Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 grudnia 2011 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Wypadek w Liśniku Małym: Zginął 21-letni kierowca

Autor: Zdjęcie autora kwp lublin mag
1 10 A A
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8.  (KWP)
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8. (KWP)

Policjanci z Kraśnika ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Liśniku Małym na trasie nr 74. Zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich zginął na miejscu. Dwie inne osoby trafiły do szpitali z ciężkimi obrażeniami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem. Po wyjściu z zakrętu, usiłował opanować poślizg na prostej drodze, lecz zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka seatem.

W wyniku zderzenia kierujący oplem 21-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażera, 21-letniego mężczyznę, uwolnili strażacy rozcinając wrak pojazdu. Przetransportowano go do szpitala w Kraśniku.

Ranny kierowca seata, mieszkaniec gminy Gościeradów, po uwolnieniu z samochodu został przetransportowany śmigłowcem do Lublina. Lekarze pogotowia określali stan obu rannych jako ciężki.

Ruch na drodze do czasu zakończenia obsługi zdarzenia kierowany był przez policjantów wahadłowo.

W momencie, gdy na miejscu wypadku w Liśniku jeszcze trwała akcja ratownicza doszło do kolejnego zdarzenia na tej trasie. W Olbięcinie na niebezpiecznym zakręcie TIR zderzył się z VW. Lekkich obrażeń doznała kobieta kierująca VW. Ze względu na miejsce zdarzenia ruch na drodze został poważnie utrudniony, do czasu usunięcia pojazdów tu również policjanci przepuszczali ruch wahadłowo.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2011 o 11:16
0
Tak to prawda, zginął 21-letni młody chłopak z pow. radzyńskiego.
Drugi młody chłopak jadący z nim leży w kraśnickim szpitalu w śpiączce.
Może ktoś może więcej zna szczegółów tego wypadku, oni jechali do Krakowa.
Dziękuję
Avatar
SYLA_LKR / 7 grudnia 2011 o 13:33
0
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na przyszłość takie wypociny zostawiaj dla szaleńców jeżdżących po twojej mieścinie i powiecie. A ten młody chłopak co zginął nawet z terenu powiatu nie pochodził i nie mógł wiedzieć jaki to jest zdradliwy odcinek trasy zresztą nie jeden na drodze Annopol- Kraśnik (szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą).
A ty Wielki znawco umiejętności kierowców z powiatu kraśnickiego daruj sobie takie "złote myśli" bo sam nie wiesz co czai się za zakrętem i może właśnie taki kierowca na blachach LKR uratować ci życie.
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na pr... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 17:53
0
to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznaczną odpowiedz może jedynie rodzina zmarłego pozna. Głupie posty darujcie sobie
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznacz... rozwiń
Avatar
Wioleta / 6 grudnia 2011 o 17:14
0
Strasznie współczuje rodzinie i bliskim tego chłopaka A te komentarze... według Was Wy jesteście takimi dobrymi kierowcami??!!!
Niestety najczęściej osoby pewne, że są dobrymi kierowcami mają wypadki, prawda?!
Avatar
ktoś / 6 grudnia 2011 o 15:46
0
sami jesteście baranami i idiotami!! chłopak był młody i nie jeden z was mu do pięt nie dorasta!!! miał całe życie przed sobą!! to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy gdyby to ktoś z waszych bliskich był na Jego miejscu!! zastanówcie się nad tym bo łatwo wydać osdąo kimś obcym...!!!ale to świadczy tylko o waszej głupocie i braku współczucia dla innych!!!!
Avatar
Toficzka LKR / 5 grudnia 2011 o 11:20
0
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego człowieka:(
A Tobie życzę więcej kultury, również za kółkiem:/
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego czł... rozwiń
Avatar
jeździec znikąd / 5 grudnia 2011 o 07:09
0
blachyLKR i wszystko jasne
Avatar
pele / 4 grudnia 2011 o 19:04
0
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1323015158' post='565950']
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
[/quote]

