ludzkie dla ciebie jest warte 5 tysięcy które dostał ten wspaniały policjant.
Dostał karę 5 tys. i spierdzielił na rentę (chyba na głowę), a nie na emeryturę jak wszystkim się wmawia
[quote name='volf51' timestamp='1292787454' post='408333']
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to b... rozwiń
Avatar
Wspólnota / 26 grudnia 2010 o 12:41
0
Do Gościa
Śnieg może i jadła moja mama, ale wybierała ten biały nie tak jak twoja brązowy. I teraz masz posrane myśli. Dobra koniec tych epitetów. Po twojej bystrej i bogatej w epitety wypowiedzi stwierdzam że dotknęło Ciebie. No cóż w szkółce jakoś psychologa przeszedłeś. Co do warunków w Policji mam pojęcie że nie jest łatwe znam z autopsji. Ja wypowiadam się na temat Piotra W. nie całej Policji choć tworzą ją poniekąd tacy jak on przecież. A login Wspólnota dałem celowo, przekornie dla takich naiwnych jak TY żeby zobaczyć reakcję na stereotyp. Ten Policjant podobnie jak ja podszywa się pod Wspólnotę Świdnicką bo nie ma twarzy jest zwykłą ścierą. Dziś Wspólnota, wczoraj Milicja, a parę lat temu PZPR. Nie wierzę w poprawę.
Do Gościa
Śnieg może i jadła moja mama, ale wybierała ten biały nie tak jak twoja brązowy. I teraz masz posrane myśli. Dobra koniec tych epitetów. Po twojej bystrej i bogatej w epitety wypowiedzi stwierdzam że dotknęło Ciebie. No cóż w szkółce jakoś psychologa przeszedłeś. Co do warunków w Policji mam pojęcie że nie jest łatwe znam z autopsji. Ja wypowiadam się na temat Piotra W. nie całej Policji choć tworzą ją poniekąd tacy jak on przecież. A login Wspólnota dałem celowo, przekornie dla takich naiwnych jak TY żeby zobaczyć reakcję na... rozwiń
Avatar
CHWDP / 21 grudnia 2010 o 22:19
0
Pokażcie ryje tych mend, może ktoś im pokaże, jak to fajnie jest zostać skopanym
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 18:28
0
Wspólnota baran to cię zrobił, robotę spartolił. Twoja mama musiała dużo śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić. Policja jest od tego a szczególnie prewencja by reagować na każde zagrożenie dla życia zdrowia czy mienia które zauważy lub które ktoś zgłosi. Tak narzekasz na tą Policję ale jak ci się coś stanie pierwszy lecisz a sam pewnie w dresiku w bramie stoisz kajdaniarzu jeden. Jak już napisałem wcześniej nie znasz się nie masz cienia zielonego pojęcia o pracy i warunkach pracy w Policji nie wypowiadaj się bo się tylko ośmieszasz . Ale ty pewnie z Pisu jesteś i słowo ojca R jest święte prawda?
Wspólnota baran to cię zrobił, robotę spartolił. Twoja mama musiała dużo śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić. Policja jest od tego a szczególnie prewencja by reagować na każde zagrożenie dla życia zdrowia czy mienia które zauważy lub które ktoś zgłosi. Tak narzekasz na tą Policję ale jak ci się coś stanie pierwszy lecisz a sam pewnie w dresiku w bramie stoisz kajdaniarzu jeden. Jak już napisałem wcześniej nie znasz się nie masz cienia zielonego pojęcia o pracy i warunkach pracy w Policji nie wypowiadaj się bo się tylko ośmieszasz . Ale... rozwiń
Avatar
Wspólnota / 21 grudnia 2010 o 08:07
0
Co ty pier...... volf51 od tego jest Policja żeby pilnować porządku i dopiero wtedy się pojawia kiedy się pojawi się u dyżurnego zgłoszenie - baranie. A dokpóki w POmilicji będzie pokolenie tego których ich krył dopóty będzie to nadal Milicja. I o jakich aspektach mówisz, większość po kilku latach z podatnym charakterem jest taka jak starsi koledzy.
Avatar
volf51 / 19 grudnia 2010 o 20:37
0
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście o 4 rano i śmietniki wertował i braciszka nie było ale jak zwąchał że można kasę zarobić to zaraz pierwszy do tv latał i wywiady dawał.
