Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 lutego 2009 r.
16:10
Edytuj ten wpis

Ryki: Uczniowie filmowali jak poniżają nauczyciela (wideo)

0 72 A A

Uczniowie z zawodówki w Rykach pastwili się na nauczycielem. Szykany filmowali, a nagranie rozpowszechniali w szkole. W końcu wideo trafiło do Internetu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uczniowie, którzy usłyszeli już zarzuty, dobrowolnie poddali się karze. Dostaną po kilka miesięcy więzienia w zawieszeniu i karę grzywny. Mają też osobiście przeprosić nauczyciela.

- Za waszym pośrednictwem chciałem przeprosić - deklarował dzisiaj Jarosław O. - Teraz żałuję. Ale on sobie na to pozwalał. Rozrabiały u niego nawet pierwsze klasy.


Poszkodowany nauczyciel odmówił rozmowy z dziennikarzami.

Komentarze 72

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~mała33~ / 22 lutego 2009 o 02:03
0
Ludzie !!! .Każdy skupił się na tej aferze.Tak się dzieje w wielu miejscach,ale skąd to się bierze?przecież taki dorastający człowiek nie w jeden dzień się tego okropnego zachowania nienauczył.Taka kara dla tych deb***i to pryszcz oni się z tego śmieją Puścili dowody ich zachowania wobec nauczyciela na cały świat takich numerów (wiadomo) prubowali z niejednym nauczycielem.Wszyscy z tej klasy powinni wykupić na własny koszt czas antenowy na TVN24 oraz pierwszą stronę Dziennika Wschodniego i tam przeprosić Pana M.Wróblewskiego i całe grono prdagogiczne oraz pracowników, z którymi mają stycznośc bo niejednego tam obrażano obelżywie.TAK powinni przeprosic. Kara w zawieszeniu to dodatek gdyby im się pogarszało.A pozatym gdzie są rodzice?pewnie niejeden rodzic w domu wchodzi na stojęcy pod stół przed takim wyżutkiem i niewie co zrobić jak ta pseudo matka co wini nauczyciela i ma pretensje do P.dyrektor,że się medja dowiedziały.Rodzice wpadajcie częściej do szkoły sprawdzajcie co robią wasze dzieci,dla kogo urabiacie sobie ręce żeby dziecko miało mody ciuch,telefon,samochud itd. zobaczycie jak w czasie przerwy biedny nauczyciel przeciska się przez chołotę i musi uważać żeby któregoś osiłka niedajboże niedotknął bo może zato zebrać parę ............WRACAJĄC DO TEGO SKĄD TO SIĘ BIERZE?no tak dziecko do rodziców (Kowalski to ma nową komórkę taką z aparatem )no co ty?poczekaj jutro pujdziemy kupimy ci taką z aparatem no i z kamerą. Przecież ta młodzierz niepracuje więc to co ma to dzięki nam,ale nikt nietłumaczy pewnie,że na lekcji 45 minut to należy słuchać odpowiadać kiedy pytają no i,że człowiek uczy się sam dla siebie ,że kiedyś to ten młody człowiek będzie odpowiedzialny za wiele spraw (praca,rodzina,może firma,polityka)w zależności od zdolności.A tu aż skura cierpnie jak człowiek pomyśli,że taki ktoś może być pracodawcą,dyrektorem itd..I co? będzie się rozbierał?,wyzywał na tą marną klatę bądż wiercił zadem? TAK BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ się z ludżmi!!! Nie katujcie swoich dzieci bo to nieoto chodzi,ale rozmawiajcie z nimi od młodych lat zainteresujcie się ich życiem może mają problemy i nie dajcie im gwiazdki z nieba bo i tak tego niedocenią. Zrozumią może wtedy jak sami będą rodzicami tylko JAKIMI???Dając wszystko sami robimy im krzywdę. Dbać o nasze dzieci trzeba,ale i WYMAGAĆ w przeciwnym wypadku mamy to co mamy.Wszyscy(uczniowie,rodzice,pedagodzy) powinni teraz coć zrobić, aby ta szkoła odzyskała dobre imię szczególnie,że nosi imię ZACNEGO CZŁOWIEKA ZAŁOŻYCIELA ,który był osobiście mnie i wielu rodzicom uczniów tej szkoły znany.Niechcę się tu wymądrzać,ale taka jest rzeczywistosć.
Ludzie !!! .Każdy skupił się na tej aferze.Tak się dzieje w wielu miejscach,ale skąd to się bierze?przecież taki dorastający człowiek nie w jeden dzień się tego okropnego zachowania nienauczył.Taka kara dla tych deb***i to pryszcz oni się z tego śmieją Puścili dowody ich zachowania wobec nauczyciela na cały świat takich numerów (wiadomo) prubowali z niejednym nauczycielem.Wszyscy z tej klasy powinni wykupić na własny koszt czas antenowy na TVN24 oraz pierwszą stronę Dziennika Wschodniego i tam przeprosić Pana M.Wróblewskiego i... rozwiń
Avatar
~mała33~ / 21 lutego 2009 o 23:51
0
zip napisał:
Dostaniesz w ten pusty łeb koleżko. Oglądaj się za siebie.

