Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 czerwca 2010 r.
14:51
Edytuj ten wpis

Nowy szynobus będzie jeździł z Lublina do Stalowej Woli (wideo)

0 24 A A

Pierwszy z pięciu nowoczesnych szynobusów kupionych przez Urząd Marszałkowski zadebiutuje jutro na trasie do Stalowej Woli. Pojazd zabiera jednorazowo 260 pasażerów, a 130 z nich może podróżować na siedząco.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bambosh / 2 lipca 2010 o 12:51
0
Gość napisał:
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus?

Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

No i nikt nie wie?
Avatar
bambosh / 1 lipca 2010 o 13:00
0
Gość napisał:
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus?

Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

No właśnie-też jestem tego ciekawy.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 21:39
0
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus?

Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Avatar
bambo75 / 25 czerwca 2010 o 18:16
0
...a w dodatku Zamojszczyzna(jak i zresztą cała Lubelszczyzna)ma tą dziwaczną strukturę komunikacyjną,że Dworce PKS są daleko od kolejowych-a kolejowe kilka kilometrów od Centrów miast(np.:Zamość,Hrubieszów,Szczebrzeszyn,Józefów,Chełm,Kraśnik,Krasnystaw a wreszcie i sam Lublin).
Avatar
bambo75 / 25 czerwca 2010 o 18:09
0
turysta napisał:
W 2009 roku pan marszałek Sobczak obiecał ze Zarzad województwa Lubelskiego dofinansuje przedłuzenie biegu szynobusu ktory kończy jazde w Horyńcu dalej na teren Lubelszczyzny do Werchraty, Hrebennego Bełzca i dalej ew do Susca.Obiecywano też wahadło Hrebenne- Rawa Ruska. Na razie tory rdzewieja.Bez koleji na Roztocze która zlikwidowano po 123 latach kursowania turysci nie przyjada, a mieszkancy wyjada.W Budomierzu rozpoczeto budowe przejscia granicznego Budomierz Hruszew. Codziennie pojawi sie tam 8ooo pasazerow. Trzeba im zapewnic transport w tym kolejowy.Musi byc duzo połaczen od Lubaczowa w kierunku Zamoscia, Lublina i Jaroslawia. Europa to nie tylko Londyn Dublin, ale tez Oleszyce, Lubaczow, Hrubieszów czy Susiec.

Bardzo lubię kolej-o czym świadczy mój filmik powyżej-ale powiedzmy sobie szczerze: pociąg z Lubaczowa do Zamościa jedzie około trzy i pół godziny-a autobusem PKS około godzinę krócej i w dodatku taniej-a swoim autem(biorąc pod uwagę przepisową jazdę)- za niecałe półtora godziny.Więc nie wiem czy będą chętni do jazdy pociągiem...? I jeszcze trzeba dodać,że autobusy-w odróżnieniu od pociągów-nie omijają centrów miast/miejscowości...

Bardzo lubię kolej-o czym świadczy mój filmik powyżej-ale powiedzmy sobie szczerze: pociąg z Lubaczowa do Zamościa jedzie około trzy i pół godziny-a autobusem PKS około godzinę krócej i w dodatku taniej-a swoim autem(biorąc pod uwagę przepisową jazdę)- za niecałe półtora godziny.Więc nie wiem czy będą chętni do jazdy pociągiem...? I jeszcze trzeba dodać,że autobusy-w odróżnieniu od pociągów-nie omijają centrów miast/miejscowości... rozwiń
Avatar
turysta / 25 czerwca 2010 o 14:47
0
roztoczanin napisał:
LUDZIE!!!!!!!! PANIE MARSZAŁKU!!!! A CO DO fi***KA Z DOJAZDEM NA ROZTOCZE??????????????????!!!!!!!!!!! LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY????????

