Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 grudnia 2010 r.
17:02
Edytuj ten wpis

Sprawdź czym będzie się zajmować Hetman, Grabczuk, Sosnowski, Sobczak i Pękalski

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 6 A A

Zarząd województwa rozdzielił dzisiaj zadania. Zobacz kto i za co będzie odpowiadać w Urzędzie Marszałkowskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Marszałek Krzysztof Hetman nadzoruje Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego oraz Biuro Pełnomocnika Marszałka ds. Ochrony Informacji Niejawnych.

Wicemarszałek Krzysztof Grabczuk nadzoruje Departamentu Promocji i Turystyki oraz Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wicemarszałek Sławomir Sosnowski nadzoruje Departament Rolnictwa i Środowiska, Departament Koordynacji Projektów Europejskich, Departament Gospodarki i Innowacji oraz Biuro Geodezji.

Członek zarządu Jacek Sobczak nadzoruje Departament Mienia, Infrastruktury i Inwestycji.

Członek zarządu Tomasz Pękalski nadzoruje Departament Kultury, Edukacji i Sportu oraz Departament Zdrowia i Polityki Społecznej.

Skarbnikiem województwa pozostanie Elżbieta Mocior

Sekretarzem Województwa będzie Artur Walasek (dotychczas dyrektor Departamentu Organizacyjno-Prawnego) teraz będzie nadzorował departamenty: Organizacyjno-Prawny oraz Kontroli i Audytu Wewnętrznego, a także filie urzędu w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu.

Leszek Burakowski - dotychczasowy Sekretarz Województwa - będzie najprawdopodobniej szefem Departamentu Organizacyjno-Prawnego.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obsrewatpr / 11 grudnia 2010 r. o 12:19
[quote name='WIDZIAŁEM' timestamp='1291329878' post='397867']
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie podejmują często kluczowe decyzje -żenujące to stąd mamy to co mamy .
[/quote]

Niech Pan Marszałek natychmiast pogoni dyrektorków z PIS - u,którzy w listopadzie w ogóle nie pracowali, plakaty wieszali dla PIS-u i Zdrojkowskiego godzinami przyjmowali w gabinecie. Musza sie odwdzięczyc za powołanie kiedyś.
[quote name='WIDZIAŁEM' timestamp='1291329878' post='397867']
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie p... rozwiń
Avatar
WIDZIAŁEM / 2 grudnia 2010 r. o 23:44
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie podejmują często kluczowe decyzje -żenujące to stąd mamy to co mamy .
Avatar
umwl / 2 grudnia 2010 r. o 22:17
to jak w departamencie organizacyjnym trzech dyrektorów bedzie z platfusa obywatelskiego? nie moze być, dwóch z nich trza sie POzbyć, Koledzy Ludowcy pamiętacie kto Was upadlał i wyrzucał z Urzedów Panie Marszałku Pana tez to dotknęło po nastaniu marszałka specjalnej troski (1 XII 2006) nazwisko tego dyrektora (specjalisty od Instrukcji kancelaryjnej bo tylko na tym się jedynie zna) jest POwszechnie wam znane
Avatar
NorymbergIa dla PO / 2 grudnia 2010 r. o 20:53
cel Platformy Obywatelskiej (PełO) jest jeden!!! Doprowadzić do katastrofalnej sytuacji w słuzbie zdrowia tak aby upadły zakłady opieki zdrowotnej i przejeły je osoby zwiazane z PełO i skr***syny zbiły na tym potęzny kapitał gospodarczy - ponowne uwłaszczenie sie nomenklatury partyjnej tym razem PełO - schemat bardzo podobny do tego co uczynili bandyci z PZPR
A podobnie jest i w oświacie, czyzby osoby związane z PełO nie planuja uwłaszczenia osrodka doskonalenia nauczycieli? ciekawe też są układy między jedną z medycznych szkół (dyrektorem której kandydatka PełO do jednej z rad uchwałodawczych jednostki samorzadu terytorialnego) z pewną uczelnią warszawską (z zamiejscowym wydziałem) w której wykładowcą jest prominent PełO z tytułem doktora. Dziennikarze czego o tym nie piszecie, czyzby i PełO i was finansuje ze cicho skamlacie jak zaszczute burki łańcuchowe
cel Platformy Obywatelskiej (PełO) jest jeden!!! Doprowadzić do katastrofalnej sytuacji w słuzbie zdrowia tak aby upadły zakłady opieki zdrowotnej i przejeły je osoby zwiazane z PełO i skr***syny zbiły na tym potęzny kapitał gospodarczy - ponowne uwłaszczenie sie nomenklatury partyjnej tym razem PełO - schemat bardzo podobny do tego co uczynili bandyci z PZPR
A podobnie jest i w oświacie, czyzby osoby związane z PełO nie planuja uwłaszczenia osrodka doskonalenia nauczycieli? ciekawe też są układy między jedną z medycznych s... rozwiń
Avatar
Jimmy G / 2 grudnia 2010 r. o 20:09
Niezla ekipa,prawdziwe rolnicze twarze ,szczególnie ten obok lyska w koralach
Avatar
mk / 2 grudnia 2010 r. o 17:58
krzywdy sobie nie dadzą zrobić
Avatar
obsrewatpr / 11 grudnia 2010 r. o 12:19
[quote name='WIDZIAŁEM' timestamp='1291329878' post='397867']
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie podejmują często kluczowe decyzje -żenujące to stąd mamy to co mamy .
[/quote]

