Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 marca 2011 r.
8:16
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Burmistrz ich zwolnił, więc idą do sądu

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 33 A A
Do lubelskiego sądu pracy wpłynęło już pięć pozwów o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne (Archiwum
Do lubelskiego sądu pracy wpłynęło już pięć pozwów o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne (Archiwum

Zwolnieni pracownicy Urzędu Miasta i Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku nie zgadzają się z decyzją swoich przełożonych. Do lubelskiego sądu pracy wpłynęło już pięć pozwów o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ja zostałem zwolniony z pracy dwa razy: najpierw przez byłego burmistrza, później przez obecnego. W drugim przypadku dyscyplinarnie – wyjaśnia Zbigniew Nita, były dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. – Nie zgadzam się z zarzutami skierowanymi pod moim adresem. To jest szykanowanie pracowników byłego burmistrza.

Nita domaga się zapłaty wynagrodzenia i odszkodowania za niezgodne z prawem odwołanie. Pozwy do sądu pracy w Lublinie złożyło również czterech zwolnionych pracowników kraśnickiego Urzędu Miasta.

– Wszyscy podnoszą, że wypowiedzenia nie były prawidłowe, gdyż stanowiska, które zajmowali, nie zostały zlikwidowane – tłumaczy sędzia Artur Ozimek, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Lublinie. – Ponadto, kwestionują zasadność wypowiedzeń.
– Według mojej oceny, zwolnienia były zasadne – zapewnia burmistrz Mirosław Włodarczyk. – Każdy ma prawo odwołać się do sądu. Poczekajmy na rozstrzygniecie.

Od czasu objęcia urzędu przez nowego burmistrza pracę straciło 5 osób, kolejna odeszła na emeryturę i z jedną rozwiązano umowę za porozumieniem stron. Odwołani zostali również prezesi – Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego i Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, jak też dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Lukratywny kontrakt

