Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 grudnia 2011 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Wypadek w Liśniku Małym: Zginął 21-letni kierowca

Autor: Zdjęcie autora kwp lublin mag
0 10 A A
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8.  (KWP)
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8. (KWP)

Policjanci z Kraśnika ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Liśniku Małym na trasie nr 74. Zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich zginął na miejscu. Dwie inne osoby trafiły do szpitali z ciężkimi obrażeniami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem. Po wyjściu z zakrętu, usiłował opanować poślizg na prostej drodze, lecz zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka seatem.

W wyniku zderzenia kierujący oplem 21-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażera, 21-letniego mężczyznę, uwolnili strażacy rozcinając wrak pojazdu. Przetransportowano go do szpitala w Kraśniku.

Ranny kierowca seata, mieszkaniec gminy Gościeradów, po uwolnieniu z samochodu został przetransportowany śmigłowcem do Lublina. Lekarze pogotowia określali stan obu rannych jako ciężki.

Ruch na drodze do czasu zakończenia obsługi zdarzenia kierowany był przez policjantów wahadłowo.

W momencie, gdy na miejscu wypadku w Liśniku jeszcze trwała akcja ratownicza doszło do kolejnego zdarzenia na tej trasie. W Olbięcinie na niebezpiecznym zakręcie TIR zderzył się z VW. Lekkich obrażeń doznała kobieta kierująca VW. Ze względu na miejsce zdarzenia ruch na drodze został poważnie utrudniony, do czasu usunięcia pojazdów tu również policjanci przepuszczali ruch wahadłowo.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2011 r. o 11:16
0
Tak to prawda, zginął 21-letni młody chłopak z pow. radzyńskiego.
Drugi młody chłopak jadący z nim leży w kraśnickim szpitalu w śpiączce.
Może ktoś może więcej zna szczegółów tego wypadku, oni jechali do Krakowa.
Dziękuję
Avatar
SYLA_LKR / 7 grudnia 2011 r. o 13:33
0
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na przyszłość takie wypociny zostawiaj dla szaleńców jeżdżących po twojej mieścinie i powiecie. A ten młody chłopak co zginął nawet z terenu powiatu nie pochodził i nie mógł wiedzieć jaki to jest zdradliwy odcinek trasy zresztą nie jeden na drodze Annopol- Kraśnik (szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą).
A ty Wielki znawco umiejętności kierowców z powiatu kraśnickiego daruj sobie takie "złote myśli" bo sam nie wiesz co czai się za zakrętem i może właśnie taki kierowca na blachach LKR uratować ci życie.
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na pr... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 r. o 17:53
0
to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznaczną odpowiedz może jedynie rodzina zmarłego pozna. Głupie posty darujcie sobie
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznacz... rozwiń
Avatar
Wioleta / 6 grudnia 2011 r. o 17:14
0
Strasznie współczuje rodzinie i bliskim tego chłopaka A te komentarze... według Was Wy jesteście takimi dobrymi kierowcami??!!!
Niestety najczęściej osoby pewne, że są dobrymi kierowcami mają wypadki, prawda?!
Avatar
ktoś / 6 grudnia 2011 r. o 15:46
0
sami jesteście baranami i idiotami!! chłopak był młody i nie jeden z was mu do pięt nie dorasta!!! miał całe życie przed sobą!! to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy gdyby to ktoś z waszych bliskich był na Jego miejscu!! zastanówcie się nad tym bo łatwo wydać osdąo kimś obcym...!!!ale to świadczy tylko o waszej głupocie i braku współczucia dla innych!!!!
Avatar
Toficzka LKR / 5 grudnia 2011 r. o 11:20
0
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego człowieka:(
A Tobie życzę więcej kultury, również za kółkiem:/
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego czł... rozwiń
Avatar
jeździec znikąd / 5 grudnia 2011 r. o 07:09
0
blachyLKR i wszystko jasne
Avatar
pele / 4 grudnia 2011 r. o 19:04
0
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1323015158' post='565950']
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
[/quote]

Puknij się w łeb! To nie wina zakrętów, lecz baranów, którzy nie umieją dostosowac prędkości do warunków. Zapewne jesteś jednym z tej większości, która mózgu nie używa, nie tylko na drodze.
Avatar
Maniek_LKR / 4 grudnia 2011 r. o 17:12
0
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
Avatar
RIP / 4 grudnia 2011 r. o 16:07
0
Tak jest gdy kazdy ma innego uzytkownika w powazaniu bo wydaje im sie ze auto gwarantuje anonimowosc.... oto przyklad idioty ktory nigdy nie powinnien nawet byc pasazerem http://www.youtube.com/watch?v=oS30es65dvE&feature=g-upl
Avatar
Gość / 26 grudnia 2011 r. o 11:16
0
Tak to prawda, zginął 21-letni młody chłopak z pow. radzyńskiego.
Drugi młody chłopak jadący z nim leży w kraśnickim szpitalu w śpiączce.
Może ktoś może więcej zna szczegółów tego wypadku, oni jechali do Krakowa.
Dziękuję
Avatar
SYLA_LKR / 7 grudnia 2011 r. o 13:33
0
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na przyszłość takie wypociny zostawiaj dla szaleńców jeżdżących po twojej mieścinie i powiecie. A ten młody chłopak co zginął nawet z terenu powiatu nie pochodził i nie mógł wiedzieć jaki to jest zdradliwy odcinek trasy zresztą nie jeden na drodze Annopol- Kraśnik (szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą).
A ty Wielki znawco umiejętności kierowców z powiatu kraśnickiego daruj sobie takie "złote myśli" bo sam nie wiesz co czai się za zakrętem i może właśnie taki kierowca na blachach LKR uratować ci życie.
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na pr... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 r. o 17:53
0
to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznaczną odpowiedz może jedynie rodzina zmarłego pozna. Głupie posty darujcie sobie
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznacz... rozwiń
Avatar
Wioleta / 6 grudnia 2011 r. o 17:14
0
Strasznie współczuje rodzinie i bliskim tego chłopaka A te komentarze... według Was Wy jesteście takimi dobrymi kierowcami??!!!
Niestety najczęściej osoby pewne, że są dobrymi kierowcami mają wypadki, prawda?!
Avatar
ktoś / 6 grudnia 2011 r. o 15:46
0
sami jesteście baranami i idiotami!! chłopak był młody i nie jeden z was mu do pięt nie dorasta!!! miał całe życie przed sobą!! to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy gdyby to ktoś z waszych bliskich był na Jego miejscu!! zastanówcie się nad tym bo łatwo wydać osdąo kimś obcym...!!!ale to świadczy tylko o waszej głupocie i braku współczucia dla innych!!!!
Avatar
Toficzka LKR / 5 grudnia 2011 r. o 11:20
0
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego człowieka:(
A Tobie życzę więcej kultury, również za kółkiem:/
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego czł... rozwiń
Avatar
jeździec znikąd / 5 grudnia 2011 r. o 07:09
0
blachyLKR i wszystko jasne
Avatar
pele / 4 grudnia 2011 r. o 19:04
0
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1323015158' post='565950']
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
[/quote]

Puknij się w łeb! To nie wina zakrętów, lecz baranów, którzy nie umieją dostosowac prędkości do warunków. Zapewne jesteś jednym z tej większości, która mózgu nie używa, nie tylko na drodze.
Avatar
Maniek_LKR / 4 grudnia 2011 r. o 17:12
0
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
Avatar
RIP / 4 grudnia 2011 r. o 16:07
0
Tak jest gdy kazdy ma innego uzytkownika w powazaniu bo wydaje im sie ze auto gwarantuje anonimowosc.... oto przyklad idioty ktory nigdy nie powinnien nawet byc pasazerem http://www.youtube.com/watch?v=oS30es65dvE&feature=g-upl
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Budowa wgryza się w górki czechowskie. Aktywiści protestują

Lublin: Budowa wgryza się w górki czechowskie. Aktywiści protestują

Najpóźniej w marcu ma się skończyć budowa alejki łączącej Czechów z os. Botanik – zapowiada spółka TBV Investment. Zlecone przez nią prace oprotestowuje część aktywistów, którzy twierdzą, że Urząd Miasta nie dopełnił procedur przyrodniczych zezwalając na budowę. Ratusz odpiera ten zarzut.

Puławy: Czekają na archiwalne zdjęcia. Powstaje mobilny przewodnik

Puławy: Czekają na archiwalne zdjęcia. Powstaje mobilny przewodnik

Spacerując po Puławach, dzięki bezpłatnej aplikacji w telefonie, będziemy mogli wirtualnie cofnąć się w czasie i obejrzeć, jak te same miejsca wyglądały w przeszłości. Projekt "Re-konstrukcje" Biblioteki Miejskiej uwieczni zmiany, jakie zaszły w mieście w ciągu ostatnich 115 lat.

