Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

3 kwietnia 2013 r.
14:08
Edytuj ten wpis

Wjechał w cmentarz, zginęła jego matka. Kierowca aresztowany

Autor: Zdjęcie autora er
0 8 A A

Lubartowski sąd aresztował Marka S., kierowcę, który wjechał w cmentarny mur. W wypadku zginęła jego matka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Został mu postawiony zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu oraz prowadzenia pojazdu w takim stanie – informuje Marcin Siwiec, prokurator rejonowy w Lubartowie.

W sobotę wieczorem 23-latek przejeżdżając oplem przez Brzeźnicę Bychawską, w gminie Niedźwiada, stracił panowanie nad autem. Prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Zjechał na lewą stronę, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie miejscowego cmentarza.

Samochodem podróżowały trzy osoby. Na miejscu zginęła 59 letnia Lucyna S., matka kierowcy. Jego brat trafił do szpitala.

Marek S. nie odniósł obrażeń. Alkomat pokazał, że miał w organizmie 3,5 promila alkoholu.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
STOP PATOLOGII! / 3 kwietnia 2013 o 20:40
0
[quote name=':)' timestamp='1365009342' post='753493']
Nie wiem po co pisać o jakiejs samobojczyni. Być może 2 kilometry dalej kogoś by zabił a tak to tylko matka zginęła, która się na to zgodziła siadając z pijanym. Co więcej ta matka zgodziła sie na smierc swoich synow (tylko akurat mieli farta, ale moze bedzie sprawiedliwosc i ten drugi dlugooo nie dojdzie do siebie). Czy ktos zalowalby baby, ktora dobrowolnie godzi sie na smierc swoich dzieci?
[/quote]

Otóż to!
Powiem więcej - szkoda, że skończyło się tylko na jednym zgonie - tam powinny być trzy trupy, co wreszcie definitywnie rozwiązałoby problem z tą patologią i poprawiło bezpieczeństwo na drogach...
Każdy siadający do samochodu z pijanym kierowcą to albo samobójca (pozwólmy mu zatem zabić się zgodnie z życzeniem) albo zdegenerowany prymitywny dzikus aprobujący i wspierający pijanych bandytów za kierownicą (pozwólmy zatem, by taka hołota sama się wyeliminowała spośród nas).
Mam nadzieję, że selekcja naturalna niebawem dokończy dzieła i morderca znajdzie się obok swej rodzicielki...
Oby jak najszybciej!
[quote name=':)' timestamp='1365009342' post='753493']
Nie wiem po co pisać o jakiejs samobojczyni. Być może 2 kilometry dalej kogoś by zabił a tak to tylko matka zginęła, która się na to zgodziła siadając z pijanym. Co więcej ta matka zgodziła sie na smierc swoich synow (tylko akurat mieli farta, ale moze bedzie sprawiedliwosc i ten drugi dlugooo nie dojdzie do siebie). Czy ktos zalowalby baby, ktora dobrowolnie godzi sie na smierc swoich dzieci?
[/quote]

Otóż to!
Powiem więcej - sz... rozwiń
Avatar
:) / 3 kwietnia 2013 o 19:15
0
Nie wiem po co pisać o jakiejs samobojczyni. Być może 2 kilometry dalej kogoś by zabił a tak to tylko matka zginęła, która się na to zgodziła siadając z pijanym. Co więcej ta matka zgodziła sie na smierc swoich synow (tylko akurat mieli farta, ale moze bedzie sprawiedliwosc i ten drugi dlugooo nie dojdzie do siebie). Czy ktos zalowalby baby, ktora dobrowolnie godzi sie na smierc swoich dzieci?
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 16:49
0
dobrze, że nikt postronny nie ucierpiał, tylko sami sobie zadali ból
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 16:35
0
[quote name='molesztom robol' timestamp='1364998240' post='753417']
Sam jesteś ćwokiem ze wsi, skoro wiesz jak jest na wsi. Skąd wiesz, że nie po raz pierwszy jechał po pijaku? Kmiocie kto cie nauczył obsługi komputera?
[/quote]

Nie podniecaj się tak cymbale wiejski bo ci żyłka pierdząca pęknie.