Ówczesny dyrektor Centrum Kultury i Promocji miał kontrakt menedżerski na 24 miesiące. Zawarł go z poprzednim burmistrzem. Kontrakt gwarantował mu zarobki nawet w sytuacji, kiedy zostałby zwolniony. 13 grudnia ub. r. został odwołany funkcji. Nowy burmistrz zmienił tryb tego wypowiedzenia i skierował sprawę do prokuratury.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anna / 26 marca 2011 o 17:08
0
Wywalili jednego idiotę, to przyszedł następny... A te wszystkie komentarze są żałosne- ludzie "na poziomie" ponoć piszą...
Avatar
PISuar / 26 marca 2011 o 16:22
0
Co wy opowiadacie o SB. Włodarczyk to „Stalin” Dubiel „Beria” a Jach „Kaligula”, to dopiero jest wytrawne towarzystwo kłamców manipulujących mieszkańcami Kraśnika tylko po to by niejaki Stawiarski znowu mógł przez pięć lat mieć ciepły stołek i dwa domy, tu w Kraśniku i tam w Warszawie (z całkiem niezłą laleczką)
Avatar
Marysieńka / 26 marca 2011 o 15:49
0
[quote name='urzednik' timestamp='1301058794' post='454809']
Juz zapomnialas,jak przesiadywalas u bylego burmistrza i donosilas na ludzi?Jestes gorsz niz SB,KGB I STASI razem wziete.Sprzedalas tylu ludzi a teraz kreujesz sie na jedna sprawiedliwa.Jestes po prostu zwykla szuja!
[/quote]i
I to nawet za kazdym razem na kolanach mu przesiadując. Ale donoszenie takie pospolite jest w naszym kraju, że juz wymyslając mogłes wykombinowac cos bardziej oryginalnego.
Avatar
urzednik / 25 marca 2011 o 14:13
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301058582' post='454807']
Przeciez z powodzeniem możesz pomóc w prysnięciu tego czaru. Tylko gorzej jak sie nie czym, to wtedy pozostaje tylko sobie chlapnąć.
[/quote]
Juz zapomnialas,jak przesiadywalas u bylego burmistrza i donosilas na ludzi?Jestes gorsz niz SB,KGB I STASI razem wziete.Sprzedalas tylu ludzi a teraz kreujesz sie na jedna sprawiedliwa.Jestes po prostu zwykla szuja!
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 14:09
0
[quote name='urzednik' timestamp='1301058354' post='454802']
Dobra,dobra....ty dobrze wiesz o jakich twoich korzysciach pisał poprzednik.Jak sie ludzie dowiedzą,to twoj czar pryśnie.Jestes po prostu zaklamana i tyle.
[/quote]
Przeciez z powodzeniem możesz pomóc w prysnięciu tego czaru. Tylko gorzej jak sie nie czym, to wtedy pozostaje tylko sobie chlapnąć.
Avatar
urzednik / 25 marca 2011 o 14:05
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301057708' post='454794']
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za ich sprawą oczekiwała zysków dla siebie. A w dotrzymywaniu słowa przez Pana Burmistrza na przeszkodzie nie stoją zaniedbania ani zadłuzenia, gdyz dotrzymywanie tego słowa w małych rzeczach jest tez wazne, bo one składają sie na całosciowy wizerunek słownosci władzy.
[/quote]
Dobra,dobra....ty dobrze wiesz o jakich twoich korzysciach pisał poprzednik.Jak sie ludzie dowiedzą,to twoj czar pryśnie.Jestes po prostu zaklamana i tyle.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301057708' post='454794']
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za ich sprawą oczekiwała zysków dla siebie. A w dotrzymywaniu słowa przez Pana Burmistrza na przeszkodzie nie stoją zaniedbania ani zadłuzenia, gdyz dotrzymywanie tego słowa w małych rzeczach jest tez wazne, bo one składają sie na całosciowy wizerunek słownosci władzy.
[/quote]
Dobra,dobra....ty dobrze wiesz o jakich twoich korzysciach pisał pop... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 13:55
0
[quote name='radi' timestamp='1301053690' post='454744']
Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej polityki,jak sie zawsze zaslaniasz przy braku argumentow,tylko zwykla rzeczywistosc.
[/quote]
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za ich sprawą oczekiwała zysków dla siebie. A w dotrzymywaniu słowa przez Pana Burmistrza na przeszkodzie nie stoją zaniedbania ani zadłuzenia, gdyz dotrzymywanie tego słowa w małych rzeczach jest tez wazne, bo one składają sie na całosciowy wizerunek słownosci władzy.
[quote name='radi' timestamp='1301053690' post='454744']
Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej polityki,jak sie zawsze zaslaniasz przy braku argumentow,tylko zwykla rzeczywistosc.
[/quote]
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za i... rozwiń
Avatar
radi / 25 marca 2011 o 12:48
0
Ja swojej krytyki nie uzalezniam, kto do jakiej partii nalezy, ale od tego co i jak robi dla masta i jego mieszkanców.
A przy okazji chciało by sie zapytac, gdzie honor Twojego burmistrza w dotrzymaniu przedwyborczych obitnic danych mieszkancom publicznie?
[/quote]

Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej polityki,jak sie zawsze zaslaniasz przy braku argumentow,tylko zwykla rzeczywistosc.
Ja swojej krytyki nie uzalezniam, kto do jakiej partii nalezy, ale od tego co i jak robi dla masta i jego mieszkanców.
A przy okazji chciało by sie zapytac, gdzie honor Twojego burmistrza w dotrzymaniu przedwyborczych obitnic danych mieszkancom publicznie?
[/quote]

Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 11:47
0
Musiało wam niezle na dekle paść, jesli kazdy temat musicie sprowadzac do mojej osoby, a nie trzymac sie poruszanych kwestii.

[quote name='hops' timestamp='1300977708' post='454342']
Albo ty kobieto nie pracujesz i żyjesz kosztem innych,albo z ciebie taki pracownik jak z koziej dupy klarnet,skoro bez przerwy,dzien i noc siedzisz na forum.Może twoj pracodawca powinien sie tym zainteresowac ,a jak nie masz zadnego zajecia to wez sie za sadzenie plodow rolnych.Teraz wiosna,wiec nie bedziesz sie nudziła i przynajmniej nie bedziemy dokladać do takiego darmozjada!
[/quote]
To to dopiero bełkot. Z kompletnej niewiedzy wyszło takie na dwoje babka wrózyła, żeby tylko oczernic, zeby tylko łatwiej było przypier***ic. Nie? Ale jak na razie jestes bardzo daleki od prawdy.

