Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

24 listopada 2010 r.
13:48
Edytuj ten wpis

Kamień: Napili się wódki i wsiedli do samochodu. Skończyli na słupie

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 16 A A

Wczoraj 18-letni kierowca renault safrane stracił panowanie nad autem i wjechał w betonowy słup. 17-letni pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kierowca i jego ojciec mają ogólne obrażenia ciała. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chwilę przed wypadkiem otrzymaliśmy informację, że w rejonie Kamienia jakiś kierowca dziwnie manewruje swoim samochodem – mówi Tomasz Błaziak, naczelnik chełmskiej drogówki. – Niestety, zanim dotarł tam nasz patrol, doszło już do wypadku.

Funkcjonariusze wyczuli od kierującego i pasażerów woń alkoholu.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że uczestnicy wypadku tego dnia zakończyli robotę dekarską i wraz z gospodarzem przypieczętowali to tradycyjnym wiankiem. Od wszystkich została pobrana krew na trzeźwość.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
karol / 3 grudnia 2010 o 17:51
0
[quote name='Damian...' timestamp='1291225046' post='396359']
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
[/quote]


niestety, Zbiko pijany siedział za kierownicą i to on spowodował wypadek.Być może wściekasz się ,bo to twój kumpel,ale nic go usprawiedliwia.
[quote name='Damian...' timestamp='1291225046' post='396359']
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 12:41
0
ku*** ja nie mowie tego z gazety!!! moze i masz racje ze nikt go nie ciagnal ale moze jak by go uratowal zamiast uciekac z miejsca wypadku to by żył!!!!!!!!!!a nie teraz spoczywal w spokoju [*] ; ( ;/
Avatar
anonim / 3 grudnia 2010 o 12:39
0
[quote name='Damian...' timestamp='1291225046' post='396359']
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
[/quote]
Avatar
Damian... / 1 grudnia 2010 o 18:37
0
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
Avatar
anonim / 1 grudnia 2010 o 16:20
0
[quote name='m.' timestamp='1291065860' post='394661']
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! a z tego co wiemy wszyscy byli naje***i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
weś sie ku*** zastanow!!!!!!! jak nie znasz szczegolow to sie lepiej nie odzywaj! nie znalam tego Patryka ale szkoda go [*] ;( mlody chlopak nie jego wina ze umarl ale kogo innego! wiele ludzi go oplakuje bo jakis pojeb go nie uratowal! ;/
[quote name='m.' timestamp='1291065860' post='394661']
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pi... rozwiń
Avatar
człek / 1 grudnia 2010 o 09:08
0
Dokładnie... Pewnie dostanie co najwyżej zawiasy, a po nim to i tak spłynie. Będzie potem chodził i się cieszył, że mu uszło na sucho.
Avatar
Karol / 1 grudnia 2010 o 08:16
0
myślicie ze Żbiko poniesie konsekwencje?ilu takich jak on dostało zawiasy i się cieszą że uszło im to na sucho?
Avatar
mlody / 30 listopada 2010 o 23:12
0
co Wy gadacie ?! Patryk nie był pijany ! nie wiecie i pierniczycie takie głupoty ;/ nie wiecie jaka byla sytuacja, a macie najwiecej do powiedzenia ;/ Żbika juz dawno powinni zamknąć, a tylko sieje zamęt ;/ jakby nie on to nic by sie nie stało, ludzie zaoszczędzili by sobie wielu przypałów, a Patryk dalej byłby wsród Nas ! jakby żbiko sie przejął i uratował kolege a nie uciekł to może Ryba byłby z nami, nikt mu tego nie wybaczy, jak wyjdzie z tego i go nie zamknął w co wątpie to i tak wszyscy bedziemy mieli do niego żal ;/
Avatar
rewer / 30 listopada 2010 o 22:12
0
dokladnie "m"......wiedzial ze kierowca byl pijany :/



[*] [*] [*] ;(((
Avatar
m. / 29 listopada 2010 o 22:24
0
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! a z tego co wiemy wszyscy byli naje***i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! ... rozwiń
Avatar
karol / 3 grudnia 2010 o 17:51
0
[quote name='Damian...' timestamp='1291225046' post='396359']
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
[/quote]