Niech Pan Marszałek natychmiast pogoni dyrektorków z PIS - u,którzy w listopadzie w ogóle nie pracowali, plakaty wieszali dla PIS-u i Zdrojkowskiego godzinami przyjmowali w gabinecie. Musza sie odwdzięczyc za powołanie kiedyś.
[quote name='WIDZIAŁEM' timestamp='1291329878' post='397867']
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie p... rozwiń
Avatar
WIDZIAŁEM / 2 grudnia 2010 r. o 23:44
Sobczak to będzie ćwiczył rzucanie ręczne do celu bo kiedyś słabo trafiał cebulą w bawiące się w piaskownicy dzieci więc gdyby był taka potrzeba to musi ten chory na głowę człowiek ćwiczyć przez zimę by nie wyjść na lato z wprawy bo nie wiadomo co mu odbije wiosną !. A swoją drogą jestem pełen podziwu że nie zrównoważony psychicznie facet osiąga takie czy inne stanowisko ale Palikot postarał się by jemu podobni byli w pobliżu !.I tacy ludzie podejmują często kluczowe decyzje -żenujące to stąd mamy to co mamy .
Avatar
umwl / 2 grudnia 2010 r. o 22:17
to jak w departamencie organizacyjnym trzech dyrektorów bedzie z platfusa obywatelskiego? nie moze być, dwóch z nich trza sie POzbyć, Koledzy Ludowcy pamiętacie kto Was upadlał i wyrzucał z Urzedów Panie Marszałku Pana tez to dotknęło po nastaniu marszałka specjalnej troski (1 XII 2006) nazwisko tego dyrektora (specjalisty od Instrukcji kancelaryjnej bo tylko na tym się jedynie zna) jest POwszechnie wam znane
Avatar
NorymbergIa dla PO / 2 grudnia 2010 r. o 20:53
cel Platformy Obywatelskiej (PełO) jest jeden!!! Doprowadzić do katastrofalnej sytuacji w słuzbie zdrowia tak aby upadły zakłady opieki zdrowotnej i przejeły je osoby zwiazane z PełO i skr***syny zbiły na tym potęzny kapitał gospodarczy - ponowne uwłaszczenie sie nomenklatury partyjnej tym razem PełO - schemat bardzo podobny do tego co uczynili bandyci z PZPR
A podobnie jest i w oświacie, czyzby osoby związane z PełO nie planuja uwłaszczenia osrodka doskonalenia nauczycieli? ciekawe też są układy między jedną z medycznych szkół (dyrektorem której kandydatka PełO do jednej z rad uchwałodawczych jednostki samorzadu terytorialnego) z pewną uczelnią warszawską (z zamiejscowym wydziałem) w której wykładowcą jest prominent PełO z tytułem doktora. Dziennikarze czego o tym nie piszecie, czyzby i PełO i was finansuje ze cicho skamlacie jak zaszczute burki łańcuchowe
cel Platformy Obywatelskiej (PełO) jest jeden!!! Doprowadzić do katastrofalnej sytuacji w słuzbie zdrowia tak aby upadły zakłady opieki zdrowotnej i przejeły je osoby zwiazane z PełO i skr***syny zbiły na tym potęzny kapitał gospodarczy - ponowne uwłaszczenie sie nomenklatury partyjnej tym razem PełO - schemat bardzo podobny do tego co uczynili bandyci z PZPR
A podobnie jest i w oświacie, czyzby osoby związane z PełO nie planuja uwłaszczenia osrodka doskonalenia nauczycieli? ciekawe też są układy między jedną z medycznych s... rozwiń
Avatar
Jimmy G / 2 grudnia 2010 r. o 20:09
Niezla ekipa,prawdziwe rolnicze twarze ,szczególnie ten obok lyska w koralach
Avatar
mk / 2 grudnia 2010 r. o 17:58
krzywdy sobie nie dadzą zrobić
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Nadal nie wiemy, ile będzie wynosić nowa opłata za wywóz i zagospodarowanie odpadów. Podczas ostatniej sesji radni odrzucili dwa projekty uchwał przygotowane przez prezydenta, krytykując brak przedstawienia im wyliczeń tłumaczących skalę podwyżki.

