Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

13 listopada 2010 r.
15:14
Edytuj ten wpis

Donald Tusk we Włodawie: "Ludzie dostrzegają zmiany na lepsze” (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 29 A A

Najpierw był spacer ulicami Włodawy, później spotkanie z dziennikarzami. Premier Donald Tusk przyjechał dziś do Włodawy. Przekonywał, że Polska powiatowa jest obecnie symbolem jakości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę premier Donald Tusk odwiedził Włodawę. Wizytę rozpoczął od spaceru odrestaurowanymi ulicami Starego Miasta. Na jego prośbę zmieniono też odrobinę program wizyty i delegacja wraz z premierem przeszła przez nowy most nad Włodawką.

Po spacerze Tusk udał się na konferencję prasową w Urzędzie Miasta. Pochwalił zmiany, jakie zaszły we Włodawie w ostatnich 4 latach, czyli za kadencji obecnego burmistrza Jerzego Września (PO).

W odniesieniu do określenia Polska B Tusk powiedział, że jest tylko jedna Polska. A takie spotkania powinny być raczej organizowane w mniejszych miastach, we Włodawie zamiast w Lublinie. – Bo dziś Polska powiatowa staje się symbolem jakości – stwierdził premier.
Donald Tusk odniósł się również do pytań dziennikarzy, jak Platforma chce wygrać w małych miejscowościach, gdzie dotychczas przewagę miało Prawo i Sprawiedliwość.

– Zdaję sobie sprawę, że w niektórych mniejszych miejscowościach będzie wygrywał, kto inny niż kandydaci PO. Ale widzę, że ludzie w tych miejscowościach dostrzegają zmiany na lepsze, a to jest lepsze od ulotki wyborczej. Ludzie przekonują się, że ważniejsze jest budowanie niż walka polityczna.

W odpowiedzi na pytanie o służby mundurowe, premier zapewnił, że ewentualne zmiany (np. wydłużenie wieku emerytalnego, przyp. red.) na pewno nie dotkną tych, którzy już pracują w policji, czy w wojsku. - Mogę też zapewnić, że służby mundurowe, w tym szczególnie policja, będą pod szczególnym, pozytywnym nadzorem - mówił premier.

Donald Tusk na prośbę dziennikarzy odniósł się także do pracy prezydenta Bronisława Komorowskiego. Stwierdził, że najważniejszą sprawą, jest to, że prezydent jest akceptowany przez Polaków i cieszy sie ich zaufaniem. Określił go jako człowieka spokojnego i solidnego, Dającego poczucie ładu i bezpieczeństwa. Dodał też, że nie brak mu zdecydowania.

Premier oprócz Włodawy odwiedził dziś także Rzeszów.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 listopada 2010 o 19:42
0
Panie Krysiak Premier przyjechał do Włodawy,a nie na lubelszczyznę.Świdnik pominął,czy Pan tego nie rozumie.
Avatar
krysiak / 14 listopada 2010 o 14:42
0
[quote name='malone' timestamp='1289662509' post='379543']
po co ten pajac przyjechał na lubleszczyzne ? znowu kłamać ?? ile mozna patrzeć i słuchać na tego człowieczka
[/quote]
Tak to po co przyjezdza oszust kaczor juz dosyc naklamal przed wyborami na prezydenta
Avatar
krzys / 14 listopada 2010 o 14:40
0
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1289659170' post='379505']
PO co,PO co on przyjechał?znowu cuda obiecywać.POdziękujmy im 21.listopada
[/quote]
a po co przyjezdza kaczor jeszcze go we wlodawie nie bylo wichrzyciel rozsiewajacy zlo
Avatar
Mario / 14 listopada 2010 o 08:00
0
Cieszcie się, przyjechał POsłodził ludziom a od nowego roku wam dołoży POdatków
Avatar
obywatel stalin / 14 listopada 2010 o 01:11
0
Mochery górą . PiS górą . Kuria biskupia i cały kler lubelski górą!!!!!!!!!Wiwat im wszystkim to oni załatwili Was i doprowadzili do tego iż jesteście jednym z najbardziej biednych, brudnych , dziurawych i zacofanych euro regionów . Dziwicie się, że PO się od was odwraca??? Jak będą kolejne wybory to jedzcie gdzieś na zachód Polski i przyjrzyjcie się sami sobie jakie zacofanie i kiszkę sobą reprezentujecie . Życzę miłego cofania się w rozwoju na tle wszystkich regionów kraju. Nawet Podkarpacia i Świętokrzyskiego.
Avatar
vilk / 13 listopada 2010 o 23:59
0
No nie ,no nie,znowu wyskoczyła z lodówki ta rozhisteryzowana orendowniczka Palikota -Hienryka Strojnowka.
I co jak gdyby niby nic zmieniamy front i jedziemy wazelinką,ale ,,ciemny lud,,tego nie kupi psze pani.
Avatar
Fan / 13 listopada 2010 o 23:05
0
Też dostrzegam zmiany na lepsze. Nawet Putin POlubił i POcałował TUska. Życie w Michtrixie jest super.Zaopatrzyłem się w duży zapas doPOlaczy. Życie w Michtrixie jest super. Najbardziej POdoba mi się namiestnik Komoruski. Życie w Michtrixie jest super.Za udaną akcję "Smoleńsk" awansował na generała wiceszefa BOR. Życie w Michtrixie jest super. Za POprawne prowadzenie śledztwa w sprawie zam.... katastrofy awansował na generała POkuratora POrulskiego. Życie w Michtrixie jest super. Na generałów awansował też dwóch zomowców. Życie w Michtrixie jest super. Ordery orła białego daje zdrajcom. Życie w Michtrixie jest super. Kiedyś ten orden dostał Repnin, St. A. Poniatowski i targowiczanie. Życie w Michtrixie jest super. Kochamy naszego płemieła. Życie w Michtrixie jest super. Tylko nie zaPOmnijcie wziąć właściwą pigułkę. Życie w Michtrixie jest super.
Też dostrzegam zmiany na lepsze. Nawet Putin POlubił i POcałował TUska. Życie w Michtrixie jest super.Zaopatrzyłem się w duży zapas doPOlaczy. Życie w Michtrixie jest super. Najbardziej POdoba mi się namiestnik Komoruski. Życie w Michtrixie jest super.Za udaną akcję "Smoleńsk" awansował na generała wiceszefa BOR. Życie w Michtrixie jest super. Za POprawne prowadzenie śledztwa w sprawie zam.... katastrofy awansował na generała POkuratora POrulskiego. Życie w Michtrixie jest super. Na generałów awansował też dwóch zomowców. Życie w M... rozwiń
Avatar
mona / 13 listopada 2010 o 22:47
0
nie sztuką jest budować drogi i czynić inwestycje za pożyczone pieniądze sztuką będzie za to za jakiś czas zapłacić. a zadłużanie naszego kraju niczego dobrego nie wróży więc może POdziękujmy już panu za te mądre posunięcia
Avatar
oko / 13 listopada 2010 o 19:19
0
[quote name='jarek' timestamp='1289665783' post='379586']
Ktoś się zastanawiał dlaczego tzw.ściana wschodnia odbiega poziomem życia od reszty kraju ,bo tam rządzi pisiorstwo a bajzel jaki jest w największym mieście na wschód od Wisły Lubline jest tego oczywistą oczywistością tak 21 powiem nie pisowi
[/quote]

Czyżby? Chełm dwukrotnie głosował na Bronka, a Zamość czy Biała na Jarka i gdzie kasa płynie? Więc nie pleć głupot.
[quote name='jarek' timestamp='1289665783' post='379586']
Ktoś się zastanawiał dlaczego tzw.ściana wschodnia odbiega poziomem życia od reszty kraju ,bo tam rządzi pisiorstwo a bajzel jaki jest w największym mieście na wschód od Wisły Lubline jest tego oczywistą oczywistością tak 21 powiem nie pisowi
[/quote]

Czyżby? Chełm dwukrotnie głosował na Bronka, a Zamość czy Biała na Jarka i gdzie kasa płynie? Więc nie pleć głupot. rozwiń
Avatar
ron / 13 listopada 2010 o 19:08
0
Znowu Wehrmachtowiec się doPOloczy najarał i bełkocze bez sensu. JEWRotowarzyszu płemierze!!! jest i POlska E i F. Na wschód od Wisły jest tylko jedno lotnisko międzynarodowe i tylko jeden klub piłkarski w ekstra-przekręt-klasie.