Następny mocny.Jeszcze dotego damski bokser.Ty sam się oglądaj żeby ci cos na ten pusty łeb nie spadło .ale pewnie gdybyś stanął przed mocniejszym od siebie to byś zrobił KUPĘ ,a właśnie w grupie lub na odległośc takie bżdziuchy są mocne.
Avatar
ludwikowiec / 21 lutego 2009 o 23:01
0
No tak, to wytapirowane czupiradło aż skręca że nauczyciel powiadomił policję, ponieważ w ten sposób straciła możliwość zatuszowania sprawy! Przypadkowa kobieta na przypadkowym miejscu, po jej sposobie wypowiadania widać że inteligencją raczej nie grzeszy. Wracaj babo do pługa!
Avatar
GUPA / 18 lutego 2009 o 09:33
0
Polecal artykił z Kuriera Lubelskiego

[url="http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-67810.html"]http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-67810.html[/url]
Avatar
koszyknagówkę / 17 lutego 2009 o 09:24
0
Nauczyciele muszą przyzwyczaić się do noszenia koszów na głowach, wyzwisk, opluwania itp zachowań od tzw uczniów, bo takie są czasy. Prawo obowiązuje kogoś nie mnie. Przykład - ile studniówek Lubelskim odbyło się w szkołach w bez alkoholu(picie w szkole to przestępstwo)? Ile pijacki imprez tam się odbędzie do końca karnawału? Nie ma nic bardziej rozbrajającego jak widok nauczyciela przy jednej flaszce z uczniem. A słyszeliście Państwo o biesiadach piwnych, po których smród po trunku i gościach unosi się wiele dni... Takie czasy... pora mierzyć koszyki.
Avatar
Mitdgart / 16 lutego 2009 o 17:32
0
Agnieszka z Ryk napisał:
Coś mi się wydaje, że niektórzy naskakują tu na bogu ducha winną osobę, jaką jest Pani Dyrektor. Chyba się troszeczkę zapominacie. Znam osobiście Panią Grudniak i zapewniam, że jest osobą kompetentną i do tej pory najlepszą na tym stanowisku w ZSZ.
Najłatwiej jest obwinić Dyrektora, prawda?
Radzę się zastanowić jeszcze raz zanim pierwsi rzucicie kamień, bo nie znaleźliście się na jej miejscu i nie macie o niczym pojęcia.
Pozdrowienia dla "poinformowanych sprawiedliwych"...


Ja pierwszy rzuce kamien jak bedzie mozna, powiedz tylko gdzie... Widac ze stare próchno nawet sie wyslowic nie moze a po minie widac, ze niezadowolona z obrotu sprawy - i co by zrobila jak babsko wyglada na nieporadne?


