Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

27 grudnia 2022 r.
15:48

Fajsławice. 7 osób w szpitalu po wypadku autobusu. Nagranie

Autor: Zdjęcie autora sko
0 10 A A

Siedem osób zostało poszkodowanych w wypadku w Fajsławicach. Na miejscu obowiązuje ruch wahadłowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło we wtorek. Jak podaje policja autobus zjechał do rowu. Nie są jeszcze znane przyczyny zdarzenia, ale wiadomo, że kierowca był trzeźwy.

Do szpitala zabrano siedem osób, w tym pięcioro dzieci.

Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Labydnik / 25 stycznia 2023 r. o 04:52
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Jasin, wklejasz te głupoty od Sasa do lasa, kompletnie bez sensu, bez odniesienia do czegokolwiek. Mocno się przyczymiłeś do decyji DW o wyłączaniu komentarzy.
 Wklejać głupoty łatwo, wklejać wyzwiska przyjemnie, kłamstwa to przyzwyczajenie - takim "katolikom" wojującym.
 Wklejać głupoty łatwo, wklejać wyzwiska przyjemnie, kłamstwa to przyzwyczajenie - takim "katolikom" wojującym. rozwiń
Avatar
Jasin / 5 stycznia 2023 r. o 08:19
Aha, jednak zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...
Avatar
___K___ / 5 stycznia 2023 r. o 08:05
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Jasin, wklejasz te głupoty od Sasa do lasa, kompletnie bez sensu, bez odniesienia do czegokolwiek. Mocno się przyczymiłeś do decyji DW o wyłączaniu komentarzy.
Jasin, wklejasz te głupoty od Sasa do lasa, kompletnie bez sensu, bez odniesienia do czegokolwiek. Mocno się przyczymiłeś do decyji DW o wyłączaniu komentarzy. rozwiń
Avatar
Jasin / 4 stycznia 2023 r. o 11:41
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju.... rozwiń
Avatar
Labydnik / 4 stycznia 2023 r. o 11:39
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
  W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
  W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Jasin / 4 stycznia 2023 r. o 11:38
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju.... rozwiń
Avatar
Labydnik / 4 stycznia 2023 r. o 11:32
ubezpiecenia,szuka ,jeleni, a sam na tym zarabia
 Prawdopodobnie.
Avatar
Janek1965 / 31 grudnia 2022 r. o 19:04
ubezpiecenia,szuka ,jeleni, a sam na tym zarabia
Avatar
Labydnik / 29 grudnia 2022 r. o 08:00
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie.  Dominik tel. 663152419
 Gość bardzo często po wypadkach to wypisuje na Forum.
Avatar
DominikK / 28 grudnia 2022 r. o 11:54
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
Avatar
Labydnik / 25 stycznia 2023 r. o 04:52
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Jasin, wklejasz te głupoty od Sasa do lasa, kompletnie bez sensu, bez odniesienia do czegokolwiek. Mocno się przyczymiłeś do decyji DW o wyłączaniu komentarzy.
 Wklejać głupoty łatwo, wklejać wyzwiska przyjemnie, kłamstwa to przyzwyczajenie - takim "katolikom" wojującym.
 Wklejać głupoty łatwo, wklejać wyzwiska przyjemnie, kłamstwa to przyzwyczajenie - takim "katolikom" wojującym. rozwiń
Avatar
Jasin / 5 stycznia 2023 r. o 08:19
Aha, jednak zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...
Avatar
___K___ / 5 stycznia 2023 r. o 08:05
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Jasin, wklejasz te głupoty od Sasa do lasa, kompletnie bez sensu, bez odniesienia do czegokolwiek. Mocno się przyczymiłeś do decyji DW o wyłączaniu komentarzy.
Jasin, wklejasz te głupoty od Sasa do lasa, kompletnie bez sensu, bez odniesienia do czegokolwiek. Mocno się przyczymiłeś do decyji DW o wyłączaniu komentarzy. rozwiń
Avatar
Jasin / 4 stycznia 2023 r. o 11:41
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju.... rozwiń
Avatar
Labydnik / 4 stycznia 2023 r. o 11:39
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
  W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
  W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Jasin / 4 stycznia 2023 r. o 11:38
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                              P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć.  Poruszyciel się znalazł? Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju.... rozwiń
Avatar
Labydnik / 4 stycznia 2023 r. o 11:32
ubezpiecenia,szuka ,jeleni, a sam na tym zarabia
 Prawdopodobnie.
Avatar
Janek1965 / 31 grudnia 2022 r. o 19:04
ubezpiecenia,szuka ,jeleni, a sam na tym zarabia
Avatar
Labydnik / 29 grudnia 2022 r. o 08:00
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie.  Dominik tel. 663152419
 Gość bardzo często po wypadkach to wypisuje na Forum.
Avatar
DominikK / 28 grudnia 2022 r. o 11:54
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Randka z kulturą w SKENDE
11 lutego 2023, 10:00

Randka z kulturą w SKENDE

11 lutego w lubelskim SKENDE (al. Spółdzielczości Pracy 88) odbędą się bezpłatne spotkania i pokazy pod hasłem "Randka z kulturą". Na dzieci i młodzież czekają m.in. ciekawe warsztaty i wspólna zabawa.

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Dziennik Wschodni wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce

Dziennik Wschodni zajął wysokie 7. miejsce na liście najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych w Polsce.

