Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 grudnia 2013 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Wypadek w Wólce: Policjant potrącił i uciekł. Mają sprawcę śmierci Kasi

Autor: Zdjęcie autora JSZ
0 80 A A
Do wypadku w Wólce doszło w sobotę około godziny 16.45 (Wojciech Nieśpiałowski)
Do wypadku w Wólce doszło w sobotę około godziny 16.45 (Wojciech Nieśpiałowski)

W środę zatrzymano podejrzewanego o śmiertelne potrącenie 19-latki na przejściu
dla pieszych. To 26-letni policjant z komendy w Łęcznej. Również w środę był pogrzeb dziewczyny

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 80

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
miszka85 / 20 grudnia 2013 r. o 18:44
0

radzę pohamować swój język bo możesz  odpowiedzieć za swoje slowa obrażające mieszkańców Łęcznej, którzy jeżdzą lepiej niż twoi sąsiedzi  z wielkiej agromelacji

hahaha lepiej ? ciekawe gdzie ??? w łęcznej macie tylko dwa ronda od ronda do ronda 200 m i tyle tej waszej łecznej i gdzie wy macie sie nauczyć jeżdzić ??? dopiero jak wparujecie na trase do lublina to pany zasrane

Avatar
mecenas raigubo vogel / 20 grudnia 2013 r. o 12:34
0

A gdyby pijany bandyta NIE BYŁ w policyjnym mundurze - to znalazłabyś całą masę tłumaczeń, jak to wielokrotnie już było na tym forum, kiedy to całe tabuny znajomków próbowały usprawiedliwić pijanego bandytę za kierownicą - tyle tylko, że był on jednym z was, a nie policjantem...

Powinnaś, tępa dzido napisać tak:

"nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty".

Bo tak właśnie jest bez względu na to, kim jest pijany bandyta - policjantem, księdzem, senatorem czy zwykłym menelem.

BUCU !!!  Bo do tej pory było tak że każdy pijany za kierownicą to był nazywany bandytą, tylko nie ten w policyjnym mundurze,a czym że różni się taki bandyta od tego drugiego,chyba tylko tym że jeden dostanie po du pie a tego drugiego przeniosą na inny komisariat i do innego miasta a powinien dawać wzorowy przykład i być potem je bany podwójnie bo mundur BUCU przecież do czegoś zobowiązuje !!!!

BUCU !!!  Bo do tej pory było tak że każdy pijany za kierownicą to był nazywany bandytą, tylko nie ten w policyjnym mundurze,a czym że różni się taki bandyta od tego drugiego,chyba tylko tym że jeden dostanie po du pie a tego drugiego przeniosą na inny komisariat i do innego miasta a powinien dawać wzorowy przykład i być potem je bany podwójnie bo mundur BUCU przecież do czegoś zobowiązuje !!!!

rozwiń
Avatar
Sandra / 20 grudnia 2013 r. o 12:24
0

STOP !!!   BANDYTOM W POLICYJNYCH MUNDURACH ZA KIEROWNICĄ !!!!

Avatar
kierowca / 20 grudnia 2013 r. o 02:39
0

prawda jest taka, że piesi też powinni się rozglądać, a nie pchać jak boże krowy..

Avatar
Pion / 19 grudnia 2013 r. o 23:36
0

Nie bronię sprawcy wypadku. Człowiek, który powinien szanować normy dopuścił się karygodnego, obrzydliwego czynu. Ale są i tacy policjanci jak link poniżej, ale o takich działaniach Policji nie pisze się dużo w mediach, a właściwie wcale. Dane takie są tylko na stronach lokalnych jednostek Policji. A dosłownie każdego dnia coś podobnego ma miejsce. Wiem, wypadku, o którym mowa na forum dopuścił się policjant, jest to poczytne, zmusza do dyskusji, ale popatrzcie na pracę w ogóle służb mundurowych też z innej strony. Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt. O to ten link: http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/27130/Nocny_poscig_ranny_policjant_i_pijany_kierowca_poszukiwany_listami_gonczymi.html

