Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

6 stycznia 2011 r.
16:48
Edytuj ten wpis

Nowe pytania w egzaminie na prawo jazdy. Będziemy je publikować

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 17 A A
Od 3 stycznia zmieniły się nowe pytania na egzaminie na prawo jazdy (Bartłomiej Żurawski / Archiwum)
Od 3 stycznia zmieniły się nowe pytania na egzaminie na prawo jazdy (Bartłomiej Żurawski / Archiwum)

Od 3 stycznia w testach na prawo jazdy pojawiły się nowe lub zmodyfikowane pytania. Mamy sygnały, że ta nowelizacja sprawia sporo kłopotów zdającym. Dlatego, od przyszłego tygodnia będziemy je publikować.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sumie Ministerstwo Infrastruktury zmieniło blisko 100 pytań. – Wiążę się to z znowelizowaną ustawą "Prawo o ruchu drogowym”. Między innymi chodzi o podwyższone limity prędkości na drogach ekspresowych i autostradach – mówi Maciej Kulka, właściciel ośrodka szkolenia kierowców w Lublinie.

– Skończyłam kurs w grudniu, a termin egzaminu miałam wyznaczony zaraz po Nowym Roku. Coś tam słyszałam o zmianie pytań, ale nowych nie znałam. No i poległam na teoretycznym – mówi pani Magdalena, mieszkanka Lublina, która z powodu zmiany pytań po raz drugi musi podchodzić do egzaminu teoretycznego.

Aby ułatwić wszystkim osobom, które będą zdawać na prawo jazdy. Już od przyszłego tygodnia zaczniemy publikować nowe pytania egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii A, A1, B, B1, C, C1, D, D1 i T. Publikacje podzieliliśmy na cztery odcinki. Pierwszy ukaże się w Dzienniku Wschodnim już w najbliższą środę 12 stycznia, drugi – w czwartek, 13 stycznia, trzeci – 19 stycznia, w środę i ostatni 20 stycznia, w czwartek.


Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca bombowca / 7 stycznia 2011 o 23:18
0
[quote name='ooo' timestamp='1294434920' post='418906']
zgadzam się z tym w 100%, ale trochę wyrozumiałości dla początkujących tez by się przydało. Żeby nauczyć się jeździć i myśleć na drodze, po prostu trzeba po niej jeździć (jak ktoś zna inny sposób to niech się nim podzieli). Większość kierowców uważa się za takich co to wsiadając pierwszy raz do samochodu od razu byli mistrzami kierownicy.

a co do egzaminu to zdawałam niedawno, udało się za 1 razem, ale uważam, że to głownie szczęście a nie umiejętności, bo 30h nauki dla osób bez specjalnych zdolności do prowadzenia auta to za mało. po prostu potrzeba doświadczenia, a egzamin sprawdza czy patrzysz na znaki, przestrzegasz przepisów, nie najeżdżasz na linie, umiesz 'zaparkować', a po tych 30h kursu trasy, gdzie jeżdżą egzaminy znasz na pamięć, więc egzamin to głównie próba nerwów i szczęście.
Egzaminatorzy? Ten z którym ja miałam egzamin był raczej w porządku, opieprzył mnie jak mi się należało, ale i pochwalił jak zrobiłam coś na prawdę dobrze. nie tryskał radością mówiąc, że wynik pozytywny, ale też nie miałam wrażenia, że siedzi i czeka na okazję aby mnie oblać. pewnie co innego bym mówiła gdybym nie zdała- bo wtedy ZAWSZE wina jest chamskiego egzaminatora.
[/quote]
Pomijam egzaminatorów, bo to tylko ludzie.
Nauka trwa 30 godzin i sama bardzo dobrze określiłaś co w niej należy zmienić. Znasz na pamięć trasy egzaminacyjne ale nie potrafisz jeździć. Też coś podobnego przechodziłem niestety.
Miałem tyle szczęścia, że uczyłem się jeździć z ojcem. Nie prowadziłem samochodu, ale zawsze kazał zwracać uwagę na znaki, na to jak się zachować itp.
Jeździć trzeba po mieście a nie po trasach egzaminacyjnych, instruktor powinien tego nauczyć. Jeśli będziesz umiała jeździć jak należy, to i na trasie sobie bez problemu poradzisz.
[quote name='ooo' timestamp='1294434920' post='418906']
zgadzam się z tym w 100%, ale trochę wyrozumiałości dla początkujących tez by się przydało. Żeby nauczyć się jeździć i myśleć na drodze, po prostu trzeba po niej jeździć (jak ktoś zna inny sposób to niech się nim podzieli). Większość kierowców uważa się za takich co to wsiadając pierwszy raz do samochodu od razu byli mistrzami kierownicy.