[quote name='Tomasz' timestamp='1300980619' post='454354']
Każdy mieszkaniec Kraśnika płacący podatek funduje Twoją pensję, więc nie zadawaj więcej równie głupich pytań jak to powyżej.
[/quote]
Z podatków mieszkanców, nie na takie pensje idzie, do tego przekręty , naciągania, wyłudzania. A ja ze swojej pracy uczciwie sie wywiązuję.

[quote name='~~~' timestamp='1301048851' post='454712']
Marysieńka F. to znany krasnicki TROLL. Robiła to samo na forum krasnickim LKR. Dostała bana to teraz tutaj zasmieca.
Nie warto z nia dyskutowac. Krytukuje wszystko i wszystkich. Przed zmaina burmistrza krytykowala starego, teraz nowego. Chory przypadek - nie warto z nia dyskutowac.
A co do zwolnien to wiadomo, ze największe przekretasy teraz najglosniej placza. Ludzie bez honoru, ale to wlasnie kasa robi z ludzi.
[/quote]

Ja swojej krytyki nie uzalezniam, kto do jakiej partii nalezy, ale od tego co i jak robi dla masta i jego mieszkanców.
A przy okazji chciało by sie zapytac, gdzie honor Twojego burmistrza w dotrzymaniu przedwyborczych obitnic danych mieszkancom publicznie?
Musiało wam niezle na dekle paść, jesli kazdy temat musicie sprowadzac do mojej osoby, a nie trzymac sie poruszanych kwestii.