Ja pierwszy rzuce kamien jak bedzie mozna, powiedz tylko gdzie... Widac ze stare próchno nawet sie wyslowic nie moze a po minie widac, ze niezadowolona z obrotu sprawy - i co by zrobila jak babsko wyglada na nieporadne? rozwiń
Avatar
Mitdgart / 16 lutego 2009 o 17:27
0
W sredniowieczu zakuto by ich w dyby, wp*****l i do lochu... a potem publiczna chlosta! Przez pol roku by z wyrka nie wstali leczac rany - to by ich dopiero nauczylo! Prostaki... a dyrektorka tez jakas taka nie bardzo, wyslowic sie nie potrafi... i co tu od ludzi oczekiwac?
Avatar
szarak z Ryk / 7 lutego 2009 o 12:02
0
Tu nic się nie zmieni...:(Nauczyciele z mechanika podkulili ogony i milczą,bo sami drżą o stanowiska.A przecież od lat krążą po Rykach słuchy,że uczniowie w szkole znaczą więcej od nich.Że to belfrowie tłumaczą się przed dyrekcją,a nie uczniowie.Czy im się dziwię?Nie,jak patrzę jak pan wicestarosta broni pani dyrektor,za to oskarża wicedyrektora,wychowawcę,pedagoga i szykanowanego nauczyciela.Zatem pani dyrektor jedyna sprawiedliwa?. Nauczyciele wiedzą,że w samorządzie nie mają wsparcia i tyle.
A że Pierwsza Szefowa Szkoły o takich incydentach wiedziała,jest tajemnicą poliszynela.40 uwag szykanowanego nauczyciela w dzienniku coś znaczy,prawda?Chyba,że ta pani dzienników do ręki nie bierze,co też o niej niezbyt dobrze świadczy.
Jak mówię,tu się nic nie zmieni...
Tu nic się nie zmieni...:(Nauczyciele z mechanika podkulili ogony i milczą,bo sami drżą o stanowiska.A przecież od lat krążą po Rykach słuchy,że uczniowie w szkole znaczą więcej od nich.Że to belfrowie tłumaczą się przed dyrekcją,a nie uczniowie.Czy im się dziwię?Nie,jak patrzę jak pan wicestarosta broni pani dyrektor,za to oskarża wicedyrektora,wychowawcę,pedagoga i szykanowanego nauczyciela.Zatem pani dyrektor jedyna sprawiedliwa?. Nauczyciele wiedzą,że w samorządzie nie mają wsparcia i tyle.
A że Pierwsza Szefowa Szkoły o takich inc... rozwiń
Avatar
pedagożka / 6 lutego 2009 o 12:27
0
Gość napisał:
Podejrzewam Pani Pedagog, że tamtej osobie chodziło o Pani rzekome braki w wykształceniu.