W 2009 roku pan marszałek Sobczak obiecał ze Zarzad województwa Lubelskiego dofinansuje przedłuzenie biegu szynobusu ktory kończy jazde w Horyńcu dalej na teren Lubelszczyzny do Werchraty, Hrebennego Bełzca i dalej ew do Susca.Obiecywano też wahadło Hrebenne- Rawa Ruska. Na razie tory rdzewieja.Bez koleji na Roztocze która zlikwidowano po 123 latach kursowania turysci nie przyjada, a mieszkancy wyjada.W Budomierzu rozpoczeto budowe przejscia granicznego Budomierz Hruszew. Codziennie pojawi sie tam 8ooo pasazerow. Trzeba im zapewnic transport w tym kolejowy.Musi byc duzo połaczen od Lubaczowa w kierunku Zamoscia, Lublina i Jaroslawia. Europa to nie tylko Londyn Dublin, ale tez Oleszyce, Lubaczow, Hrubieszów czy Susiec.

W 2009 roku pan marszałek Sobczak obiecał ze Zarzad województwa Lubelskiego dofinansuje przedłuzenie biegu szynobusu ktory kończy jazde w Horyńcu dalej na teren Lubelszczyzny do Werchraty, Hrebennego Bełzca i dalej ew do Susca.Obiecywano też wahadło Hrebenne- Rawa Ruska. Na razie tory rdzewieja.Bez koleji na Roztocze która zlikwidowano po 123 latach kursowania turysci nie przyjada, a mieszkancy wyjada.W Budomierzu rozpoczeto budowe przejscia granicznego Budomierz Hruszew. Codziennie pojawi sie tam 8ooo pasazer... rozwiń
Avatar
roztoczanin / 25 czerwca 2010 o 13:24
0
LUDZIE!!!!!!!! PANIE MARSZAŁKU!!!! A CO DO fi***KA Z DOJAZDEM NA ROZTOCZE??????????????????!!!!!!!!!!! LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY????????
Avatar
pasazer / 25 czerwca 2010 o 13:11
0
Po co sie martwić, zadłuzać, odkladac na potem.Na liniach nieeksploatowanych trzeba zaproponować prywatnym przewoznikom wykonywanie przewozów. Niech oni sie martwią o tabor-uzywany np duński czy niemiecki mozna kupić za kilkaset tysiecy , a nie za kilkadziesiat milionów, tabor mozna lizingowac.To inwestor ponosi ryzyko przedsiewziecia.Przykładem firma PCC ARRIVA.20 czy 30 letnie sklady np dunskie są w dobrym stanie technicznym, mamy ZNTK gdy zajdzie potrzeba remontu zespołów napedowych.Przeładowanie elektroniką szynobusów powoduje ze sa drogie i bardzo zawodne.Trzeba zastosowac rozwiazania z Czech czy Niemiec. Tam sa gotowe wzorce.
Po co sie martwić, zadłuzać, odkladac na potem.Na liniach nieeksploatowanych trzeba zaproponować prywatnym przewoznikom wykonywanie przewozów. Niech oni sie martwią o tabor-uzywany np duński czy niemiecki mozna kupić za kilkaset tysiecy , a nie za kilkadziesiat milionów, tabor mozna lizingowac.To inwestor ponosi ryzyko przedsiewziecia.Przykładem firma PCC ARRIVA.20 czy 30 letnie sklady np dunskie są w dobrym stanie technicznym, mamy ZNTK gdy zajdzie potrzeba remontu zespołów napedowych.Przeładowanie elektroniką szynobusów powoduje ze ... rozwiń
Avatar
bambo75 / 25 czerwca 2010 o 12:13
0
Tak w sumie:to słusznie,że szynobus dadzą prędzej na Lubartów niż na Zamość-bo linia kolejowa do Lubartowa jest dość prosta i szynobus "czasem jazdy"będzie konkurował z busem/autobusem. Natomiast do Zamościa linia jest"okrężna" i nawet gdyby zrobiono remont torów,to i tak szynobusem nie było by krócej i taniej...Jedyne"plusy"jazdy szynobusem z Lublina do Zamościa były by:rekreacyjność;możliwość przewozu rowerów oraz osób niepełnosprawnych.
Avatar
MK Lublin / 24 czerwca 2010 o 23:06
0
hrab napisał:
Do zorientowanych w temacie, czy w Zamościu planowane są dodatkowe przystanki? np: Centrum, os. Zamoyskiego?