[quote name='hops' timestamp='1300977708' post='454342']
Albo ty kobieto nie pracujesz i żyjesz kosztem innych,albo z ciebie taki pracownik jak z koziej dupy klarnet,skoro bez przerwy,dzien i noc siedzisz na forum.Może twoj pracodawca powinien sie tym zainteresowac ,a jak nie masz zadnego zajecia to wez sie za sadzenie plodow rolnych.Teraz wiosna,wiec nie bedziesz sie nudziła... rozwiń
Avatar
~~~ / 25 marca 2011 o 11:27
0
Marysieńka F. to znany krasnicki TROLL. Robiła to samo na forum krasnickim LKR. Dostała bana to teraz tutaj zasmieca.
Nie warto z nia dyskutowac. Krytukuje wszystko i wszystkich. Przed zmaina burmistrza krytykowala starego, teraz nowego. Chory przypadek - nie warto z nia dyskutowac.
A co do zwolnien to wiadomo, ze największe przekretasy teraz najglosniej placza. Ludzie bez honoru, ale to wlasnie kasa robi z ludzi.
Avatar
Anna / 26 marca 2011 o 17:08
0
Wywalili jednego idiotę, to przyszedł następny... A te wszystkie komentarze są żałosne- ludzie "na poziomie" ponoć piszą...
Avatar
PISuar / 26 marca 2011 o 16:22
0
Co wy opowiadacie o SB. Włodarczyk to „Stalin” Dubiel „Beria” a Jach „Kaligula”, to dopiero jest wytrawne towarzystwo kłamców manipulujących mieszkańcami Kraśnika tylko po to by niejaki Stawiarski znowu mógł przez pięć lat mieć ciepły stołek i dwa domy, tu w Kraśniku i tam w Warszawie (z całkiem niezłą laleczką)
Avatar
Marysieńka / 26 marca 2011 o 15:49
0
[quote name='urzednik' timestamp='1301058794' post='454809']
Juz zapomnialas,jak przesiadywalas u bylego burmistrza i donosilas na ludzi?Jestes gorsz niz SB,KGB I STASI razem wziete.Sprzedalas tylu ludzi a teraz kreujesz sie na jedna sprawiedliwa.Jestes po prostu zwykla szuja!
[/quote]i
I to nawet za kazdym razem na kolanach mu przesiadując. Ale donoszenie takie pospolite jest w naszym kraju, że juz wymyslając mogłes wykombinowac cos bardziej oryginalnego.
Avatar
urzednik / 25 marca 2011 o 14:13
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301058582' post='454807']
Przeciez z powodzeniem możesz pomóc w prysnięciu tego czaru. Tylko gorzej jak sie nie czym, to wtedy pozostaje tylko sobie chlapnąć.
[/quote]
Juz zapomnialas,jak przesiadywalas u bylego burmistrza i donosilas na ludzi?Jestes gorsz niz SB,KGB I STASI razem wziete.Sprzedalas tylu ludzi a teraz kreujesz sie na jedna sprawiedliwa.Jestes po prostu zwykla szuja!
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 14:09
0
[quote name='urzednik' timestamp='1301058354' post='454802']
Dobra,dobra....ty dobrze wiesz o jakich twoich korzysciach pisał poprzednik.Jak sie ludzie dowiedzą,to twoj czar pryśnie.Jestes po prostu zaklamana i tyle.
[/quote]
Przeciez z powodzeniem możesz pomóc w prysnięciu tego czaru. Tylko gorzej jak sie nie czym, to wtedy pozostaje tylko sobie chlapnąć.
Avatar
urzednik / 25 marca 2011 o 14:05
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301057708' post='454794']
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za ich sprawą oczekiwała zysków dla siebie. A w dotrzymywaniu słowa przez Pana Burmistrza na przeszkodzie nie stoją zaniedbania ani zadłuzenia, gdyz dotrzymywanie tego słowa w małych rzeczach jest tez wazne, bo one składają sie na całosciowy wizerunek słownosci władzy.
[/quote]
Dobra,dobra....ty dobrze wiesz o jakich twoich korzysciach pisał poprzednik.Jak sie ludzie dowiedzą,to twoj czar pryśnie.Jestes po prostu zaklamana i tyle.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1301057708' post='454794']
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za ich sprawą oczekiwała zysków dla siebie. A w dotrzymywaniu słowa przez Pana Burmistrza na przeszkodzie nie stoją zaniedbania ani zadłuzenia, gdyz dotrzymywanie tego słowa w małych rzeczach jest tez wazne, bo one składają sie na całosciowy wizerunek słownosci władzy.
[/quote]
Dobra,dobra....ty dobrze wiesz o jakich twoich korzysciach pisał pop... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 13:55
0
[quote name='radi' timestamp='1301053690' post='454744']
Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej polityki,jak sie zawsze zaslaniasz przy braku argumentow,tylko zwykla rzeczywistosc.
[/quote]
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za ich sprawą oczekiwała zysków dla siebie. A w dotrzymywaniu słowa przez Pana Burmistrza na przeszkodzie nie stoją zaniedbania ani zadłuzenia, gdyz dotrzymywanie tego słowa w małych rzeczach jest tez wazne, bo one składają sie na całosciowy wizerunek słownosci władzy.
