Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 listopada 2010 r.
21:57
Edytuj ten wpis

Wypadek w Brzozowej Gaci: TIR wjechał w autobus. Droga zablokowana

0 16 A A

Na drodze krajowej nr 17 w m. Brzozowa Gać w gminie Kurów doszło późnym wieczorem do poważnego wypadku. TIR uderzył w tył stojącego autobusu. Ranny kierowca autobusu trafił do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ze wstępnych informacji wynika, że TIR uderzył w tył stojącego autobusu - wyjaśnia mł.asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji.

- Ranny został kierowca autobusu, który w czasie wypadku przebywał przed pojazdem. Droga krajowa nr 17 w m. Brzozowa Gać jest zablokowana. Policjanci kierują pojazdy przez Żyrzyn i Kurów - dodaje.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
franka806 / 2 grudnia 2010 o 00:17
0
Ogromne wspolczucie dla rodziny poszkodowanego Kierowcy.
Takze dla kierowcy Tira, ktory mial pecha wjechac w ten autobus.
Pozdrawiam.
Ps. Nieszczescia niestety chodza po ludziach. Madrzenie sie na temat wycieraczek, czy gdzie i kiedy powinien sie zatrzymac, .. jest beznadziejne, jezeli nie bylo sie w danym czasie na miejscu. Slusznie ktos juz zauwazyl, ze sa sytuacjie, gdzie nie ma madrych, tylko szczesciarze, lub pechowcy.
Avatar
gg / 1 grudnia 2010 o 23:21
0
Czy ktoś może podać imię kierowcy, który zginął ? Czasem jeżdżę z Tomaszowa do Warszawy i z widzenia znam kilku. Współczucie dla rodziny.
Avatar
ajaja / 1 grudnia 2010 o 22:27
0
dokladnie!! tak czy siak wina bd kierowcy tira ale wspolwinni sa rowniez kierowcy autobusu
tak czy siak jedna i druga rodzina ma przeje***e jedni nie maja ojca meza a drudzy bd musili zyc ze swiadomoscia ze kogos zabil
to chyba najgorsze co moze byc;/
pozdrawiam
Avatar
hmmmmm / 1 grudnia 2010 o 22:21
0
ojj Mag... zastanow sie co piszesz... jak wycieraczki nie zbieraja to sa wczesniej jakies tego objawy i nie czeka sie do ost chwili i wtedy juz trzeba myslec zeby sie zatrzymac w bezpiecznym miejscu a nie na ulicy narazajac innych uczestnikow ruchu na zagrozenie a jesli juz to jakis trojkat czy cos zeby inni widzieli Cie zdaleka a przy takichwarunkach jakbyly wczoraj to widocznosc masz 50m koleiny snieg reakacjakierowny i marne szanse na ominiecie
Avatar
gg / 1 grudnia 2010 o 21:37
0
Czy ktoś może napisać jak miał na imię kierowca, który zginął ?
Avatar
DUKE / 1 grudnia 2010 o 20:45
0
Bardzo smutne,ale kierowca autobusu nie żyje,znałem go bardzo dobrze,
Avatar
Gość / 1 grudnia 2010 o 20:45
0
[quote name='gg' timestamp='1291211103' post='396169']
Czy ktoś wie jaki to był autobus ?
[/quote]

