Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 września 2010 r.
22:01
Edytuj ten wpis

Niemce: Audi potrąciło 29-latkę. Zginęła na miejscu

Autor: Zdjęcie autora (dudi)
0 22 A A

Kobieta przechodząca przez ulicę Lubelską w Niemcach została potrącona przez jadące audi. Zginęła na miejscu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło ok. 21. Kierowca potrącił kobietę przechodzącą przez ul. Lubelską w Niemcach. Był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku, na miejscu pracują policjanci.

Ruch w stronę Lublina odbywa się wahadłowo.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ania / 9 września 2010 o 14:54
0
Ludzie czytajcie uważnie artykuł, gdzie jest w nim mowa że zdarzenie miało miejsce na przejściu???-niema
Avatar
kasia / 9 września 2010 o 14:35
0
ludzie giną przez brak własnej wyobraźni ta kobieta nie przechodziła na przejściu choć miała do niego nie wielką odległość często jeżdżę w nocy autem jeśli ktoś idzie poboczem lub przechodzi w miejscach nie przeznaczonych do tego często jest tak ze w ostatniej chwili zauważamy taką osobę a w nocy powinni mieć jakiś odblask przecież i wtedy taka osoba jest zauważalna dlaczego zawsze wini się kierowców a piesi to co??? kierowcy nie będą myśleć za siebie i za nich piesi często myślą że na drogach mają wszelkie prawa TAK NIE JEST!!!
Avatar
jubus / 9 września 2010 o 09:52
0
NIECH POLSCY KIEROWCY W KOŃCU ZACZNĄ SIĘ ZATRZYMYWAĆ PRZED PRZEJŚCIAMI!! Zwalnianie, przyspieszanie może kogoś zmylić, a w cywilizowanych krajach, w odróżnieniu od dzikiej Polski, Ukrainy czy Rosji, większość samochodów się zatrzymuje jak widzi pieszego. ALE DO TEGO POTRZEBA KULTURY!!!
Avatar
Ania / 9 września 2010 o 09:29
0
Policja wyjaśni jak było naprawdę ale mnie osobiście nie wydaje się aby ta kobieta przechodziła przez przejście,miejsce gdzie znajduja sie ślady krwi wskazuje na to że przechodziła w najbardziej niebezpiecznym punkcie tuż za wzgórkiem, znam tę trase na pamięć i nie sadze by kierowca mógł ją zauważyć szczególnie że było już ciemno. Piesi- troszkę rozwagi i oby mniej było takich tragedii...
Avatar
agucha! / 9 września 2010 o 07:25
0
[quote name='Stanisław' date='08 wrzesień 2010 - 08:27 ' timestamp='1283927243' post='343227']
Byłem w tym roku przez cztery tygodnie w Hiszpanii. Szczególnie co mi wpadło w oczy to kultura kierowców. Nie stwierdziłem ani jednego przypadku aby w mieście ktoś przekroczył dozwoloną prędkość (50 km/h). Gdy przed przejściem dla pieszych znajdują się piesi, każdy jeden kierowca zatrzymuje się. W Polsce są to tylko sporadyczne sytuacje kiedy piesi są dostrzegani jako równorzędni użytkownicy dróg. Nawet instruktorzy nauki jazdy nie zwracają uwagi, aby dojeżdżając do przejścia zatrzymać się, kiedy widać że stoją tam piesi chcący przejść na drugą stronę ulicy. Gdzie my jesteśmy (czwarty świat)
[/quote]

To samo jest w Londynie. Jeśli pieszy stoi przed przejściem kierowcy zatrzymują się i go przepuszczają. Ale kultura polskich kierowców to bagno. Sama jeżdżę samochodem i widzę jak jeździ się w Polsce, a jak w UK. Tutaj zatrzymując się na wsi na przejsciu, na takiej drodze jak jest w Niemcach zostałoby się ob-trąbionym ze wszech stron.
Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.
Kierwocy - zwracajcie uwagę na innych uczestników ruchu. To nie boli...
[quote name='Stanisław' date='08 wrzesień 2010 - 08:27 ' timestamp='1283927243' post='343227']
Byłem w tym roku przez cztery tygodnie w Hiszpanii. Szczególnie co mi wpadło w oczy to kultura kierowców. Nie stwierdziłem ani jednego przypadku aby w mieście ktoś przekroczył dozwoloną prędkość (50 km/h). Gdy przed przejściem dla pieszych znajdują się piesi, każdy jeden kierowca zatrzymuje się. W Polsce są to tylko sporadyczne sytuacje kiedy piesi są dostrzegani jako równorzędni użytkownicy dróg. Nawet instruk... rozwiń
Avatar
Ktoś / 8 września 2010 o 11:00
0
Niestety większość pieszych nie wie, że wtargnięcie nawet na pasach wprost pod nadjeżdżający pojazd jest wykroczeniem drogowym i stanowi zagrożenie nie tylko dla pieszego, ale i całego ruchu. Zastanówmy się - czy łatwiej jest stanąć pieszemu i przeczekać aż samochód przejedzie, czy możne samochód rozpędzony nawet tylko do 50 km zatrzyma się w ułamku sekundy ? Czas reakcji kierowcy w jadącym aucie też jest nieco spowolniony. Dlatego my - kierowcy i piesi - musimy myśleć co robimy.
Żal tak młodej osoby, ale i żal kierowcy. To jest tragedia dla dwóch stron.
Avatar
Gość / 8 września 2010 o 10:11
0
na masce to by ją wiózł gdyby jechał 10 km/h a przy większej prędkości zazwyczaj przeszkoda jest "ścinana" i przelatuje nad samochodem albo wyrzucana na bok a nie jedzie sobie na masce...
Avatar
meble bordo / 8 września 2010 o 09:57
0
[quote name='mieszkanka' date='08 wrzesień 2010 - 09:50 ' timestamp='1283932235' post='343280']
Panie redaktorze a gdzie jest tam przejście dla pieszych ???? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i przejście dla pieszych jest 200 m wcześniej .Kobieta przechodziła tuż za wzniesieniem drogi w miejscu niedozwolonym. Kierowca nie miał szans na jakąkolwiek reakcje zwłaszcza że była godzina 21 . takie są fakty . Współczucia dla rodziny . Łatwo nam oceniać kierowce ale to On będzie żył ze świadomością że zabił człowieka.
[/quote]

