Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 stycznia 2011 r.
19:23
Edytuj ten wpis

Obwodnica Lublina: Bilboardy w obronie S17 już w Warszawie

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 20 A A
19 billboardów z "17 przykazaniem” pojawi się w poniedziałek w stolicy. Będą dobrze widoczne z limu
19 billboardów z \"17 przykazaniem” pojawi się w poniedziałek w stolicy. Będą dobrze widoczne z limu

"17. Nie odcinaj Lubelszczyzny od Warszawy". Kilkanaście bilboardów z tekstem nawiązującym do dekalogu stanie w poniedziałek w centrum Warszawy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Billboardy z hasłami: "17. Nie odcinaj Lubelszczyzny od Warszawy” i "17. Nie izoluj Lubelszczyzny od Europy” ustawione będą tak, by były dobrze widoczne z limuzyn ministrów.

– Chcemy, żeby każdy urzędnik osobiście odczytał te hasła jako siedemnaste przykazanie. Nie jest naszym celem grozić komukolwiek lub pouczać. Wskazujemy jak wielka niesprawiedliwość spotka nasze województwo, jeśli ta droga nie powstanie – tłumaczy Jan Matysik, prezes Cumulus PR, lubelskiej firmy, która przygotowała billboardy.

Pieniądze na wielkie tablice wyłożyli przedsiębiorcy z kilku organizacji, m.in. Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny. Wcześniej kupili miejsce w ogólnopolskiej gazecie pod list otwarty do premiera Donalda Tuska.

Przedsiębiorcy z ośmiu lubelskich organizacji ustalają ze związkowcami szczegóły wspólnej pikiety pod siedzibą rządu. Czasu jest mało, bo decyzja, które drogi zostaną wybudowane, zapadnie w połowie stycznia. A jest o co się bić. Na budowę "siedemnastki” mamy bowiem dotację z UE. Jeśli inwestycja nie zacznie się przed 2013 – a tak przewiduje rząd – to są marne szanse na skończenie jej w 2015 roku i unijne pieniądze przepadną.

Dawno nic tak nie połączyło mieszkańców regionu, jak obrona "siedemnastki”. Ludzie zasypali ministerstwa finansów i infrastruktury protestami. Wszyscy posłowie z Lubelszczyzny podpisali się pod petycją do rządu. Marszałek województwa i prezydent Lublina grożą premierowi Tuskowi skargą do Komisji Europejskiej.



Regiomoto.pl - autostrada... możliwości dla sprzedających i kupujących samochody.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 15:58
0
Super pomysł.
Warszawskie firmy od billboardów zarobiły kupę kasy na lubelskich dziadach, którzy zrobili zrzutkę i sfinansowały te plakaciki.

Znowu kasa popłynęła do centralnej Polski.
A ministry ze swoich limuzyn jak zobaczą te plakaty .... to tak się wzruszą, że wieczorkiem bez Finlandii 0,7 litra się nie obejdzie.
Super pomysł.
Warszawskie firmy od billboardów zarobiły kupę kasy na lubelskich dziadach, którzy zrobili zrzutkę i sfinansowały te plakaciki.

Znowu kasa popłynęła do centralnej Polski.
A ministry ze swoich limuzyn jak zobaczą te plakaty .... to tak się wzruszą, że wieczorkiem bez Finlandii 0,7 litra się nie obejdzie. rozwiń
Avatar
Bartek / 3 stycznia 2011 o 15:11
0
Za to najlepsze reklamy na billboardach i autobusach na www.mediamiejskie.pl
Avatar
AN / 3 stycznia 2011 o 12:08
0
[quote name='Kierowca' timestamp='1294040362' post='415498']
Jeszcze powinno byc: A2. NIE OŚMIESZAJ Lubelszczyzny w Europie.
Jest taki powiat na polnocy, przez ktory przebiegac ma A2.
Boje sie , ze bedzie sytuacja nastepujaca. Z Warszawy autostrada, prosze bardzo, chocby do Lizbony.
Z Brześcia podobnie np. do Moskwy.
A tu co rezerwat z lotniskiem (juz istniejacym) w centrum?
Jestem oczywiscie za S-17, az do granic z Ukraina.
[/quote]

Kierowco!
Skansen, kolego, skansen... duży na całe województwo! nie tylko na górce warszawskiej <nomen omen>
[quote name='Kierowca' timestamp='1294040362' post='415498']
Jeszcze powinno byc: A2. NIE OŚMIESZAJ Lubelszczyzny w Europie.
Jest taki powiat na polnocy, przez ktory przebiegac ma A2.
Boje sie , ze bedzie sytuacja nastepujaca. Z Warszawy autostrada, prosze bardzo, chocby do Lizbony.
Z Brześcia podobnie np. do Moskwy.
A tu co rezerwat z lotniskiem (juz istniejacym) w centrum?
Jestem oczywiscie za S-17, az do granic z Ukraina.
[/quote]

Kierowco!
Skansen, ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 10:46
0
[quote name='stach' timestamp='1294045880' post='415540']
Jedna z głupszych akcji społecznych ostatnich miesięcy.To nie jest droga do załatwiania interesów regionu.Od tego są instytucje i procedury; władze samorządowe. Takie problemy załatwia się w rozmowach gabinetowych. Jedni pracodawcy /?/ wyłożyli kasę i dali zarobić innym pracodawcom.Po co ? Żeby mieć dobrą prasę. [/quote]

To nie jedna z głupszych, to najbardziej żenująca akcja lubelskich "biznesmenów", którzy żebrzą w Warszawce i liczą na to, że centralna władza (premier i ministrowie) dojrzą te billboardy z okien swych limuzyn i rzucą jakieś ochłapy ścianie wschodniej.

Już nawet lubelscy prywaciarze położyli lachę na lubelskie władze.
[quote name='stach' timestamp='1294045880' post='415540']
Jedna z głupszych akcji społecznych ostatnich miesięcy.To nie jest droga do załatwiania interesów regionu.Od tego są instytucje i procedury; władze samorządowe. Takie problemy załatwia się w rozmowach gabinetowych. Jedni pracodawcy /?/ wyłożyli kasę i dali zarobić innym pracodawcom.Po co ? Żeby mieć dobrą prasę. [/quote]

To nie jedna z głupszych, to najbardziej żenująca akcja lubelskich "biznesmenów", którzy żebrzą w Warszawce i li... rozwiń
Avatar
stach / 3 stycznia 2011 o 10:11
0
Jedna z głupszych akcji społecznych ostatnich miesięcy.To nie jest droga do załatwiania interesów regionu.Od tego są instytucje i procedury; władze samorządowe i inni "wybrańcy Narodu".Takie problemy załatwia się w rozmowach gabinetowych. Jedni pracodawcy/?/ wyłożyli kasę i dali zarobić innym pracodawcom.Po co?; żeby mieć dobrą prasę. A przecież te pieniądze można było wykorzystać lepiej - np. na zakup karetki dla pogotowia lub inne cele...
Avatar
obywatel / 3 stycznia 2011 o 10:03
0
Lubelskie stracilo dotacje na drogi po tym jak Unia zrobila kontrole jakie drogi budujemy za unijne pieniadze a jakie byly w dokumentacji lubelscy zlodzieje kradli az miło w calej europie ale po kontrololi jak Lublin obiecywal autostrady ekspresowki jak Unia zobaczyla sciezki ubite nogami to woj.Lubelskie stracilo dotacje na drogi a złodzieje sa na tyle beszczelni zeby jeszcze bilboardy wystawiac za skradzione pieniadze.postawcie bilboardy o tresci dajcie lublinowi dalej krasc.... zobaczcie na drogi w wojewodzctwie katastrofa a najbardziej to widac w okolicach Biłgoraja tam to juz meksyk dróg nie ma a złodzieji duzo tak jak dziur w asfalcie.Chcialbym kiedys wam zlodziejom dopi....ć za zabijanie niewinych ludzi ktorzy gina na waszych okrazionych drogacvh powinni za takie wypadki odpowiadac jak za morderstwo z premedytacją!!!!!!!!!!!!!!do wiezienia tych morderców naiwnych polakow
Lubelskie stracilo dotacje na drogi po tym jak Unia zrobila kontrole jakie drogi budujemy za unijne pieniadze a jakie byly w dokumentacji lubelscy zlodzieje kradli az miło w calej europie ale po kontrololi jak Lublin obiecywal autostrady ekspresowki jak Unia zobaczyla sciezki ubite nogami to woj.Lubelskie stracilo dotacje na drogi a złodzieje sa na tyle beszczelni zeby jeszcze bilboardy wystawiac za skradzione pieniadze.postawcie bilboardy o tresci dajcie lublinowi dalej krasc.... zobaczcie na drogi w wojewodzctwie katastrofa a najbardziej t... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 09:53
0
Z RUSKA JEST TAKA SZCZYZNA, CO ZOWIĄ JĄ LUBELSZCZYZNA.
Avatar
Kierowca / 3 stycznia 2011 o 08:39
0
Jeszcze powinno byc: A2. NIE OŚMIESZAJ Lubelszczyzny w Europie.
Jest taki powiat na polnocy, przez ktory przebiegac ma A2.
Boje sie , ze bedzie sytuacja nastepujaca. Z Warszawy autostrada, prosze bardzo, chocby do Lizbony.
Z Brześcia podobnie np. do Moskwy.
A tu co rezerwat z lotniskiem (juz istniejacym) w centrum?
Jestem oczywiscie za S-17, az do granic z Ukraina.
Avatar
wiesiu / 3 stycznia 2011 o 08:00
0
Jeśli nie będzie tej drogi to:
-nie płać podatków jeśli tylko możesz - twoje podatki pójdą na drogi dla bogatszych regionów
-nie głosuj na tych co zdecydowali o tym
-przypominaj im o tym szwindlu na każdym kroku jeszcze przed dzień dobry: obiecali - nie zrealizowali

Panowie i Panie politycy- jesteście nam niepotrzebni, zbędni jeśli nie potraficie załatwić tej drogi. Jesteście warstwą pasożytniczą

Panie Tusk jest pan zbędny bez tej drogi

Może trzeba założyć fundację , moze trzeba samemu sobie zbudować tę drogę skoro Tusk nie potrafi
Jeśli nie będzie tej drogi to:
-nie płać podatków jeśli tylko możesz - twoje podatki pójdą na drogi dla bogatszych regionów
-nie głosuj na tych co zdecydowali o tym
-przypominaj im o tym szwindlu na każdym kroku jeszcze przed dzień dobry: obiecali - nie zrealizowali

Panowie i Panie politycy- jesteście nam niepotrzebni, zbędni jeśli nie potraficie załatwić tej drogi. Jesteście warstwą pasożytniczą

Panie Tusk jest pan zbędny bez tej drogi

Może trzeba założyć fundację , moze trzeba samemu... rozwiń
Avatar
Tytus / 3 stycznia 2011 o 07:06
0
http://nieposluszenstwo.blogspot.com/

http://nieposluszenstwo.blogspot.com/
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 15:58
0
Super pomysł.
Warszawskie firmy od billboardów zarobiły kupę kasy na lubelskich dziadach, którzy zrobili zrzutkę i sfinansowały te plakaciki.

Znowu kasa popłynęła do centralnej Polski.
A ministry ze swoich limuzyn jak zobaczą te plakaty .... to tak się wzruszą, że wieczorkiem bez Finlandii 0,7 litra się nie obejdzie.
Super pomysł.
Warszawskie firmy od billboardów zarobiły kupę kasy na lubelskich dziadach, którzy zrobili zrzutkę i sfinansowały te plakaciki.

Znowu kasa popłynęła do centralnej Polski.
A ministry ze swoich limuzyn jak zobaczą te plakaty .... to tak się wzruszą, że wieczorkiem bez Finlandii 0,7 litra się nie obejdzie. rozwiń
Avatar
Bartek / 3 stycznia 2011 o 15:11
0
Za to najlepsze reklamy na billboardach i autobusach na www.mediamiejskie.pl
Avatar
AN / 3 stycznia 2011 o 12:08
0
[quote name='Kierowca' timestamp='1294040362' post='415498']
Jeszcze powinno byc: A2. NIE OŚMIESZAJ Lubelszczyzny w Europie.
Jest taki powiat na polnocy, przez ktory przebiegac ma A2.
Boje sie , ze bedzie sytuacja nastepujaca. Z Warszawy autostrada, prosze bardzo, chocby do Lizbony.
Z Brześcia podobnie np. do Moskwy.
A tu co rezerwat z lotniskiem (juz istniejacym) w centrum?
Jestem oczywiscie za S-17, az do granic z Ukraina.
[/quote]

Kierowco!
Skansen, kolego, skansen... duży na całe województwo! nie tylko na górce warszawskiej <nomen omen>
[quote name='Kierowca' timestamp='1294040362' post='415498']
Jeszcze powinno byc: A2. NIE OŚMIESZAJ Lubelszczyzny w Europie.
Jest taki powiat na polnocy, przez ktory przebiegac ma A2.
Boje sie , ze bedzie sytuacja nastepujaca. Z Warszawy autostrada, prosze bardzo, chocby do Lizbony.
Z Brześcia podobnie np. do Moskwy.
A tu co rezerwat z lotniskiem (juz istniejacym) w centrum?
Jestem oczywiscie za S-17, az do granic z Ukraina.
[/quote]

Kierowco!
Skansen, ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 10:46
0
[quote name='stach' timestamp='1294045880' post='415540']
Jedna z głupszych akcji społecznych ostatnich miesięcy.To nie jest droga do załatwiania interesów regionu.Od tego są instytucje i procedury; władze samorządowe. Takie problemy załatwia się w rozmowach gabinetowych. Jedni pracodawcy /?/ wyłożyli kasę i dali zarobić innym pracodawcom.Po co ? Żeby mieć dobrą prasę. [/quote]

To nie jedna z głupszych, to najbardziej żenująca akcja lubelskich "biznesmenów", którzy żebrzą w Warszawce i liczą na to, że centralna władza (premier i ministrowie) dojrzą te billboardy z okien swych limuzyn i rzucą jakieś ochłapy ścianie wschodniej.

Już nawet lubelscy prywaciarze położyli lachę na lubelskie władze.
[quote name='stach' timestamp='1294045880' post='415540']
Jedna z głupszych akcji społecznych ostatnich miesięcy.To nie jest droga do załatwiania interesów regionu.Od tego są instytucje i procedury; władze samorządowe. Takie problemy załatwia się w rozmowach gabinetowych. Jedni pracodawcy /?/ wyłożyli kasę i dali zarobić innym pracodawcom.Po co ? Żeby mieć dobrą prasę. [/quote]

To nie jedna z głupszych, to najbardziej żenująca akcja lubelskich "biznesmenów", którzy żebrzą w Warszawce i li... rozwiń
Avatar
stach / 3 stycznia 2011 o 10:11
0
Jedna z głupszych akcji społecznych ostatnich miesięcy.To nie jest droga do załatwiania interesów regionu.Od tego są instytucje i procedury; władze samorządowe i inni "wybrańcy Narodu".Takie problemy załatwia się w rozmowach gabinetowych. Jedni pracodawcy/?/ wyłożyli kasę i dali zarobić innym pracodawcom.Po co?; żeby mieć dobrą prasę. A przecież te pieniądze można było wykorzystać lepiej - np. na zakup karetki dla pogotowia lub inne cele...
Avatar
obywatel / 3 stycznia 2011 o 10:03
0
Lubelskie stracilo dotacje na drogi po tym jak Unia zrobila kontrole jakie drogi budujemy za unijne pieniadze a jakie byly w dokumentacji lubelscy zlodzieje kradli az miło w calej europie ale po kontrololi jak Lublin obiecywal autostrady ekspresowki jak Unia zobaczyla sciezki ubite nogami to woj.Lubelskie stracilo dotacje na drogi a złodzieje sa na tyle beszczelni zeby jeszcze bilboardy wystawiac za skradzione pieniadze.postawcie bilboardy o tresci dajcie lublinowi dalej krasc.... zobaczcie na drogi w wojewodzctwie katastrofa a najbardziej to widac w okolicach Biłgoraja tam to juz meksyk dróg nie ma a złodzieji duzo tak jak dziur w asfalcie.Chcialbym kiedys wam zlodziejom dopi....ć za zabijanie niewinych ludzi ktorzy gina na waszych okrazionych drogacvh powinni za takie wypadki odpowiadac jak za morderstwo z premedytacją!!!!!!!!!!!!!!do wiezienia tych morderców naiwnych polakow
Lubelskie stracilo dotacje na drogi po tym jak Unia zrobila kontrole jakie drogi budujemy za unijne pieniadze a jakie byly w dokumentacji lubelscy zlodzieje kradli az miło w calej europie ale po kontrololi jak Lublin obiecywal autostrady ekspresowki jak Unia zobaczyla sciezki ubite nogami to woj.Lubelskie stracilo dotacje na drogi a złodzieje sa na tyle beszczelni zeby jeszcze bilboardy wystawiac za skradzione pieniadze.postawcie bilboardy o tresci dajcie lublinowi dalej krasc.... zobaczcie na drogi w wojewodzctwie katastrofa a najbardziej t... rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 09:53
0
Z RUSKA JEST TAKA SZCZYZNA, CO ZOWIĄ JĄ LUBELSZCZYZNA.
Avatar
Kierowca / 3 stycznia 2011 o 08:39
0
Jeszcze powinno byc: A2. NIE OŚMIESZAJ Lubelszczyzny w Europie.
Jest taki powiat na polnocy, przez ktory przebiegac ma A2.
Boje sie , ze bedzie sytuacja nastepujaca. Z Warszawy autostrada, prosze bardzo, chocby do Lizbony.
Z Brześcia podobnie np. do Moskwy.
A tu co rezerwat z lotniskiem (juz istniejacym) w centrum?
Jestem oczywiscie za S-17, az do granic z Ukraina.
Avatar
wiesiu / 3 stycznia 2011 o 08:00
0
Jeśli nie będzie tej drogi to:
-nie płać podatków jeśli tylko możesz - twoje podatki pójdą na drogi dla bogatszych regionów
-nie głosuj na tych co zdecydowali o tym
-przypominaj im o tym szwindlu na każdym kroku jeszcze przed dzień dobry: obiecali - nie zrealizowali

Panowie i Panie politycy- jesteście nam niepotrzebni, zbędni jeśli nie potraficie załatwić tej drogi. Jesteście warstwą pasożytniczą

Panie Tusk jest pan zbędny bez tej drogi

Może trzeba założyć fundację , moze trzeba samemu sobie zbudować tę drogę skoro Tusk nie potrafi
Jeśli nie będzie tej drogi to:
-nie płać podatków jeśli tylko możesz - twoje podatki pójdą na drogi dla bogatszych regionów
-nie głosuj na tych co zdecydowali o tym
-przypominaj im o tym szwindlu na każdym kroku jeszcze przed dzień dobry: obiecali - nie zrealizowali

Panowie i Panie politycy- jesteście nam niepotrzebni, zbędni jeśli nie potraficie załatwić tej drogi. Jesteście warstwą pasożytniczą

Panie Tusk jest pan zbędny bez tej drogi

Może trzeba założyć fundację , moze trzeba samemu... rozwiń
Avatar
Tytus / 3 stycznia 2011 o 07:06
0
http://nieposluszenstwo.blogspot.com/

http://nieposluszenstwo.blogspot.com/
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 9 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 18 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 15 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 2 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 11 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 10 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!