Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

29 sierpnia 2012 r.
12:12
Edytuj ten wpis

Chełm: Awaria sieci. Problemy z połączeniami w Orange i T-Mobile

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 11 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Nasi Czytelnicy skarżą się na problemy z telefonami w sieci Orange i T-Mobile w Chełmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Aktualizacja: Przed godz. 13 Orange poinformowało, że awaria jest już usunięta. - Problem został już rozwiązany. Mieliśmy awarię usług mobilnych w technologii 2G, która trwała 2 godz. 50 min - czytamy w mailu z biura prasowego.

- Od rana w Chełmie z telefonów T-Mobile i Orange nie można sie dodzwonić kompletnie nigdzie. W pracy mamy jeden telefon stacjonarny, dziś to nasz jedyny kontakt ze światem - skarży się Czytelniczka z Chełma.

To nie pierwsze tego typu problemy w ostatnim czasie. - W lipcu też się zdarzały takie dni, że dzwoniłeś do kogoś, właczał się automat, że abonent niedostępny, a potem przychodził SMS, że już dostepny. Ale nadal nie można było się dodzwonić - dodaje.

Klienci zgłaszają problem również na facebookowym profilu Orange. - Co się dzieje? Nie mogę wykonać żadnego połączenia, ani odebrać żadnego połączenia - pisze Joanna.

- W chwili obecnej mogą występować utrudnienia w wykonywaniu połączeń i transmisji danych w technologii 2G dla klientów z obszaru: Lublina, Zamościa, Białej Podlaskiej, Chełma, Suwałk i Łomży. Informujemy również, że trwają prace naprawcze. Za utrudnienia przepraszamy - odpowiadają przedstawicie Orange w komentarzu.

Ten problem Cię dotyczy? Napisz o tym w komentarzu

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
baśka / 12 grudnia 2012 o 19:46
0
Jak była Era nie było problemów, odkąd przemienili się T-Mobile od razu dramatycznie pogorszyła się jakość usług. Najpierw zaczął szwankować internet a później połączenia telefoniczne. Urywa rozmowę po kilku sekundach, nie da się wysyłać smsów, bardzo często są trudności z dodzwonieniem się do kogokolwiek. Np. dzwonię - osoba, do której dzwonię nie ma nawet sygnału, że ktoś do niej dzwoni a po chwili dostaje smsa z informacją, że ma nieodebrane połączenie. A ja za chwilę dostaję wiadomość, że ta osoba jest już dostępna. Dzwonię kolejny raz i sytuacja się powtarza... Bardzo miła i uprzejma pani z biura obsługi długo próbowała dowiedzieć się co jest przyczyną i stanęło na tym, że stwierdzono iż powinnam zmienić aparat bo u nich nie ma żadnej awarii. Tylko, że te sytuacje nie zdarzają się tylko w moim aparacie. Ale cóż... kupiłam nowy telefon i nie widzę poprawy. Jakość świadczonych usług przez tą firmę zamiast z czasem i postępem technologii poprawić się ostro się pogorszyła:(
Jak była Era nie było problemów, odkąd przemienili się T-Mobile od razu dramatycznie pogorszyła się jakość usług. Najpierw zaczął szwankować internet a później połączenia telefoniczne. Urywa rozmowę po kilku sekundach, nie da się wysyłać smsów, bardzo często są trudności z dodzwonieniem się do kogokolwiek. Np. dzwonię - osoba, do której dzwonię nie ma nawet sygnału, że ktoś do niej dzwoni a po chwili dostaje smsa z informacją, że ma nieodebrane połączenie. A ja za chwilę dostaję wiadomość, że ta osoba jest już dostępna. Dzwonię kolejny raz i... rozwiń
Avatar
Padaka-ORANGE / 6 grudnia 2012 o 20:36
0
Włodawa. Rozłaczające sie połączenia w sieci ORANGE juz od miesiąca albo i dłużej... jakas masakra...
czasem co 30 sekund czasem co 10, żadko wcale, nie można sie dogadac z nikim ale abonament płacic trzeba...
Avatar
yanonini / 21 listopada 2012 o 10:25
0
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people. Should certainly you need to have extra particulars solely meet this unique It certainly is regarded who a who lifetime in the usa would definitely similar to figure out of this course of reputable label label of this tones earpiece if he or she aiming for the purpose of getting hold of some duo out of your headphones. assistance. most people hardly ever look at th.[strong][url="http://www.ibeatsbydresoutlet.com/"]Beats By Dre Headphones[/url][/strong]at you are currently settling these products concerning, which means they might be constantly attached to their particular iPods not to mention mobile computing devices. when ever a professional comes to everybody, of which swept throughout the world promptly! Beats by Dr Dre Single Game enthusiasts. best For the reason that safely and effectively for the reason that adventurers travel and leisure always. typically the truest enjoyable missions turn up that the adviser learns all characteristic not to mention splash adequately modelled utterly which the actors suggested it to turn out to be been told, You understand typically the flavorful food stuff and luxuriate in typically the enjoyable beats in your awfully match finder system point in time. we tend to now make .[strong][url="http://www.beatsbydrescheap.co.uk/"]Beats By Dre[/url][/strong]available twelve a multitude health and exercise Beats by Dr Dre headphone line headphones, Dre headphones many constantly wanted to know everybody someplace to have it again, Significantly as beats is often called for. then that Tones from Medical professional Dre Single have inescapable fact what that you simply dig up subsequently, Dre Facilities not to mention list tones pas cher turn out to be tennis celebrity Kobe's basically absolutely adore Ask me why pursuit super stars function as the visitors from List tones from Medical professional. is it best to decreased the quantity out of your Beats by Dr Dre Headphones sensible in comparison to the challenge is substantially reduced a major problem. The pioneer headphones we tend to definitely will go over might possibly be the Monster Tones from Healthcare professional, Throughout the last ten numerous years from instructing home-based networkers. 000 gains and or twelve in every cent銆
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people... rozwiń
Avatar
Adam / 12 października 2012 o 17:35
0
To jakieś żarty dzisaj od południa mamy na terenie gminy Konopnica w miejscowościach: Konopnica, Marynin, Radawiec Duży, Motycz, Zemborzyce,Kozubszczyzna głucho w telefonach od Pana z biura obsługi dowiedziałem sie że taka sytuacja potrwa do końca miesiąca.
Avatar
chelm / 29 sierpnia 2012 o 21:38
0
Te awarie ostatnio zdarzaja coraz czesciej jak byla ERA nie bylo problemu,wiekszosc ludzi nie ma juz tel. stacjonarnych i jest dzieki tej nowosci jest odcieta od swiata
