Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 maja 2012 r.
19:55
Edytuj ten wpis

Urząd ostrzega: Tu może być kontrola prędkości

0 14 A A
Urząd Miasta w Kraśniku zmienia sposób informowania kierowców o kontrolach prędkości prowadzonych <br />
Urząd Miasta w Kraśniku zmienia sposób informowania kierowców o kontrolach prędkości prowadzonych

Urząd Miasta w Kraśniku zmienia sposób informowania kierowców o kontrolach prędkości prowadzonych
przez Straż Miejską. Grafik na czerwiec jest już na stronie internetowej magistratu. Nie oznacza to jednak, że kontrola w danym miejscu będzie na pewno.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek Straż Miejska z Kraśnika może kontrolować kierowców na ul. Urzędowskiej. We wtorek fotoradar może stanąć na ul. Janowskiej, a dzień później na ul. Przemysłowej. Władze miasta zmieniają sposób informowania mieszkańców o prowadzonych przez strażników miejskich kontrolach prędkości.
– Wcześniej informacja ta była przekazywana za pomocą sms-ów – tłumaczy January Pawlos, kierownik Wydziału Promocji Urzędu Miasta w Kraśniku. – Ponieważ usługa ta sporo kosztowała, zdecydowaliśmy, że grafik miejsc gdzie będzie fotoradar, zamieścimy na naszej stronie internetowej i w "Biuletynie Miejskim”.

Informowanie o tym nie jest jednak obowiązkowe. – Grafik na czerwiec podaliśmy na próbę. Chcemy zobaczyć, jak będzie to działać i czy to pomoże – tłumaczy Jakub Bącal, komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. – Najczęściej kierowcy przekraczają prędkość na ul. Przemysłowej. Tam jest z górki, niektórym wydaje się też, że są już poza miastem.
Informacja o fotoradarach w mieście zawiera: miejsce kontroli, datę i przedział godzinowy. Mimo to dokładny czas polowania na piratów nie jest ujawniony. To, że podana jest data i konkretna ulica nie oznacza też, że w tym miejscu na pewno będzie kontrola.

– Może się okazać tak, że jej nie będzie – zastrzega Bącal. – Poza tym w informacji na stronie są podane godziny np. od 8 do 22. A z reguły taką kontrolę na drodze prowadzimy przez dwie, trzy godziny.

Ulice zostały wyznaczone na postawie policyjnych statystyk. – Ul. Urzędowska i ul. Słowackiego to są główne drogi, na których dochodzi do zdarzeń drogowych – podaje mł. asp. Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. – Informacje, gdzie będzie kontrola prowadzona przy użyciu fotoradaru są bardzo dobre. Kierowcy w tych miejscach zwalniają.

W Nałęczowie rzadko

Fotoradar mają też strażnicy z Nałęczowa. W użyciu urządzenie nie jest jednak za często. – Pomiary prędkości są prowadzone raz w miesiącu albo rzadziej – informuje Artur Rumuński, zastępca burmistrza Nałęczowa. – Zarówno charakter pracy, jak też skład osobowy (trzech strażników) nie pozwala, aby te kontrole odbywały się częściej. Informację na ich temat można znaleźć na naszej stronie internetowej.

A w Świdniku w ogóle

W Świdniku strażnicy miejscy nie mają takiego urządzenia. – Na razie nie ma planów, aby je kupić – podkreśla Jan Sprawka, komendant Straży Miejskiej w Świdniku. – Żeby kupić dobry fotoradar, potrzeba ponad 100 tys. zł. Poza tym nie ma też jakiejś uzasadnionej potrzeby, aby takie urządzenie kupować. Kontrole takie przeprowadza policja.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zonk / 3 czerwca 2012 o 11:04
0
[quote name='gość' timestamp='1338628724' post='636091']
Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
[/quote]
Niestety to jest prawda. Zgadzam się z Twoim zdaniem.
Najczęściej w takich przypadkach nie mniej zdziwiony jest sam "mistrz kierownicy". On przecież nawet przeraźliwie trąbił na pozostałych niepokornych uczestników ruchu, którzy ośmielili się znaleźć na jego drodze, a oni nie usłuchali.
Widzę w zachowaniu zwłaszcza młodych kierowców bardzo dużo agresji, która ustępuje miejsca zdrowemu rozsądkowi i logicznemu myśleniu.
[quote name='gość' timestamp='1338628724' post='636091']
Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
[/quote]
Niestety to jest prawda. Zgadzam się z Twoim zdaniem.
Najczęściej w takich przypadkach nie mniej zdziwiony jest sam "mistrz kierownicy". On przecież nawet przeraźliwie trąbił na pozostałych niepokornych... rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2012 o 16:35
0
synu osła,ty to jesteś deb*** całkowity.co tyle jeździ mieszka w okolicy i wie wszystko.Jak gówno wiesz to po co się odzywasz ???
Avatar
syn Rumińskiego / 2 czerwca 2012 o 16:07
0
[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
[/quote]

[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
[/quote]