Ja wcale nie bronie Policjantów którzy dopuścili się tego przestępstwa ale trzeba brać pod uwagę wszystkie aspekty zajścia . Wylecieli z roboty i ok, dostali zawiasy też ok. Ale sami zauważcie że jak tylko pojawia się coś na temat policji zaraz się znajdzie jeden z drugim kretyn wielki znawca pisma świętego i pisze że to klika , banda i ręka rękę myję . Tamte czasy się skończyły bezpowrotnie i nie piszcie mi też że to nieprawda itp. Ten Policjant co ich puścił zrobił tak samo jak 90% z was by postąpiło jeżeli chodziło by o waszych kolegów i za to teraz dostał karę którą uważam za adekwatną do popełnionego czynu
Ludzie ale z was barany . Tak narzekacie na Policję wszyscy a jak co do czego przyjdzie pierwsi lecicie z żalami że od łba w bramie w ryj dostał. Najwięcej się wypowiadają ci którzy nie mają zielonego pojęcia o całym zdarzeniu ale i o pracy w Policji. Zapytajcie sąsiadów tego pobitego niech się wypowiedzą co z niego za prawy obywatel, jak potrafił być agresywny do ludzi za to że np. nie dali mu na fajki albo bełta. Zaraz jak się zaczęło głośno robić to braciszek się znalazł w k..... jeb...y kochający. Jak tak to ten pobity chodził po mieście... rozwiń
Avatar
zoroo72 / 19 grudnia 2010 o 19:03
0
http://forum.hotmoney.pl/pokaz/praca-w-policji-ile-tam-mozna-zarobic-30266/3/
Avatar
Wspólnota / 19 grudnia 2010 o 12:07
0
Znam bardzo dobrze tego "obywatela" i potwierdzam, że umarłemu by wmówił że żyje. Mało tego jego perfidność nie ma granic w tym roku startował do rady miasta z listy KWW Prawo i Rodzina - jako "prawy obywatel" oczywiście. A zaczynał kolejno w MILICJI, PZPR, POmilicji i nagle cudownie się nawrócił na drogę prawości. Czy to nie CUD lub cód . I niech nikt mi nie wmawia że takie były czasy, bo żadne to usprawiedliwienie. Człowiek bez kręgosłupa moralnego takim pozostanie. I mam wrażenie że w Świdniku w szeregach Solidarności jest wielu fałszywych którzy kiedyś ją ścigali - takich jak ten "obywatel". A co do zwolnień lekarskich na serce to przyjrzałbym się bliżej Świdnickiej szpitalnej kardiologii. A za swoje czyny trzeba kiedyś zapłacić.
Znam bardzo dobrze tego "obywatela" i potwierdzam, że umarłemu by wmówił że żyje. Mało tego jego perfidność nie ma granic w tym roku startował do rady miasta z listy KWW Prawo i Rodzina - jako "prawy obywatel" oczywiście. A zaczynał kolejno w MILICJI, PZPR, POmilicji i nagle cudownie się nawrócił na drogę prawości. Czy to nie CUD lub cód . I niech nikt mi nie wmawia że takie były czasy, bo żadne to usprawiedliwienie. Człowiek bez kręgosłupa moralnego takim pozostanie. I mam wrażenie że w Świdniku w szeregach Solidarności ... rozwiń
Avatar
:) / 19 grudnia 2010 o 00:37
0
Śmieszni jesteście, zdarza się że "normalni obywatele" za pobicia dostają zawiasy i pomimo tego że wyrok jest zawieszony i popełniają znowu to samo przestępstwo nie idą siedzieć więc nie piszcie że policja jest chroniona bo śmiać mi się chce. A pro po napaści i pobić jeszcze nie słyszałem żeby za napaść na policjanta ktoś od razu szedł siedzieć znam rekordzistę który zrobił to trzy razy i jak nie siedział to nie siedzi
Avatar
marcel / 18 grudnia 2010 o 19:18
0
Ten policjant nawet umarłemu by wmówił że żyje.
Tak więc wmówienie prokuratorowi że jest niewinny jest żartem z jego strony.
Przede wszystkim ci dwaj panowie powinni być zatrzymani od razu a nie rano.
Atak naprawdę czy sędzia prowadzący rozprawę sprawdził od jakiego lekarza ten psełdo chory policjant ma zwolnienia.
Codziennie widzę go na mieście i nie wygląda na chorego.
Powinien siedzieć i zapłacić grzywnę w wysokości minimum 40 tysięcy,a nie śmieszne 5 tyś.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wrzuciła dziecko do pieca. Proces Agaty F. spod Lubartowa
galeria