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2012 o 16:13
0
[size=5]Wysłałem im maila i dostałem odpowiedź z automatu, ŻE PRZECZYTALI , zero kultury.[/size]
Avatar
Daniel / 29 sierpnia 2012 o 14:54
0
Z tego co wiem to był drobny problem i już wszystko działa.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2012 o 13:49
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Jest jest, na Roztoczu aż po Rzeszowszczyznę Orangutan i T-Mobile planują (już budują?) naprawdę solidną, gęstą sieć 3G UMTS 900 MHz na obszarach słabo zaludnionych. Patrząc jak lata sygnał Aero2 w tej samej technologii to tych dwóch gigantów może zrobić coś naprawdę ciekawego, tj. w każdej dziurze w miarę szybki Internet i Video Calls, o ile wygospodarują odpowiednie pasmo ze wspólnych kanałów - oczywiście właśnie kosztem liczby kanałów GSM... może coś próbują i stąd dzisiejsza awaria...?
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Jest jest, na Roztoczu aż po Rzeszowszczyznę Orangutan i T-Mobile planują (już budują?) naprawdę solidną, gęstą sieć 3G UMTS 900 MHz na obszarach słabo zaludnionych. Patrząc jak lata sygnał Aero2 w tej samej technologii to tych dwóch gigantów może zrobić coś naprawdę ciekawego, tj. w każdej dziurze w miarę szybki Internet i Video Calls, o ile wygospodarują odpo... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2012 o 13:41
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Dopóki działa Ci roaming w Plusie i Orange Ale fakt, że infrastruktura sieci macierzystej PLAY'a robi robotę, co prawda jest to na chińskim Huawei-u i zużywa baterię telefonu dwa razy bardziej niż Plus czy Orange w analogicznej technologii, ale to chyba cena jakości sieci radiowej
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Dopóki działa Ci roaming w Plusie i Orange Ale fakt, że infrastruktura sieci macierzystej PLAY'a robi robotę, co prawda jest to na chińskim Huawei-u i zużywa baterię telefonu dwa razy bardziej niż Plus czy Orange w analogicznej technologii, ale to chyba cena jakości sieci radiowej rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 29 sierpnia 2012 o 12:52
0
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
Avatar
baśka / 12 grudnia 2012 o 19:46
0
Jak była Era nie było problemów, odkąd przemienili się T-Mobile od razu dramatycznie pogorszyła się jakość usług. Najpierw zaczął szwankować internet a później połączenia telefoniczne. Urywa rozmowę po kilku sekundach, nie da się wysyłać smsów, bardzo często są trudności z dodzwonieniem się do kogokolwiek. Np. dzwonię - osoba, do której dzwonię nie ma nawet sygnału, że ktoś do niej dzwoni a po chwili dostaje smsa z informacją, że ma nieodebrane połączenie. A ja za chwilę dostaję wiadomość, że ta osoba jest już dostępna. Dzwonię kolejny raz i sytuacja się powtarza... Bardzo miła i uprzejma pani z biura obsługi długo próbowała dowiedzieć się co jest przyczyną i stanęło na tym, że stwierdzono iż powinnam zmienić aparat bo u nich nie ma żadnej awarii. Tylko, że te sytuacje nie zdarzają się tylko w moim aparacie. Ale cóż... kupiłam nowy telefon i nie widzę poprawy. Jakość świadczonych usług przez tą firmę zamiast z czasem i postępem technologii poprawić się ostro się pogorszyła:(
Jak była Era nie było problemów, odkąd przemienili się T-Mobile od razu dramatycznie pogorszyła się jakość usług. Najpierw zaczął szwankować internet a później połączenia telefoniczne. Urywa rozmowę po kilku sekundach, nie da się wysyłać smsów, bardzo często są trudności z dodzwonieniem się do kogokolwiek. Np. dzwonię - osoba, do której dzwonię nie ma nawet sygnału, że ktoś do niej dzwoni a po chwili dostaje smsa z informacją, że ma nieodebrane połączenie. A ja za chwilę dostaję wiadomość, że ta osoba jest już dostępna. Dzwonię kolejny raz i... rozwiń
Avatar
Padaka-ORANGE / 6 grudnia 2012 o 20:36
0
Włodawa. Rozłaczające sie połączenia w sieci ORANGE juz od miesiąca albo i dłużej... jakas masakra...
czasem co 30 sekund czasem co 10, żadko wcale, nie można sie dogadac z nikim ale abonament płacic trzeba...
Avatar
yanonini / 21 listopada 2012 o 10:25
0