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

Świąteczne targi w Centrum Kultury
4 grudnia 2022, 10:00

Świąteczne targi w Centrum Kultury

Pracownia "Takie Rzeczy" zaprasza w niedzielę do Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) na świąteczne targi. Start o godz. 10.

Matematyka nie kłamie, czyli zamojska klasa okręgowa w liczbach

Matematyka nie kłamie, czyli zamojska klasa okręgowa w liczbach

Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment na ich podsumowanie. Oto jak w naszej subiektywnej opinii przedstawiają się liczby zamojskiej „okręgówki”

W czwartek spotkanie z architektami nowego stadionu w Lublinie
galeria

W czwartek spotkanie z architektami nowego stadionu w Lublinie

Od czwartku można będzie zgłaszać uwagi do planów budowy stadionu żużlowego na części terenów po klubie jeździeckim. Na ten sam dzień zaplanowano otwarte spotkanie z architektami, którzy przygotowali wstępną koncepcję obiektu sportowego.

"Inny wymiar" w Chatce Żaka. Weekend gier i fantastyki. Program
2 grudnia 2022, 9:00

"Inny wymiar" w Chatce Żaka. Weekend gier i fantastyki. Program

Przed nami kolejna edycja projektu "Inny Wymiar" w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16). W sobotę i niedzielę wielbiciele gier będą mogli przetestować popularne tytuły, wziąć udział w turniejach, prelekcjach czy warsztatach.

Nagły telefon na 112 i krótka wiadomość: Bomba na lotnisku

Nagły telefon na 112 i krótka wiadomość: Bomba na lotnisku

Ładunek miał się znajdować na lotnisku w Warszawie. Kiedy sprawą zajęła się policja, trop doprowadził ich do Lublina.

Niespodziewana zmiana na ławce trenerskiej MKS FunFloor Lublin

Niespodziewana zmiana na ławce trenerskiej MKS FunFloor Lublin

Monika Marzec przestała pełnić funkcję trenerki MKS FunFloor. W nadchodzących spotkaniach zespół poprowadzi Piotr Dropek.

Zaczyna się sezon jarmarków świątecznych. Startuje w Zamościu
3 grudnia 2022, 10:00

Zaczyna się sezon jarmarków świątecznych. Startuje w Zamościu

Jak na jarmark przystało, będzie co kupić, ale wydarzenie planowane na nadchodzący weekend w Zamościu (3-4 grudnia) to nie tylko handlowanie. Będzie też dużo muzyki, zwłaszcza kolęd i sporo innych atrakcji.

Żywność tańsza o VAT na dłużej. Za co mamy płacić mniej?
wideo
film

Żywność tańsza o VAT na dłużej. Za co mamy płacić mniej?

Wprowadzamy nowe, inne mechanizmy osłonowe od 1 stycznia 2023 roku, by chronić Polaków przed skutkami inflacji - przekazał premier Mateusz Morawiecki.

Puławy. Radni zmienią plan, by hotel urósł

Puławy. Radni zmienią plan, by hotel urósł

Rada miasta wyraziła zgodę na przystąpienie do zmiany planu zagospodarowania, której celem ma być przekształcenie fragmentu miejskiej działki przy hotelu Pikul z pasa drogowego na usługi. Inwestor jest gotowy kupić grunt, co ułatwiłoby mu planowaną nadbudowę obiektu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!