Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

27 grudnia 2010 r.
15:54
Edytuj ten wpis

Taniec z VIP-ami. Wybierz najlepszą parę

5 14 A A

Ruszył "Taniec z VIP-ami”, plebiscyt organizowany przez Dziennik Wschodni i Moje Miasto Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Naszych VIP-ów czekają dwa miesiące ciężkiej nauki tańca pod okiem profesjonalistów. Pieniądze zebrane podczas gali trafią do Domu Dziecka przy ulicy Pogodnej w Lublinie.

Jak głosować

Aby oddać głos na ulubioną parę, należy wysłać SMS-a pod numer 71466. W treści wpisujemy słowo taniec, a po kropce numer pary, na którą głosujemy. Koszt jednego SMS-a to 1 zł netto.
PRZYKŁAD: taniec.1




Para nr 1

Ewa Dados, dziennikarka Radia Lublin
Z wykształcenia jest filologiem, ukończyła UMCS. W radiu pracuje od ponad 20 lat. Jej ukochanym radiowym dzieckiem jest audycja dla najmłodszych "Jasiek”, która dała początek ogólnopolskiej akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Jest m.in. kawalerem Międzynarodowego Orderu Uśmiechu, Ambasadorem Lubelszczyzny 2008.

Maciej Stawiarski, tancerz Formacji "Gamza”
Od 6 roku życia trenuje taniec towarzyski. Od 5 lat tańczy w "Gamzie”. Był m.in. 3-krotnym mistrzem okręgu świętokrzyskiego i 4-krotnym mistrzem Polski w tańcach standardowych. Absolwent inżynierii środowiska na Politechnice Lubelskiej.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.1

Para nr 2

Tomasz Dębiec, dyrektor Galerii Olimp
Od 2001 r. pracuje w Galerii Olimp. Początkowo w dziale marketingu, półtora roku temu objął stanowisko dyrektora galerii. Jego pasją są narty, kolarstwo górskie i motoryzacja.

Daria Skakowska, tancerka Formacji "Gamza”
Tańczy turniejowo od 4 lat, a od 5 lat w "Gamzie”. Na koncie ma m.in. tytuł II wicemistrzyni w kategorii powyżej 15 B w tańcach latynoamerykańskich. Jest studentką III roku rosjoznawstwa na UMCS w Lublinie.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.2

Para nr 3

Mirosława Gałan, prezes firmy Multi-Frigo
Od 20 lat prowadzi firmę, która zajmuje się zaopatrzeniem firm w urządzenia i meble dla zapleczy kuchennych. Jej firma aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. W tym roku brała m.in. udział w akcji pomocy dla powodzian.

Paweł Żytko, tancerz formacji "Gamza”
Turniejowo tańczy od 4 lat. Od 3 lat związany z "Gamzą”, reprezentuje formację na turniejach ogólnopolskich. Na koncie ma m.in. tytuł II wicemistrza pucharu okręgu lubelskiego w kategorii powyżej 15 B w tańcach latynoamerykańskich. Studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.3

Para nr 4

Magdalena Gąsior-Marek, posłanka
W politykę zaangażowała się jeszcze na studiach. Była radną, a od 5 lat jest posłanką Platformy Obywatelskiej. Jest członkiem Komisji Sportu. Prywatnie mama 2-letniej Agnieszki.

Łukasz Kurzyna, tancerz Formacji "Gamza”
Zaczął tańczyć w szkole podstawowej. Od 8 lat jest tancerzem "Gamzy”. Jest instruktorem tańca sportowego, prowadzi zajęcia m.in. w Ośrodku Kultury w Janowie Lubelskim. Absolwent ekonomii UMCS.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.4

Para nr 5

Krzysztof Grabczuk, wicemarszałek województwa lubelskiego
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania i administracji na UMCS. Były prezydent Chełma. Członek Zarządu Województwa Lubelskiego, pełnił funkcję marszałka. Obecnie na stanowisku wicemarszałka.

Magdalena Kordaszewska, tancerka Szkoły "Lider”
Tańczy od 17 lat, od 8 w "Liderze”. Wielokrotna mistrzyni Pucharu Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich. Finalistka mistrzostw Polski w 2009 r. Ma najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.5

Para nr 6

Daniel Iwanek, obecny mistrz świata w karate tradycyjnym
Od 19 lat związany ze sportem. Trenował różne dyscypliny. W 2008 r. zdobył tytuł mistrza świata w karate tradycyjnym w Wilnie. Ten sukces stał się wydarzeniem roku 2008 na Lubelszczyźnie. W tym roku obronił tytuł w Brazylii.