Najpierw Zamość musi uporać a może raczej zamościanie ze swoim prezydentem w sprawie statusu prawnego linii przebiegającej przez centrum miasta.
Polecam świetny artykuł Bartosza Sojdy na ten temat "Inwestycja zablokowana na lata (?)"


lubelskakolej.net/aktualnosci.php
Avatar
bambosh / 2 lipca 2010 o 12:51
0
Gość napisał:
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus?

Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

No i nikt nie wie?
Avatar
bambosh / 1 lipca 2010 o 13:00
0
Gość napisał:
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus?

Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

No właśnie-też jestem tego ciekawy.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 21:39
0
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus?

Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Avatar
bambo75 / 25 czerwca 2010 o 18:16
0
...a w dodatku Zamojszczyzna(jak i zresztą cała Lubelszczyzna)ma tą dziwaczną strukturę komunikacyjną,że Dworce PKS są daleko od kolejowych-a kolejowe kilka kilometrów od Centrów miast(np.:Zamość,Hrubieszów,Szczebrzeszyn,Józefów,Chełm,Kraśnik,Krasnystaw a wreszcie i sam Lublin).
Avatar
bambo75 / 25 czerwca 2010 o 18:09
0
turysta napisał:
W 2009 roku pan marszałek Sobczak obiecał ze Zarzad województwa Lubelskiego dofinansuje przedłuzenie biegu szynobusu ktory kończy jazde w Horyńcu dalej na teren Lubelszczyzny do Werchraty, Hrebennego Bełzca i dalej ew do Susca.Obiecywano też wahadło Hrebenne- Rawa Ruska. Na razie tory rdzewieja.Bez koleji na Roztocze która zlikwidowano po 123 latach kursowania turysci nie przyjada, a mieszkancy wyjada.W Budomierzu rozpoczeto budowe przejscia granicznego Budomierz Hruszew. Codziennie pojawi sie tam 8ooo pasazerow. Trzeba im zapewnic transport w tym kolejowy.Musi byc duzo połaczen od Lubaczowa w kierunku Zamoscia, Lublina i Jaroslawia. Europa to nie tylko Londyn Dublin, ale tez Oleszyce, Lubaczow, Hrubieszów czy Susiec.

Bardzo lubię kolej-o czym świadczy mój filmik powyżej-ale powiedzmy sobie szczerze: pociąg z Lubaczowa do Zamościa jedzie około trzy i pół godziny-a autobusem PKS około godzinę krócej i w dodatku taniej-a swoim autem(biorąc pod uwagę przepisową jazdę)- za niecałe półtora godziny.Więc nie wiem czy będą chętni do jazdy pociągiem...? I jeszcze trzeba dodać,że autobusy-w odróżnieniu od pociągów-nie omijają centrów miast/miejscowości...

Bardzo lubię kolej-o czym świadczy mój filmik powyżej-ale powiedzmy sobie szczerze: pociąg z Lubaczowa do Zamościa jedzie około trzy i pół godziny-a autobusem PKS około godzinę krócej i w dodatku taniej-a swoim autem(biorąc pod uwagę przepisową jazdę)- za niecałe półtora godziny.Więc nie wiem czy będą chętni do jazdy pociągiem...? I jeszcze trzeba dodać,że autobusy-w odróżnieniu od pociągów-nie omijają centrów miast/miejscowości... rozwiń
Avatar
turysta / 25 czerwca 2010 o 14:47
0
roztoczanin napisał:
LUDZIE!!!!!!!! PANIE MARSZAŁKU!!!! A CO DO fi***KA Z DOJAZDEM NA ROZTOCZE??????????????????!!!!!!!!!!! LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY????????

W 2009 roku pan marszałek Sobczak obiecał ze Zarzad województwa Lubelskiego dofinansuje przedłuzenie biegu szynobusu ktory kończy jazde w Horyńcu dalej na teren Lubelszczyzny do Werchraty, Hrebennego Bełzca i dalej ew do Susca.Obiecywano też wahadło Hrebenne- Rawa Ruska. Na razie tory rdzewieja.Bez koleji na Roztocze która zlikwidowano po 123 latach kursowania turysci nie przyjada, a mieszkancy wyjada.W Budomierzu rozpoczeto budowe przejscia granicznego Budomierz Hruszew. Codziennie pojawi sie tam 8ooo pasazerow. Trzeba im zapewnic transport w tym kolejowy.Musi byc duzo połaczen od Lubaczowa w kierunku Zamoscia, Lublina i Jaroslawia. Europa to nie tylko Londyn Dublin, ale tez Oleszyce, Lubaczow, Hrubieszów czy Susiec.

W 2009 roku pan marszałek Sobczak obiecał ze Zarzad województwa Lubelskiego dofinansuje przedłuzenie biegu szynobusu ktory kończy jazde w Horyńcu dalej na teren Lubelszczyzny do Werchraty, Hrebennego Bełzca i dalej ew do Susca.Obiecywano też wahadło Hrebenne- Rawa Ruska. Na razie tory rdzewieja.Bez koleji na Roztocze która zlikwidowano po 123 latach kursowania turysci nie przyjada, a mieszkancy wyjada.W Budomierzu rozpoczeto budowe przejscia granicznego Budomierz Hruszew. Codziennie pojawi sie tam 8ooo pasazer... rozwiń
Avatar
roztoczanin / 25 czerwca 2010 o 13:24
0
LUDZIE!!!!!!!! PANIE MARSZAŁKU!!!! A CO DO fi***KA Z DOJAZDEM NA ROZTOCZE??????????????????!!!!!!!!!!! LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY????????
Avatar
pasazer / 25 czerwca 2010 o 13:11
0
Po co sie martwić, zadłuzać, odkladac na potem.Na liniach nieeksploatowanych trzeba zaproponować prywatnym przewoznikom wykonywanie przewozów. Niech oni sie martwią o tabor-uzywany np duński czy niemiecki mozna kupić za kilkaset tysiecy , a nie za kilkadziesiat milionów, tabor mozna lizingowac.To inwestor ponosi ryzyko przedsiewziecia.Przykładem firma PCC ARRIVA.20 czy 30 letnie sklady np dunskie są w dobrym stanie technicznym, mamy ZNTK gdy zajdzie potrzeba remontu zespołów napedowych.Przeładowanie elektroniką szynobusów powoduje ze sa drogie i bardzo zawodne.Trzeba zastosowac rozwiazania z Czech czy Niemiec. Tam sa gotowe wzorce.
Po co sie martwić, zadłuzać, odkladac na potem.Na liniach nieeksploatowanych trzeba zaproponować prywatnym przewoznikom wykonywanie przewozów. Niech oni sie martwią o tabor-uzywany np duński czy niemiecki mozna kupić za kilkaset tysiecy , a nie za kilkadziesiat milionów, tabor mozna lizingowac.To inwestor ponosi ryzyko przedsiewziecia.Przykładem firma PCC ARRIVA.20 czy 30 letnie sklady np dunskie są w dobrym stanie technicznym, mamy ZNTK gdy zajdzie potrzeba remontu zespołów napedowych.Przeładowanie elektroniką szynobusów powoduje ze ... rozwiń
Avatar
bambo75 / 25 czerwca 2010 o 12:13
0
Tak w sumie:to słusznie,że szynobus dadzą prędzej na Lubartów niż na Zamość-bo linia kolejowa do Lubartowa jest dość prosta i szynobus "czasem jazdy"będzie konkurował z busem/autobusem. Natomiast do Zamościa linia jest"okrężna" i nawet gdyby zrobiono remont torów,to i tak szynobusem nie było by krócej i taniej...Jedyne"plusy"jazdy szynobusem z Lublina do Zamościa były by:rekreacyjność;możliwość przewozu rowerów oraz osób niepełnosprawnych.
Avatar
MK Lublin / 24 czerwca 2010 o 23:06
0
hrab napisał:
Do zorientowanych w temacie, czy w Zamościu planowane są dodatkowe przystanki? np: Centrum, os. Zamoyskiego?


Najpierw Zamość musi uporać a może raczej zamościanie ze swoim prezydentem w sprawie statusu prawnego linii przebiegającej przez centrum miasta.
Polecam świetny artykuł Bartosza Sojdy na ten temat "Inwestycja zablokowana na lata (?)"


lubelskakolej.net/aktualnosci.php
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 0

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 10

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 16 8

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 1 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 33 4

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 3

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.