Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

16 października 2013 r.
18:49
Edytuj ten wpis

Sprzedawca z Lubartowa zasypany pozwami. Prawniczka działa w całej Polsce

12 23 A A
Sprzedawca i producent mebli z Lubartowa na stronie internetowej swojej firmy napisał, że przyjmuje
Sprzedawca i producent mebli z Lubartowa na stronie internetowej swojej firmy napisał, że przyjmuje

Czternaście pozwów od jednego adwokata otrzymał niedawno mieszkaniec Lubartowa. Stosy podobnych pism trafiają też do innych firm. Sprawie przygląda się Rada Adwokacka w Krakowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Wszystkich 14 pozwów jest od jednej pani mecenas, która reprezentuje 14 różnych osób. Żadna z nich nigdy nie była moim klientem – mówi pan Kamil z Lubartowa.

Pozwy dotyczą stosowania tzw. klauzul niedozwolonych. To zapisy, które Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał za niedopuszczalne w relacjach firm z klientami. Takich klauzul są setki.

Sprzedawca i producent mebli z Lubartowa na stronie internetowej swojej firmy napisał, że przyjmuje tylko zwroty towaru "w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu”. Pani adwokat z kancelarii w Muszynie zauważyła, że to klauzula niedozwolona i przygotowała pozwy.

– O sprawach dotyczących klauzul niedozwolonych słyszałem już dwa lata temu w telewizji. Teraz ta sytuacja dotyczy też mnie – mówi nasz Czytelnik. I dodaje: – Nie sposób śledzić na bieżąco rejestru tych klauzul. Co miesiąc pojawiają się nowe, a cały rejestr ma ponad 1300 stron. Czuję się pokrzywdzony. Tym bardziej, że moja strona internetowa nie jest nawet sklepem internetowym, a stroną z informacjami o produktach. Jeśli ktoś chce dokonać zakupu, to jest kierowany do serwisu Allegro.

Jak oszacował, niekorzystne wyroki mogą kosztować jego firmę nawet 25 tys. zł. – Czternaście przegranych spraw oznaczałoby koniec mojej działalności gospodarczej – przyznaje.
Nie on jeden otrzymał takie pozwy. O działaniach prawniczki z Muszyny jest głośno w całym kraju.

– W sprawie pani mecenas wszczęte zostało dochodzenie dyscyplinarne, ale nie ma jeszcze żadnych zarzutów – mówi adw. Marcin Kosiorkiewicz, rzecznik dyscyplinarny Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. – Zawiadomienia w tej sprawie wpływały do nas od osób, które czują się pokrzywdzone i od prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie.

W polskich sądach takich przypadków były ostatnio tysiące. – W większości kończą się odrzuceniem pozwu – mówi sędzia Maja Smoderek, rzecznik prasowy ds. cywilnych w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Z autorką pozwów nie udało nam się porozmawiać, ale odpisała na e-maila. – Wszyscy moi klienci są to osoby świadome tego, co robią i nad wyraz oburzone tym, co dzieje się wokół tych spraw, a zwłaszcza są nad wyraz zbulwersowane akcją na rzecz ochrony nieuczciwych "biednych” sklepikarzy przed "złymi” konsumentami – czytamy w liście od mecenas z Muszyny.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KancelariaPrawnaMDP / 8 czerwca 2014 o 13:29
0

Wszyscy pokrzywdzeni, którzy otrzymali tego typu pozwy mogą się zgłaszać pod mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com Wygraliśmy już szereg tego typu spraw przeciwko tej adwokat. Tym bardziej jest konieczne podjęcie określonych czynności procesowych, bo władze korporacji nic sobie nie robią ze skarg do ORA, a ta Pani nadal widnieje w spisie korporacyjnym. 

Avatar
marek / 8 stycznia 2014 o 16:27
0

to sobie przeczytajcie i odechce Wam sie calkowicie handlo, bo to wlasnie o to w tym chodzi, nie przeszla ACTA to  po cichu wprowadzają coś innego

http://biznes.onet.pl/nowe-przepisy-dotyczace-e-commerce-obciaza-sklepy-,18572,5590248,1,news-detal

Avatar
marek / 8 stycznia 2014 o 16:26
0

to sobie przeczytajcie i odechce Wam sie calkowicie handlo, bo to wlasnie o to w tym chodzi, nie przeszla ACTA to  po cichu wprowadzają coś innego

http://biznes.onet.pl/nowe-przepisy-dotyczace-e-commerce-obciaza-sklepy-,18572,5590248,1,news-detal

Avatar
ania / 16 grudnia 2013 o 16:25
0

Też dostałam kilkadziesiąt pozwów od pani adwokat. I też jestem delikatnie mówiac w k......a bo jak można zwracać towar w nie orginalnym opakowaniu, przecież dalej tego towaru się już nie sprzeda jako nowy.  Te klałzury to piszą jakieś ....... koniec tematu

Avatar
Power / 8 listopada 2013 o 19:38
0

Ta pani nie daje szansy na poprawienie bledu, od razu kieruje sprawę do sadu i to nie jeden raz, ale za pośrednictwem swoich ludzi "słupów" wysyla kilkanaście a nawet kilkadziesiąt pozwów. Ewidentnie widać, ze pani prowadzi proceder na duza skale. To jest ogromne nadużycie prawa.

Avatar
Znajomy Kamila / 18 października 2013 o 17:16
0

Zastanawicie się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem

Dobrze gadasz... Polać ci!

Znam Kamila osobiście i wiem, że nie jest to osoba, która chciałaby zarobić na czyjejś stracie... To co robi, jest jego pracą, tak jak wy idziecie do biurowca tak on warsztat, maszyna i napiernicza fotele, pufy... Prawda jest taka jaka była napisana wyżej, pani adwokat chce dorobić się sławy i pieniędzy, ale chyba nie jest do końca wyedukowana w prawie i nie wie, że składanie fałszywych zeznań jest karane i to samo tyczy się podżegania do takich czynów "biednych klientów" z którymi Kamil nigdy nie miał styczności...

Swoją drogą, Kamil to już, któryś raz z kolei ląduje w mediach... Jak nie zalane podwórko to pozwy z sądu... Przynajmniej może sobie czasem na moto odreagować...

Bez wyrazu szacunku dla pani adwokat. Znajomy Kamila.

Dobrze gadasz... Polać ci!

Znam Kamila osobiście i wiem, że nie jest to osoba, która chciałaby zarobić na czyjejś stracie... To co robi, jest jego pracą, tak jak wy idziecie do biurowca tak on warsztat, maszyna i napiernicza fotele, pufy... Prawda jest taka jaka była napisana wyżej, pani adwokat chce dorobić się sławy i pieniędzy, ale chyba nie jest do końca wyedukowana w prawie i nie wie, że składanie fałszywych zeznań jest karane i to samo tyczy się podżegania do takich czynów "biednych klientów" z którymi Kamil n... rozwiń

Avatar
Gość / 17 października 2013 o 17:29
0

tu nie chodzi o reklamację, to jest zupełnie inna kwestia, sprawa dotyczy ZWROTU zamówionego towaru do którego każdy konsument ma prawo w ciągu 10 dni od odebrania paczki i może to zrobić bez podawania ale jednak trzeba pamiętać że towar musi być nie uszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. czy tak dużo ten przedsiębiorca wymaga?

Jak dla mnie to chodzi tutaj tylko i wyłącznie o pieniądze, pani adwokat chce jedynie  zarobić.  

Jak dla mnie to chodzi tutaj tylko i wyłącznie o pieniądze, pani adwokat chce jedynie  zarobić.  

rozwiń
Avatar
Gość / 17 października 2013 o 15:14
0

tu nie chodzi o reklamację, to jest zupełnie inna kwestia, sprawa dotyczy ZWROTU zamówionego towaru do którego każdy konsument ma prawo w ciągu 10 dni od odebrania paczki i może to zrobić bez podawania ale jednak trzeba pamiętać że towar musi być nie uszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. czy tak dużo ten przedsiębiorca wymaga?

Avatar
Grzegorz / 17 października 2013 o 11:41
0

Gdy potrzeba pomocy prawnej najlepiej skontaktować się z profesjonalistami http://bit.ly/19u5BFk .

Avatar
Gość / 17 października 2013 o 11:39
0

"Uczciwi" sprzedawcy pozbawiają WAS w ten sposób prawa do reklamacji wadliwego wyrobu. Czemu więc pyskujecie?

Pani mecenas sama daje przykład "uczciwości" tłumacząc chęć zysku "troską" o klienta. a większość reklamacji i tak jest uwzględniana pomimo braku oryginalnych opakowań.

Avatar
KancelariaPrawnaMDP / 8 czerwca 2014 o 13:29
0

Wszyscy pokrzywdzeni, którzy otrzymali tego typu pozwy mogą się zgłaszać pod mail: kancelaria.prawna.mdp@gmail.com Wygraliśmy już szereg tego typu spraw przeciwko tej adwokat. Tym bardziej jest konieczne podjęcie określonych czynności procesowych, bo władze korporacji nic sobie nie robią ze skarg do ORA, a ta Pani nadal widnieje w spisie korporacyjnym. 