niestety, Zbiko pijany siedział za kierownicą i to on spowodował wypadek.Być może wściekasz się ,bo to twój kumpel,ale nic go usprawiedliwia.
[quote name='Damian...' timestamp='1291225046' post='396359']
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2010 o 12:41
0
ku*** ja nie mowie tego z gazety!!! moze i masz racje ze nikt go nie ciagnal ale moze jak by go uratowal zamiast uciekac z miejsca wypadku to by żył!!!!!!!!!!a nie teraz spoczywal w spokoju [*] ; ( ;/
Avatar
anonim / 3 grudnia 2010 o 12:39
0
[quote name='Damian...' timestamp='1291225046' post='396359']
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
[/quote]
Avatar
Damian... / 1 grudnia 2010 o 18:37
0
Co wy kur** gadacie wszyscy nie znacie szczegółów. Po pierwsze wszyscy byli pijani po drugie nikt Patryka za rękę nie ciągną do samochodu ja go znałem w hu* dobrze a nie zwalajcie winę na Pawła bo on kierował po trzecie nie mieli hamulców bo coś się stało. Dziwne jest dla mnie że ludzie pierd**ą a nie wiedzą wogule jak było... mądrzy bo gazetę przeczytali w której napisali same bzdury... Zastanówcie się co piszecie!!!!!!!
Avatar
anonim / 1 grudnia 2010 o 16:20
0
[quote name='m.' timestamp='1291065860' post='394661']
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! a z tego co wiemy wszyscy byli naje***i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
weś sie ku*** zastanow!!!!!!! jak nie znasz szczegolow to sie lepiej nie odzywaj! nie znalam tego Patryka ale szkoda go [*] ;( mlody chlopak nie jego wina ze umarl ale kogo innego! wiele ludzi go oplakuje bo jakis pojeb go nie uratowal! ;/
[quote name='m.' timestamp='1291065860' post='394661']
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pi... rozwiń
Avatar
człek / 1 grudnia 2010 o 09:08
0
Dokładnie... Pewnie dostanie co najwyżej zawiasy, a po nim to i tak spłynie. Będzie potem chodził i się cieszył, że mu uszło na sucho.
Avatar
Karol / 1 grudnia 2010 o 08:16
0
myślicie ze Żbiko poniesie konsekwencje?ilu takich jak on dostało zawiasy i się cieszą że uszło im to na sucho?
Avatar
mlody / 30 listopada 2010 o 23:12
0
co Wy gadacie ?! Patryk nie był pijany ! nie wiecie i pierniczycie takie głupoty ;/ nie wiecie jaka byla sytuacja, a macie najwiecej do powiedzenia ;/ Żbika juz dawno powinni zamknąć, a tylko sieje zamęt ;/ jakby nie on to nic by sie nie stało, ludzie zaoszczędzili by sobie wielu przypałów, a Patryk dalej byłby wsród Nas ! jakby żbiko sie przejął i uratował kolege a nie uciekł to może Ryba byłby z nami, nikt mu tego nie wybaczy, jak wyjdzie z tego i go nie zamknął w co wątpie to i tak wszyscy bedziemy mieli do niego żal ;/
Avatar
rewer / 30 listopada 2010 o 22:12
0
dokladnie "m"......wiedzial ze kierowca byl pijany :/



[*] [*] [*] ;(((
Avatar
m. / 29 listopada 2010 o 22:24
0
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! a z tego co wiemy wszyscy byli naje***i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już nie zwalajmy winy tylko na żbika oni wszyscy byli najebali Patryk zresztą też więc po części też jest to jego wina nikt go w końcu nie zmuszał żeby tam wsiadał, a że stało się jak stało... równie dobrze żbiko mógł być na tym samym miejscu co patryk i co wtedy też byście wszyscy mówili że to wina patryka zastanówcie się!!!!!!!!!!! wszyscy są winni a po pierwsze trzeba być skończonym frajerem żeby prowadzić po pijanemu i jechać też po pijaku!!!!!!!!!!! ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Podlasie – Spartakus 2:1. Nadal walczą o utrzymanie

Podlasie – Spartakus 2:1. Nadal walczą o utrzymanie 0 1

Nie było łatwo, ale Podlasie wywalczyło w sobotę trzy punkty. Bialczanie pokonali na stadionie PSW Spartakusa Daleszyce 2:1. Dzięki temu przedłużyli swoje nadzieje na utrzymanie.

Łada – Hetman 0:2. Zostali w szatni na początku meczu

Łada – Hetman 0:2. Zostali w szatni na początku meczu 0 0

Łada postawiła się liderowi, który w przyszłym sezonie zagra w III lidze. Trzy punkty pojechały jednak do Zamościa, bo drużyna Jacka Ziarkowskiego wygrała w Biłgoraju 2:0

Biała Podlaska: Przystanek przypomni o rocznicy wyborów 4 czerwca

Biała Podlaska: Przystanek przypomni o rocznicy wyborów 4 czerwca 0 1

Jeden z przystanków w Białej Podlaskiej zmienił swoje oblicze.

Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych
26 maja 2019, 10:00

Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych 0 0

Muzeum Wsi Lubelskiej (al. Warszawska 96) zaprasza na Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych. Konkurs rozpocznie się w niedzielę, 26 maja o godz. 10 i potrwa do 16.

Policjanci mieli znęcać się nad 70-latkiem. Grozi im więzienie

Policjanci mieli znęcać się nad 70-latkiem. Grozi im więzienie 11 4

– Będziesz miał połamane ręce, potem nogi, a na koniec dół – tak byli już policjanci z Ryk mieli straszyć zatrzymanego 70-latka. Mężczyzna został później pobity do nieprzytomności. Skandal wyszedł na jaw tylko dzięki interwencji biura Rzecznika Praw Obywatelskich.

Motor - Podhale 3:2. Wielkie emocje w Zamościu

Motor - Podhale 3:2. Wielkie emocje w Zamościu 0 12

Mecz na szczycie nie zawiódł. Spotkanie Motoru z liderem tabeli dostarczyło wielu emocji. Goście prowadzili na stadionie w Zamościu 1:0, ale ostatecznie przegrali 2:3. Ekipa z Nowego Targu od 63 minuty grała jednak nie w dziesiątkę, a dziewiątkę.

Sekretarz gminy Niedźwiada pod ostrzałem. "Została powołana niezgodnie z prawem"

Sekretarz gminy Niedźwiada pod ostrzałem. "Została powołana niezgodnie z prawem" 0 1

Sekretarz gminy Niedźwiada została powołana niezgodnie z prawem – twierdzi nasz czytelnik. – Konsultowaliśmy to z prawnikami – odpowiada wójt

Znakomita sobota dla Speed Car Motoru Lublin w eliminacjach IMŚJ i SEC

Znakomita sobota dla Speed Car Motoru Lublin w eliminacjach IMŚJ i SEC 0 2

To była bardzo udana sobota dla żużlowców Speed Car Motoru Lublin. Aż trzech zawodników lubelskiego klubu może się pochwalić udanymi startami w kwalifikacjach do prestiżowych turniejów indywidualnych.

MKS Ryki – Victoria Żmudź 0:4. Drugi gol podciął skrzydła

MKS Ryki – Victoria Żmudź 0:4. Drugi gol podciął skrzydła 0 0

Piłkarze Piotra Molińskiego mieli problemy w Rykach z tamtejszym MKS, ale w ostatnim kwadransie zdobyli trzy gole i ostatecznie wygrali aż 4:0.

Neurologia po lubelsku. Długie kolejki i sukcesy

Neurologia po lubelsku. Długie kolejki i sukcesy 5 5

- W przypadku stwardnienia rozsianego każdy dzień zwłoki z włączeniem leczenia może mieć tragiczne konsekwencje zdrowotne.

Amerykański styl w Lublinie. III Piknik Sportów Amerykańskich na Błoniach [zdjęcia]
galeria

Amerykański styl w Lublinie. III Piknik Sportów Amerykańskich na Błoniach [zdjęcia] 48 0

Trochę prawdziwej gry, trochę zabawy, ale przede wszystkim popularyzacja dyscyplin zza oceanu. W sobotę na Błoniach pod Zamkiem odbył się III Piknik Sportów Amerykańskich.

Fraszka nie dla mężów i zaręczonych
Wiersze między newsami

Fraszka nie dla mężów i zaręczonych 0 0

Na sobotni wieczór utwór poradnikowy. Autor, o którym mało wiem, wie dużo o życiu.

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu
25 maja 2019, 20:00

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu 0 1

W sobotę, 25 maja o godz. 20 w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek) wystąpi australijski wokalista z zespołem - Phillipe Bracken Band.

Kundelki Lublina i Schroniska wybrane. Zwyciężyły Mania i Ramzes [zdjęcia]
galeria

Kundelki Lublina i Schroniska wybrane. Zwyciężyły Mania i Ramzes [zdjęcia] 2 4

Pies Mania zwyciężył w wyborach Kundelek Lublina 2019 zorganizowanych przez Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgicznej. Z kolei w kategorii Kundelek Schroniska pierwsze miejsce zajął Ramzes.

Lubelskie: Poziom wód przekroczył stan alarmowy. "Nie zbliżaj się do rzek"

Lubelskie: Poziom wód przekroczył stan alarmowy. "Nie zbliżaj się do rzek" 36 5

Sytuacja jest poważna, ale stabilna - dopuszczalny poziom wód w Wiśle i w Bugu został przekroczony w trzech miejscowościach. W całym województwie lubelskim obowiązuje trzeci stopień zagrożenia hydrologicznego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!