PKS Tomaszów Lubelski.
Avatar
gg / 1 grudnia 2010 o 14:45
0
Czy ktoś wie jaki to był autobus ?
Avatar
Andrzej77 / 30 listopada 2010 o 14:36
0
Smutne, i tragiczne zarazem. Polskie piekiełko... człowiek zginął a "taki" znawca jeszcze go obraża...
Avatar
Mag / 30 listopada 2010 o 00:52
0
A ja napiszę tak, odnośnie do słów qwerty. Jeżdżę dziennie po 150 km i powiem ci chłopie, że chyba jesteś kierowca niedzielny !! Wyobraź sobie, że ja się dzisiaj musiałem zatrzymać z 5 razy jadąc odcinek 65 km, ponieważ wiatr w połączeniu z temperaturą powodował, że niestety ale wycieraczki przymarzały (gumy marzły) i nie zbierały mi nic z szyby. Więc teraz posłuż się wyobraźnią i pomyśl czy jak nie widzisz nic bo wycieraczka nie zbiera ci śniegu zamieniającego się w wodę na szybie to jedziesz dalej kolejny kilometr żeby w coś przydzwonić czy też się zatrzymujesz ??
A ja napiszę tak, odnośnie do słów qwerty. Jeżdżę dziennie po 150 km i powiem ci chłopie, że chyba jesteś kierowca niedzielny !! Wyobraź sobie, że ja się dzisiaj musiałem zatrzymać z 5 razy jadąc odcinek 65 km, ponieważ wiatr w połączeniu z temperaturą powodował, że niestety ale wycieraczki przymarzały (gumy marzły) i nie zbierały mi nic z szyby. Więc teraz posłuż się wyobraźnią i pomyśl czy jak nie widzisz nic bo wycieraczka nie zbiera ci śniegu zamieniającego się w wodę na szybie to jedziesz dalej kolejny kilometr żeby w coś przydz... rozwiń
Avatar
franka806 / 2 grudnia 2010 o 00:17
0
Ogromne wspolczucie dla rodziny poszkodowanego Kierowcy.
Takze dla kierowcy Tira, ktory mial pecha wjechac w ten autobus.
Pozdrawiam.
Ps. Nieszczescia niestety chodza po ludziach. Madrzenie sie na temat wycieraczek, czy gdzie i kiedy powinien sie zatrzymac, .. jest beznadziejne, jezeli nie bylo sie w danym czasie na miejscu. Slusznie ktos juz zauwazyl, ze sa sytuacjie, gdzie nie ma madrych, tylko szczesciarze, lub pechowcy.
Avatar
gg / 1 grudnia 2010 o 23:21
0
Czy ktoś może podać imię kierowcy, który zginął ? Czasem jeżdżę z Tomaszowa do Warszawy i z widzenia znam kilku. Współczucie dla rodziny.
Avatar
ajaja / 1 grudnia 2010 o 22:27
0
dokladnie!! tak czy siak wina bd kierowcy tira ale wspolwinni sa rowniez kierowcy autobusu
tak czy siak jedna i druga rodzina ma przeje***e jedni nie maja ojca meza a drudzy bd musili zyc ze swiadomoscia ze kogos zabil
to chyba najgorsze co moze byc;/
pozdrawiam
Avatar
hmmmmm / 1 grudnia 2010 o 22:21
0
ojj Mag... zastanow sie co piszesz... jak wycieraczki nie zbieraja to sa wczesniej jakies tego objawy i nie czeka sie do ost chwili i wtedy juz trzeba myslec zeby sie zatrzymac w bezpiecznym miejscu a nie na ulicy narazajac innych uczestnikow ruchu na zagrozenie a jesli juz to jakis trojkat czy cos zeby inni widzieli Cie zdaleka a przy takichwarunkach jakbyly wczoraj to widocznosc masz 50m koleiny snieg reakacjakierowny i marne szanse na ominiecie
Avatar
gg / 1 grudnia 2010 o 21:37
0
Czy ktoś może napisać jak miał na imię kierowca, który zginął ?
Avatar
DUKE / 1 grudnia 2010 o 20:45
0
Bardzo smutne,ale kierowca autobusu nie żyje,znałem go bardzo dobrze,
Avatar
Gość / 1 grudnia 2010 o 20:45
0
[quote name='gg' timestamp='1291211103' post='396169']
Czy ktoś wie jaki to był autobus ?
[/quote]

PKS Tomaszów Lubelski.
Avatar
gg / 1 grudnia 2010 o 14:45
0
Czy ktoś wie jaki to był autobus ?
Avatar
Andrzej77 / 30 listopada 2010 o 14:36
0
Smutne, i tragiczne zarazem. Polskie piekiełko... człowiek zginął a "taki" znawca jeszcze go obraża...
Avatar
Mag / 30 listopada 2010 o 00:52
0
A ja napiszę tak, odnośnie do słów qwerty. Jeżdżę dziennie po 150 km i powiem ci chłopie, że chyba jesteś kierowca niedzielny !! Wyobraź sobie, że ja się dzisiaj musiałem zatrzymać z 5 razy jadąc odcinek 65 km, ponieważ wiatr w połączeniu z temperaturą powodował, że niestety ale wycieraczki przymarzały (gumy marzły) i nie zbierały mi nic z szyby. Więc teraz posłuż się wyobraźnią i pomyśl czy jak nie widzisz nic bo wycieraczka nie zbiera ci śniegu zamieniającego się w wodę na szybie to jedziesz dalej kolejny kilometr żeby w coś przydzwonić czy też się zatrzymujesz ??
A ja napiszę tak, odnośnie do słów qwerty. Jeżdżę dziennie po 150 km i powiem ci chłopie, że chyba jesteś kierowca niedzielny !! Wyobraź sobie, że ja się dzisiaj musiałem zatrzymać z 5 razy jadąc odcinek 65 km, ponieważ wiatr w połączeniu z temperaturą powodował, że niestety ale wycieraczki przymarzały (gumy marzły) i nie zbierały mi nic z szyby. Więc teraz posłuż się wyobraźnią i pomyśl czy jak nie widzisz nic bo wycieraczka nie zbiera ci śniegu zamieniającego się w wodę na szybie to jedziesz dalej kolejny kilometr żeby w coś przydz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 0 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 7 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 3

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 35 15

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 30 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 7

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!