Marzena Karwatowska, tancerka szkoły "Lider”
Tańczy od 10 lat. Jest wielokrotną finalistką Grand Prix Polski, ma najwyższą międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Wicemistrzyni Polski klasy A w tańcach latynoamerykańskich w 2009 r. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.6

Para nr 7

Dariusz Jeż, aktor
Od 4 lat związany z Teatrem Centralnym w Lublinie. Ostatnio można go było oglądać w spektaklu "Zwierzątka, małe zwierzenia” Pawła Passiniego.

Milena Domino, tancerka Szkoły "Lider”
Tańczy od 5 lat. Ma klasę B w tańcach latynoamerykańskich i klasę C w standardowych. Studiuje iberystykę i anglistykę na UMCS. Jej pasje to taniec, języki obce i sport.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.7

Para nr 8

Piotr Kowalczyk, przewodniczący Rady Miasta
Z wykształcenia jest prawnikiem. Od ponad 2 lat w biznesie, prowadzi własną firmę. Po raz drugi został wybrany na przewodniczącego Rady Miasta.

Patrycja Ciechan-Gotner, tancerka Formacji "Gamza”
Zaczęła tańczyć w wieku 7 lat. Tańczyła turniejowo. Ma klasę taneczną B. Pracuje jako przedstawiciel medyczny. Prywatnie mama 2-letniego Bartka.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.8

Para nr 9

Marek Krzewiński, szef jednego z wydziałów KWP w Lublinie
W policji pracuje od ponad 20 lat. Pasjonuje się sportem, a szczególnie jiu-jitsu, z którego prowadzi również zajęcia. Lubi książki historyczne i muzykę rockową.

Magdalena Demucha, tancerka Formacji "Gamza”
Tańczy od 6 roku życia. Od 10 lat turniejowo, od 4 lat w "Gamzie”. Instruktorka tańca sportowego. Studentka animacji na UMCS.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.9

Para nr 10

Małgorzata Siennicka, dziennikarka TVP Lublin
Absolwentka Wydziału Prawa UMCS w Lublinie, Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych dla producentów filmowych i telewizyjnych Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilkunastu lat związana jest z Telewizją Lublin. Jej pasja to podróże i filmy. Ma 15-letnią córkę.

Rafał Wosiak, tancerz Szkoły "Lider”
Tańczy od 10 lat. Jest wielokrotnym finalistą Grand Prix Polski, ma najwyższą międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Wicemistrz Polski klasy A w tańcach latynoamerykańskich z 2009 r. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.10



Para nr 11

Agnieszka Stępień, Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2010
Ma 18 lat i jest najmłodszą uczestniczką naszej zabawy. Uczy się w maturalnej klasie IV LO im. S. Sempołowskiej w Lublinie. Na szczeblu wojewódzkim konkursu Miss Polonia 2010 zdobyła również tytuł Miss Publiczności. Uwielbia oglądać walki bokserskie.

Grzegorz Demucha, tancerz Szkoły "Lider”
Tańczy od ponad 10 lat, od 5 w "Liderze”. Tancerz klasy międzynarodowej. W ubiegłym roku zdobył klasę A w tańcach latynoamerykańskich. Zwycięzca wielu turniejów Grand Prix Polski.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.11

Para nr 12

Tomasz Telej, właściciel SPA Bonsai
W biznesie od 8 lat, od 3 prowadzi Instytut Zdrowia i Urody Kosmetyka&SPA Bonsai w Lublinie. Interesuje się sportem, jego pasją jest karate tradycyjne.

Katarzyna Jajuga, tancerka Szkoły "Lider”
Zaczęła tańczyć w liceum. Od ponad 2 lat tancerka "Lidera”. Ma na koncie wiele sukcesów m.in. I miejsce w klasie B w tańcach standardowych w Pucharze Okręgu Lubelskiego, które zdobyła w tym roku. Studiuje prawo.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.12

Para nr 13

Sylwester Tułajew, radny
Przewodniczący klubu PiS. Od 4 lat zasiada w Radzie Miasta. Z wykształcenia informatyk. Jego pasją jest fotografia cyfrowa, w szczególności dokumentalna i tworzenie stron internetowych.