a co do egzaminu to zdawałam niedawno, udało się za 1 razem, ale uważam, że to głownie szczęście a nie umie... rozwiń
Avatar
ooo / 7 stycznia 2011 o 22:15
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym jaki egzamin miałem ja, a już całkiem bajka dla tych jeszcze starszych.
Cały kurs powinien być tańszy znacznie, ale egzamin powinien być wyjątkowo surowy, bo samochód to bardzo niebezpieczna rzecz w rękach niedouczonego człowieka.
[/quote]


zgadzam się z tym w 100%, ale trochę wyrozumiałości dla początkujących tez by się przydało. Żeby nauczyć się jeździć i myśleć na drodze, po prostu trzeba po niej jeździć (jak ktoś zna inny sposób to niech się nim podzieli). Większość kierowców uważa się za takich co to wsiadając pierwszy raz do samochodu od razu byli mistrzami kierownicy.

a co do egzaminu to zdawałam niedawno, udało się za 1 razem, ale uważam, że to głownie szczęście a nie umiejętności, bo 30h nauki dla osób bez specjalnych zdolności do prowadzenia auta to za mało. po prostu potrzeba doświadczenia, a egzamin sprawdza czy patrzysz na znaki, przestrzegasz przepisów, nie najeżdżasz na linie, umiesz 'zaparkować', a po tych 30h kursu trasy, gdzie jeżdżą egzaminy znasz na pamięć, więc egzamin to głównie próba nerwów i szczęście.
Egzaminatorzy? Ten z którym ja miałam egzamin był raczej w porządku, opieprzył mnie jak mi się należało, ale i pochwalił jak zrobiłam coś na prawdę dobrze. nie tryskał radością mówiąc, że wynik pozytywny, ale też nie miałam wrażenia, że siedzi i czeka na okazję aby mnie oblać. pewnie co innego bym mówiła gdybym nie zdała- bo wtedy ZAWSZE wina jest chamskiego egzaminatora.
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym j... rozwiń
Avatar
kaszkasz / 7 stycznia 2011 o 18:01
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym jaki egzamin miałem ja, a już całkiem bajka dla tych jeszcze starszych.
Cały kurs powinien być tańszy znacznie, ale egzamin powinien być wyjątkowo surowy, bo samochód to bardzo niebezpieczna rzecz w rękach niedouczonego człowieka.

[/quote]

popieram
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu... rozwiń
Avatar
kaszkasz / 7 stycznia 2011 o 17:59
0
[quote name='BobaS' timestamp='1294417181' post='418689']
cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdałem za 2 razem ! bez kombinowania i zmieniana ośrodków

POZDRO
[/quote]
ja zdałam za 1 razem w Lublinie w ubiegłym roku
egzaminator nie był chamski ... może nie był w skowronkach ale wykonywał swoją pracę ze spokojem bez zbędnych emocji

mam pozytywne wspomnienia
[quote name='BobaS' timestamp='1294417181' post='418689']
cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdałem za 2 razem ! bez kombinowania i zmieniana ośrodków

POZDRO
[/quote]
ja zdałam za 1 razem w Lublinie w ubiegłym roku
egzaminator nie był chamski ... może nie był w skowronkach ale ... rozwiń
Avatar
Bogdan / 7 stycznia 2011 o 17:32
0
Ja robiłem Prawo jazdy jakoś 20 lat temu , jeszcze w starym ośrodku , egzamin miałem na fiacie 125p , zdałem za pierwszym razem , z moje grupy może nie zdało ze 2 osoby, cena kursu coś ponad 100zł a teraz 10 razy więcej kosztuje
Avatar
BobaS / 7 stycznia 2011 o 17:19
0
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]

cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdałem za 2 razem ! bez kombinowania i zmieniana ośrodków

POZDRO
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]

cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdał... rozwiń
Avatar
kierowca bombowca / 7 stycznia 2011 o 17:10
0
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym jaki egzamin miałem ja, a już całkiem bajka dla tych jeszcze starszych.
Cały kurs powinien być tańszy znacznie, ale egzamin powinien być wyjątkowo surowy, bo samochód to bardzo niebezpieczna rzecz w rękach niedouczonego człowieka.
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niest... rozwiń
Avatar
mmm / 7 stycznia 2011 o 17:02
0
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
Avatar
kierowca bombowca / 7 stycznia 2011 o 16:24
0
No durna ta odpowiedź trochę. Myślałem, że to tak dla ściemy, ale jak widać się pomyliłem.
Teoretycznie wyłączenie zapłonu jest wskazane, ale ... przerost formy nad treścią tu raczej widzę.
Zrobiłem drugi test już bezbłędnie i na inne głupie pytania nie trafiłem, ale może jeszcze jakieś kwiatki będą.
Avatar
Zenek K / 7 stycznia 2011 o 14:47
0
Prawidłowo. Ciekawe, jak autor pytania zabrał by się do "wyłączenia stacyjki"?
Avatar
kierowca bombowca / 7 stycznia 2011 o 23:18
0
[quote name='ooo' timestamp='1294434920' post='418906']
zgadzam się z tym w 100%, ale trochę wyrozumiałości dla początkujących tez by się przydało. Żeby nauczyć się jeździć i myśleć na drodze, po prostu trzeba po niej jeździć (jak ktoś zna inny sposób to niech się nim podzieli). Większość kierowców uważa się za takich co to wsiadając pierwszy raz do samochodu od razu byli mistrzami kierownicy.

a co do egzaminu to zdawałam niedawno, udało się za 1 razem, ale uważam, że to głownie szczęście a nie umiejętności, bo 30h nauki dla osób bez specjalnych zdolności do prowadzenia auta to za mało. po prostu potrzeba doświadczenia, a egzamin sprawdza czy patrzysz na znaki, przestrzegasz przepisów, nie najeżdżasz na linie, umiesz 'zaparkować', a po tych 30h kursu trasy, gdzie jeżdżą egzaminy znasz na pamięć, więc egzamin to głównie próba nerwów i szczęście.
Egzaminatorzy? Ten z którym ja miałam egzamin był raczej w porządku, opieprzył mnie jak mi się należało, ale i pochwalił jak zrobiłam coś na prawdę dobrze. nie tryskał radością mówiąc, że wynik pozytywny, ale też nie miałam wrażenia, że siedzi i czeka na okazję aby mnie oblać. pewnie co innego bym mówiła gdybym nie zdała- bo wtedy ZAWSZE wina jest chamskiego egzaminatora.
[/quote]
Pomijam egzaminatorów, bo to tylko ludzie.
Nauka trwa 30 godzin i sama bardzo dobrze określiłaś co w niej należy zmienić. Znasz na pamięć trasy egzaminacyjne ale nie potrafisz jeździć. Też coś podobnego przechodziłem niestety.
Miałem tyle szczęścia, że uczyłem się jeździć z ojcem. Nie prowadziłem samochodu, ale zawsze kazał zwracać uwagę na znaki, na to jak się zachować itp.
Jeździć trzeba po mieście a nie po trasach egzaminacyjnych, instruktor powinien tego nauczyć. Jeśli będziesz umiała jeździć jak należy, to i na trasie sobie bez problemu poradzisz.
[quote name='ooo' timestamp='1294434920' post='418906']
zgadzam się z tym w 100%, ale trochę wyrozumiałości dla początkujących tez by się przydało. Żeby nauczyć się jeździć i myśleć na drodze, po prostu trzeba po niej jeździć (jak ktoś zna inny sposób to niech się nim podzieli). Większość kierowców uważa się za takich co to wsiadając pierwszy raz do samochodu od razu byli mistrzami kierownicy.

a co do egzaminu to zdawałam niedawno, udało się za 1 razem, ale uważam, że to głownie szczęście a nie umie... rozwiń
Avatar
ooo / 7 stycznia 2011 o 22:15
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym jaki egzamin miałem ja, a już całkiem bajka dla tych jeszcze starszych.
Cały kurs powinien być tańszy znacznie, ale egzamin powinien być wyjątkowo surowy, bo samochód to bardzo niebezpieczna rzecz w rękach niedouczonego człowieka.
[/quote]


zgadzam się z tym w 100%, ale trochę wyrozumiałości dla początkujących tez by się przydało. Żeby nauczyć się jeździć i myśleć na drodze, po prostu trzeba po niej jeździć (jak ktoś zna inny sposób to niech się nim podzieli). Większość kierowców uważa się za takich co to wsiadając pierwszy raz do samochodu od razu byli mistrzami kierownicy.

