Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 grudnia 2011 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Wypadek w Liśniku Małym: Zginął 21-letni kierowca

Autor: Zdjęcie autora kwp lublin mag
0 10 A A
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8.  (KWP)
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8. (KWP)

Policjanci z Kraśnika ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Liśniku Małym na trasie nr 74. Zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich zginął na miejscu. Dwie inne osoby trafiły do szpitali z ciężkimi obrażeniami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku w Liśniku Małym doszło wczoraj przed godz. 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem. Po wyjściu z zakrętu, usiłował opanować poślizg na prostej drodze, lecz zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka seatem.

W wyniku zderzenia kierujący oplem 21-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażera, 21-letniego mężczyznę, uwolnili strażacy rozcinając wrak pojazdu. Przetransportowano go do szpitala w Kraśniku.

Ranny kierowca seata, mieszkaniec gminy Gościeradów, po uwolnieniu z samochodu został przetransportowany śmigłowcem do Lublina. Lekarze pogotowia określali stan obu rannych jako ciężki.

Ruch na drodze do czasu zakończenia obsługi zdarzenia kierowany był przez policjantów wahadłowo.

W momencie, gdy na miejscu wypadku w Liśniku jeszcze trwała akcja ratownicza doszło do kolejnego zdarzenia na tej trasie. W Olbięcinie na niebezpiecznym zakręcie TIR zderzył się z VW. Lekkich obrażeń doznała kobieta kierująca VW. Ze względu na miejsce zdarzenia ruch na drodze został poważnie utrudniony, do czasu usunięcia pojazdów tu również policjanci przepuszczali ruch wahadłowo.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2011 o 11:16
0
Tak to prawda, zginął 21-letni młody chłopak z pow. radzyńskiego.
Drugi młody chłopak jadący z nim leży w kraśnickim szpitalu w śpiączce.
Może ktoś może więcej zna szczegółów tego wypadku, oni jechali do Krakowa.
Dziękuję
Avatar
SYLA_LKR / 7 grudnia 2011 o 13:33
0
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na przyszłość takie wypociny zostawiaj dla szaleńców jeżdżących po twojej mieścinie i powiecie. A ten młody chłopak co zginął nawet z terenu powiatu nie pochodził i nie mógł wiedzieć jaki to jest zdradliwy odcinek trasy zresztą nie jeden na drodze Annopol- Kraśnik (szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą).
A ty Wielki znawco umiejętności kierowców z powiatu kraśnickiego daruj sobie takie "złote myśli" bo sam nie wiesz co czai się za zakrętem i może właśnie taki kierowca na blachach LKR uratować ci życie.
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na pr... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 17:53
0
to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznaczną odpowiedz może jedynie rodzina zmarłego pozna. Głupie posty darujcie sobie
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznacz... rozwiń
Avatar
Wioleta / 6 grudnia 2011 o 17:14
0
Strasznie współczuje rodzinie i bliskim tego chłopaka A te komentarze... według Was Wy jesteście takimi dobrymi kierowcami??!!!
Niestety najczęściej osoby pewne, że są dobrymi kierowcami mają wypadki, prawda?!
Avatar
ktoś / 6 grudnia 2011 o 15:46
0
sami jesteście baranami i idiotami!! chłopak był młody i nie jeden z was mu do pięt nie dorasta!!! miał całe życie przed sobą!! to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy gdyby to ktoś z waszych bliskich był na Jego miejscu!! zastanówcie się nad tym bo łatwo wydać osdąo kimś obcym...!!!ale to świadczy tylko o waszej głupocie i braku współczucia dla innych!!!!
Avatar
Toficzka LKR / 5 grudnia 2011 o 11:20
0
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego człowieka:(
A Tobie życzę więcej kultury, również za kółkiem:/
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego czł... rozwiń
Avatar
jeździec znikąd / 5 grudnia 2011 o 07:09
0
blachyLKR i wszystko jasne
Avatar
pele / 4 grudnia 2011 o 19:04
0
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1323015158' post='565950']
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
[/quote]

Puknij się w łeb! To nie wina zakrętów, lecz baranów, którzy nie umieją dostosowac prędkości do warunków. Zapewne jesteś jednym z tej większości, która mózgu nie używa, nie tylko na drodze.
Avatar
Maniek_LKR / 4 grudnia 2011 o 17:12
0
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
Avatar
RIP / 4 grudnia 2011 o 16:07
0
Tak jest gdy kazdy ma innego uzytkownika w powazaniu bo wydaje im sie ze auto gwarantuje anonimowosc.... oto przyklad idioty ktory nigdy nie powinnien nawet byc pasazerem http://www.youtube.com/watch?v=oS30es65dvE&feature=g-upl
Avatar
Gość / 26 grudnia 2011 o 11:16
0
Tak to prawda, zginął 21-letni młody chłopak z pow. radzyńskiego.
Drugi młody chłopak jadący z nim leży w kraśnickim szpitalu w śpiączce.
Może ktoś może więcej zna szczegółów tego wypadku, oni jechali do Krakowa.
Dziękuję
Avatar
SYLA_LKR / 7 grudnia 2011 o 13:33
0
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na przyszłość takie wypociny zostawiaj dla szaleńców jeżdżących po twojej mieścinie i powiecie. A ten młody chłopak co zginął nawet z terenu powiatu nie pochodził i nie mógł wiedzieć jaki to jest zdradliwy odcinek trasy zresztą nie jeden na drodze Annopol- Kraśnik (szkoda chłopaka całe życie miał przed sobą).
A ty Wielki znawco umiejętności kierowców z powiatu kraśnickiego daruj sobie takie "złote myśli" bo sam nie wiesz co czai się za zakrętem i może właśnie taki kierowca na blachach LKR uratować ci życie.
do jeźdźca znikąd:
To że ktoś ma blachy LKR to od razu ma znaczyć że niesie śmierć na drodze? Sama mam takie blachy i się tego nie wstydzę-jeżdżę od 8 lat po Polsce i nawet jeden raz mnie żaden patrol nie zatrzymał. Widocznie można mieć rejestrację LKR i jeździć ostrożnie. Ciekawe co byś napisał gdyby taka tragedia stała się w innym powiecie ( pewnie blachy LLU, LUB albo LCH i wszystko jasne). A ty na jakich blachach jeździsz że daje ci to możliwość osądzać umiejętności innych tylko dlatego że tablice ci się nie podobają. Dlatego na pr... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 17:53
0
to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznaczną odpowiedz może jedynie rodzina zmarłego pozna. Głupie posty darujcie sobie
Od początku wątku (zarówno tego, jak i sąsiedniego założonego na forum) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku... patrząc na rozbite auta, warunki na drodze, to wszystko jednak wskazuje, że to nadmierna prędkość mogła być przyczyną wypadku. Jadąc 40km/h(dobrze pamiętam znak ograniczenia stojący przed zakrętem?) ten zakręt nie stanowi zagrożenia. Inną przyczyną może być uszkodzenie samochodu (hamulce, układ ABS, ogumienie) ale tego przecież nikt z nas nie wie. Nie miej wypadek się wydarzył, a jednoznacz... rozwiń
Avatar
Wioleta / 6 grudnia 2011 o 17:14
0
Strasznie współczuje rodzinie i bliskim tego chłopaka A te komentarze... według Was Wy jesteście takimi dobrymi kierowcami??!!!
Niestety najczęściej osoby pewne, że są dobrymi kierowcami mają wypadki, prawda?!
Avatar
ktoś / 6 grudnia 2011 o 15:46
0
sami jesteście baranami i idiotami!! chłopak był młody i nie jeden z was mu do pięt nie dorasta!!! miał całe życie przed sobą!! to był nieszczęśliwy wypadek ale nie z winy kierowcy!!ciekawe czy bylibyście tacy mądrzy gdyby to ktoś z waszych bliskich był na Jego miejscu!! zastanówcie się nad tym bo łatwo wydać osdąo kimś obcym...!!!ale to świadczy tylko o waszej głupocie i braku współczucia dla innych!!!!
Avatar
Toficzka LKR / 5 grudnia 2011 o 11:20
0
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego człowieka:(
A Tobie życzę więcej kultury, również za kółkiem:/
do jeźdzca znikąd:
Twój komentarz jest żałosny. Dane z blach nie świadczą o umiejętnościach kierowcy. Wczytaj się czasem w tekst nim go skomentujesz: w poslizg wpadł kierowca z powiatu radzyńskiego. Nie wiem czy jechałeś tą trasą, ale z prostego odcinka o niezłej nawierzchni wjeżdza się w 2 bardzo wyboiste zakręty, na których nietrudno o nieszczęście przy większej prędkości. Stan odcinka drogi 74 między Kraśnikiem a Annopolem jest coraz lepszy, ale dalej występują czarne punkty (m. in. ten i Olbięcin)
Szkoda kolejengo młodego czł... rozwiń
Avatar
jeździec znikąd / 5 grudnia 2011 o 07:09
0
blachyLKR i wszystko jasne
Avatar
pele / 4 grudnia 2011 o 19:04
0
[quote name='Maniek_LKR' timestamp='1323015158' post='565950']
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
[/quote]

Puknij się w łeb! To nie wina zakrętów, lecz baranów, którzy nie umieją dostosowac prędkości do warunków. Zapewne jesteś jednym z tej większości, która mózgu nie używa, nie tylko na drodze.
Avatar
Maniek_LKR / 4 grudnia 2011 o 17:12
0
A w Olbięcinie tyle już ludzi zginęło ! Ile jeszcze musi zginąć, żeby coś z tym zrobić ? Wiem ! Pewnie wtedy gdy zginie ktoś z najblizszych jednego z decydentów !
Avatar
RIP / 4 grudnia 2011 o 16:07
0
Tak jest gdy kazdy ma innego uzytkownika w powazaniu bo wydaje im sie ze auto gwarantuje anonimowosc.... oto przyklad idioty ktory nigdy nie powinnien nawet byc pasazerem http://www.youtube.com/watch?v=oS30es65dvE&feature=g-upl
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 19.11.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 19.11.2019 0 0

Parkowanie w Lublinie mocno podrożeje. Ceny wzrosną nawet 3-krotnie [nowy cennik]

Parkowanie w Lublinie mocno podrożeje. Ceny wzrosną nawet 3-krotnie [nowy cennik] 50 121

Już w najbliższych dniach Rada Miasta ma głosować nad proponowanymi przez prezydenta Lublina zmianami w Strefie Płatnego Parkowania, która ma być podzielona na trzy części z różnymi cennikami (dziś podstrefy są dwie). Na przeważającym obszarze opłaty mocno wzrosną, a kara za brak biletu ma być aż trzykrotnie wyższa.

Rusza 12. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Rusza 12. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 15 0

Własny biznes Rozpoczęła się 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W bezpłatnych zajęciach mogą wziąć udział nie tylko osoby zainteresowane założeniem własnej firmy

Szkolenie terytorialsów na Wiśle. Ćwiczyli reagowanie na wypadek powodzi i podtopień

Szkolenie terytorialsów na Wiśle. Ćwiczyli reagowanie na wypadek powodzi i podtopień 0 8

Na tzw. wodnym poligonie na Wiśle w Dęblinie ćwiczyli saperzy z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Warsztaty śpiewu tradycyjnego w Zamościu
23 listopada 2019, 13:00

Warsztaty śpiewu tradycyjnego w Zamościu 0 0

23 listopada o godz. 13 w Zamojskim Domu Kultury odbędą się warsztaty śpiewu tradycyjnego dla kobiet - "Ośpiewać wesele". To propozycja dla przyszłych druhen weselnych, jak i do wszystkich pań lubiących śpiew.

Rekordowy budżet Puław. Jakie plany mają władze miasta?

Rekordowy budżet Puław. Jakie plany mają władze miasta? 8 40

Wydatki miasta Puławy w przyszłym roku przekroczą 380 mln zł, z czego ponad 110 mln trafi na inwestycje. W planie są nowe ulice i parkingi, rozbudowa targowiska, a także skatepark i zapowiadane kontenery dla dłużników. Najwięcej pochłonie dokończenie budowy hali sportowej

AZS UMCS Lublin ‒ Gredar Futsal Team Brzeg 4:0. Popis Szafrańskiego

AZS UMCS Lublin ‒ Gredar Futsal Team Brzeg 4:0. Popis Szafrańskiego 0 3

AZS UMCS Lublin wygrał po raz trzeci z rzędu. „Dziki” pokonały w hali Globus lidera tabeli Gredar Futsal Team Brzeg 4:0, a wszystkie bramki zdobył Mateusz Szafrański

„Biznes bez barier” w zamojskiej uczelni. Wiedza spotkała się z praktyką

„Biznes bez barier” w zamojskiej uczelni. Wiedza spotkała się z praktyką 0 0

„Biznes bez barier” to hasło konferencji, która odbyła się dziś w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Wiedza studentów spotkała się tu z wiedzą praktyków administracji.

Lublin: Narkotyki ukryte w głośniku. Wyczuł je policyjny pies

Lublin: Narkotyki ukryte w głośniku. Wyczuł je policyjny pies 0 3

Policyjny pies „wywąchał” narkotyki, które były ukryte w głośniku. 21 – letni mieszkaniec Lublina schował je wewnątrz kolumny. Teraz mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

SOR przy Jaczewskiego odsyła pacjentów. Będzie „armagedon”?

SOR przy Jaczewskiego odsyła pacjentów. Będzie „armagedon”? 22 32

- Mamy już dwa razy więcej pacjentów i karetek niż zazwyczaj. Boję się myśleć co będzie wieczorem kiedy przestaną działać przychodnie. Możemy po prostu nie dać rady – mówił nam dziś po południu Leszek Stawiarz, kierownik SOR przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Jakim budżetem dysponował lubelski NFZ? Rozmowa z Karolem Tarkowskim, dyrektorem oddziału

Jakim budżetem dysponował lubelski NFZ? Rozmowa z Karolem Tarkowskim, dyrektorem oddziału 0 4

Rozmowa z Karolem Tarkowskim, dyrektorem lubelskiego oddziału NFZ 

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Poszukiwani wolontariusze

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Poszukiwani wolontariusze 0 2

We wtorek 19 listopada o godz. 17.30 w Studiu Muzycznym im. Budki Suflera (ul. Obrońców Pokoju 2), odbędzie się spotkanie przed Wielką Uliczną Zbiórką Darów.