Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 września 2010 r.
7:52
Edytuj ten wpis

Wypadek w Motyczu: Mężczyzna zginął potrącony przez auto, sprawca uciekł

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 13 A A

Policjanci ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku do jakiego doszło w piątek wieczorem w Motyczu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 20.18 w Motyczu. 46-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Według wstępnej wersji wydarzeń najprawdopodobniej został potrącony przez samochód. Kierowca nie pomógł ofierze, tylko odjechał z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj policjanci będą prowadzili dalsze czynności w celu ustalenia przyczyn wypadku.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 września 2010 o 21:06
0
@bobo nie bądź taki nerwus.

"rrr" pisał na temat wypadku i możliwych przyczyn, oraz kto za to ponosi odpowiedzialność. Wyraził również słowa współczucia do rodziny ofiary.

Gmina nie ma własnego forum, więc czami ktoś zbulwersowany panująca sytuacja doda coś od siebie /warto stworzyć forum Gminy Konopnica/.

Wydajesz się być szczególnie czymś dotknięty, a przecież nie nowością jest fakt jak kierujący pojazdem przewodniczący rady Gminy Konopnica pijany uciekał przez pola przed Policją. Historia lubi się powtarzać

To że nadal pracuje w Gminie świadczy o chorym i patologicznym przyzwoleniu środowiska miejscowej władzy w tym przypadku PSL.
@bobo nie bądź taki nerwus.

"rrr" pisał na temat wypadku i możliwych przyczyn, oraz kto za to ponosi odpowiedzialność. Wyraził również słowa współczucia do rodziny ofiary.

Gmina nie ma własnego forum, więc czami ktoś zbulwersowany panująca sytuacja doda coś od siebie /warto stworzyć forum Gminy Konopnica/.

Wydajesz się być szczególnie czymś dotknięty, a przecież nie nowością jest fakt jak kierujący pojazdem przewodniczący rady Gminy Konopnica pijany uciekał przez pola przed Policją. Historia l... rozwiń
Avatar
bobo / 12 września 2010 o 19:57
0
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 12:39 ' timestamp='1284287972' post='345586']
@ bobo
Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal.
Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo żądać polepszenia bezpieczeństwa - choćby patroli drogówki.
[/quote]

i ty śmiesz mowic o dogryzaniu??????????
tak jestem prostym człowiekiem, i doskonale rozumiem że wybory samorządowe się zbliżają, byle jaki artykuł o gminie
czy o serze czy o du*** marynie to pewna opcja uaktywnia sie na forach i zaczyna jazdę zupełnie nie związaną z tematem artykułu.
jak były dziury w jezdni ze zawieszenia sie urywało źle, jak ulica równa jak stół - źle bo niebezpiecznie.
zadam Ci pytanie panie bystry i wykształcony czy to wina władz gminy ze prawo jazdy mozna sobie kupic, czy to wina wójta ze po naszych drogach jeżdżą deb***e nie szanujący podstawowych zasad bezpieczeństwa o przepisach nie wspominając.
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 12:39 ' timestamp='1284287972' post='345586']
@ bobo
Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal.
Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo... rozwiń
Avatar
rrr / 12 września 2010 o 12:39
0
@ bobo
Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal.
Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo żądać polepszenia bezpieczeństwa - choćby patroli drogówki.
Avatar
bobo / 12 września 2010 o 12:19
0
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 11:46 ' timestamp='1284284801' post='345556']
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić.
W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada Rada Gminy i wójt. Dziękujemy.
[/quote]

bezsprzecznie to wina wójta, chodzą słuchy że wywołał sztuczną mgłę
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 11:46 ' timestamp='1284284801' post='345556']
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić.
W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpi... rozwiń
Avatar
rrr / 12 września 2010 o 11:46
0
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić.
W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada Rada Gminy i wójt. Dziękujemy.
Avatar
gość / 12 września 2010 o 10:05
0
"rrr" dobrze pisze. Prawdę zawiera jego wypowiedź.

Wójt, rada gminy to science-fiction.

Nawet plan-studium zrobili niezgodnie z ustawą planistyczną.
Wysoko płatny papierowy bubel .

Zero poboczy, zero oznaczeń krawędzi jezdni, ścieżka rowerowa to fatamorgana.
Avatar
bobo / 12 września 2010 o 07:44
0
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
[/quote]

hehehe ale jaja, trąci mi tu szkołą Jarosława
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa ... rozwiń
Avatar
do rrr / 12 września 2010 o 01:47
0
Czesc niejaki rrr.
Co ty gościu bredzisz o winie Wójta.To że sprawca uciekł?
Nie jestem pewien,czy w Motyczu w przychodni znajdziesz dla siebie odpowiedniego specjalistę,ale zacznij szukac!
Avatar
do rrrr / 12 września 2010 o 01:39
0
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
[/quote]
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa ... rozwiń
Avatar
rrr / 11 września 2010 o 17:26
0
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jes... rozwiń
Avatar
Gość / 12 września 2010 o 21:06
0
@bobo nie bądź taki nerwus.

"rrr" pisał na temat wypadku i możliwych przyczyn, oraz kto za to ponosi odpowiedzialność. Wyraził również słowa współczucia do rodziny ofiary.

Gmina nie ma własnego forum, więc czami ktoś zbulwersowany panująca sytuacja doda coś od siebie /warto stworzyć forum Gminy Konopnica/.

Wydajesz się być szczególnie czymś dotknięty, a przecież nie nowością jest fakt jak kierujący pojazdem przewodniczący rady Gminy Konopnica pijany uciekał przez pola przed Policją. Historia lubi się powtarzać

To że nadal pracuje w Gminie świadczy o chorym i patologicznym przyzwoleniu środowiska miejscowej władzy w tym przypadku PSL.
@bobo nie bądź taki nerwus.

"rrr" pisał na temat wypadku i możliwych przyczyn, oraz kto za to ponosi odpowiedzialność. Wyraził również słowa współczucia do rodziny ofiary.

Gmina nie ma własnego forum, więc czami ktoś zbulwersowany panująca sytuacja doda coś od siebie /warto stworzyć forum Gminy Konopnica/.

Wydajesz się być szczególnie czymś dotknięty, a przecież nie nowością jest fakt jak kierujący pojazdem przewodniczący rady Gminy Konopnica pijany uciekał przez pola przed Policją. Historia l... rozwiń
Avatar
bobo / 12 września 2010 o 19:57
0
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 12:39 ' timestamp='1284287972' post='345586']
@ bobo
Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal.
Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo żądać polepszenia bezpieczeństwa - choćby patroli drogówki.
[/quote]

i ty śmiesz mowic o dogryzaniu??????????
tak jestem prostym człowiekiem, i doskonale rozumiem że wybory samorządowe się zbliżają, byle jaki artykuł o gminie
czy o serze czy o du*** marynie to pewna opcja uaktywnia sie na forach i zaczyna jazdę zupełnie nie związaną z tematem artykułu.
jak były dziury w jezdni ze zawieszenia sie urywało źle, jak ulica równa jak stół - źle bo niebezpiecznie.
zadam Ci pytanie panie bystry i wykształcony czy to wina władz gminy ze prawo jazdy mozna sobie kupic, czy to wina wójta ze po naszych drogach jeżdżą deb***e nie szanujący podstawowych zasad bezpieczeństwa o przepisach nie wspominając.
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 12:39 ' timestamp='1284287972' post='345586']
@ bobo
Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal.
Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo... rozwiń
Avatar
rrr / 12 września 2010 o 12:39
0
@ bobo
Widzę bobo, że jesteś prostym człowiekiem, ani za bystrym ani za dowcipnym i wielu spraw nie rozumiesz. Jeśli się nic nie zmieni to następny mogę być ja albo ty.. To nie jest temat do żartów i może czas najwyższy coś zmienić razem zamiast sobie dogryzać. Chyba, że czujesz że wszystko jest OK i pragniesz aby tak było nadal.
Mam nadzieję, że sprawca wypadku zostanie złapany i ukarany, a my mamy prawo żądać polepszenia bezpieczeństwa - choćby patroli drogówki.
Avatar
bobo / 12 września 2010 o 12:19
0
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 11:46 ' timestamp='1284284801' post='345556']
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić.
W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada Rada Gminy i wójt. Dziękujemy.
[/quote]

bezsprzecznie to wina wójta, chodzą słuchy że wywołał sztuczną mgłę
[quote name='rrr' date='12 wrzesień 2010 - 11:46 ' timestamp='1284284801' post='345556']
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić.
W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpi... rozwiń
Avatar
rrr / 12 września 2010 o 11:46
0
W wypadku zginął człowiek. Zdarzyła się wielka tragedia. Serdecznie współczuję rodzinie i bliskim. A sprawca uciekł i nikt go nie widział. Czy aby na pewno? Może więcej informacji w artykule pozwoliłoby coś ustalić.
W sprawie bezpieczeństwa drogi w Motyczu zdania nie zmienię. Dzisiaj niedziela, ludzie wracają z kościoła i skaczą po zachwaszczonym poboczu jak zające, rowerzyści tamują ruch i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada Rada Gminy i wójt. Dziękujemy.
Avatar
gość / 12 września 2010 o 10:05
0
"rrr" dobrze pisze. Prawdę zawiera jego wypowiedź.

Wójt, rada gminy to science-fiction.

Nawet plan-studium zrobili niezgodnie z ustawą planistyczną.
Wysoko płatny papierowy bubel .

Zero poboczy, zero oznaczeń krawędzi jezdni, ścieżka rowerowa to fatamorgana.
Avatar
bobo / 12 września 2010 o 07:44
0
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
[/quote]

hehehe ale jaja, trąci mi tu szkołą Jarosława
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa ... rozwiń
Avatar
do rrr / 12 września 2010 o 01:47
0
Czesc niejaki rrr.
Co ty gościu bredzisz o winie Wójta.To że sprawca uciekł?
Nie jestem pewien,czy w Motyczu w przychodni znajdziesz dla siebie odpowiedniego specjalistę,ale zacznij szukac!
Avatar
do rrrr / 12 września 2010 o 01:39
0
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
[/quote]
[quote name='rrr' date='11 wrzesień 2010 - 17:26 ' timestamp='1284218783' post='345303']
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa ... rozwiń
Avatar
rrr / 11 września 2010 o 17:26
0
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jest już ciemno a gasną gdy jest jeszcze ciemno. Dodajmy do tego wszystkiego najbliższy komisariat policji w Bełżycach i wyłania się smutny obraz losu mieszkańców Motycza. Bo myślę, że ten mężczyzna, który zginął stąd właśnie pochodził.
W Motyczu było już wiele wypadków i z całą pewnością zdarzać się będą jeszcze nie raz Ten smutny bilans jest niestety w dużej mierze zasługą władz gminy Konopnica i mam tu szczególnie na myśli nieszczególne decyzje wójta, który w sposób nowatorski wprowadził w życie pomysł " drogi wielofunkcyjnej" tzn. zwykła dwupasmówka służy jako szosa dla pojazdów mechanicznych, chodnik dla pieszych, ścieżka rowerowa (oznaczenia na drzewach) i przystanek autobusowy (zygzaki na szosie). Ponadto brak jest pobocza a światła zapalają się gdy jes... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 462 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!