Byc moze, ze o to komus chodzilo, czlowiek się uczy cale zycie. Sama nie twierdze ze wszystko wiem, ale wiem wiele i wielu mlodym ludziom pomoglam. I to mnie cieszy. Pozdrawiam
Avatar
klara / 5 lutego 2009 o 20:36
0
Jestem zbulwersowana całą tą historią. Przede wszystkim to wina bezsstresowego wychowania młodego pokolenia. Stąd reakcja klasy na zachowanie kolegi. Czy w tej klasie są sami uczniowie z marginesu ?Wszyscy super sie bawili i to jest przerażające. Dla mnie to banda zwyrodnialców i współczuję rodzicom, bo tylko wstyd za takie dzieci.To samo zachowanie dyrektorki szkoły, która najwyraźniej jest niezadowolona, że sprawa wyszła na światło dzienne i najchętniej za całą sprawę ukarałaby nauczyciela, że jej reputację psuje. Dla takiej bandy drani szkoda tylko pieniędzy na edukację i naszych podatków. Kara natomiast jest jak dla mnie śmieszna. Niech jeden z drugim w czynie społecznym coś zrobi przynajmniej na rzecz szkoły, samo przepraszam nic nie znaczy i kara w zawiasach To jest chore co się dzieje w naszych szkołach. Uczeń jak dla mnie ma wystarczające prawo -do bezpłatnej nauki, czego nie potrafi niestety docenić, więc pora ukrócić te prawa uczniowskie. Brak mi słów co wyrośnie z takiej młodzieży
Jestem zbulwersowana całą tą historią. Przede wszystkim to wina bezsstresowego wychowania młodego pokolenia. Stąd reakcja klasy na zachowanie kolegi. Czy w tej klasie są sami uczniowie z marginesu ?Wszyscy super sie bawili i to jest przerażające. Dla mnie to banda zwyrodnialców i współczuję rodzicom, bo tylko wstyd za takie dzieci.To samo zachowanie dyrektorki szkoły, która najwyraźniej jest niezadowolona, że sprawa wyszła na światło dzienne i najchętniej za całą sprawę ukarałaby nauczyciela, że jej reputację psuje. Dla takiej bandy drani sz... rozwiń
Avatar
~mała33~ / 22 lutego 2009 o 02:03
0
Ludzie !!! .Każdy skupił się na tej aferze.Tak się dzieje w wielu miejscach,ale skąd to się bierze?przecież taki dorastający człowiek nie w jeden dzień się tego okropnego zachowania nienauczył.Taka kara dla tych deb***i to pryszcz oni się z tego śmieją Puścili dowody ich zachowania wobec nauczyciela na cały świat takich numerów (wiadomo) prubowali z niejednym nauczycielem.Wszyscy z tej klasy powinni wykupić na własny koszt czas antenowy na TVN24 oraz pierwszą stronę Dziennika Wschodniego i tam przeprosić Pana M.Wróblewskiego i całe grono prdagogiczne oraz pracowników, z którymi mają stycznośc bo niejednego tam obrażano obelżywie.TAK powinni przeprosic. Kara w zawieszeniu to dodatek gdyby im się pogarszało.A pozatym gdzie są rodzice?pewnie niejeden rodzic w domu wchodzi na stojęcy pod stół przed takim wyżutkiem i niewie co zrobić jak ta pseudo matka co wini nauczyciela i ma pretensje do P.dyrektor,że się medja dowiedziały.Rodzice wpadajcie częściej do szkoły sprawdzajcie co robią wasze dzieci,dla kogo urabiacie sobie ręce żeby dziecko miało mody ciuch,telefon,samochud itd. zobaczycie jak w czasie przerwy biedny nauczyciel przeciska się przez chołotę i musi uważać żeby któregoś osiłka niedajboże niedotknął bo może zato zebrać parę ............WRACAJĄC DO TEGO SKĄD TO SIĘ BIERZE?no tak dziecko do rodziców (Kowalski to ma nową komórkę taką z aparatem )no co ty?poczekaj jutro pujdziemy kupimy ci taką z aparatem no i z kamerą. Przecież ta młodzierz niepracuje więc to co ma to dzięki nam,ale nikt nietłumaczy pewnie,że na lekcji 45 minut to należy słuchać odpowiadać kiedy pytają no i,że człowiek uczy się sam dla siebie ,że kiedyś to ten młody człowiek będzie odpowiedzialny za wiele spraw (praca,rodzina,może firma,polityka)w zależności od zdolności.A tu aż skura cierpnie jak człowiek pomyśli,że taki ktoś może być pracodawcą,dyrektorem itd..I co? będzie się rozbierał?,wyzywał na tą marną klatę bądż wiercił zadem? TAK BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ się z ludżmi!!! Nie katujcie swoich dzieci bo to nieoto chodzi,ale rozmawiajcie z nimi od młodych lat zainteresujcie się ich życiem może mają problemy i nie dajcie im gwiazdki z nieba bo i tak tego niedocenią. Zrozumią może wtedy jak sami będą rodzicami tylko JAKIMI???Dając wszystko sami robimy im krzywdę. Dbać o nasze dzieci trzeba,ale i WYMAGAĆ w przeciwnym wypadku mamy to co mamy.Wszyscy(uczniowie,rodzice,pedagodzy) powinni teraz coć zrobić, aby ta szkoła odzyskała dobre imię szczególnie,że nosi imię ZACNEGO CZŁOWIEKA ZAŁOŻYCIELA ,który był osobiście mnie i wielu rodzicom uczniów tej szkoły znany.Niechcę się tu wymądrzać,ale taka jest rzeczywistosć.
Ludzie !!! .Każdy skupił się na tej aferze.Tak się dzieje w wielu miejscach,ale skąd to się bierze?przecież taki dorastający człowiek nie w jeden dzień się tego okropnego zachowania nienauczył.Taka kara dla tych deb***i to pryszcz oni się z tego śmieją Puścili dowody ich zachowania wobec nauczyciela na cały świat takich numerów (wiadomo) prubowali z niejednym nauczycielem.Wszyscy z tej klasy powinni wykupić na własny koszt czas antenowy na TVN24 oraz pierwszą stronę Dziennika Wschodniego i tam przeprosić Pana M.Wróblewskiego i... rozwiń
Avatar
~mała33~ / 21 lutego 2009 o 23:51
0
zip napisał:
Dostaniesz w ten pusty łeb koleżko. Oglądaj się za siebie.

Następny mocny.Jeszcze dotego damski bokser.Ty sam się oglądaj żeby ci cos na ten pusty łeb nie spadło .ale pewnie gdybyś stanął przed mocniejszym od siebie to byś zrobił KUPĘ ,a właśnie w grupie lub na odległośc takie bżdziuchy są mocne.
Avatar
ludwikowiec / 21 lutego 2009 o 23:01
0
No tak, to wytapirowane czupiradło aż skręca że nauczyciel powiadomił policję, ponieważ w ten sposób straciła możliwość zatuszowania sprawy! Przypadkowa kobieta na przypadkowym miejscu, po jej sposobie wypowiadania widać że inteligencją raczej nie grzeszy. Wracaj babo do pługa!
Avatar
GUPA / 18 lutego 2009 o 09:33
0
Polecal artykił z Kuriera Lubelskiego

[url="http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-67810.html"]http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-67810.html[/url]
Avatar
koszyknagówkę / 17 lutego 2009 o 09:24
0
Nauczyciele muszą przyzwyczaić się do noszenia koszów na głowach, wyzwisk, opluwania itp zachowań od tzw uczniów, bo takie są czasy. Prawo obowiązuje kogoś nie mnie. Przykład - ile studniówek Lubelskim odbyło się w szkołach w bez alkoholu(picie w szkole to przestępstwo)? Ile pijacki imprez tam się odbędzie do końca karnawału? Nie ma nic bardziej rozbrajającego jak widok nauczyciela przy jednej flaszce z uczniem. A słyszeliście Państwo o biesiadach piwnych, po których smród po trunku i gościach unosi się wiele dni... Takie czasy... pora mierzyć koszyki.
Avatar
Mitdgart / 16 lutego 2009 o 17:32
0
Agnieszka z Ryk napisał:
Coś mi się wydaje, że niektórzy naskakują tu na bogu ducha winną osobę, jaką jest Pani Dyrektor. Chyba się troszeczkę zapominacie. Znam osobiście Panią Grudniak i zapewniam, że jest osobą kompetentną i do tej pory najlepszą na tym stanowisku w ZSZ.
Najłatwiej jest obwinić Dyrektora, prawda?
Radzę się zastanowić jeszcze raz zanim pierwsi rzucicie kamień, bo nie znaleźliście się na jej miejscu i nie macie o niczym pojęcia.
Pozdrowienia dla "poinformowanych sprawiedliwych"...


Ja pierwszy rzuce kamien jak bedzie mozna, powiedz tylko gdzie... Widac ze stare próchno nawet sie wyslowic nie moze a po minie widac, ze niezadowolona z obrotu sprawy - i co by zrobila jak babsko wyglada na nieporadne?


Ja pierwszy rzuce kamien jak bedzie mozna, powiedz tylko gdzie... Widac ze stare próchno nawet sie wyslowic nie moze a po minie widac, ze niezadowolona z obrotu sprawy - i co by zrobila jak babsko wyglada na nieporadne? rozwiń
Avatar
Mitdgart / 16 lutego 2009 o 17:27
0
W sredniowieczu zakuto by ich w dyby, wp*****l i do lochu... a potem publiczna chlosta! Przez pol roku by z wyrka nie wstali leczac rany - to by ich dopiero nauczylo! Prostaki... a dyrektorka tez jakas taka nie bardzo, wyslowic sie nie potrafi... i co tu od ludzi oczekiwac?
Avatar
szarak z Ryk / 7 lutego 2009 o 12:02
0
Tu nic się nie zmieni...:(Nauczyciele z mechanika podkulili ogony i milczą,bo sami drżą o stanowiska.A przecież od lat krążą po Rykach słuchy,że uczniowie w szkole znaczą więcej od nich.Że to belfrowie tłumaczą się przed dyrekcją,a nie uczniowie.Czy im się dziwię?Nie,jak patrzę jak pan wicestarosta broni pani dyrektor,za to oskarża wicedyrektora,wychowawcę,pedagoga i szykanowanego nauczyciela.Zatem pani dyrektor jedyna sprawiedliwa?. Nauczyciele wiedzą,że w samorządzie nie mają wsparcia i tyle.
A że Pierwsza Szefowa Szkoły o takich incydentach wiedziała,jest tajemnicą poliszynela.40 uwag szykanowanego nauczyciela w dzienniku coś znaczy,prawda?Chyba,że ta pani dzienników do ręki nie bierze,co też o niej niezbyt dobrze świadczy.
Jak mówię,tu się nic nie zmieni...
Tu nic się nie zmieni...:(Nauczyciele z mechanika podkulili ogony i milczą,bo sami drżą o stanowiska.A przecież od lat krążą po Rykach słuchy,że uczniowie w szkole znaczą więcej od nich.Że to belfrowie tłumaczą się przed dyrekcją,a nie uczniowie.Czy im się dziwię?Nie,jak patrzę jak pan wicestarosta broni pani dyrektor,za to oskarża wicedyrektora,wychowawcę,pedagoga i szykanowanego nauczyciela.Zatem pani dyrektor jedyna sprawiedliwa?. Nauczyciele wiedzą,że w samorządzie nie mają wsparcia i tyle.
A że Pierwsza Szefowa Szkoły o takich inc... rozwiń
Avatar
pedagożka / 6 lutego 2009 o 12:27
0
Gość napisał:
Podejrzewam Pani Pedagog, że tamtej osobie chodziło o Pani rzekome braki w wykształceniu.

Byc moze, ze o to komus chodzilo, czlowiek się uczy cale zycie. Sama nie twierdze ze wszystko wiem, ale wiem wiele i wielu mlodym ludziom pomoglam. I to mnie cieszy. Pozdrawiam
Avatar
klara / 5 lutego 2009 o 20:36
0
Jestem zbulwersowana całą tą historią. Przede wszystkim to wina bezsstresowego wychowania młodego pokolenia. Stąd reakcja klasy na zachowanie kolegi. Czy w tej klasie są sami uczniowie z marginesu ?Wszyscy super sie bawili i to jest przerażające. Dla mnie to banda zwyrodnialców i współczuję rodzicom, bo tylko wstyd za takie dzieci.To samo zachowanie dyrektorki szkoły, która najwyraźniej jest niezadowolona, że sprawa wyszła na światło dzienne i najchętniej za całą sprawę ukarałaby nauczyciela, że jej reputację psuje. Dla takiej bandy drani szkoda tylko pieniędzy na edukację i naszych podatków. Kara natomiast jest jak dla mnie śmieszna. Niech jeden z drugim w czynie społecznym coś zrobi przynajmniej na rzecz szkoły, samo przepraszam nic nie znaczy i kara w zawiasach To jest chore co się dzieje w naszych szkołach. Uczeń jak dla mnie ma wystarczające prawo -do bezpłatnej nauki, czego nie potrafi niestety docenić, więc pora ukrócić te prawa uczniowskie. Brak mi słów co wyrośnie z takiej młodzieży
Jestem zbulwersowana całą tą historią. Przede wszystkim to wina bezsstresowego wychowania młodego pokolenia. Stąd reakcja klasy na zachowanie kolegi. Czy w tej klasie są sami uczniowie z marginesu ?Wszyscy super sie bawili i to jest przerażające. Dla mnie to banda zwyrodnialców i współczuję rodzicom, bo tylko wstyd za takie dzieci.To samo zachowanie dyrektorki szkoły, która najwyraźniej jest niezadowolona, że sprawa wyszła na światło dzienne i najchętniej za całą sprawę ukarałaby nauczyciela, że jej reputację psuje. Dla takiej bandy drani sz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 72

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 35 13

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 21

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 20

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!