Przejście dla pieszych jest około 150 metrów od miejsca gdzie jest jezdnia posypana piachem i slady krwi.Ale nie wiemy czy Audi jechało od Lubartowa i właśnie na przejściu potrącił dziewczynę i pchał ją na masce własnie te 150 metrów dalej a tak mogło własnie być.
Jedno jest pewne że nasze gadanie życia tej kobiecie nie wróci.
[quote name='mieszkanka' date='08 wrzesień 2010 - 09:50 ' timestamp='1283932235' post='343280']
Panie redaktorze a gdzie jest tam przejście dla pieszych ???? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i przejście dla pieszych jest 200 m wcześniej .Kobieta przechodziła tuż za wzniesieniem drogi w miejscu niedozwolonym. Kierowca nie miał szans na jakąkolwiek reakcje zwłaszcza że była godzina 21 . takie są fakty . Współczucia dla rodziny . Łatwo nam oceniać kierowce ale to On będzie żył ze świadomością że zabił czł... rozwiń
Avatar
mieszkanka / 8 września 2010 o 09:50
0
Panie redaktorze a gdzie jest tam przejście dla pieszych ???? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i przejście dla pieszych jest 200 m wcześniej .Kobieta przechodziła tuż za wzniesieniem drogi w miejscu niedozwolonym. Kierowca nie miał szans na jakąkolwiek reakcje zwłaszcza że była godzina 21 . takie są fakty . Współczucia dla rodziny . Łatwo nam oceniać kierowce ale to On będzie żył ze świadomością że zabił człowieka.
Avatar
Anna / 8 września 2010 o 09:48
0
Ci co mówią że to wyłącznie wina kierowcy chyba sami nigdy nie siedzieli za kierownicą.Kierowca nie jest wróżką żeby wiedzieć czy pieszemu nie przyjdzie do głowy nagle wtargnąć na przejście.Sama miałam takie przypadki,na szczęście nic się nie stało,ale kochani piesi myślcie trochę dla własnego bezpieczeństwa bo w kontakcie z maszyną nie macie szans,a opanowanie tej maszyny nie zawsze jest proste zwłaszcza w trudnych warunkach.Zgadzam się z tym, że po drogach jeździ wielu wariatów,ale większość kierowców zachowuje się poprawnie.Ulice są tak samo dla pieszych jak i dla pojazdów.Każdy przypadek jest oczywiście inny i należy dokładnie go zbadać.Jest to ogromna tragedia zwłaszcza dla rodziny i nie jest to wina ani policji ani polityków.Należy jej szukać w braku wyobraźni.
Wyrazy głębokiego współczucia [*]
Ci co mówią że to wyłącznie wina kierowcy chyba sami nigdy nie siedzieli za kierownicą.Kierowca nie jest wróżką żeby wiedzieć czy pieszemu nie przyjdzie do głowy nagle wtargnąć na przejście.Sama miałam takie przypadki,na szczęście nic się nie stało,ale kochani piesi myślcie trochę dla własnego bezpieczeństwa bo w kontakcie z maszyną nie macie szans,a opanowanie tej maszyny nie zawsze jest proste zwłaszcza w trudnych warunkach.Zgadzam się z tym, że po drogach jeździ wielu wariatów,ale większość kierowców zachowuje się poprawnie.Ulice są tak s... rozwiń
Avatar
ania / 9 września 2010 o 14:54
0
Ludzie czytajcie uważnie artykuł, gdzie jest w nim mowa że zdarzenie miało miejsce na przejściu???-niema
Avatar
kasia / 9 września 2010 o 14:35
0
ludzie giną przez brak własnej wyobraźni ta kobieta nie przechodziła na przejściu choć miała do niego nie wielką odległość często jeżdżę w nocy autem jeśli ktoś idzie poboczem lub przechodzi w miejscach nie przeznaczonych do tego często jest tak ze w ostatniej chwili zauważamy taką osobę a w nocy powinni mieć jakiś odblask przecież i wtedy taka osoba jest zauważalna dlaczego zawsze wini się kierowców a piesi to co??? kierowcy nie będą myśleć za siebie i za nich piesi często myślą że na drogach mają wszelkie prawa TAK NIE JEST!!!
Avatar
jubus / 9 września 2010 o 09:52
0
NIECH POLSCY KIEROWCY W KOŃCU ZACZNĄ SIĘ ZATRZYMYWAĆ PRZED PRZEJŚCIAMI!! Zwalnianie, przyspieszanie może kogoś zmylić, a w cywilizowanych krajach, w odróżnieniu od dzikiej Polski, Ukrainy czy Rosji, większość samochodów się zatrzymuje jak widzi pieszego. ALE DO TEGO POTRZEBA KULTURY!!!
Avatar
Ania / 9 września 2010 o 09:29
0
Policja wyjaśni jak było naprawdę ale mnie osobiście nie wydaje się aby ta kobieta przechodziła przez przejście,miejsce gdzie znajduja sie ślady krwi wskazuje na to że przechodziła w najbardziej niebezpiecznym punkcie tuż za wzgórkiem, znam tę trase na pamięć i nie sadze by kierowca mógł ją zauważyć szczególnie że było już ciemno. Piesi- troszkę rozwagi i oby mniej było takich tragedii...
Avatar
agucha! / 9 września 2010 o 07:25
0
[quote name='Stanisław' date='08 wrzesień 2010 - 08:27 ' timestamp='1283927243' post='343227']
Byłem w tym roku przez cztery tygodnie w Hiszpanii. Szczególnie co mi wpadło w oczy to kultura kierowców. Nie stwierdziłem ani jednego przypadku aby w mieście ktoś przekroczył dozwoloną prędkość (50 km/h). Gdy przed przejściem dla pieszych znajdują się piesi, każdy jeden kierowca zatrzymuje się. W Polsce są to tylko sporadyczne sytuacje kiedy piesi są dostrzegani jako równorzędni użytkownicy dróg. Nawet instruktorzy nauki jazdy nie zwracają uwagi, aby dojeżdżając do przejścia zatrzymać się, kiedy widać że stoją tam piesi chcący przejść na drugą stronę ulicy. Gdzie my jesteśmy (czwarty świat)
[/quote]

To samo jest w Londynie. Jeśli pieszy stoi przed przejściem kierowcy zatrzymują się i go przepuszczają. Ale kultura polskich kierowców to bagno. Sama jeżdżę samochodem i widzę jak jeździ się w Polsce, a jak w UK. Tutaj zatrzymując się na wsi na przejsciu, na takiej drodze jak jest w Niemcach zostałoby się ob-trąbionym ze wszech stron.
Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.
Kierwocy - zwracajcie uwagę na innych uczestników ruchu. To nie boli...
[quote name='Stanisław' date='08 wrzesień 2010 - 08:27 ' timestamp='1283927243' post='343227']
Byłem w tym roku przez cztery tygodnie w Hiszpanii. Szczególnie co mi wpadło w oczy to kultura kierowców. Nie stwierdziłem ani jednego przypadku aby w mieście ktoś przekroczył dozwoloną prędkość (50 km/h). Gdy przed przejściem dla pieszych znajdują się piesi, każdy jeden kierowca zatrzymuje się. W Polsce są to tylko sporadyczne sytuacje kiedy piesi są dostrzegani jako równorzędni użytkownicy dróg. Nawet instruk... rozwiń
Avatar
Ktoś / 8 września 2010 o 11:00
0
Niestety większość pieszych nie wie, że wtargnięcie nawet na pasach wprost pod nadjeżdżający pojazd jest wykroczeniem drogowym i stanowi zagrożenie nie tylko dla pieszego, ale i całego ruchu. Zastanówmy się - czy łatwiej jest stanąć pieszemu i przeczekać aż samochód przejedzie, czy możne samochód rozpędzony nawet tylko do 50 km zatrzyma się w ułamku sekundy ? Czas reakcji kierowcy w jadącym aucie też jest nieco spowolniony. Dlatego my - kierowcy i piesi - musimy myśleć co robimy.
Żal tak młodej osoby, ale i żal kierowcy. To jest tragedia dla dwóch stron.
Avatar
Gość / 8 września 2010 o 10:11
0
na masce to by ją wiózł gdyby jechał 10 km/h a przy większej prędkości zazwyczaj przeszkoda jest "ścinana" i przelatuje nad samochodem albo wyrzucana na bok a nie jedzie sobie na masce...
Avatar
meble bordo / 8 września 2010 o 09:57
0
[quote name='mieszkanka' date='08 wrzesień 2010 - 09:50 ' timestamp='1283932235' post='343280']
Panie redaktorze a gdzie jest tam przejście dla pieszych ???? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i przejście dla pieszych jest 200 m wcześniej .Kobieta przechodziła tuż za wzniesieniem drogi w miejscu niedozwolonym. Kierowca nie miał szans na jakąkolwiek reakcje zwłaszcza że była godzina 21 . takie są fakty . Współczucia dla rodziny . Łatwo nam oceniać kierowce ale to On będzie żył ze świadomością że zabił człowieka.
[/quote]