Mazda jest dziś obiektem westchnień. Jakich samochodów używanych szukają teraz klienci

Mazda jest dziś obiektem westchnień. Jakich samochodów używanych szukają teraz klienci

Ludzie szukają małych aut miejskich z silnikiem benzynowym i najlepiej z automatyczną skrzynią biegów. W droższym segmencie królują SUV-y, a przebojem są Mazdy z serii CX.

Lublin. Radny nie chce przejścia w wąskim gardle

Lublin. Radny nie chce przejścia w wąskim gardle

O likwidację jednego z przejść dla pieszych przy ul. Sowińskiego prosi prezydenta Lublina jeden z miejskich radnych. Jak twierdzi, z takim wnioskiem zwracali się do niego okoliczni mieszkańcy.

Walentynkowa akcja w MBP. "Niech rozkwitnie miłość"
14 lutego 2023, 9:00

Walentynkowa akcja w MBP. "Niech rozkwitnie miłość"

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie zaprasza do udziału w czytelniczej akcji "Niech rozkwitnie miłość" - organizowanej w ramach Walentynek. Będzie można otrzymać wyjątkowe książki.

Dęblin. Nowy kierunek studiów dla tych, którzy chcą bronić nieba

Dęblin. Nowy kierunek studiów dla tych, którzy chcą bronić nieba

W tym roku rozpocznie się rekrutacja na nowy, pięcioletni kierunek studiów wojskowych w dęblińskiej Szkole Orląt. To inżynieria bezpieczeństwa powietrznego, która pozwoli podjąć służbę na stanowiskach związanych z obroną przeciwlotniczą i powietrzną.

Nie żyje dr Janusz Kowalczyk z UMCS. Ekspert od spraw Ukrainy

Nie żyje dr Janusz Kowalczyk z UMCS. Ekspert od spraw Ukrainy

Odszedł w wieku 54 lat. Janusz Kowalczyk był ekspertem w zakresie państw wschodnich. Nie raz był na ogarniętych wojną terenach Ukrainy.

Wystawa linorytu w Galerii w Pasażu
10 lutego 2023, 18:00

Wystawa linorytu w Galerii w Pasażu

W piątek, 10 lutego o godz. 18 w Galerii w Pasażu (ul. Hutnicza 28a) odbędzie się wernisaż wystawy miniatur graficznych wykonanych w technice linorytu - "Pasażerowie sztuki 3".

Zamiast węgla słoma. Ma być ekologiczniej

Zamiast węgla słoma. Ma być ekologiczniej

W Kraśniku będzie można głębiej odetchnąć czystszym powietrzem. W lokalnej ciepłowni uruchomiono kotły gazowe oraz przeprowadzono konwersję kotła, co oznacza, że węgiel został zastąpiony biomasą, czyli słomą.

Źle jeżdżą, źle parkują, za dużo piją. Lubartów oczami policjantów

Źle jeżdżą, źle parkują, za dużo piją. Lubartów oczami policjantów

Na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy powiatu lubartowskiego nanieśli w 2022 roku 977 niebezpiecznych punktów. Policjanci potwierdzili 678 z nich.

#twojachatka - nowa inicjatywa dla studentów

#twojachatka - nowa inicjatywa dla studentów

ACKiM Chatka Żaka prezentuje nową inicjatywę mającą na celu rozwój kultury studenckiej. W ramach akcji #twojachatka instytucja chce się stać miejscem, w którym będzie można się spotkać towarzysko, ale też pouczyć lub pracować. Przy ul. Radziszewskiego 16 będzie można wykorzystać bezpłatnie udostępnione w tym celu przestrzenie.

Biała Podlaska: Radni chcą uhonorować Janusza Daniluka

Biała Podlaska: Radni chcą uhonorować Janusza Daniluka

Klub radnych Zjednoczonej Prawicy chce uhonorować Janusza Daniluka, działacza sportowego, który zmarł w 2017 roku.

W Lubartowie rodzą w wodzie. Bezpiecznie i komfortowo

W Lubartowie rodzą w wodzie. Bezpiecznie i komfortowo

Pierwsze pacjentki oddziału położniczego w lubartowskim SP ZOZ urodziły w wodzie. To możliwe, bo szpital kupił specjalną wannę z aparaturą monitorującą stan dziecka i przebieg porodu.

Prezes Motoru odpowiada trenerowi. "Moim celem jest zbudowanie trwałych fundamentów pod rozwój klubu"

Prezes Motoru odpowiada trenerowi. "Moim celem jest zbudowanie trwałych fundamentów pod rozwój klubu"

Nie tak końcówkę przygotowań do rundy wiosennej wyobrażali sobie kibice Motoru. W sobotę po sparingu ze Stalą Rzeszów trener Goncalo Feio miał sporo pretensji do MOSiR Bystrzyca. Dzień później zarzucił… prezesowi ekipy z Lublina, że utrudnia rozwój klubu. Paweł Tomczyk odpowiedział szkoleniowcowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. A wszyscy zastanawiają się teraz, co z tego wyniknie?

Córka płakała w słuchawkę „Tato miałam wypadek”. Tata nie uwierzył

Córka płakała w słuchawkę „Tato miałam wypadek”. Tata nie uwierzył

57-letni mieszkaniec Lubyczy Królewskiej odebrał telefon z prośbą o wpłacenie 120 tys. zł kaucji. Pieniądze miały pomóc jego córce uniknąć odpowiedzialności za spowodowanie wypadku.