Avatar
marek / 8 stycznia 2014 o 16:27
0

to sobie przeczytajcie i odechce Wam sie calkowicie handlo, bo to wlasnie o to w tym chodzi, nie przeszla ACTA to  po cichu wprowadzają coś innego

http://biznes.onet.pl/nowe-przepisy-dotyczace-e-commerce-obciaza-sklepy-,18572,5590248,1,news-detal

Avatar
marek / 8 stycznia 2014 o 16:26
0

to sobie przeczytajcie i odechce Wam sie calkowicie handlo, bo to wlasnie o to w tym chodzi, nie przeszla ACTA to  po cichu wprowadzają coś innego

http://biznes.onet.pl/nowe-przepisy-dotyczace-e-commerce-obciaza-sklepy-,18572,5590248,1,news-detal

Avatar
ania / 16 grudnia 2013 o 16:25
0

Też dostałam kilkadziesiąt pozwów od pani adwokat. I też jestem delikatnie mówiac w k......a bo jak można zwracać towar w nie orginalnym opakowaniu, przecież dalej tego towaru się już nie sprzeda jako nowy.  Te klałzury to piszą jakieś ....... koniec tematu

Avatar
Power / 8 listopada 2013 o 19:38
0

Ta pani nie daje szansy na poprawienie bledu, od razu kieruje sprawę do sadu i to nie jeden raz, ale za pośrednictwem swoich ludzi "słupów" wysyla kilkanaście a nawet kilkadziesiąt pozwów. Ewidentnie widać, ze pani prowadzi proceder na duza skale. To jest ogromne nadużycie prawa.

Avatar
Znajomy Kamila / 18 października 2013 o 17:16
0

Zastanawicie się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem

Dobrze gadasz... Polać ci!

Znam Kamila osobiście i wiem, że nie jest to osoba, która chciałaby zarobić na czyjejś stracie... To co robi, jest jego pracą, tak jak wy idziecie do biurowca tak on warsztat, maszyna i napiernicza fotele, pufy... Prawda jest taka jaka była napisana wyżej, pani adwokat chce dorobić się sławy i pieniędzy, ale chyba nie jest do końca wyedukowana w prawie i nie wie, że składanie fałszywych zeznań jest karane i to samo tyczy się podżegania do takich czynów "biednych klientów" z którymi Kamil nigdy nie miał styczności...

Swoją drogą, Kamil to już, któryś raz z kolei ląduje w mediach... Jak nie zalane podwórko to pozwy z sądu... Przynajmniej może sobie czasem na moto odreagować...

Bez wyrazu szacunku dla pani adwokat. Znajomy Kamila.

Dobrze gadasz... Polać ci!

Znam Kamila osobiście i wiem, że nie jest to osoba, która chciałaby zarobić na czyjejś stracie... To co robi, jest jego pracą, tak jak wy idziecie do biurowca tak on warsztat, maszyna i napiernicza fotele, pufy... Prawda jest taka jaka była napisana wyżej, pani adwokat chce dorobić się sławy i pieniędzy, ale chyba nie jest do końca wyedukowana w prawie i nie wie, że składanie fałszywych zeznań jest karane i to samo tyczy się podżegania do takich czynów "biednych klientów" z którymi Kamil n... rozwiń

Avatar
Gość / 17 października 2013 o 17:29
0

tu nie chodzi o reklamację, to jest zupełnie inna kwestia, sprawa dotyczy ZWROTU zamówionego towaru do którego każdy konsument ma prawo w ciągu 10 dni od odebrania paczki i może to zrobić bez podawania ale jednak trzeba pamiętać że towar musi być nie uszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. czy tak dużo ten przedsiębiorca wymaga?

Jak dla mnie to chodzi tutaj tylko i wyłącznie o pieniądze, pani adwokat chce jedynie  zarobić.  

Jak dla mnie to chodzi tutaj tylko i wyłącznie o pieniądze, pani adwokat chce jedynie  zarobić.  

rozwiń
Avatar
Gość / 17 października 2013 o 15:14
0

tu nie chodzi o reklamację, to jest zupełnie inna kwestia, sprawa dotyczy ZWROTU zamówionego towaru do którego każdy konsument ma prawo w ciągu 10 dni od odebrania paczki i może to zrobić bez podawania ale jednak trzeba pamiętać że towar musi być nie uszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. czy tak dużo ten przedsiębiorca wymaga?

Avatar
Grzegorz / 17 października 2013 o 11:41
0

Gdy potrzeba pomocy prawnej najlepiej skontaktować się z profesjonalistami http://bit.ly/19u5BFk .

Avatar
Gość / 17 października 2013 o 11:39
0

"Uczciwi" sprzedawcy pozbawiają WAS w ten sposób prawa do reklamacji wadliwego wyrobu. Czemu więc pyskujecie?

Pani mecenas sama daje przykład "uczciwości" tłumacząc chęć zysku "troską" o klienta. a większość reklamacji i tak jest uwzględniana pomimo braku oryginalnych opakowań.

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 8

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 120 50

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 56 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!