Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

20 lutego 2011 r.
17:31
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Powstanie centrum handlowe Raj

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 26 A A
Tak będzie wyglądać centrum handlowe Raj (Fot. Wizualizacja inwestora)
Tak będzie wyglądać centrum handlowe Raj (Fot. Wizualizacja inwestora)

Salony znanych marek, butiki lokalnych firm, punkty usługowe i gastronomiczne oraz parking na blisko 200 aut.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– w Kraśniku ma powstać nowoczesne centrum handlowe. Galeria Raj ma mieć ponad 7 tys. mkw. powierzchni.

Galerię wybuduje krakowska spółka IVS Grupa. Stanie przy głównej arterii miasta, ul. Urzędowskiej. Ma stać się nie tylko miejscem codziennych zakupów, ale też rozrywki zarówno mieszkańców Kraśnika, jak też osób przyjezdnych.
Centrum będzie się mieścić w parterowym budynku. Obecnie inwestor szuka najemców. – Trwają też prace nad całością dokumentacji architektoniczno-budowlanej – tłumaczy Anna Kusior, specjalista ds. marketingu i zarządzania IVS Grupa Kusior.

Na razie nie wiadomo, kiedy ruszy budowa. – Na tym etapie nie można mówić o konkretnym terminie, ponieważ nie byłby on wystarczająco precyzyjny – dodaje przedstawicielka dewelopera.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lysy / 7 marca 2011 o 18:50
0
jestescie barany skoro mowicie ze powstana nowe miejsca pracy MOGA POWSTAC OBOZY PRACY bo jak to inaczej mozna nazwac jak ktos zarobi 1000 zl BRAWO MOSCI PANOWIE TAK TRZYMAJCIE kasujcie zaklady i udajcie ze wszystko ok
Avatar
gostek / 1 marca 2011 o 09:16
0
Z Aquaparku nici.... nowa władza buduuje aby drogi do swoich posiadłości a na wszystko inne przycina....nawet oświetlenie ulic jest wygaszone w niektórych miejscach. Strach się bać.
Avatar
Arina / 28 lutego 2011 o 15:12
0
A co z Aquaparkiem? hehe
Avatar
Maska / 25 lutego 2011 o 10:07
0
Ściągnij program!!
Oglądaj reklamy!!!
ZARABIAJ!!!!!

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=264465
Avatar
dudajef / 23 lutego 2011 o 21:02
0
W Końcu bedziemy miec własne, krasnickie galerianki
Avatar
Marysieńka / 23 lutego 2011 o 20:50
0
[quote name='smok' timestamp='1298486099' post='441679']
Ha ha! Nie ma takiej potrzeby jak reklamacja w moim przypadku,za to w twoim tak,jako stara,zdezelowana baba potrzebujesz dożywotniej gwarancji
[/quote]
A ja bym powiedziała, ze nie ma to jak przechwalanie i przecenianie siebie samego.
Avatar
smok / 23 lutego 2011 o 19:34
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1298445325' post='441319']
Ale za to mądrosć i dowcip bardzo dobrze sie sprzedaja, to powinni z nimi Ciebie wystawic, tylko najpierw musieli by sobie zastrzec, ze po zakupie reklamacji nie uwzględniają.
[/quote]
Ha ha! Nie ma takiej potrzeby jak reklamacja w moim przypadku,za to w twoim tak,jako stara,zdezelowana baba potrzebujesz dożywotniej gwarancji
Avatar
Gość / 23 lutego 2011 o 16:55
0
a drogę do tego Kraśnika to tez sobie wybudujecie bo strasznie dziurawa np. na Lublin.
Avatar
Marysieńka / 23 lutego 2011 o 08:15
0
[quote name='smok' timestamp='1298419054' post='441278']
To nic nie słyszałaś?! Protestowali przed Białym Domem.Ale masz racje,ogladajacych glupote bedzie wiecej niz kupujacych,tylko jeden warunek,w glownej witrynie musza postawic ciebie
[/quote]
Ale za to mądrosć i dowcip bardzo dobrze sie sprzedaja, to powinni z nimi Ciebie wystawic, tylko najpierw musieli by sobie zastrzec, ze po zakupie reklamacji nie uwzględniają.
[quote name='smok' timestamp='1298419054' post='441278']
To nic nie słyszałaś?! Protestowali przed Białym Domem.Ale masz racje,ogladajacych glupote bedzie wiecej niz kupujacych,tylko jeden warunek,w glownej witrynie musza postawic ciebie
[/quote]
Ale za to mądrosć i dowcip bardzo dobrze sie sprzedaja, to powinni z nimi Ciebie wystawic, tylko najpierw musieli by sobie zastrzec, ze po zakupie reklamacji nie uwzględniają. rozwiń
Avatar
smok / 23 lutego 2011 o 00:57
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1298381626' post='440965']
A to juz gdzies protestowali?
A co do samej galerii, podejrzewam, ze wiecej w niej będzie oglądających niz kupujących.
[/quote]
To nic nie słyszałaś?! Protestowali przed Białym Domem.Ale masz racje,ogladajacych glupote bedzie wiecej niz kupujacych,tylko jeden warunek,w glownej witrynie musza postawic ciebie
Avatar
lysy / 7 marca 2011 o 18:50
0
jestescie barany skoro mowicie ze powstana nowe miejsca pracy MOGA POWSTAC OBOZY PRACY bo jak to inaczej mozna nazwac jak ktos zarobi 1000 zl BRAWO MOSCI PANOWIE TAK TRZYMAJCIE kasujcie zaklady i udajcie ze wszystko ok
Avatar
gostek / 1 marca 2011 o 09:16
0
Z Aquaparku nici.... nowa władza buduuje aby drogi do swoich posiadłości a na wszystko inne przycina....nawet oświetlenie ulic jest wygaszone w niektórych miejscach. Strach się bać.
Avatar
Arina / 28 lutego 2011 o 15:12
0
A co z Aquaparkiem? hehe
Avatar
Maska / 25 lutego 2011 o 10:07
0
Ściągnij program!!
Oglądaj reklamy!!!
ZARABIAJ!!!!!

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=264465
Avatar
dudajef / 23 lutego 2011 o 21:02
0
W Końcu bedziemy miec własne, krasnickie galerianki
Avatar
Marysieńka / 23 lutego 2011 o 20:50
0
[quote name='smok' timestamp='1298486099' post='441679']
Ha ha! Nie ma takiej potrzeby jak reklamacja w moim przypadku,za to w twoim tak,jako stara,zdezelowana baba potrzebujesz dożywotniej gwarancji
[/quote]
A ja bym powiedziała, ze nie ma to jak przechwalanie i przecenianie siebie samego.
Avatar
smok / 23 lutego 2011 o 19:34
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1298445325' post='441319']
Ale za to mądrosć i dowcip bardzo dobrze sie sprzedaja, to powinni z nimi Ciebie wystawic, tylko najpierw musieli by sobie zastrzec, ze po zakupie reklamacji nie uwzględniają.
[/quote]
Ha ha! Nie ma takiej potrzeby jak reklamacja w moim przypadku,za to w twoim tak,jako stara,zdezelowana baba potrzebujesz dożywotniej gwarancji
Avatar
Gość / 23 lutego 2011 o 16:55
0
a drogę do tego Kraśnika to tez sobie wybudujecie bo strasznie dziurawa np. na Lublin.
Avatar
Marysieńka / 23 lutego 2011 o 08:15
0
[quote name='smok' timestamp='1298419054' post='441278']
To nic nie słyszałaś?! Protestowali przed Białym Domem.Ale masz racje,ogladajacych glupote bedzie wiecej niz kupujacych,tylko jeden warunek,w glownej witrynie musza postawic ciebie
[/quote]
Ale za to mądrosć i dowcip bardzo dobrze sie sprzedaja, to powinni z nimi Ciebie wystawic, tylko najpierw musieli by sobie zastrzec, ze po zakupie reklamacji nie uwzględniają.
[quote name='smok' timestamp='1298419054' post='441278']
To nic nie słyszałaś?! Protestowali przed Białym Domem.Ale masz racje,ogladajacych glupote bedzie wiecej niz kupujacych,tylko jeden warunek,w glownej witrynie musza postawic ciebie
[/quote]
Ale za to mądrosć i dowcip bardzo dobrze sie sprzedaja, to powinni z nimi Ciebie wystawic, tylko najpierw musieli by sobie zastrzec, ze po zakupie reklamacji nie uwzględniają. rozwiń
Avatar
smok / 23 lutego 2011 o 00:57
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1298381626' post='440965']
A to juz gdzies protestowali?
A co do samej galerii, podejrzewam, ze wiecej w niej będzie oglądających niz kupujących.
[/quote]
To nic nie słyszałaś?! Protestowali przed Białym Domem.Ale masz racje,ogladajacych glupote bedzie wiecej niz kupujacych,tylko jeden warunek,w glownej witrynie musza postawic ciebie
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 0

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 0

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 1

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 511 49

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 10

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.