Wrzuciła dziecko do pieca. Proces Agaty F. spod Lubartowa 0 0

Sąd powoła kolejnych biegłych w procesie Agaty F. – oskarżonej o zabójstwo swojego dziecka. Po porodzie 22-latka wrzuciła córeczkę do pieca i spaliła. Specjaliści mają wyjaśnić, czy dziecko urodziło się żywe i co dokładnie doprowadziło do jego śmierci.

Rośnie poziom wody w rzekach w Lubelskiem. Ostrzeżenie IMGW

Rośnie poziom wody w rzekach w Lubelskiem. Ostrzeżenie IMGW 0 0

Synoptycy prognozują wzrost stanu wód w rzekach w woj. lubelskim

„Polacy darzą Unię Europejską ogromnym zaufaniem”. Beata Szydło i Beata Mazurek w Lublinie

„Polacy darzą Unię Europejską ogromnym zaufaniem”. Beata Szydło i Beata Mazurek w Lublinie 0 1

– Trzeba postawić na ludzi, którzy będą bronili polskich interesów i polskich spraw – mówi Beata Szydło, która przyjechała we wtorek do Lublina. – Listy Prawa i Sprawiedliwości to listy ludzi sprawdzonych – wtóruje jej Beata Mazurek, lubelska „dwójka” z listy PiS w eurowyborach.

"To ważne wybory". Lider SLD odwiedził Lublin i poparł Riada Haidara

"To ważne wybory". Lider SLD odwiedził Lublin i poparł Riada Haidara 0 3

Riad Haidar, startujący w eurowyborach z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej z listy Koalicji Europejskiej, otrzymał wsparcie od Włodzimierza Czarzastego. Lider SLD przyjechał do Lublina, żeby poprzeć kandydata ze swojej partii.

Piotr Sadczuk (prezes Górnika): Runda wiosenna nauczyła mnie pokory

Piotr Sadczuk (prezes Górnika): Runda wiosenna nauczyła mnie pokory 0 2

Rozmowa z Piotrem Sadczukiem, prezesem Górnika Łęczna

Trąba powietrzna w gm. Wojciechów koło Lublina. Na miejscu jest Beata Szydło, jedzie premier Morawiecki [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

Trąba powietrzna w gm. Wojciechów koło Lublina. Na miejscu jest Beata Szydło, jedzie premier Morawiecki [zdjęcia] 102 11

- To był armagedon! - mówi mieszkaniec Stasina. We wtorek trąba powietrzna siała spustoszenie w gm. Wojciechów.

Groźny wypadek na DK nr 12. Trzy osoby w szpitalu

Groźny wypadek na DK nr 12. Trzy osoby w szpitalu 7 4

Rodzice z czteroletnim dzieckiem w poważnym stanie trafili do puławskiego szpitala, po tym jak samochód dostawczy, którym jechali uderzył w tył ciężarówki. Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, ok. godz. 6:40, na drodze krajowej nr 12, na wysokości Leokadiowa.

Pałac Potockich w końcu doczeka się rewitalizacji? Miasto stara się o dofinansowanie

Pałac Potockich w końcu doczeka się rewitalizacji? Miasto stara się o dofinansowanie 0 2

Radzyń Podlaski będzie starał się o środki na rewitalizację centrum miasta z pałacem Potockich. Jest szansa na 20 mln zł.

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy. "To był armageddon!" [zdjęcia, wideo]
Aktualizacja
galeria
film

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy. "To był armageddon!" [zdjęcia, wideo] 344 18

Trąba powietrzna przeszła przez gminę Wojciechów i pozrywała dachy w domach i budynkach gospodarczych.

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin
23 maja 2019, 19:00

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin 0 0

Przed nami kolejna odsłona cyklu "Zawsze klasyka" w DDK Węglin (ul. Judyma 2a). 23 maja o godz. 19 odbędzie się koncert "Kameralnie" ukazujący twórczość Stanisława Moniuszki.

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika 0 0

Lubelski beniaminek kompletuje skład na sezon 2019/2020. Nowym zawodnikiem będzie przyjmujący Lechii Tomaszów Mazowiecki 27-leni Paweł Rusin

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie
galeria

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie 10 7

Pijany mężczyzna rzucił się z siekierą na mundurowych. Wcześniej jeździł samochodem i uszkodził ciężarówkę sąsiada.

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników
Prognoza

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników 1 20

Najwięcej mandatów otrzyma Koalicja Europejska, drugie w kolejności będzie Prawo i Sprawiedliwość, a podium zamknie Wiosna Roberta Biedronia – wynika z prognozy wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego przygotowanej przez portal stanpolityki.pl.

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie 8 1

Od godz. 11 ponownie możemy się spodziewać burz z opadami deszczu - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Miejscami może także sypać grad.

Lubelskie inwestuje w najmłodszych

Lubelskie inwestuje w najmłodszych 0 0

Nowoczesne sale, pomoce naukowe i program dostosowany do potrzeb najmłodszych to przyszłość lubelskich przedszkoli. Edukacja dzieci jest jednym z priorytetów władz województwa, dlatego inwestycje zakrojono na szeroką skalę. W ramach działania 12.1 Edukacja przedszkolna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego ogłoszono dotychczas 3 konkursy, w których na realizację projektów przeznaczono ponad 100 milionów złotych. Blisko 2040 placówek a w nich przeszło 4,2 tys. dzieci zostało objętych wsparciem. W kwietniu podpisano 25 umów na dofinansowania, dzięki którym w kolejnych miejscowościach przedszkola zmienią się na lepsze.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!