Zainwestuj w CB radio sieroto
[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
[/quote]

[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką... rozwiń
Avatar
gość / 2 czerwca 2012 o 11:18
0
Może to i lepiej ? Bo przecież każdy kierowca jest zobowiązany przestrzegać przepisów ruchu drogowego (w tym: ograniczenia prędkości), a coraz większa banda deb***i (bo inczej ich nazwać nie można) robi sobie z naszej ul. Urzędowskiej autostradę (bo nie ma tam zakrętów, jedyne ograniczenia to światła na skrzyżowaniu na Budzyniu), a na CB ciągle słychać: Jak ścieżka pomiędzy Kraśnikami ? Taki kretyn jeden z drugim jest pozbawiony wyobraźni, ponieważ w przeciwnym przypadku wiedział by, że ulicę Urzędowską przechodza w poprzek piesi (niekoniecznie na przejściach), przebiegają dzieci (z i na przystanek MPK), pojazdy rolnicze czy zwierzęta. Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
Może to i lepiej ? Bo przecież każdy kierowca jest zobowiązany przestrzegać przepisów ruchu drogowego (w tym: ograniczenia prędkości), a coraz większa banda deb***i (bo inczej ich nazwać nie można) robi sobie z naszej ul. Urzędowskiej autostradę (bo nie ma tam zakrętów, jedyne ograniczenia to światła na skrzyżowaniu na Budzyniu), a na CB ciągle słychać: Jak ścieżka pomiędzy Kraśnikami ? Taki kretyn jeden z drugim jest pozbawiony wyobraźni, ponieważ w przeciwnym przypadku wiedział by, że ulicę Urzędowską przechodza w poprzek ... rozwiń
Avatar
Fotka / 2 czerwca 2012 o 09:31
0
Jeśli w Kraśniku dalej z taką częstotliwością będzie wystawiany fotoradar to burmistrz rozwiąże problem braku pieniędzy w budżecie miasta i problem zakorkowanej ulicy Urzędowskiej bo kierowcy będą się bali wjeżdżać do tak kontrolwanego miasta gdzie za każdym rogiem stoi fotoradar.
Avatar
Katek / 2 czerwca 2012 o 08:04
0
dobre, obecny Burmistrz i jego Wice krytykowali poprzednika za to, że informuje mieszkańców o fotoradarze, a teraz sami to robią! a głupi naród na nich głosował
Avatar
gość / 2 czerwca 2012 o 07:33
0
[sub]A co nas, mieszkańców powiatu kraśnickiego obchodzą problemy odległego od nas powiatu puławskiego ? O fotoradarach w Nałęczowie proszę dyskutukcie sobie tu: [url="http://forum.dziennikwschodni.pl/pulawy-f9/"]http://forum.dzienni...i.pl/pulawy-f9/[/url][/sub]
Avatar
Ula / 2 czerwca 2012 o 07:18
0
No cóż widać że Pan Rumun wstydzi się widocznie że miasto wysyła strażników do najłatwiejszego zarabiania pieniędzy.
A kierowcy niech uważają i nie dają się doić !
Fotoradar ustawiany jest na ul. Charz"A",to jest wjazd do Nałęczowa od strony Wąwolnicy,albo inaczej wyjazd z Nałęczowa w stronę Kazimierza/Wąwolnicy.
A ten"mieszkaniec okolicy co to niczego nie widział ani na CB nie słyszał" to chyba jest albo strażnikiem albo naganiaczem !
Avatar
Yog / 2 czerwca 2012 o 06:04
0
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
Avatar
syn Rumińskiego / 2 czerwca 2012 o 02:23
0
Rumiński moim zdaniem nie kłamie-mieszkam w okolicy Nałęczowa i już dawno nie widziałem radary w tamtej okolicy,na CB też o tym nie słychać a sporo jeżdżę....szczerze to sam się zaczałem zastanawiać czy abu SM w Nałęczowie nie przepiła albo nie zepsuła owego urządzenia.
Avatar
Zonk / 3 czerwca 2012 o 11:04
0
[quote name='gość' timestamp='1338628724' post='636091']
Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
[/quote]
Niestety to jest prawda. Zgadzam się z Twoim zdaniem.
Najczęściej w takich przypadkach nie mniej zdziwiony jest sam "mistrz kierownicy". On przecież nawet przeraźliwie trąbił na pozostałych niepokornych uczestników ruchu, którzy ośmielili się znaleźć na jego drodze, a oni nie usłuchali.
Widzę w zachowaniu zwłaszcza młodych kierowców bardzo dużo agresji, która ustępuje miejsca zdrowemu rozsądkowi i logicznemu myśleniu.
[quote name='gość' timestamp='1338628724' post='636091']
Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
[/quote]
Niestety to jest prawda. Zgadzam się z Twoim zdaniem.
Najczęściej w takich przypadkach nie mniej zdziwiony jest sam "mistrz kierownicy". On przecież nawet przeraźliwie trąbił na pozostałych niepokornych... rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2012 o 16:35
0
synu osła,ty to jesteś deb*** całkowity.co tyle jeździ mieszka w okolicy i wie wszystko.Jak gówno wiesz to po co się odzywasz ???
Avatar
syn Rumińskiego / 2 czerwca 2012 o 16:07
0
[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
[/quote]

[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
[/quote]

Zainwestuj w CB radio sieroto
[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
[/quote]

[quote name='Yog' timestamp='1338609863' post='636030']
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką... rozwiń
Avatar
gość / 2 czerwca 2012 o 11:18
0
Może to i lepiej ? Bo przecież każdy kierowca jest zobowiązany przestrzegać przepisów ruchu drogowego (w tym: ograniczenia prędkości), a coraz większa banda deb***i (bo inczej ich nazwać nie można) robi sobie z naszej ul. Urzędowskiej autostradę (bo nie ma tam zakrętów, jedyne ograniczenia to światła na skrzyżowaniu na Budzyniu), a na CB ciągle słychać: Jak ścieżka pomiędzy Kraśnikami ? Taki kretyn jeden z drugim jest pozbawiony wyobraźni, ponieważ w przeciwnym przypadku wiedział by, że ulicę Urzędowską przechodza w poprzek piesi (niekoniecznie na przejściach), przebiegają dzieci (z i na przystanek MPK), pojazdy rolnicze czy zwierzęta. Dopiero jak wydarzy się nieszczęście, to wszyscy lamentują i zastanawiają się: jak do tego doszło ? Przecież niewinny młodzieniec jechał tylko 120 km/h, i miał wszystko pod kontrolą, a tu mu ktoś wtargnął na jezdnię ....
Może to i lepiej ? Bo przecież każdy kierowca jest zobowiązany przestrzegać przepisów ruchu drogowego (w tym: ograniczenia prędkości), a coraz większa banda deb***i (bo inczej ich nazwać nie można) robi sobie z naszej ul. Urzędowskiej autostradę (bo nie ma tam zakrętów, jedyne ograniczenia to światła na skrzyżowaniu na Budzyniu), a na CB ciągle słychać: Jak ścieżka pomiędzy Kraśnikami ? Taki kretyn jeden z drugim jest pozbawiony wyobraźni, ponieważ w przeciwnym przypadku wiedział by, że ulicę Urzędowską przechodza w poprzek ... rozwiń
Avatar
Fotka / 2 czerwca 2012 o 09:31
0
Jeśli w Kraśniku dalej z taką częstotliwością będzie wystawiany fotoradar to burmistrz rozwiąże problem braku pieniędzy w budżecie miasta i problem zakorkowanej ulicy Urzędowskiej bo kierowcy będą się bali wjeżdżać do tak kontrolwanego miasta gdzie za każdym rogiem stoi fotoradar.
Avatar
Katek / 2 czerwca 2012 o 08:04
0
dobre, obecny Burmistrz i jego Wice krytykowali poprzednika za to, że informuje mieszkańców o fotoradarze, a teraz sami to robią! a głupi naród na nich głosował
Avatar
gość / 2 czerwca 2012 o 07:33
0
[sub]A co nas, mieszkańców powiatu kraśnickiego obchodzą problemy odległego od nas powiatu puławskiego ? O fotoradarach w Nałęczowie proszę dyskutukcie sobie tu: [url="http://forum.dziennikwschodni.pl/pulawy-f9/"]http://forum.dzienni...i.pl/pulawy-f9/[/url][/sub]
Avatar
Ula / 2 czerwca 2012 o 07:18
0
No cóż widać że Pan Rumun wstydzi się widocznie że miasto wysyła strażników do najłatwiejszego zarabiania pieniędzy.
A kierowcy niech uważają i nie dają się doić !
Fotoradar ustawiany jest na ul. Charz"A",to jest wjazd do Nałęczowa od strony Wąwolnicy,albo inaczej wyjazd z Nałęczowa w stronę Kazimierza/Wąwolnicy.
A ten"mieszkaniec okolicy co to niczego nie widział ani na CB nie słyszał" to chyba jest albo strażnikiem albo naganiaczem !
Avatar
Yog / 2 czerwca 2012 o 06:04
0
synu rumińskiego,może mieszkasz w okolicy ale jeździsz chyba taczką skoro nie widziałeś !
A może,skorś taki bystry obserwator,przysłać ci mój mandat do zapłaty ?
.........a może to ktoś się podszywa i przysłał mi niby z urzędu w Nałęczowie zdjęcia i każe płacić ?
Avatar
syn Rumińskiego / 2 czerwca 2012 o 02:23
0
Rumiński moim zdaniem nie kłamie-mieszkam w okolicy Nałęczowa i już dawno nie widziałem radary w tamtej okolicy,na CB też o tym nie słychać a sporo jeżdżę....szczerze to sam się zaczałem zastanawiać czy abu SM w Nałęczowie nie przepiła albo nie zepsuła owego urządzenia.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 0

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 0

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 5 21

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 1

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 1 38

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 9 4

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 3

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 366 12

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 79 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 5

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.