[quote name='radi' timestamp='1301053690' post='454744']
Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej polityki,jak sie zawsze zaslaniasz przy braku argumentow,tylko zwykla rzeczywistosc.
[/quote]
Nie zauwazyłam, żeby pisząc w temacie o rynku, parku jordanowskim, a takze w innych tematach, za i... rozwiń
Avatar
radi / 25 marca 2011 o 12:48
0
Ja swojej krytyki nie uzalezniam, kto do jakiej partii nalezy, ale od tego co i jak robi dla masta i jego mieszkanców.
A przy okazji chciało by sie zapytac, gdzie honor Twojego burmistrza w dotrzymaniu przedwyborczych obitnic danych mieszkancom publicznie?
[/quote]

Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej polityki,jak sie zawsze zaslaniasz przy braku argumentow,tylko zwykla rzeczywistosc.
Ja swojej krytyki nie uzalezniam, kto do jakiej partii nalezy, ale od tego co i jak robi dla masta i jego mieszkanców.
A przy okazji chciało by sie zapytac, gdzie honor Twojego burmistrza w dotrzymaniu przedwyborczych obitnic danych mieszkancom publicznie?
[/quote]

Ta,ty swoja krytyke uzalezniasz od tego co mozesz zyskac dla siebie,wiec nie mydlij tu oczu dobrem mieszkancow i miasta.Wystarczy ruszyc mozgownica,żeby odkryc,że 15 lat zaniedban i zadluzania miasta nie da sie naprawic w kilka miesiecy.I nie ma tu zadnej... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2011 o 11:47
0
Musiało wam niezle na dekle paść, jesli kazdy temat musicie sprowadzac do mojej osoby, a nie trzymac sie poruszanych kwestii.

[quote name='hops' timestamp='1300977708' post='454342']
Albo ty kobieto nie pracujesz i żyjesz kosztem innych,albo z ciebie taki pracownik jak z koziej dupy klarnet,skoro bez przerwy,dzien i noc siedzisz na forum.Może twoj pracodawca powinien sie tym zainteresowac ,a jak nie masz zadnego zajecia to wez sie za sadzenie plodow rolnych.Teraz wiosna,wiec nie bedziesz sie nudziła i przynajmniej nie bedziemy dokladać do takiego darmozjada!
[/quote]
To to dopiero bełkot. Z kompletnej niewiedzy wyszło takie na dwoje babka wrózyła, żeby tylko oczernic, zeby tylko łatwiej było przypier***ic. Nie? Ale jak na razie jestes bardzo daleki od prawdy.

[quote name='Tomasz' timestamp='1300980619' post='454354']
Każdy mieszkaniec Kraśnika płacący podatek funduje Twoją pensję, więc nie zadawaj więcej równie głupich pytań jak to powyżej.
[/quote]
Z podatków mieszkanców, nie na takie pensje idzie, do tego przekręty , naciągania, wyłudzania. A ja ze swojej pracy uczciwie sie wywiązuję.

[quote name='~~~' timestamp='1301048851' post='454712']
Marysieńka F. to znany krasnicki TROLL. Robiła to samo na forum krasnickim LKR. Dostała bana to teraz tutaj zasmieca.
Nie warto z nia dyskutowac. Krytukuje wszystko i wszystkich. Przed zmaina burmistrza krytykowala starego, teraz nowego. Chory przypadek - nie warto z nia dyskutowac.
A co do zwolnien to wiadomo, ze największe przekretasy teraz najglosniej placza. Ludzie bez honoru, ale to wlasnie kasa robi z ludzi.
[/quote]

Ja swojej krytyki nie uzalezniam, kto do jakiej partii nalezy, ale od tego co i jak robi dla masta i jego mieszkanców.
A przy okazji chciało by sie zapytac, gdzie honor Twojego burmistrza w dotrzymaniu przedwyborczych obitnic danych mieszkancom publicznie?
Musiało wam niezle na dekle paść, jesli kazdy temat musicie sprowadzac do mojej osoby, a nie trzymac sie poruszanych kwestii.

[quote name='hops' timestamp='1300977708' post='454342']
Albo ty kobieto nie pracujesz i żyjesz kosztem innych,albo z ciebie taki pracownik jak z koziej dupy klarnet,skoro bez przerwy,dzien i noc siedzisz na forum.Może twoj pracodawca powinien sie tym zainteresowac ,a jak nie masz zadnego zajecia to wez sie za sadzenie plodow rolnych.Teraz wiosna,wiec nie bedziesz sie nudziła... rozwiń
Avatar
~~~ / 25 marca 2011 o 11:27
0
Marysieńka F. to znany krasnicki TROLL. Robiła to samo na forum krasnickim LKR. Dostała bana to teraz tutaj zasmieca.
Nie warto z nia dyskutowac. Krytukuje wszystko i wszystkich. Przed zmaina burmistrza krytykowala starego, teraz nowego. Chory przypadek - nie warto z nia dyskutowac.
A co do zwolnien to wiadomo, ze największe przekretasy teraz najglosniej placza. Ludzie bez honoru, ale to wlasnie kasa robi z ludzi.
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 10

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 32 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!