Pamiętacie jak miał Pedofili kastrować? Płemieł-nieudacznik w trzy lata POwiększył dług publiczny z 510 do 745 mld PLN.
Avatar
Gość / 14 listopada 2010 o 19:42
0
Panie Krysiak Premier przyjechał do Włodawy,a nie na lubelszczyznę.Świdnik pominął,czy Pan tego nie rozumie.
Avatar
krysiak / 14 listopada 2010 o 14:42
0
[quote name='malone' timestamp='1289662509' post='379543']
po co ten pajac przyjechał na lubleszczyzne ? znowu kłamać ?? ile mozna patrzeć i słuchać na tego człowieczka
[/quote]
Tak to po co przyjezdza oszust kaczor juz dosyc naklamal przed wyborami na prezydenta
Avatar
krzys / 14 listopada 2010 o 14:40
0
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1289659170' post='379505']
PO co,PO co on przyjechał?znowu cuda obiecywać.POdziękujmy im 21.listopada
[/quote]
a po co przyjezdza kaczor jeszcze go we wlodawie nie bylo wichrzyciel rozsiewajacy zlo
Avatar
Mario / 14 listopada 2010 o 08:00
0
Cieszcie się, przyjechał POsłodził ludziom a od nowego roku wam dołoży POdatków
Avatar
obywatel stalin / 14 listopada 2010 o 01:11
0
Mochery górą . PiS górą . Kuria biskupia i cały kler lubelski górą!!!!!!!!!Wiwat im wszystkim to oni załatwili Was i doprowadzili do tego iż jesteście jednym z najbardziej biednych, brudnych , dziurawych i zacofanych euro regionów . Dziwicie się, że PO się od was odwraca??? Jak będą kolejne wybory to jedzcie gdzieś na zachód Polski i przyjrzyjcie się sami sobie jakie zacofanie i kiszkę sobą reprezentujecie . Życzę miłego cofania się w rozwoju na tle wszystkich regionów kraju. Nawet Podkarpacia i Świętokrzyskiego.
Avatar
vilk / 13 listopada 2010 o 23:59
0
No nie ,no nie,znowu wyskoczyła z lodówki ta rozhisteryzowana orendowniczka Palikota -Hienryka Strojnowka.
I co jak gdyby niby nic zmieniamy front i jedziemy wazelinką,ale ,,ciemny lud,,tego nie kupi psze pani.
Avatar
Fan / 13 listopada 2010 o 23:05
0
Też dostrzegam zmiany na lepsze. Nawet Putin POlubił i POcałował TUska. Życie w Michtrixie jest super.Zaopatrzyłem się w duży zapas doPOlaczy. Życie w Michtrixie jest super. Najbardziej POdoba mi się namiestnik Komoruski. Życie w Michtrixie jest super.Za udaną akcję "Smoleńsk" awansował na generała wiceszefa BOR. Życie w Michtrixie jest super. Za POprawne prowadzenie śledztwa w sprawie zam.... katastrofy awansował na generała POkuratora POrulskiego. Życie w Michtrixie jest super. Na generałów awansował też dwóch zomowców. Życie w Michtrixie jest super. Ordery orła białego daje zdrajcom. Życie w Michtrixie jest super. Kiedyś ten orden dostał Repnin, St. A. Poniatowski i targowiczanie. Życie w Michtrixie jest super. Kochamy naszego płemieła. Życie w Michtrixie jest super. Tylko nie zaPOmnijcie wziąć właściwą pigułkę. Życie w Michtrixie jest super.
Też dostrzegam zmiany na lepsze. Nawet Putin POlubił i POcałował TUska. Życie w Michtrixie jest super.Zaopatrzyłem się w duży zapas doPOlaczy. Życie w Michtrixie jest super. Najbardziej POdoba mi się namiestnik Komoruski. Życie w Michtrixie jest super.Za udaną akcję "Smoleńsk" awansował na generała wiceszefa BOR. Życie w Michtrixie jest super. Za POprawne prowadzenie śledztwa w sprawie zam.... katastrofy awansował na generała POkuratora POrulskiego. Życie w Michtrixie jest super. Na generałów awansował też dwóch zomowców. Życie w M... rozwiń
Avatar
mona / 13 listopada 2010 o 22:47
0
nie sztuką jest budować drogi i czynić inwestycje za pożyczone pieniądze sztuką będzie za to za jakiś czas zapłacić. a zadłużanie naszego kraju niczego dobrego nie wróży więc może POdziękujmy już panu za te mądre posunięcia
Avatar
oko / 13 listopada 2010 o 19:19
0
[quote name='jarek' timestamp='1289665783' post='379586']
Ktoś się zastanawiał dlaczego tzw.ściana wschodnia odbiega poziomem życia od reszty kraju ,bo tam rządzi pisiorstwo a bajzel jaki jest w największym mieście na wschód od Wisły Lubline jest tego oczywistą oczywistością tak 21 powiem nie pisowi
[/quote]

Czyżby? Chełm dwukrotnie głosował na Bronka, a Zamość czy Biała na Jarka i gdzie kasa płynie? Więc nie pleć głupot.
[quote name='jarek' timestamp='1289665783' post='379586']
Ktoś się zastanawiał dlaczego tzw.ściana wschodnia odbiega poziomem życia od reszty kraju ,bo tam rządzi pisiorstwo a bajzel jaki jest w największym mieście na wschód od Wisły Lubline jest tego oczywistą oczywistością tak 21 powiem nie pisowi
[/quote]

Czyżby? Chełm dwukrotnie głosował na Bronka, a Zamość czy Biała na Jarka i gdzie kasa płynie? Więc nie pleć głupot. rozwiń
Avatar
ron / 13 listopada 2010 o 19:08
0
Znowu Wehrmachtowiec się doPOloczy najarał i bełkocze bez sensu. JEWRotowarzyszu płemierze!!! jest i POlska E i F. Na wschód od Wisły jest tylko jedno lotnisko międzynarodowe i tylko jeden klub piłkarski w ekstra-przekręt-klasie.

Pamiętacie jak miał Pedofili kastrować? Płemieł-nieudacznik w trzy lata POwiększył dług publiczny z 510 do 745 mld PLN.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 0 0

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 1 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 14 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 5

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 27 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 9 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek