Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

9 września 2013 r.
13:53
Edytuj ten wpis

"Hejterzy" zwyzywali pielgrzymów na forum. "Anonimowość w sieci to złudzenie"

0 38 A A
Ściganie tzw. hejterów jest coraz łatwiejsze. (Jacek Świerczyński)
Ściganie tzw. hejterów jest coraz łatwiejsze. (Jacek Świerczyński)

"Banda idiotów, faryzeusze, debile” w tak niewybredny sposób internauci wyzywali pielgrzymów z Chełma. Obrażani w sieci uczestnicy wyprawy rowerowej na Jasną Górę chcą ukarania autorów nienawistnych komentarzy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Przekroczyli granicę. Nie mogą pozostać bezkarni – mówi o autorach wulgarnych wpisów Artur Juszczak, współzałożyciel Chełmskiej Grupy Rowerowej i uczestnik pielgrzymki. – W tym tygodniu zgłosimy sprawę do prokuratury.

Grupa ponad 30 pątników wyruszyła z Chełma w połowie lipca. Relacja z pielgrzymki pojawiła się na lokalnym portalu chelmonline.pl. Komentując tekst, internauci nie przebierali w słowach.

– Banda idiotów, która nie ma co z czasem zrobić. Do kamieniołomów zagonić, albo do sprzątania ulic! W końcu to ich bachory plują i rzucają śmieci na deptaku – pisał Przeciwnik.

– Nasi lokalni "politycy” pojechali (…) może przede wszystkim dla szumu medialnego, czyli dla korzyści politycznych. Faryzeusze a nie katolicy! – wtórowała mu janka.

– Pajace, durnie, debile... – dorzucił kolejny internauta.

Uczestnicy pielgrzymi nie kryją rozgoryczenia. – Czytają to nasze dzieci i nie rozumieją, skąd nagle tyle nienawiści – mówi Juszczak. – Pielgrzymkę zorganizowaliśmy po raz trzeci. Wiele osób włożyło w to sporo pracy. Teraz czują wielki niesmak. Takie obelgi biją w nas wszystkich. Chcemy ujawnić autorów wpisów, żeby ponieśli odpowiednią karę.

Może to być nawet rok więzienia. Wulgarne wpisy opublikowano na łamach internetowej gazety. Możliwe więc, że autorzy będą ścigani z urzędu. – W takich sprawach bierzemy pod uwagę szereg okoliczności – mówi Marzenia Kucińska, prokurator rejonowy w Chełmie. – Sprawdzamy m.in., jaki jest wydźwięk społeczny i kim są pokrzywdzeni.

Anonimowość to złudzenie

Śledczy dodają, że anonimowość w sieci to złudzenie. – Bardzo łatwo namierzyć takich przestępców. Mieliśmy już podobne sprawy – zapewnia Kucińska.

Internauci celują nie tylko w dorosłych. Ofiarami nienawiści w Internecie padają często najmłodsi. – Tego typu sprawy często dotyczą młodzieży i np. komentarzy pod zdjęciami na portalach społecznościowych – dodaje Kucińska. – Młodzi ludzie potrafią być wyjątkowo brutalni.

O tym, że w sieci nie można być bezkarnym przekonał się internauta, który przed kilkoma laty obraził w Internecie Zbigniewa Wojciechowskiego, byłego wiceprezydenta Lublina. Sprawa trafiła do sądu. Doszło do ugody. Autor wpisu musiał na własny koszt wydrukować przeprosiny w gazecie.

Ściganie łatwiejsze

Teraz ściganie tzw. hejterów jest jeszcze łatwiejsze. Zgodnie z ostatnim wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego, każdy może ubiegać się o udostępnienie danych autora obraźliwych wpisów. Jeśli właściciel portalu odmówi, poszkodowany może zwrócić się do generalnego inspektora danych osobowych.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gs / 13 września 2013 o 08:37
0

Pielgrzymi nie wykazują chrześcijańskiej pokory i nie nadstawiają drugiego policzka na cios, Czyżby Hejterzy mieli rację?

Avatar
folkatka / 12 września 2013 o 09:17
0

Temat został ponownie odkryty.

