Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 maja 2011 r.
19:17
Edytuj ten wpis

Radni szkolili się na Roztoczu. Za 5749 zł

Autor: Zdjęcie autora rp
0 26 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

5749 zł kosztowało szkolenie radnych wojewódzkich na Roztoczu. Wcześniej Urząd Marszałkowski obdarował radców laptopami za ok. 4 200 zł sztuka, a teraz uczył ich, jak je obsługiwać i jak korzystać z Internetu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do Urzędu Marszałkowskiego dotarła już faktura za szkolenie, które 12 i 13 maja odbyło się w Suścu. 5749 zł kosztował nocleg i wyżywienie radnych. – Zajęcia prowadzili informatycy w ramach obowiązków służbowych – tłumaczy Beata Górka, rzecznik marszałka.

Czy szkolenia nie można było zorganizować w Lublinie, bez wyjazdu na Roztocze?

– Nie rozumiem, po co te pytania. W tym wyjeździe chodziło również o to, żeby radni mogli się lepiej poznać, zintegrować – irytuje się przewodniczący sejmiku Arkadiusz Bratkowski (PSL).

Tymczasem radni wciąż dostają materiały na obrady sejmiku na papierze. – Listonosz przyniósł mi mniej więcej pół ryzy papieru – mówi radny Artur Soboń (PiS). W sejmiku zasiada 33 radnych. Zainteresowani dostaną projekty uchwał w postaci elektronicznej od czerwcowego posiedzenia.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
podatnik / 26 maja 2011 o 14:22
0
obdarował [color="#FF0000"]radców[/color]
To nie byli radcowie,to szkolono rajców.A to zasadnicza różnica.
Beata Górka jak trafiła do urzędu marszałkowskiego,to od razu na KULu lepiej się wiedzie,a w urzędzie wojewódzkim zaczynają wyciągać różne smrody
To że rajcowie się szkolili,to dobrze.Może wreszcie potrafią zalogować się do systemu komputerowego.Dobrze,że to było na wyjeździe,bo przynajmniej mieli trochę spokoju do nauki.No i tematyka szkolenia była bardzo poważna i arcytrudna.A to,że za szkolenie zapłacono prawie 5 tys PLNów (za osobę?) to co to jest dla województwa?Do tego dodać należy koszty wykładowców,koszty zbędnych laptopów......Urząd marszałkowski na to stać.I taknie wydali wszystkich pieniędzy,więc wzięli w leasing(dla jescze niewybudowanego lotniska w Świdniku) piękne,bajeranckie VOLVO.
Ciekawe,kto to cacko wkrótce "odkupi".A może to nowy biskup lubelski otrzyma w prezencie?
obdarował [color="#FF0000"]radców[/color]
To nie byli radcowie,to szkolono rajców.A to zasadnicza różnica.
Beata Górka jak trafiła do urzędu marszałkowskiego,to od razu na KULu lepiej się wiedzie,a w urzędzie wojewódzkim zaczynają wyciągać różne smrody
To że rajcowie się szkolili,to dobrze.Może wreszcie potrafią zalogować się do systemu komputerowego.Dobrze,że to było na wyjeździe,bo przynajmniej mieli trochę spokoju do nauki.No i tematyka szkolenia była bardzo poważna i arcytrudn... rozwiń
Avatar
Gość / 26 maja 2011 o 13:53
0
a na ch..usteczke im ten laptop?
Avatar
takaprawda / 26 maja 2011 o 13:02
0
Bieda aż piszczy, a władza się bawi za nasze pieniądze. Jeszcze proponuję dać służbowy samochód.. taki tani, co najmniej 70 000 szt.
Avatar
Belfegor / 26 maja 2011 o 11:38
0
[quote name='Gość' timestamp='1306399922' post='482589']
"Urząd Marszałkowski obdarował rajców laptopami za ok. 4 200 zł sztuka, a teraz uczył ich, jak je obsługiwać i jak korzystać z Internetu"

Dzieci z podstawówki umieją to robić. Czy radni mają wykształcenie podstawowe ?
[/quote]

Radni mają wyższe wykształcenie, a zabrakło im podstawowego .... norma w elitach rządzących - buty Gino Rossi a z butów się sypie ekologiczny izolator termiczny (czyt. słoma)
Avatar
TT / 26 maja 2011 o 11:19
0
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]
Nie dziwię się że 2700 + dojazd. Jak znaleźli jeleni to ich golą.
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]
Nie dziwię się... rozwiń
Avatar
bezradny...:) / 26 maja 2011 o 10:56
0
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]

Skorzystaj z tego zaproszenia Nie ma to jak szkolenia,konferencje,narady,spotkania integracyjne-nie odmówiłabym sobie udziału w takiej formie doskonalenia. A zawistni i zazdrośni niech wypisują na forum.
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]

Skorzys... rozwiń
Avatar
z / 26 maja 2011 o 10:53
0
Mentalność partyjnego kacyka w zabidzonym, wschodnim landzie. Kup se droge zabawke a póniej idź na kurs, to cie zabawy nauczoł. Tak, czy siak, szarak Kowalski płaci a szlachta a chłopsko-robotniczym rodowodem chla i rządzi.
Avatar
Gość / 26 maja 2011 o 10:52
0
"Urząd Marszałkowski obdarował rajców laptopami za ok. 4 200 zł sztuka, a teraz uczył ich, jak je obsługiwać i jak korzystać z Internetu"

Dzieci z podstawówki umieją to robić. Czy radni mają wykształcenie podstawowe ?
Avatar
Cień / 26 maja 2011 o 10:38
0
[quote name='aaa' timestamp='1306393622' post='482552']
A potem będzie można sobie poczytać ile wynosi rachunek tych baranów za korzystanie z jakiegoś mobilnego internetu. Oczywiście wiadomo kto za to zapłaci.
[/quote]
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[quote name='aaa' timestamp='1306393622' post='482552']
A potem będzie można sobie poczytać ile wynosi rachunek tych baranów za korzystanie z jakiegoś mobilnego internetu. Oczywiście wiadomo kto za to zapłaci.
[/quote]
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 26 maja 2011 o 09:22
0
Wyborcom trzeba mówic prawdę a nie wymyslac kłamstwa o szkoleniach wstyd!!!
Avatar
podatnik / 26 maja 2011 o 14:22
0
obdarował [color="#FF0000"]radców[/color]
To nie byli radcowie,to szkolono rajców.A to zasadnicza różnica.
Beata Górka jak trafiła do urzędu marszałkowskiego,to od razu na KULu lepiej się wiedzie,a w urzędzie wojewódzkim zaczynają wyciągać różne smrody
To że rajcowie się szkolili,to dobrze.Może wreszcie potrafią zalogować się do systemu komputerowego.Dobrze,że to było na wyjeździe,bo przynajmniej mieli trochę spokoju do nauki.No i tematyka szkolenia była bardzo poważna i arcytrudna.A to,że za szkolenie zapłacono prawie 5 tys PLNów (za osobę?) to co to jest dla województwa?Do tego dodać należy koszty wykładowców,koszty zbędnych laptopów......Urząd marszałkowski na to stać.I taknie wydali wszystkich pieniędzy,więc wzięli w leasing(dla jescze niewybudowanego lotniska w Świdniku) piękne,bajeranckie VOLVO.
Ciekawe,kto to cacko wkrótce "odkupi".A może to nowy biskup lubelski otrzyma w prezencie?
obdarował [color="#FF0000"]radców[/color]
To nie byli radcowie,to szkolono rajców.A to zasadnicza różnica.
Beata Górka jak trafiła do urzędu marszałkowskiego,to od razu na KULu lepiej się wiedzie,a w urzędzie wojewódzkim zaczynają wyciągać różne smrody
To że rajcowie się szkolili,to dobrze.Może wreszcie potrafią zalogować się do systemu komputerowego.Dobrze,że to było na wyjeździe,bo przynajmniej mieli trochę spokoju do nauki.No i tematyka szkolenia była bardzo poważna i arcytrudn... rozwiń
Avatar
Gość / 26 maja 2011 o 13:53
0
a na ch..usteczke im ten laptop?
Avatar
takaprawda / 26 maja 2011 o 13:02
0
Bieda aż piszczy, a władza się bawi za nasze pieniądze. Jeszcze proponuję dać służbowy samochód.. taki tani, co najmniej 70 000 szt.
Avatar
Belfegor / 26 maja 2011 o 11:38
0
[quote name='Gość' timestamp='1306399922' post='482589']
"Urząd Marszałkowski obdarował rajców laptopami za ok. 4 200 zł sztuka, a teraz uczył ich, jak je obsługiwać i jak korzystać z Internetu"

Dzieci z podstawówki umieją to robić. Czy radni mają wykształcenie podstawowe ?
[/quote]

Radni mają wyższe wykształcenie, a zabrakło im podstawowego .... norma w elitach rządzących - buty Gino Rossi a z butów się sypie ekologiczny izolator termiczny (czyt. słoma)
Avatar
TT / 26 maja 2011 o 11:19
0
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]
Nie dziwię się że 2700 + dojazd. Jak znaleźli jeleni to ich golą.
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]
Nie dziwię się... rozwiń
Avatar
bezradny...:) / 26 maja 2011 o 10:56
0
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]

Skorzystaj z tego zaproszenia Nie ma to jak szkolenia,konferencje,narady,spotkania integracyjne-nie odmówiłabym sobie udziału w takiej formie doskonalenia. A zawistni i zazdrośni niech wypisują na forum.
[quote name='Cień' timestamp='1306399103' post='482586']
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[/quote]

Skorzys... rozwiń
Avatar
z / 26 maja 2011 o 10:53
0
Mentalność partyjnego kacyka w zabidzonym, wschodnim landzie. Kup se droge zabawke a póniej idź na kurs, to cie zabawy nauczoł. Tak, czy siak, szarak Kowalski płaci a szlachta a chłopsko-robotniczym rodowodem chla i rządzi.
Avatar
Gość / 26 maja 2011 o 10:52
0
"Urząd Marszałkowski obdarował rajców laptopami za ok. 4 200 zł sztuka, a teraz uczył ich, jak je obsługiwać i jak korzystać z Internetu"

Dzieci z podstawówki umieją to robić. Czy radni mają wykształcenie podstawowe ?
Avatar
Cień / 26 maja 2011 o 10:38
0
[quote name='aaa' timestamp='1306393622' post='482552']
A potem będzie można sobie poczytać ile wynosi rachunek tych baranów za korzystanie z jakiegoś mobilnego internetu. Oczywiście wiadomo kto za to zapłaci.
[/quote]
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
[quote name='aaa' timestamp='1306393622' post='482552']
A potem będzie można sobie poczytać ile wynosi rachunek tych baranów za korzystanie z jakiegoś mobilnego internetu. Oczywiście wiadomo kto za to zapłaci.
[/quote]
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 26 maja 2011 o 09:22
0
Wyborcom trzeba mówic prawdę a nie wymyslac kłamstwa o szkoleniach wstyd!!!
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!