a co do egzaminu to zdawałam niedawno, udało się za 1 razem, ale uważam, że to głownie szczęście a nie umiejętności, bo 30h nauki dla osób bez specjalnych zdolności do prowadzenia auta to za mało. po prostu potrzeba doświadczenia, a egzamin sprawdza czy patrzysz na znaki, przestrzegasz przepisów, nie najeżdżasz na linie, umiesz 'zaparkować', a po tych 30h kursu trasy, gdzie jeżdżą egzaminy znasz na pamięć, więc egzamin to głównie próba nerwów i szczęście.
Egzaminatorzy? Ten z którym ja miałam egzamin był raczej w porządku, opieprzył mnie jak mi się należało, ale i pochwalił jak zrobiłam coś na prawdę dobrze. nie tryskał radością mówiąc, że wynik pozytywny, ale też nie miałam wrażenia, że siedzi i czeka na okazję aby mnie oblać. pewnie co innego bym mówiła gdybym nie zdała- bo wtedy ZAWSZE wina jest chamskiego egzaminatora.
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym j... rozwiń
Avatar
kaszkasz / 7 stycznia 2011 o 18:01
0
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym jaki egzamin miałem ja, a już całkiem bajka dla tych jeszcze starszych.
Cały kurs powinien być tańszy znacznie, ale egzamin powinien być wyjątkowo surowy, bo samochód to bardzo niebezpieczna rzecz w rękach niedouczonego człowieka.

[/quote]

popieram
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1294416650' post='418674']
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu... rozwiń
Avatar
kaszkasz / 7 stycznia 2011 o 17:59
0
[quote name='BobaS' timestamp='1294417181' post='418689']
cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdałem za 2 razem ! bez kombinowania i zmieniana ośrodków

POZDRO
[/quote]
ja zdałam za 1 razem w Lublinie w ubiegłym roku
egzaminator nie był chamski ... może nie był w skowronkach ale wykonywał swoją pracę ze spokojem bez zbędnych emocji

mam pozytywne wspomnienia
[quote name='BobaS' timestamp='1294417181' post='418689']
cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdałem za 2 razem ! bez kombinowania i zmieniana ośrodków

POZDRO
[/quote]
ja zdałam za 1 razem w Lublinie w ubiegłym roku
egzaminator nie był chamski ... może nie był w skowronkach ale ... rozwiń
Avatar
Bogdan / 7 stycznia 2011 o 17:32
0
Ja robiłem Prawo jazdy jakoś 20 lat temu , jeszcze w starym ośrodku , egzamin miałem na fiacie 125p , zdałem za pierwszym razem , z moje grupy może nie zdało ze 2 osoby, cena kursu coś ponad 100zł a teraz 10 razy więcej kosztuje
Avatar
BobaS / 7 stycznia 2011 o 17:19
0
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]

cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdałem za 2 razem ! bez kombinowania i zmieniana ośrodków

POZDRO
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]

cienki bolek z ciebie ;D znam osoby takie jak ty , co się przenosiły do Chełma i tam też narzekali i wracali do Lublina i jakoś po zdawali 8-9 raz:)Fakt przyznam ci razie co do chamskich egzaminatorów , ale nie wszyscy są tacy
ja zdał... rozwiń
Avatar
kierowca bombowca / 7 stycznia 2011 o 17:10
0
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niestety to jest na końcu, ale bez praktyki myślenie samo nie przyjdzie, a jeśli przyjdzie, to jednostkom pośród chętnych.

Sposób w jaki teraz się zdaje egzamin to śmiech w porównaniu z tym jaki egzamin miałem ja, a już całkiem bajka dla tych jeszcze starszych.
Cały kurs powinien być tańszy znacznie, ale egzamin powinien być wyjątkowo surowy, bo samochód to bardzo niebezpieczna rzecz w rękach niedouczonego człowieka.
[quote name='mmm' timestamp='1294416174' post='418667']
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
[/quote]
Bardzo dobrze robią, szkoda tylko, że te pytania są czasem głupie. Prawo jazdy to nie byle co i nie każdy musi je mieć.
A jeśli już chce je mieć, to niech się:
1. Nauczy przepisów.
2. Nauczy jeździć.
3. Nauczy myśleć. Niest... rozwiń
Avatar
mmm / 7 stycznia 2011 o 17:02
0
CHU* W dup* tym wszystkim co to wymyślaja z tymi zmianami tak trudno zdać egzamin to jeszcze utrudniaja. ja to juz w Lublinie zrezgnowaam zdawanie bo tam chamstwo u egzaminatorów ze nie wiem.
Avatar
kierowca bombowca / 7 stycznia 2011 o 16:24
0
No durna ta odpowiedź trochę. Myślałem, że to tak dla ściemy, ale jak widać się pomyliłem.
Teoretycznie wyłączenie zapłonu jest wskazane, ale ... przerost formy nad treścią tu raczej widzę.
Zrobiłem drugi test już bezbłędnie i na inne głupie pytania nie trafiłem, ale może jeszcze jakieś kwiatki będą.
Avatar
Zenek K / 7 stycznia 2011 o 14:47
0
Prawidłowo. Ciekawe, jak autor pytania zabrał by się do "wyłączenia stacyjki"?
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 1 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 3 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 6

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 32 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce