Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

29 grudnia 2016 r.
13:59

Policja szuka tych osób. Wydano listy gończe

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 10:43
Bardzo groźni przestępcy, brawo panie Błaszczaku i Ziobro ! Jeden nie płacił alimentów, jeden zakłócał ciszę nocną, dwóch nie zapłaciło cła, jeden nie zapłacił podatku w terminie. Tylko dwoje przywłasczyło rzecz. A aferzyści z PO i Jan Bury z PSL na wolności.
Avatar
Raf / 30 grudnia 2016 r. o 06:12
To jest parodia, na mojej ulicy w najbliższej okolicy wskazanym 10 osób które dużo bardziej zasługują na odsiadke .  Za 400 czy 700 zł wstawiają zdjęcia ... Ku... Jolopy ! Prawdziwych bandziorów scigajcie. Państwo prawa w dupcie jego mać... Tak jak ktoś kiedyś powiedział - Prawo jest dla biednych !
Avatar
vovv / 29 grudnia 2016 r. o 15:49
Poszukiwany:  Grzegorz GIL s. Kazimierza i Jolanty, ur. 16.10.1985 r., zam. ul. Kowalskiego 1, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 14 dni za grzywnę w wysokości 700zł  za czyn z art. 51 § 1 Kodeksu wykroczeń.
Avatar
.... .. / 3 stycznia 2017 r. o 19:40
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Ja napisał:
"Wszystkich co złamali prawo należy ścigać." Tak! Z naciskiem na "wszystkich"!!!
rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 07:22
Nie napisaliśta co przeskrobali ale z twarzy ja widzę złodziekstwo.
Avatar
Ja / 29 grudnia 2016 r. o 19:20
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca. To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 17:17
Szeryf wyruszył w pościg.
Avatar
grgt / 29 grudnia 2016 r. o 15:50
Poszukiwany:  Jacek HINCE  s. Sławomira i Wandy, ur. 27.08.1974 r., zam. ul. Orzechowa 30/53, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za grzywnę 27.000 zł za czyn z art. 86 § 4 Kodeksu karnego skarbowego   ------------------------------------------------------------------------------------------------ a za milony nie siedzą, bo mają czym się wykupić
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 15:20
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 15:19
Alimenciarz i BARDZO drobni złodziejaszkowie, niewiasta za 480 złotych do odsiadki 24 dni a transport do najbliższego ZK dla kobiet minimum 10 razy tyle by kosztował... gdyby Bareja żył, to... nieustannie by pił... BTW, na jaki adres wysyła się "list gończy", ile kosztuje znaczek pocztowy?
Avatar
.... .. / 3 stycznia 2017 r. o 19:40
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Ja napisał:
"Wszystkich co złamali prawo należy ścigać." Tak! Z naciskiem na "wszystkich"!!!
rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 10:43
Bardzo groźni przestępcy, brawo panie Błaszczaku i Ziobro ! Jeden nie płacił alimentów, jeden zakłócał ciszę nocną, dwóch nie zapłaciło cła, jeden nie zapłacił podatku w terminie. Tylko dwoje przywłasczyło rzecz. A aferzyści z PO i Jan Bury z PSL na wolności.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 07:22
Nie napisaliśta co przeskrobali ale z twarzy ja widzę złodziekstwo.
Avatar
Raf / 30 grudnia 2016 r. o 06:12
To jest parodia, na mojej ulicy w najbliższej okolicy wskazanym 10 osób które dużo bardziej zasługują na odsiadke .  Za 400 czy 700 zł wstawiają zdjęcia ... Ku... Jolopy ! Prawdziwych bandziorów scigajcie. Państwo prawa w dupcie jego mać... Tak jak ktoś kiedyś powiedział - Prawo jest dla biednych !
Avatar
nogi albo jajka w górę / 29 grudnia 2016 r. o 19:42
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
jak chcesz 500 zł to sobie zrób bachora, wtedy co miesiąc będziesz dostawał za darmo bez kradzieży i bez obawy, że moga ciebie zamknąc. Ja mam 8 dzieci i dostaję za darmo ok. 5 tys. do tego mieszkanie za darmo, ferie dla dzieci, wakacje itp. pomoc darmowa. Nie umiesz wsadzać albo rozkładać nóg,  przecież to najłatwiejsze i najprzyjemniejsze  co może być.
jak chcesz 500 zł to sobie zrób bachora, wtedy co miesiąc będziesz dostawał za darmo bez kradzieży i bez obawy, że moga ciebie zamknąc. Ja mam 8 dzieci i dostaję za darmo ok. 5 tys. do tego mieszkanie za darmo, ferie dla dzieci, wakacje itp. pomoc darmowa. Nie umiesz wsadzać albo rozkładać nóg,  przecież to najłatwiejsze i najprzyjemniejsze  co może być. rozwiń
Avatar
Ja / 29 grudnia 2016 r. o 19:20
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca. To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 17:17
Szeryf wyruszył w pościg.
Avatar
kola / 29 grudnia 2016 r. o 15:53
ale przestepcy, wstyd dla kraju, to milionerów nie ścigają,, litości, polsko ocknij się
Avatar
grgt / 29 grudnia 2016 r. o 15:50
Poszukiwany:  Jacek HINCE  s. Sławomira i Wandy, ur. 27.08.1974 r., zam. ul. Orzechowa 30/53, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za grzywnę 27.000 zł za czyn z art. 86 § 4 Kodeksu karnego skarbowego   ------------------------------------------------------------------------------------------------ a za milony nie siedzą, bo mają czym się wykupić
Avatar
vovv / 29 grudnia 2016 r. o 15:49
Poszukiwany:  Grzegorz GIL s. Kazimierza i Jolanty, ur. 16.10.1985 r., zam. ul. Kowalskiego 1, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 14 dni za grzywnę w wysokości 700zł  za czyn z art. 51 § 1 Kodeksu wykroczeń.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Ostatnie mecze w grupie B zakończyły się bez niespodzianki. Dalej grają Anglia i USA. Pierwsza z ekip bez większych problemów ograła Walię 3:0. Drugie spotkanie pomiędzy Amerykanami i Iranem zakończyło się wynikiem 1:0, a „złotego” gola zdobył Christian Pulisić.