Przejście dla pieszych jest około 150 metrów od miejsca gdzie jest jezdnia posypana piachem i slady krwi.Ale nie wiemy czy Audi jechało od Lubartowa i właśnie na przejściu potrącił dziewczynę i pchał ją na masce własnie te 150 metrów dalej a tak mogło własnie być.
Jedno jest pewne że nasze gadanie życia tej kobiecie nie wróci.
[quote name='mieszkanka' date='08 wrzesień 2010 - 09:50 ' timestamp='1283932235' post='343280']
Panie redaktorze a gdzie jest tam przejście dla pieszych ???? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i przejście dla pieszych jest 200 m wcześniej .Kobieta przechodziła tuż za wzniesieniem drogi w miejscu niedozwolonym. Kierowca nie miał szans na jakąkolwiek reakcje zwłaszcza że była godzina 21 . takie są fakty . Współczucia dla rodziny . Łatwo nam oceniać kierowce ale to On będzie żył ze świadomością że zabił czł... rozwiń
Avatar
mieszkanka / 8 września 2010 o 09:50
0
Panie redaktorze a gdzie jest tam przejście dla pieszych ???? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i przejście dla pieszych jest 200 m wcześniej .Kobieta przechodziła tuż za wzniesieniem drogi w miejscu niedozwolonym. Kierowca nie miał szans na jakąkolwiek reakcje zwłaszcza że była godzina 21 . takie są fakty . Współczucia dla rodziny . Łatwo nam oceniać kierowce ale to On będzie żył ze świadomością że zabił człowieka.
Avatar
Anna / 8 września 2010 o 09:48
0
Ci co mówią że to wyłącznie wina kierowcy chyba sami nigdy nie siedzieli za kierownicą.Kierowca nie jest wróżką żeby wiedzieć czy pieszemu nie przyjdzie do głowy nagle wtargnąć na przejście.Sama miałam takie przypadki,na szczęście nic się nie stało,ale kochani piesi myślcie trochę dla własnego bezpieczeństwa bo w kontakcie z maszyną nie macie szans,a opanowanie tej maszyny nie zawsze jest proste zwłaszcza w trudnych warunkach.Zgadzam się z tym, że po drogach jeździ wielu wariatów,ale większość kierowców zachowuje się poprawnie.Ulice są tak samo dla pieszych jak i dla pojazdów.Każdy przypadek jest oczywiście inny i należy dokładnie go zbadać.Jest to ogromna tragedia zwłaszcza dla rodziny i nie jest to wina ani policji ani polityków.Należy jej szukać w braku wyobraźni.
Wyrazy głębokiego współczucia [*]
Ci co mówią że to wyłącznie wina kierowcy chyba sami nigdy nie siedzieli za kierownicą.Kierowca nie jest wróżką żeby wiedzieć czy pieszemu nie przyjdzie do głowy nagle wtargnąć na przejście.Sama miałam takie przypadki,na szczęście nic się nie stało,ale kochani piesi myślcie trochę dla własnego bezpieczeństwa bo w kontakcie z maszyną nie macie szans,a opanowanie tej maszyny nie zawsze jest proste zwłaszcza w trudnych warunkach.Zgadzam się z tym, że po drogach jeździ wielu wariatów,ale większość kierowców zachowuje się poprawnie.Ulice są tak s... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 0 3

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 99 6

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 1 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 16 5

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 2 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 6

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 83 26

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!