Miała latami współpracować z komornikiem. Teraz ujawnia: Licytacje były ustawione [cz. 1]
Reportaż Uwagi! TVN
film

Miała latami współpracować z komornikiem. Teraz ujawnia: Licytacje były ustawione [cz. 1]

- Grabili w bezwzględny sposób, nie licząc się z nikim – mówi o działaniach komornika z Brzegu jedna z poszkodowanych. Adam P. z grupą podstawionych osób, pod okiem sędziów, miał skupować na licytacjach nieruchomości po bardzo atrakcyjnych cenach. Jako pierwsi dotarliśmy do kluczowych bohaterów afery.

Lubelskie: Kłusownicy bestialsko zabili łosia i teraz sami są tropieni
galeria

Lubelskie: Kłusownicy bestialsko zabili łosia i teraz sami są tropieni

Przy drodze wojewódzkiej 815 w Niedźwiadzie znaleziono łosia bez łba. Łopaty i głowę odcięli kłusownicy. Szukają ich i strażnicy leśni, i policjanci.

Zmiany w dęblińskiej Lotniczej Akademii Wojskowej i 4. Skrzydle Lotnictwa Szkolnego

Zmiany w dęblińskiej Lotniczej Akademii Wojskowej i 4. Skrzydle Lotnictwa Szkolnego

1 grudnia zmienił się rektor w Lotniczej Akademii Wojskowej oraz dowódca 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie.

Konferencja upamiętniająca Dowództwo Okręgu Korpusu Nr II w Lublinie
10 grudnia 2020, 9:00

Konferencja upamiętniająca Dowództwo Okręgu Korpusu Nr II w Lublinie

W czwartek, 10 grudnia Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zorganizuje konferencję upamiętniającą Generała Dywizji Mieczysława Smorawińskiego oraz Dowództwo Okręgu Korpusu Nr II w Lublinie. Wydarzenie zainauguruje odsłonięcie pamiątkowej tablicy w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Lublinie (ul. Spadochroniarzy 5).

Kontrowersyjny wyścig po covidowskie dotacje dla lubelskich firm. W puli jest 15 mln zł więcej

Kontrowersyjny wyścig po covidowskie dotacje dla lubelskich firm. W puli jest 15 mln zł więcej

15 mln zł więcej trafi do przedsiębiorców, którzy starali się o wsparcie w głośnym naborze na dotacje dla firm poszkodowanych przez pandemię koronawirusa. Pieniędzy wystarczy prawdopodobnie dla kolejnych kilkuset firm.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2020 r.

Liga Mistrzów. Magiczny wieczór Olivera Giroud w Sewilli

Liga Mistrzów. Magiczny wieczór Olivera Giroud w Sewilli

Chelsea Londyn pokonała na wyjeździe Sevillę aż 4:0 i zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie E. Środowy wieczór do końca życia zapamięta Oliver Girorud, który zdobył wszystkie bramki dla „The Blues”

Darmowe szczepionki na Covid-19 najpierw dla seniorów. Gdzie i kiedy się zgłosić?

Darmowe szczepionki na Covid-19 najpierw dla seniorów. Gdzie i kiedy się zgłosić?

Zaszczepić na Covid-19 będzie się można u najbliższego lekarza rodzinnego lub w mobilnym punkcie. A szczepionki będą darmowe i dobrowolne. W pierwszej kolejności skorzystają z nich m.in. seniorzy 60+ i medycy.

Biała Podlaska: Prawica chce odwołać przewodniczącego rady. Bo ich obraża

Biała Podlaska: Prawica chce odwołać przewodniczącego rady. Bo ich obraża

– Pan przewodniczący obraża radnych – skarży się klub radnych Zjednoczonej Prawicy i kieruje wniosek o odwołanie Bogusława Broniewicza (Biała Samorządowa) z tej funkcji. Z kolei, przewodniczący uważa, że to jeden z elementów polityki nowej koalicji PO–PiS w bialskiej radzie.

Ma być wizytówką ul. Bernardyńskiej i całego Lublina. Budynek szkoły przechodzi gruntowny remont
Zdjęcia
galeria

Ma być wizytówką ul. Bernardyńskiej i całego Lublina. Budynek szkoły przechodzi gruntowny remont

Postępami prac w zabytkowym gmachu szkół im. Vetterów pochwalił się Urząd Miasta, który deklaruje, że w przyszłym roku sale lekcyjne będą gotowe na przyjęcie uczniów. Przebudowa miała się zakończyć o wiele wcześniej, ale podczas robót pojawiły się niezbyt miłe niespodzianki .