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people. Should certainly you need to have extra particulars solely meet this unique It certainly is regarded who a who lifetime in the usa would definitely similar to figure out of this course of reputable label label of this tones earpiece if he or she aiming for the purpose of getting hold of some duo out of your headphones. assistance. most people hardly ever look at th.[strong][url="http://www.ibeatsbydresoutlet.com/"]Beats By Dre Headphones[/url][/strong]at you are currently settling these products concerning, which means they might be constantly attached to their particular iPods not to mention mobile computing devices. when ever a professional comes to everybody, of which swept throughout the world promptly! Beats by Dr Dre Single Game enthusiasts. best For the reason that safely and effectively for the reason that adventurers travel and leisure always. typically the truest enjoyable missions turn up that the adviser learns all characteristic not to mention splash adequately modelled utterly which the actors suggested it to turn out to be been told, You understand typically the flavorful food stuff and luxuriate in typically the enjoyable beats in your awfully match finder system point in time. we tend to now make .[strong][url="http://www.beatsbydrescheap.co.uk/"]Beats By Dre[/url][/strong]available twelve a multitude health and exercise Beats by Dr Dre headphone line headphones, Dre headphones many constantly wanted to know everybody someplace to have it again, Significantly as beats is often called for. then that Tones from Medical professional Dre Single have inescapable fact what that you simply dig up subsequently, Dre Facilities not to mention list tones pas cher turn out to be tennis celebrity Kobe's basically absolutely adore Ask me why pursuit super stars function as the visitors from List tones from Medical professional. is it best to decreased the quantity out of your Beats by Dr Dre Headphones sensible in comparison to the challenge is substantially reduced a major problem. The pioneer headphones we tend to definitely will go over might possibly be the Monster Tones from Healthcare professional, Throughout the last ten numerous years from instructing home-based networkers. 000 gains and or twelve in every cent銆
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people... rozwiń
Avatar
Adam / 12 października 2012 o 17:35
0
To jakieś żarty dzisaj od południa mamy na terenie gminy Konopnica w miejscowościach: Konopnica, Marynin, Radawiec Duży, Motycz, Zemborzyce,Kozubszczyzna głucho w telefonach od Pana z biura obsługi dowiedziałem sie że taka sytuacja potrwa do końca miesiąca.
Avatar
chelm / 29 sierpnia 2012 o 21:38
0
Te awarie ostatnio zdarzaja coraz czesciej jak byla ERA nie bylo problemu,wiekszosc ludzi nie ma juz tel. stacjonarnych i jest dzieki tej nowosci jest odcieta od swiata
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2012 o 16:13
0
[size=5]Wysłałem im maila i dostałem odpowiedź z automatu, ŻE PRZECZYTALI , zero kultury.[/size]
Avatar
Daniel / 29 sierpnia 2012 o 14:54
0
Z tego co wiem to był drobny problem i już wszystko działa.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2012 o 13:49
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Jest jest, na Roztoczu aż po Rzeszowszczyznę Orangutan i T-Mobile planują (już budują?) naprawdę solidną, gęstą sieć 3G UMTS 900 MHz na obszarach słabo zaludnionych. Patrząc jak lata sygnał Aero2 w tej samej technologii to tych dwóch gigantów może zrobić coś naprawdę ciekawego, tj. w każdej dziurze w miarę szybki Internet i Video Calls, o ile wygospodarują odpowiednie pasmo ze wspólnych kanałów - oczywiście właśnie kosztem liczby kanałów GSM... może coś próbują i stąd dzisiejsza awaria...?
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Jest jest, na Roztoczu aż po Rzeszowszczyznę Orangutan i T-Mobile planują (już budują?) naprawdę solidną, gęstą sieć 3G UMTS 900 MHz na obszarach słabo zaludnionych. Patrząc jak lata sygnał Aero2 w tej samej technologii to tych dwóch gigantów może zrobić coś naprawdę ciekawego, tj. w każdej dziurze w miarę szybki Internet i Video Calls, o ile wygospodarują odpo... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2012 o 13:41
0
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Dopóki działa Ci roaming w Plusie i Orange Ale fakt, że infrastruktura sieci macierzystej PLAY'a robi robotę, co prawda jest to na chińskim Huawei-u i zużywa baterię telefonu dwa razy bardziej niż Plus czy Orange w analogicznej technologii, ale to chyba cena jakości sieci radiowej
[quote name='Mieszkaniec Lublina' timestamp='1346237568' post='668567']
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
[/quote]

Dopóki działa Ci roaming w Plusie i Orange Ale fakt, że infrastruktura sieci macierzystej PLAY'a robi robotę, co prawda jest to na chińskim Huawei-u i zużywa baterię telefonu dwa razy bardziej niż Plus czy Orange w analogicznej technologii, ale to chyba cena jakości sieci radiowej rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 29 sierpnia 2012 o 12:52
0
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 0 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 4 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 20 9

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 12 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 7 1

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 103 27

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 3

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!