Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

28 stycznia 2010 r.
14:35
Edytuj ten wpis

Pastel wywęszył włamywacza

Autor: Zdjęcie autora er
0 13 A A

Złodziej włamał się do sklepu w Zakrzowie, w powiecie łęczyńskim. Pewnie zostałby bezkarny, gdyby nie policyjny pies Pastel.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sklep został okradziony w nocy z wtorku na środę. Włamywacz dostał się do środka przez okno. Gdy przyjechała policja przed sklepem leżały cztery worki jutowe z żywnością i kosmetykami, których złodziej nie był w stanie zabrać ze sobą.

Trop od nich podjął policyjny pies Pastel, który doprowadził policjantów do pobliskiej wsi. W piwnicy jednego z domów policjanci znaleźli skradzione papierosy i alkohol. Zatrzymali właściciela 69 – letniego Edwarda N. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antyk / 31 stycznia 2010 o 18:28
0
kuc napisał:
leczna24 to nic nadzwyczajnego....amatorszczyzna

esQ urwisan bryluje i opluwa wszystkich kundelek władzy:)
Avatar
kuc / 31 stycznia 2010 o 17:26
0
leczna24 to nic nadzwyczajnego....amatorszczyzna
Avatar
sympatyk www.lecznna24.pl / 31 stycznia 2010 o 14:45
0
mamy forum na www.leczna24.pl tam też można ponarzekać lub pocieszyć się czymś[url="http://www.leczna24.pl"]forum Łęcznej[/url]
Avatar
janek / 29 stycznia 2010 o 11:08
0
wczoraj w godz. popoludniowych, jezdzilem po łęcznej robiąc zakupy, moja żona jak to typowa kobieta, co chwile sobie cos przypominała i dzwoniła zebym kupił cukier to znowu mileko itd., wiec wracałem co chwile do sklepu. Zatrzymał mnie patrol łeczynskiej milicji, bo typ panom nie podobało sie ze mijałem ich ze 4 razy. Chłopcy zadawali tysiace pytan po co, dlaczego, spisywali mnie ze 25min. To jest łamanie praw obywatelskich po pierwsze, a po drugie mniej wiecej w tym samym czasie znajomy zszedł na dól do samochodu i zobaczyl wybita szybe w aucie i swieze slady na sniegu. zadzwonil wiec po milicje ale, czekal ok 50 min zanim przyjechali..
wczoraj w godz. popoludniowych, jezdzilem po łęcznej robiąc zakupy, moja żona jak to typowa kobieta, co chwile sobie cos przypominała i dzwoniła zebym kupił cukier to znowu mileko itd., wiec wracałem co chwile do sklepu. Zatrzymał mnie patrol łeczynskiej milicji, bo typ panom nie podobało sie ze mijałem ich ze 4 razy. Chłopcy zadawali tysiace pytan po co, dlaczego, spisywali mnie ze 25min. To jest łamanie praw obywatelskich po pierwsze, a po drugie mniej wiecej w tym samym czasie znajomy zszedł na dól do samochodu i zobaczyl wybita szybe w a... rozwiń
Avatar
~GOŚĆ~ / 28 stycznia 2010 o 21:10
0
and napisał:
A dlaczega ta łęczyńska policja nie wzieła psa jak mi pod domem zniszczono samochód.
100% było wiadomo kto to zrobił a oni nic nie robili w tej sprawie????

Do tego grata w którym zginęło Ci radio Safari, chciałeś wzywać psa do tropienia sprawców. Ciesz się tempy rylu, że wogóle przyjechał patrol na miejsce.
Avatar
~GOŚĆ~ / 28 stycznia 2010 o 21:05
0
igor napisał:
Ale mi włamywacz, zwykły pijaczek, który nie miał co palić, bo cała kasa poszła na węgiel na zime. A ślady na śniegu? Śnieg jeszcze nie padał, ale troche go zostało po ostatnich opadach i policjanci jakby wykazali sie odrobiną ochoty to znaleźliby go bez pomocy psa. Sensacja bo dziadek chciał sobie zapalić

Głupio Ci bo to ojciec Twojej mamy?
Avatar
Gość / 28 stycznia 2010 o 20:57
0
nn napisał:
Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli.

Ciekawy jestem czy mama z tatą już Ciebie przeprosili, że tak Cię spie.....li. A może miałeś być naleśnikiem tylko tata zamiast na patelnie to zwalił się na buta i kopnął mamę w krocze.

Ciekawy jestem czy mama z tatą już Ciebie przeprosili, że tak Cię spie.....li. A może miałeś być naleśnikiem tylko tata zamiast na patelnie to zwalił się na buta i kopnął mamę w krocze. rozwiń
Avatar
GOŚCIE / 28 stycznia 2010 o 20:50
0
nn napisał:
Ten pies jest mądrzejszy od Łęczyńskich policjantów,bo szczeka i może grywie ale wie przynajmniej dlaczego.

Może chodzi Ci o grywny pajacu, to jedź na Ukrainę do Mamy i Taty
Avatar
nn / 28 stycznia 2010 o 16:27
0
and napisał:
A dlaczega ta łęczyńska policja nie wzieła psa jak mi pod domem zniszczono samochód.
100% było wiadomo kto to zrobił a oni nic nie robili w tej sprawie????

Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli.

Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli. rozwiń
Avatar
nn / 28 stycznia 2010 o 16:20
0
Ten pies jest mądrzejszy od Łęczyńskich policjantów,bo szczeka i może grywie ale wie przynajmniej dlaczego.
Avatar
antyk / 31 stycznia 2010 o 18:28
0
kuc napisał:
leczna24 to nic nadzwyczajnego....amatorszczyzna

esQ urwisan bryluje i opluwa wszystkich kundelek władzy:)
Avatar
kuc / 31 stycznia 2010 o 17:26
0
leczna24 to nic nadzwyczajnego....amatorszczyzna
Avatar
sympatyk www.lecznna24.pl / 31 stycznia 2010 o 14:45
0
mamy forum na www.leczna24.pl tam też można ponarzekać lub pocieszyć się czymś[url="http://www.leczna24.pl"]forum Łęcznej[/url]
Avatar
janek / 29 stycznia 2010 o 11:08
0
wczoraj w godz. popoludniowych, jezdzilem po łęcznej robiąc zakupy, moja żona jak to typowa kobieta, co chwile sobie cos przypominała i dzwoniła zebym kupił cukier to znowu mileko itd., wiec wracałem co chwile do sklepu. Zatrzymał mnie patrol łeczynskiej milicji, bo typ panom nie podobało sie ze mijałem ich ze 4 razy. Chłopcy zadawali tysiace pytan po co, dlaczego, spisywali mnie ze 25min. To jest łamanie praw obywatelskich po pierwsze, a po drugie mniej wiecej w tym samym czasie znajomy zszedł na dól do samochodu i zobaczyl wybita szybe w aucie i swieze slady na sniegu. zadzwonil wiec po milicje ale, czekal ok 50 min zanim przyjechali..
wczoraj w godz. popoludniowych, jezdzilem po łęcznej robiąc zakupy, moja żona jak to typowa kobieta, co chwile sobie cos przypominała i dzwoniła zebym kupił cukier to znowu mileko itd., wiec wracałem co chwile do sklepu. Zatrzymał mnie patrol łeczynskiej milicji, bo typ panom nie podobało sie ze mijałem ich ze 4 razy. Chłopcy zadawali tysiace pytan po co, dlaczego, spisywali mnie ze 25min. To jest łamanie praw obywatelskich po pierwsze, a po drugie mniej wiecej w tym samym czasie znajomy zszedł na dól do samochodu i zobaczyl wybita szybe w a... rozwiń
Avatar
~GOŚĆ~ / 28 stycznia 2010 o 21:10
0
and napisał:
A dlaczega ta łęczyńska policja nie wzieła psa jak mi pod domem zniszczono samochód.
100% było wiadomo kto to zrobił a oni nic nie robili w tej sprawie????

Do tego grata w którym zginęło Ci radio Safari, chciałeś wzywać psa do tropienia sprawców. Ciesz się tempy rylu, że wogóle przyjechał patrol na miejsce.
Avatar
~GOŚĆ~ / 28 stycznia 2010 o 21:05
0
igor napisał:
Ale mi włamywacz, zwykły pijaczek, który nie miał co palić, bo cała kasa poszła na węgiel na zime. A ślady na śniegu? Śnieg jeszcze nie padał, ale troche go zostało po ostatnich opadach i policjanci jakby wykazali sie odrobiną ochoty to znaleźliby go bez pomocy psa. Sensacja bo dziadek chciał sobie zapalić

Głupio Ci bo to ojciec Twojej mamy?
Avatar
Gość / 28 stycznia 2010 o 20:57
0
nn napisał:
Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli.

Ciekawy jestem czy mama z tatą już Ciebie przeprosili, że tak Cię spie.....li. A może miałeś być naleśnikiem tylko tata zamiast na patelnie to zwalił się na buta i kopnął mamę w krocze.

Ciekawy jestem czy mama z tatą już Ciebie przeprosili, że tak Cię spie.....li. A może miałeś być naleśnikiem tylko tata zamiast na patelnie to zwalił się na buta i kopnął mamę w krocze. rozwiń
Avatar
GOŚCIE / 28 stycznia 2010 o 20:50
0
nn napisał:
Ten pies jest mądrzejszy od Łęczyńskich policjantów,bo szczeka i może grywie ale wie przynajmniej dlaczego.

Może chodzi Ci o grywny pajacu, to jedź na Ukrainę do Mamy i Taty
Avatar
nn / 28 stycznia 2010 o 16:27
0
and napisał:
A dlaczega ta łęczyńska policja nie wzieła psa jak mi pod domem zniszczono samochód.
100% było wiadomo kto to zrobił a oni nic nie robili w tej sprawie????

Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli.

Bo pewniepies był chory albo miał cieczkę , a tak prawdę mówiąc albo im się nie chciało albo nie było przewodnika na służbie i nie chciało im się ściągać go z domu, a dlaczego nie poprosiłeś lub nie zarządałeś może żaden na to nie wpadł, a nawet jak by nie chcieli tel do komendy wojewódzkiej załatwił by sprawę. a tak nawiasem mówiąć to w Łęcznej jest jeszcze milicja i oni nie myślą. Znasz najkrutszy dowci o milicjancie. Idzie milicjant drogą i myśli. rozwiń
Avatar
nn / 28 stycznia 2010 o 16:20
0
Ten pies jest mądrzejszy od Łęczyńskich policjantów,bo szczeka i może grywie ale wie przynajmniej dlaczego.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 0 3

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 99 6

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 1 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 16 5

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 2 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 6

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 83 26

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!