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów
zdjęcia
galeria

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów

Po ponad sześciu latach płk Tadeusz Nastarowicz pożegnał się z funkcją dowódcy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Od 1 grudnia będzie dowodził słynną 21. Brygadą Strzelców Podhalańskich.

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia
Zdjęcia
galeria

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia

Poznaliśmy tegorocznych laureatów Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Lublin, które rozdano już po raz czternasty.

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Leszek Kowalczyk z Prawa i Sprawiedliwości zostanie nowym posłem z województwa lubelskiego. Dotychczasowy radny sejmiku województwa ślubowanie złoży podczas środowego posiedzenia Sejmu.

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Maciej Z. stanie przed sądem i będzie odpowiadał za wydarzenia z jesieni 2019 roku. Wtedy właśnie rzucił się na szczeniaka o imieniu Koks.

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Zmarła Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – poinformował NFZ.

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

W każdym meczu fazy grupowej Holandia nie zachwyciła. Tak samo było we wtorek przy okazji starcia z Katarem. „Pomarańczowi” wygrali 2:0, ale nie ma chyba w tym momencie kibica, który wierzy, że drużyna Louisa van Gaala nadal jest w gronie faworytów mundialu.

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Różne rodzaje bliskości — to temat przewodni spektaklu w choreografii Tomka Ciesielskiego. „Blisko”. Opowiada o tym, jak obecność drugiego człowieka wpływa na życie każdego z nas i jak ważną rolę w bliskości odgrywa czas.

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Nadal nie wiemy, ile będzie wynosić nowa opłata za wywóz i zagospodarowanie odpadów. Podczas ostatniej sesji radni odrzucili dwa projekty uchwał przygotowane przez prezydenta, krytykując brak przedstawienia im wyliczeń tłumaczących skalę podwyżki.

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!