Weronika Zdyb, tancerka Formacji "Gamza”
Tańczy od 6 lat, od 4 w "Gamzie”. Jest studentką I roku kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.13

Para nr 14

Waldemar Wieprzowski, komendant Straży Miejskiej w Lublinie
W Straży Miejskiej od 2003 r. Obecnie pełni funkcję komendanta. Pasjonuje się sportem, ma licencję sędziego boksu amatorskiego.

Ewelina Czuba, tancerka Formacji "Gamza”
Zaczęła tańczyć na zajęciach dodatkowych z tańca towarzyskiego jeszcze w szkole podstawowej. Od 7 lat w "Gamzie”. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Podstaw Techniki na Politechnice Lubelskiej. Mama rocznego Maćka.

Wyślij SMS-a pod nr 71466 o treści: taniec.14

Od lewej: Piotr Kowalczyk i Patrycja Ciechan-Gotner, Marek Krzewiński i Magdalena Demucha, Małgorzata Siennicka i Rafał Wosiak, Agnieszka Stępień i Grzegorz Demucha, Tomasz Telej i Katarzyna Jajuga, Sylwester Tułajew i Weronika Zdyb, Waldemar Wieprzowski i Ewelina Czuba.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
user / 2 lutego 2011 o 08:08
0
jak nie ma cie większych fotek to lepiej nie umieszczajcie żadnych, bo to porażka patrzeć oglądać takie miniaturki
Avatar
magdzzia / 8 stycznia 2011 o 00:06
0
Żałośni to są wszyscy którzy wypisuja te durne komentarze zamiast wziąć się do roboty i pomóc innym. Szkoda słów. zgadzam się z julka. Całe szczęście że ci inteligenci piszą żenada prze 'ż'. Chociaż tyle.Ta akcja jest po to żeby pomóc dzieciom. I nie ważne czy ktoś dobrze tańczy czy nie. Oprócz tancerzy inni mają pierwszy raz kontakt z tańcem towarzyskim. Nie muszą dobrze tańczyć. Ważne że robią coś dobrego dla innych.
Avatar
barty / 4 stycznia 2011 o 23:33
0
ta w różowym niezła dupcia
Avatar
julka / 4 stycznia 2011 o 08:44
0
Brawo! Widać,że mamy do czynienia z bardzo inteligentnymi osobami. Mówie oczywiście o osobach piszacych komentarze typy:,,ŻENADA,,. Tancerze oraz inni ludzie biorący udział w tym programie nie maja dla siebie żadnego zysku, ponieważ wszystki epieniadze uzyskane z calej tej zabawy ida na biedne dzieci, a wy inteligenci co robicie żeby pomóc innym. HAHA niech zgadne siedzicie przed komputerem i tylkokomentować umiecie. BRAWO!
Avatar
iwo / 2 stycznia 2011 o 13:10
0
do roboty sie wziac wiesniaki a nie zabawy wam w glowie...!
Avatar
FOXY / 2 stycznia 2011 o 12:59
0
[color="#FF0000"]ŻENADA jak h**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]
Avatar
FOXY / 2 stycznia 2011 o 12:56
0
[size="7"]ŻĘNADA!!!!!!!!!!ŻENADA!!!!!!ŻENADA!!!!!!!!ŻENADA!!!!!!!ŻENADA!!!!!!!![color="#FF0000"][/color][/size]
Avatar
OOOOO / 2 stycznia 2011 o 12:54
0
[size="6"][/size] A gdzie miejsce w "Tańcu z VIPami" dla właścicieli sklepów mięsnych, komisów samochodowych i zakładów fryzjerskich?[color="#0000FF"][/color]
Avatar
generaek / 28 grudnia 2010 o 07:10
0
WSTYD!!!!!!!!!!!!!! VIPY???? DOBRE DOBRE
Avatar
pikus / 28 grudnia 2010 o 07:08
0
powiem szczerze, ze patrzac na te zdjecia to nie wiem co to za ludzie i skad sie tam wzieli!! tulej tułajew )) ludzie wstydu nie mają
Avatar
user / 2 lutego 2011 o 08:08
0
jak nie ma cie większych fotek to lepiej nie umieszczajcie żadnych, bo to porażka patrzeć oglądać takie miniaturki
Avatar
magdzzia / 8 stycznia 2011 o 00:06
0
Żałośni to są wszyscy którzy wypisuja te durne komentarze zamiast wziąć się do roboty i pomóc innym. Szkoda słów. zgadzam się z julka. Całe szczęście że ci inteligenci piszą żenada prze 'ż'. Chociaż tyle.Ta akcja jest po to żeby pomóc dzieciom. I nie ważne czy ktoś dobrze tańczy czy nie. Oprócz tancerzy inni mają pierwszy raz kontakt z tańcem towarzyskim. Nie muszą dobrze tańczyć. Ważne że robią coś dobrego dla innych.
Avatar
barty / 4 stycznia 2011 o 23:33
0
ta w różowym niezła dupcia
Avatar
julka / 4 stycznia 2011 o 08:44
0
Brawo! Widać,że mamy do czynienia z bardzo inteligentnymi osobami. Mówie oczywiście o osobach piszacych komentarze typy:,,ŻENADA,,. Tancerze oraz inni ludzie biorący udział w tym programie nie maja dla siebie żadnego zysku, ponieważ wszystki epieniadze uzyskane z calej tej zabawy ida na biedne dzieci, a wy inteligenci co robicie żeby pomóc innym. HAHA niech zgadne siedzicie przed komputerem i tylkokomentować umiecie. BRAWO!
Avatar
iwo / 2 stycznia 2011 o 13:10
0
do roboty sie wziac wiesniaki a nie zabawy wam w glowie...!
Avatar
FOXY / 2 stycznia 2011 o 12:59
0
[color="#FF0000"]ŻENADA jak h**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]
Avatar
FOXY / 2 stycznia 2011 o 12:56
0
[size="7"]ŻĘNADA!!!!!!!!!!ŻENADA!!!!!!ŻENADA!!!!!!!!ŻENADA!!!!!!!ŻENADA!!!!!!!![color="#FF0000"][/color][/size]
Avatar
OOOOO / 2 stycznia 2011 o 12:54
0
[size="6"][/size] A gdzie miejsce w "Tańcu z VIPami" dla właścicieli sklepów mięsnych, komisów samochodowych i zakładów fryzjerskich?[color="#0000FF"][/color]
Avatar
generaek / 28 grudnia 2010 o 07:10
0
WSTYD!!!!!!!!!!!!!! VIPY???? DOBRE DOBRE
Avatar
pikus / 28 grudnia 2010 o 07:08
0
powiem szczerze, ze patrzac na te zdjecia to nie wiem co to za ludzie i skad sie tam wzieli!! tulej tułajew )) ludzie wstydu nie mają
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nerwowo w oczekiwaniu na wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Przesądzić może jeden mandat

Nerwowo w oczekiwaniu na wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Przesądzić może jeden mandat 12 14

Milionowe unijne dotacje, największe ośrodki zdrowia i kultury, inwestycje w drogi wojewódzkie, transport kolejowy i lotniczy. Prawo i Sprawiedliwość wydaje się być blisko przejęcia władzy w regionie. Ale do samodzielnego rządzenia może zabraknąć jednego mandatu.

Wybory samorządowe 2018 - Nałęczów. Wyniki wyborów na burmistrza

Wybory samorządowe 2018 - Nałęczów. Wyniki wyborów na burmistrza 0 0

Nałęczów. O stanowisko burmistrza Nałęczowa w drugiej turze powalczą Wiesław Pardyka (34,9 proc.) i Wiesław Jarosiński (31,9 proc.).

Inauguracja roku akademickiego na UMCS. Premier nie przyjechał, ale przysłał 500 flag
Zdjęcia
galeria

Inauguracja roku akademickiego na UMCS. Premier nie przyjechał, ale przysłał 500 flag 2 6

Nowy rok akademicki zainaugurowano we wtorek na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. W ostatniej chwili udział w uroczystości odwołał premier Mateusz Morawiecki.

"Zwierzęta nocy" w Miasto movie
31 października 2018, 19:00

"Zwierzęta nocy" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 31 października o godz. 19 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędzie się projekcja filmu Zwierzęta nocy.

"Czarny koń" wyborów w Kraśniku. To ona rozdaje karty w Radzie Miasta

"Czarny koń" wyborów w Kraśniku. To ona rozdaje karty w Radzie Miasta 6 6

W Kraśniku będzie dogrywka gigantów, ale karty i tak rozdaje kobieta. Komitet wyborczy Marzeny Pomykalskiej zdobył w Radzie Miasta trzy mandaty i to od niej zależy przyszła koalicja w radzie. Bez względu na to, czy burmistrzem zostanie Wojciech Wilk (PO), czy Kazimierz Choma (PiS).

Jest wniosek o uchylenie immunitetu posła PiS. Pismo złożył Zbigniew Ziobro

Jest wniosek o uchylenie immunitetu posła PiS. Pismo złożył Zbigniew Ziobro 5 6

Wniosek o uchylenie immunitetu posła Prawa i Sprawiedliwości Piotra Olszówki czeka na rozpatrzenie przez sejmową Komisję Regulaminową, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Prokuratura chce postawić parlamentarzyście z Biłgoraja cztery zarzuty dotyczące niezgodnego z prawem uzyskania prawa jazdy.

Koncert DrGree w Rider's Pub
3 listopada 2018, 19:00

Koncert DrGree w Rider's Pub 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 3 listopada o godz. 19.30 w Rider'S Pub (ul. 3 Maja 9) wystąpi grupa DrGree z premierą debiutanckiej płyty.

Zbiórka na zabytkowe nagrobki na cmentarzu przy ul. Lipowej. Przygody anielskiej głowy

Zbiórka na zabytkowe nagrobki na cmentarzu przy ul. Lipowej. Przygody anielskiej głowy 1 2

Koszty konserwacji zabytkowych nagrobków są coraz wyższe. W tegorocznej kweście będziemy zbierać na uratowanie kolejnych czterech z cmentarza przy ul. Lipowej. Są też efekty zbiórki zeszłorocznej. Piękny anioł odzyskał głowę.

Lublin: Uwaga, remont ul. Lubartowskiej

Lublin: Uwaga, remont ul. Lubartowskiej 0 1

Na środę planowany jest remont nawierzchni jezdni ul. Lubartowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Bajkowskiego, czyli na tyłach Ratusza

Lublin: Decyzja radnych będzie dotyczyć dziesiątek tysięcy rodzin. Chodzi o bonifikatę na grunty

Lublin: Decyzja radnych będzie dotyczyć dziesiątek tysięcy rodzin. Chodzi o bonifikatę na grunty 5 4

Dziesiątek tysięcy rodzin z bloków, kamienic oraz domów jednorodzinnych dotyczyć będzie decyzja, którą w czwartek ma podjąć Rada Miasta. Chodzi o wysokość bonifikaty, której udzieli miasto przy przekształcaniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Jakie zniżki proponuje Ratusz?

Wybory samorządowe 2018 - Włodawa. Wyniki wyborów na burmistrza

Wybory samorządowe 2018 - Włodawa. Wyniki wyborów na burmistrza 1 2

Wiesław Muszyński przez kolejną, drugą kadencję będzie burmistrzem Włodawy. Przyjdzie mu rządzić w o tyle komfortowych warunkach, że do 20-osobowej Rady Miejskiej dostało się 12 osób z popieranego przez niego komitetu.

Chełmski Rower Miejski na wiosnę

Chełmski Rower Miejski na wiosnę 2 0

Miasto jest już na ostatnim etapie budowania systemu roweru miejskiego

Jest pozwolenie na zmiany w parku Ludowym

Jest pozwolenie na zmiany w parku Ludowym 0 0

Gotowe jest zamienne pozwolenie na budowę dotyczące zmian w parku Ludowym. Wydanie takiego dokumentu okazało się konieczne wskutek decyzji Ratusza o cięciach w projekcie odnowy parku.

Jak się zmienią okolice dworca PKP? W czwartek głosowanie Rady Miasta Lublin

Jak się zmienią okolice dworca PKP? W czwartek głosowanie Rady Miasta Lublin 1 6

Nad zatwierdzeniem planów zagospodarowania rejonu Dworca Głównego PKP oraz okolic ul. Krochmalnej głosować ma w czwartek Rada Miasta.

Romantycy Lekkich Obyczajów w klubie Graffiti
3 listopada 2018, 20:00

Romantycy Lekkich Obyczajów w klubie Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 3 listopada na scenie klubu Graffiti wystąpi formacja Romantycy Lekkich Obyczajów. Koncert odbędzie się o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!