Ten pijak to pewnie kolega od kieliszka, moze razem jeździliście pijani po sobotnich imprezach, stąd taka wiedza i dlatego go tak bronisz. Nic się nie bój i na ciebie też przyjdzie czas.
Avatar
gośka / 3 kwietnia 2013 o 16:32
0
bo gdyby jechał po raz pierwszy na bani to trzymałby kurczowo kierownicę i jechał 30 km/h.... a w tym przypadku zdaje się że kolega miał już "prawie" opanowaną jazde na podwójnym... Wspólczuje mu, że do końca życia bedzie nosił skazę swojej głupoty, ale na głupich ludzi życie przygotowało najgorsze sposoby nauki pokory....
Avatar
molesztom robol / 3 kwietnia 2013 o 16:10
0
[quote name='Gość' timestamp='1364993146' post='753378']
Kto w ogóle pozwolił pijanemu ćwokowi wsiąść za kierownicę? Możliwe, że nie po raz pierwszy prowadził samochód będąc pijanym ale tym razem się doigrał no i zabił bliską osobę.
Do takich tragedii doprowadza pobłażanie pijanym kierowcom, bo wielu, zwłaszcza na wsi nie widzi problemu w tym, ze ktoś się napije i prowadzi auto a każdy pijany za kierownicą to potencjalny zabójca.
[/quote]Sam jesteś ćwokiem ze wsi, skoro wiesz jak jest na wsi. Skąd wiesz, że nie po raz pierwszy jechał po pijaku? Kmiocie kto cie nauczył obsługi komputera?
[quote name='Gość' timestamp='1364993146' post='753378']
Kto w ogóle pozwolił pijanemu ćwokowi wsiąść za kierownicę? Możliwe, że nie po raz pierwszy prowadził samochód będąc pijanym ale tym razem się doigrał no i zabił bliską osobę.
Do takich tragedii doprowadza pobłażanie pijanym kierowcom, bo wielu, zwłaszcza na wsi nie widzi problemu w tym, ze ktoś się napije i prowadzi auto a każdy pijany za kierownicą to potencjalny zabójca.
[/quote]Sam jesteś ćwokiem ze wsi, skoro wiesz jak jest na wsi. Skąd wi... rozwiń
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 14:45
0
Kto w ogóle pozwolił pijanemu ćwokowi wsiąść za kierownicę? Możliwe, że nie po raz pierwszy prowadził samochód będąc pijanym ale tym razem się doigrał no i zabił bliską osobę.
Do takich tragedii doprowadza pobłażanie pijanym kierowcom, bo wielu, zwłaszcza na wsi nie widzi problemu w tym, ze ktoś się napije i prowadzi auto a każdy pijany za kierownicą to potencjalny zabójca.
Avatar
Stary Karabin / 3 kwietnia 2013 o 14:39
0
To mamuśka nie widziała, że synek "nie bardzo.." ???
Ile takich tragedii jeszcze ma się wydarzyć zanim prawo zostanie zaostrzone i takie coś będzie traktowane jak morderstwo, a nie "wypadek ze skutkiem śmiertelnym" ?
Avatar
STOP PATOLOGII! / 3 kwietnia 2013 o 20:40
0
[quote name=':)' timestamp='1365009342' post='753493']
Nie wiem po co pisać o jakiejs samobojczyni. Być może 2 kilometry dalej kogoś by zabił a tak to tylko matka zginęła, która się na to zgodziła siadając z pijanym. Co więcej ta matka zgodziła sie na smierc swoich synow (tylko akurat mieli farta, ale moze bedzie sprawiedliwosc i ten drugi dlugooo nie dojdzie do siebie). Czy ktos zalowalby baby, ktora dobrowolnie godzi sie na smierc swoich dzieci?
[/quote]

Otóż to!
Powiem więcej - szkoda, że skończyło się tylko na jednym zgonie - tam powinny być trzy trupy, co wreszcie definitywnie rozwiązałoby problem z tą patologią i poprawiło bezpieczeństwo na drogach...
Każdy siadający do samochodu z pijanym kierowcą to albo samobójca (pozwólmy mu zatem zabić się zgodnie z życzeniem) albo zdegenerowany prymitywny dzikus aprobujący i wspierający pijanych bandytów za kierownicą (pozwólmy zatem, by taka hołota sama się wyeliminowała spośród nas).
Mam nadzieję, że selekcja naturalna niebawem dokończy dzieła i morderca znajdzie się obok swej rodzicielki...
Oby jak najszybciej!
[quote name=':)' timestamp='1365009342' post='753493']
Nie wiem po co pisać o jakiejs samobojczyni. Być może 2 kilometry dalej kogoś by zabił a tak to tylko matka zginęła, która się na to zgodziła siadając z pijanym. Co więcej ta matka zgodziła sie na smierc swoich synow (tylko akurat mieli farta, ale moze bedzie sprawiedliwosc i ten drugi dlugooo nie dojdzie do siebie). Czy ktos zalowalby baby, ktora dobrowolnie godzi sie na smierc swoich dzieci?
[/quote]

Otóż to!
Powiem więcej - sz... rozwiń
Avatar
:) / 3 kwietnia 2013 o 19:15
0
Nie wiem po co pisać o jakiejs samobojczyni. Być może 2 kilometry dalej kogoś by zabił a tak to tylko matka zginęła, która się na to zgodziła siadając z pijanym. Co więcej ta matka zgodziła sie na smierc swoich synow (tylko akurat mieli farta, ale moze bedzie sprawiedliwosc i ten drugi dlugooo nie dojdzie do siebie). Czy ktos zalowalby baby, ktora dobrowolnie godzi sie na smierc swoich dzieci?
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 16:49
0
dobrze, że nikt postronny nie ucierpiał, tylko sami sobie zadali ból
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 16:35
0
[quote name='molesztom robol' timestamp='1364998240' post='753417']
Sam jesteś ćwokiem ze wsi, skoro wiesz jak jest na wsi. Skąd wiesz, że nie po raz pierwszy jechał po pijaku? Kmiocie kto cie nauczył obsługi komputera?
[/quote]

Nie podniecaj się tak cymbale wiejski bo ci żyłka pierdząca pęknie.

Ten pijak to pewnie kolega od kieliszka, moze razem jeździliście pijani po sobotnich imprezach, stąd taka wiedza i dlatego go tak bronisz. Nic się nie bój i na ciebie też przyjdzie czas.
Avatar
gośka / 3 kwietnia 2013 o 16:32
0
bo gdyby jechał po raz pierwszy na bani to trzymałby kurczowo kierownicę i jechał 30 km/h.... a w tym przypadku zdaje się że kolega miał już "prawie" opanowaną jazde na podwójnym... Wspólczuje mu, że do końca życia bedzie nosił skazę swojej głupoty, ale na głupich ludzi życie przygotowało najgorsze sposoby nauki pokory....
Avatar
molesztom robol / 3 kwietnia 2013 o 16:10
0
[quote name='Gość' timestamp='1364993146' post='753378']
Kto w ogóle pozwolił pijanemu ćwokowi wsiąść za kierownicę? Możliwe, że nie po raz pierwszy prowadził samochód będąc pijanym ale tym razem się doigrał no i zabił bliską osobę.
Do takich tragedii doprowadza pobłażanie pijanym kierowcom, bo wielu, zwłaszcza na wsi nie widzi problemu w tym, ze ktoś się napije i prowadzi auto a każdy pijany za kierownicą to potencjalny zabójca.
[/quote]Sam jesteś ćwokiem ze wsi, skoro wiesz jak jest na wsi. Skąd wiesz, że nie po raz pierwszy jechał po pijaku? Kmiocie kto cie nauczył obsługi komputera?
[quote name='Gość' timestamp='1364993146' post='753378']
Kto w ogóle pozwolił pijanemu ćwokowi wsiąść za kierownicę? Możliwe, że nie po raz pierwszy prowadził samochód będąc pijanym ale tym razem się doigrał no i zabił bliską osobę.
Do takich tragedii doprowadza pobłażanie pijanym kierowcom, bo wielu, zwłaszcza na wsi nie widzi problemu w tym, ze ktoś się napije i prowadzi auto a każdy pijany za kierownicą to potencjalny zabójca.
[/quote]Sam jesteś ćwokiem ze wsi, skoro wiesz jak jest na wsi. Skąd wi... rozwiń
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 14:45
0
Kto w ogóle pozwolił pijanemu ćwokowi wsiąść za kierownicę? Możliwe, że nie po raz pierwszy prowadził samochód będąc pijanym ale tym razem się doigrał no i zabił bliską osobę.
Do takich tragedii doprowadza pobłażanie pijanym kierowcom, bo wielu, zwłaszcza na wsi nie widzi problemu w tym, ze ktoś się napije i prowadzi auto a każdy pijany za kierownicą to potencjalny zabójca.
Avatar
Stary Karabin / 3 kwietnia 2013 o 14:39
0
To mamuśka nie widziała, że synek "nie bardzo.." ???
Ile takich tragedii jeszcze ma się wydarzyć zanim prawo zostanie zaostrzone i takie coś będzie traktowane jak morderstwo, a nie "wypadek ze skutkiem śmiertelnym" ?
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 1 0

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 13

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 19 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 31 13

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!