Puknij się w łeb! To nie wina zakrętów, lecz baranów, którzy nie umieją dostosowac prędkości do warunków. Zapewne jesteś jednym z tej większości, która mózgu nie używa, nie tylko na drodze.
Avatar
Maniek_LKR / 4 grudnia 2011 o 17:12
0
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
Avatar
RIP / 4 grudnia 2011 o 16:07
0
Tak jest gdy kazdy ma innego uzytkownika w powazaniu bo wydaje im sie ze auto gwarantuje anonimowosc.... oto przyklad idioty ktory nigdy nie powinnien nawet byc pasazerem http://www.youtube.com/watch?v=oS30es65dvE&feature=g-upl
Avatar
Gość / 26 grudnia 2011 o 11:16
0
Tak to prawda, zginął 21-letni młody chłopak z pow. radzyńskiego.
Drugi młody chłopak jadący z nim leży w kraśnickim szpitalu w śpiączce.
Może ktoś może więcej zna szczegółów tego wypadku, oni jechali do Krakowa.
Dziękuję
Avatar
SYLA_LKR / 7 grudnia 2011 o 13:33
0
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na przyszłość takie wypociny zostawiaj dla szaleńców jeżdżących po twojej mieścinie i powiecie. A ten młody chłopak co zginął nawet z terenu powiatu nie pochodził i nie mógł wiedzieć jaki to jest zdradliwy odcinek trasy zresztą nie jeden na drodze Annopol- Kraśnik (szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą).
A ty Wielki znawco umiejętności kierowców z powiatu kraśnickiego daruj sobie takie "złote myśli" bo sam nie wiesz co czai się za zakrętem i może właśnie taki kierowca na blachach LKR uratować ci życie.
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na pr... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 17:53
0
to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznaczną odpowiedz może jedynie rodzina zmarłego pozna. Głupie posty darujcie sobie
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznacz... rozwiń
Avatar
Wioleta / 6 grudnia 2011 o 17:14
0
Strasznie współczuje rodzinie i bliskim tego chłopaka A te komentarze... według Was Wy jesteście takimi dobrymi kierowcami??!!!
Niestety najczęściej osoby pewne, że są dobrymi kierowcami mają wypadki, prawda?!
Avatar
ktoś / 6 grudnia 2011 o 15:46
0
sami jesteście baranami i idiotami!! chłopak był młody i nie jeden z was mu do pięt nie dorasta!!! miał całe życie przed sobą!! to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy gdyby to ktoś z waszych bliskich był na Jego miejscu!! zastanówcie się nad tym bo łatwo wydać osdąo kimś obcym...!!!ale to świadczy tylko o waszej głupocie i braku współczucia dla innych!!!!
Avatar
Toficzka LKR / 5 grudnia 2011 o 11:20
0
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego człowieka:(
A Tobie życzę więcej kultury, również za kółkiem:/
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego czł... rozwiń
Avatar
jeździec znikąd / 5 grudnia 2011 o 07:09
0
blachyLKR i wszystko jasne
Avatar
pele / 4 grudnia 2011 o 19:04
0
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1323015158' post='565950']
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
[/quote]

Puknij się w łeb! To nie wina zakrętów, lecz baranów, którzy nie umieją dostosowac prędkości do warunków. Zapewne jesteś jednym z tej większości, która mózgu nie używa, nie tylko na drodze.
Avatar
Maniek_LKR / 4 grudnia 2011 o 17:12
0
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
Avatar
RIP / 4 grudnia 2011 o 16:07
0
Tak jest gdy kazdy ma innego uzytkownika w powazaniu bo wydaje im sie ze auto gwarantuje anonimowosc.... oto przyklad idioty ktory nigdy nie powinnien nawet byc pasazerem http://www.youtube.com/watch?v=oS30es65dvE&feature=g-upl
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 71 11

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 20 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!