Przepraszam.

 Po prostu jak usuwa sie kilkanascie spamerskich watków na raz, czasem potrafie usunąc nie to, co trzeba ://

Czasami przez godzine klikam w te spamy, o pomyłke nietrudno.

Wiem że musze uważać. 

Raz jeszcze przepraszam.

Avatar
Gość / 12 września 2013 o 08:28
0

 To nie ja usunelam ten temat, pisz w tej sprawie do administracji. Ja rzadko kiedy usuwam tematy, i to zawsze w porozumieniu z "górą", tak więc pretensje nie do mnie.

Pozdr.

ale będąc moderatorem po części reprezentujesz to forum ,więc jeżeli dostałaś taki sygnał o niszczeniu wolności słowa, zacieraniu nie wygodnych tematów to Ty powinnaś reagować - przecież porozumiewasz sie z "górą". Miałem nadzieję , że trafiłem na jedyne normalne forum gdzie problemy chełmskiej społeczności mają szansę ujrzeć światło dzienne ale okazało się że bardzo się myliłem.No cóż macki włodarzy są wszędzie to potwierdza stan demokracji naszego kraju. pozdr.

ale będąc moderatorem po części reprezentujesz to forum ,więc jeżeli dostałaś taki sygnał o niszczeniu wolności słowa, zacieraniu nie wygodnych tematów to Ty powinnaś reagować - przecież porozumiewasz sie z "górą". Miałem nadzieję , że trafiłem na jedyne normalne forum gdzie problemy chełmskiej społeczności mają szansę ujrzeć światło dzienne ale okazało się że bardzo się myliłem.No cóż macki włodarzy są wszędzie to potwierdza stan demokracji naszego kraju. pozdr.

rozwiń
Avatar
folkatka / 10 września 2013 o 21:38
0

bez ściemniania , nie chodzi mi o jakieś wulgaryzmy, obrażanie itp. poprostu zniknął  temat o PUP i to tylko z tego powodu , że był nie wygodny , ukazywał prawdę o funkcjonowaniu tego tworu, ludzie pisali o tym jak naprawdę są traktowani, na jaką pomoc mogą liczyć, jak są oszukiwani !!! jeżeli było tam coś obraźliwego, jeżeli coś nie zgodnego z prawdą albo "bez pokrycia to dlaczego nie zostala powiadomiona prokuratura - od tego są odpowiednie organy i uważam że nikt nie pisał tam bajek i mógłby udowodnić nawet w sądzie że w PUP jest tak a nie inaczej. W moim przypadku mogę z pełną odpowiedzialnością napisać że urzędniczka w PUP mnie okłamała, dyrektor PUP powiadomiona o tym fakcie powiedziała że nie będzie tego wyjasniała bo ma inne ważne rzeczy na głowie- więc kłamią ludzi aby jak najmniej się narobić , nie wykonują swoich obowiązków i utrudniają bezrobotnym zdobycie kwalifikacji. Usunęliście ważny temat - jak dla mnie zero szacunku dla was za takie postępowanie !!!pozdr

 To nie ja usunelam ten temat, pisz w tej sprawie do administracji. Ja rzadko kiedy usuwam tematy, i to zawsze w porozumieniu z "górą", tak więc pretensje nie do mnie.

Pozdr.

 To nie ja usunelam ten temat, pisz w tej sprawie do administracji. Ja rzadko kiedy usuwam tematy, i to zawsze w porozumieniu z "górą", tak więc pretensje nie do mnie.

Pozdr.

rozwiń
Avatar
fan / 10 września 2013 o 20:06
0

Zniknął,bo wpadł pod autobus.

Ależ skąd?Ma się dobrze.

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 15:48
0

Nie jestem administratorem, lecz moderatorem, a wpisy które usuwam, nie sa niewygodne, lecz tylko łamiace regulamin, czyli np. wulgarne.

 Mała uwaga - autorzy wpisów łamiących regulamin bardzo czesto uważaja sie za meczenników wolnego słowa, i nie daja sobie wytłumaczyc, że ich wpisy by pozostały, gdyby nie były wulgarne obraźliwe (lub też łamiace regulamin w inny sposó B)  w stosunku do innych uzytkowników, a także osób postronnych. 

Pozdr. 

bez ściemniania , nie chodzi mi o jakieś wulgaryzmy, obrażanie itp. poprostu zniknął  temat o PUP i to tylko z tego powodu , że był nie wygodny , ukazywał prawdę o funkcjonowaniu tego tworu, ludzie pisali o tym jak naprawdę są traktowani, na jaką pomoc mogą liczyć, jak są oszukiwani !!! jeżeli było tam coś obraźliwego, jeżeli coś nie zgodnego z prawdą albo "bez pokrycia to dlaczego nie zostala powiadomiona prokuratura - od tego są odpowiednie organy i uważam że nikt nie pisał tam bajek i mógłby udowodnić nawet w sądzie że w PUP jest tak a nie inaczej. W moim przypadku mogę z pełną odpowiedzialnością napisać że urzędniczka w PUP mnie okłamała, dyrektor PUP powiadomiona o tym fakcie powiedziała że nie będzie tego wyjasniała bo ma inne ważne rzeczy na głowie- więc kłamią ludzi aby jak najmniej się narobić , nie wykonują swoich obowiązków i utrudniają bezrobotnym zdobycie kwalifikacji. Usunęliście ważny temat - jak dla mnie zero szacunku dla was za takie postępowanie !!!pozdr

bez ściemniania , nie chodzi mi o jakieś wulgaryzmy, obrażanie itp. poprostu zniknął  temat o PUP i to tylko z tego powodu , że był nie wygodny , ukazywał prawdę o funkcjonowaniu tego tworu, ludzie pisali o tym jak naprawdę są traktowani, na jaką pomoc mogą liczyć, jak są oszukiwani !!! jeżeli było tam coś obraźliwego, jeżeli coś nie zgodnego z prawdą albo "bez pokrycia to dlaczego nie zostala powiadomiona prokuratura - od tego są odpowiednie organy i uważam że nikt nie pisał tam bajek i mógłby udowodnić nawet w sądzie ... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 10:25
0

Ale w koncu zniknął :))  

Starałam sie usuwac go na bieżaco, ale bywał szybszy ode mnie, to fakt.   

Zniknął,bo wpadł pod autobus.

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 10:21
0

Chełmianin N [2013-01-17 13:24]( Wklejka-Wirtualna Polska.)
Wolność słowa,wolność słowa,to Solidarności mowa i nadeszła odnowa,żebyś ty Polaku uważał na słowa. Z PRL-u się śmiejecie,a teraz w jakiej Polsce żyjecie? Kto kij wsadza w mrowisko niszczy jej środowisko, sobie szkodzi,innym szkodzi i czy w Polsce oto chodzi?
 

Avatar
Jola / 10 września 2013 o 10:01
0

Wybaczanie nie ma nic wspólnego z nadstawianiem drugiego policzka. Zas nadstawianie drugiego policzka nie moe byc interpretowane jako przyzwolenie na zło, ktore mnie dotyka, i udawanie, ze to deszzc pada jak pluja mi prosto w twarz. 

Może dzięki temu jeden z drugim pomysli, zanim coś napisze w sieci - i to nie chodzi już o katolików, tylko ogólnie. Poziom chamstwa i agresji w polskim internecie jest przerażający.  

Obecnie rządzące elity dają najlepszy temu przykład.

Obecnie rządzące elity dają najlepszy temu przykład.

rozwiń
Avatar
folkatka / 10 września 2013 o 09:57
0

Ale w koncu zniknął :))  

Starałam sie usuwac go na bieżaco, ale bywał szybszy ode mnie, to fakt.   

Avatar
gs / 13 września 2013 o 08:37
0

Pielgrzymi nie wykazują chrześcijańskiej pokory i nie nadstawiają drugiego policzka na cios, Czyżby Hejterzy mieli rację?

Avatar
folkatka / 12 września 2013 o 09:17
0

Temat został ponownie odkryty.

Przepraszam.

 Po prostu jak usuwa sie kilkanascie spamerskich watków na raz, czasem potrafie usunąc nie to, co trzeba ://

Czasami przez godzine klikam w te spamy, o pomyłke nietrudno.

Wiem że musze uważać. 

Raz jeszcze przepraszam.

Avatar
Gość / 12 września 2013 o 08:28
0

 To nie ja usunelam ten temat, pisz w tej sprawie do administracji. Ja rzadko kiedy usuwam tematy, i to zawsze w porozumieniu z "górą", tak więc pretensje nie do mnie.

Pozdr.

ale będąc moderatorem po części reprezentujesz to forum ,więc jeżeli dostałaś taki sygnał o niszczeniu wolności słowa, zacieraniu nie wygodnych tematów to Ty powinnaś reagować - przecież porozumiewasz sie z "górą". Miałem nadzieję , że trafiłem na jedyne normalne forum gdzie problemy chełmskiej społeczności mają szansę ujrzeć światło dzienne ale okazało się że bardzo się myliłem.No cóż macki włodarzy są wszędzie to potwierdza stan demokracji naszego kraju. pozdr.

ale będąc moderatorem po części reprezentujesz to forum ,więc jeżeli dostałaś taki sygnał o niszczeniu wolności słowa, zacieraniu nie wygodnych tematów to Ty powinnaś reagować - przecież porozumiewasz sie z "górą". Miałem nadzieję , że trafiłem na jedyne normalne forum gdzie problemy chełmskiej społeczności mają szansę ujrzeć światło dzienne ale okazało się że bardzo się myliłem.No cóż macki włodarzy są wszędzie to potwierdza stan demokracji naszego kraju. pozdr.

rozwiń
Avatar
folkatka / 10 września 2013 o 21:38
0

bez ściemniania , nie chodzi mi o jakieś wulgaryzmy, obrażanie itp. poprostu zniknął  temat o PUP i to tylko z tego powodu , że był nie wygodny , ukazywał prawdę o funkcjonowaniu tego tworu, ludzie pisali o tym jak naprawdę są traktowani, na jaką pomoc mogą liczyć, jak są oszukiwani !!! jeżeli było tam coś obraźliwego, jeżeli coś nie zgodnego z prawdą albo "bez pokrycia to dlaczego nie zostala powiadomiona prokuratura - od tego są odpowiednie organy i uważam że nikt nie pisał tam bajek i mógłby udowodnić nawet w sądzie że w PUP jest tak a nie inaczej. W moim przypadku mogę z pełną odpowiedzialnością napisać że urzędniczka w PUP mnie okłamała, dyrektor PUP powiadomiona o tym fakcie powiedziała że nie będzie tego wyjasniała bo ma inne ważne rzeczy na głowie- więc kłamią ludzi aby jak najmniej się narobić , nie wykonują swoich obowiązków i utrudniają bezrobotnym zdobycie kwalifikacji. Usunęliście ważny temat - jak dla mnie zero szacunku dla was za takie postępowanie !!!pozdr

 To nie ja usunelam ten temat, pisz w tej sprawie do administracji. Ja rzadko kiedy usuwam tematy, i to zawsze w porozumieniu z "górą", tak więc pretensje nie do mnie.

Pozdr.

 To nie ja usunelam ten temat, pisz w tej sprawie do administracji. Ja rzadko kiedy usuwam tematy, i to zawsze w porozumieniu z "górą", tak więc pretensje nie do mnie.

Pozdr.

rozwiń
Avatar
fan / 10 września 2013 o 20:06
0

Zniknął,bo wpadł pod autobus.

Ależ skąd?Ma się dobrze.

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 15:48
0

Nie jestem administratorem, lecz moderatorem, a wpisy które usuwam, nie sa niewygodne, lecz tylko łamiace regulamin, czyli np. wulgarne.

 Mała uwaga - autorzy wpisów łamiących regulamin bardzo czesto uważaja sie za meczenników wolnego słowa, i nie daja sobie wytłumaczyc, że ich wpisy by pozostały, gdyby nie były wulgarne obraźliwe (lub też łamiace regulamin w inny sposó B)  w stosunku do innych uzytkowników, a także osób postronnych. 

Pozdr. 

bez ściemniania , nie chodzi mi o jakieś wulgaryzmy, obrażanie itp. poprostu zniknął  temat o PUP i to tylko z tego powodu , że był nie wygodny , ukazywał prawdę o funkcjonowaniu tego tworu, ludzie pisali o tym jak naprawdę są traktowani, na jaką pomoc mogą liczyć, jak są oszukiwani !!! jeżeli było tam coś obraźliwego, jeżeli coś nie zgodnego z prawdą albo "bez pokrycia to dlaczego nie zostala powiadomiona prokuratura - od tego są odpowiednie organy i uważam że nikt nie pisał tam bajek i mógłby udowodnić nawet w sądzie że w PUP jest tak a nie inaczej. W moim przypadku mogę z pełną odpowiedzialnością napisać że urzędniczka w PUP mnie okłamała, dyrektor PUP powiadomiona o tym fakcie powiedziała że nie będzie tego wyjasniała bo ma inne ważne rzeczy na głowie- więc kłamią ludzi aby jak najmniej się narobić , nie wykonują swoich obowiązków i utrudniają bezrobotnym zdobycie kwalifikacji. Usunęliście ważny temat - jak dla mnie zero szacunku dla was za takie postępowanie !!!pozdr

bez ściemniania , nie chodzi mi o jakieś wulgaryzmy, obrażanie itp. poprostu zniknął  temat o PUP i to tylko z tego powodu , że był nie wygodny , ukazywał prawdę o funkcjonowaniu tego tworu, ludzie pisali o tym jak naprawdę są traktowani, na jaką pomoc mogą liczyć, jak są oszukiwani !!! jeżeli było tam coś obraźliwego, jeżeli coś nie zgodnego z prawdą albo "bez pokrycia to dlaczego nie zostala powiadomiona prokuratura - od tego są odpowiednie organy i uważam że nikt nie pisał tam bajek i mógłby udowodnić nawet w sądzie ... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 10:25
0

Ale w koncu zniknął :))  

Starałam sie usuwac go na bieżaco, ale bywał szybszy ode mnie, to fakt.   

Zniknął,bo wpadł pod autobus.

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 10:21
0

Chełmianin N [2013-01-17 13:24]( Wklejka-Wirtualna Polska.)
Wolność słowa,wolność słowa,to Solidarności mowa i nadeszła odnowa,żebyś ty Polaku uważał na słowa. Z PRL-u się śmiejecie,a teraz w jakiej Polsce żyjecie? Kto kij wsadza w mrowisko niszczy jej środowisko, sobie szkodzi,innym szkodzi i czy w Polsce oto chodzi?
 

Avatar
Jola / 10 września 2013 o 10:01
0

Wybaczanie nie ma nic wspólnego z nadstawianiem drugiego policzka. Zas nadstawianie drugiego policzka nie moe byc interpretowane jako przyzwolenie na zło, ktore mnie dotyka, i udawanie, ze to deszzc pada jak pluja mi prosto w twarz. 

Może dzięki temu jeden z drugim pomysli, zanim coś napisze w sieci - i to nie chodzi już o katolików, tylko ogólnie. Poziom chamstwa i agresji w polskim internecie jest przerażający.  

Obecnie rządzące elity dają najlepszy temu przykład.

Obecnie rządzące elity dają najlepszy temu przykład.

rozwiń
Avatar
folkatka / 10 września 2013 o 09:57
0

Ale w koncu zniknął :))  

Starałam sie usuwac go na bieżaco, ale bywał szybszy ode mnie, to fakt.   

Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 3

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 4 2

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia. 

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek 0 1

Do tragicznego wypadku doszło na wesołym miasteczku w Szczytnie. 9-latek wypadł z karuzeli, nie przeżył

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie
galeria

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie 0 3

W końcu znamy datę uruchomienia krytej pływalni w Wólce Rokickiej: pierwsze kąpiele 8 sierpnia o godzinie 14 lub 14.30.

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 15 10

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 29 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 29 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 184 19

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 450 18

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!