Nie bronię sprawcy wypadku. Człowiek, który powinien szanować normy dopuścił się karygodnego, obrzydliwego czynu. Ale są i tacy policjanci jak link poniżej, ale o takich działaniach Policji nie pisze się dużo w mediach, a właściwie wcale. Dane takie są tylko na stronach lokalnych jednostek Policji. A dosłownie każdego dnia coś podobnego ma miejsce. Wiem, wypadku, o którym mowa na forum dopuścił się policjant, jest to poczytne, zmusza do dyskusji, ale popatrzcie na pracę w ogóle służb mundurowych też z innej strony. Pozdrawiam i życzę weso... rozwiń

Avatar
Ogr / 19 grudnia 2013 r. o 19:35
0

Co to chłopie ma do rzeczy,nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty w policyjnym mundurze,pieszy na przejściu jest nietykalny.

A gdyby pijany bandyta NIE BYŁ w policyjnym mundurze - to znalazłabyś całą masę tłumaczeń, jak to wielokrotnie już było na tym forum, kiedy to całe tabuny znajomków próbowały usprawiedliwić pijanego bandytę za kierownicą - tyle tylko, że był on jednym z was, a nie policjantem...

Powinnaś, tępa dzido napisać tak:

"nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty".

Bo tak właśnie jest bez względu na to, kim jest pijany bandyta - policjantem, księdzem, senatorem czy zwykłym menelem.

A gdyby pijany bandyta NIE BYŁ w policyjnym mundurze - to znalazłabyś całą masę tłumaczeń, jak to wielokrotnie już było na tym forum, kiedy to całe tabuny znajomków próbowały usprawiedliwić pijanego bandytę za kierownicą - tyle tylko, że był on jednym z was, a nie policjantem...

Powinnaś, tępa dzido napisać tak:

"nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty".

Bo tak właśnie jest bez względu na to, kim jest pijany bandyta - policjantem, księdzem, senatorem czy zwykłym menelem.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2013 r. o 18:44
0
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z nim porozmawiać.
Witolda B. wyprowadzono
dopiero po zmroku, żeby
uniknął spotkania
z reporterami." ile mu będą d.chronić?
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z nim... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2013 r. o 18:44
0
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z nim porozmawiać.
Witolda B. wyprowadzono
dopiero po zmroku, żeby
uniknął spotkania
z reporterami." ile mu będą d.chronić?
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z ni... rozwiń
Avatar
sandra / 19 grudnia 2013 r. o 15:03
0

Ja chciałem tylko przypomnieć ze ta dziewczyna rozmawiała przez telefon wchodząc na przejście!

Co to chłopie ma do rzeczy,nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty w policyjnym mundurze,pieszy na przejściu jest nietykalny.

Avatar
iXs / 19 grudnia 2013 r. o 14:36
0

Tak wy policjanci jestescie swieci.

A Pozatym slyszalem ze do policji ida ludzie co byli bici w podstawowce?

Ciebie nadal biją... w gimnazjum.

Avatar
miszka85 / 20 grudnia 2013 r. o 18:44
0

radzę pohamować swój język bo możesz  odpowiedzieć za swoje slowa obrażające mieszkańców Łęcznej, którzy jeżdzą lepiej niż twoi sąsiedzi  z wielkiej agromelacji

hahaha lepiej ? ciekawe gdzie ??? w łęcznej macie tylko dwa ronda od ronda do ronda 200 m i tyle tej waszej łecznej i gdzie wy macie sie nauczyć jeżdzić ??? dopiero jak wparujecie na trase do lublina to pany zasrane

Avatar
mecenas raigubo vogel / 20 grudnia 2013 r. o 12:34
0

A gdyby pijany bandyta NIE BYŁ w policyjnym mundurze - to znalazłabyś całą masę tłumaczeń, jak to wielokrotnie już było na tym forum, kiedy to całe tabuny znajomków próbowały usprawiedliwić pijanego bandytę za kierownicą - tyle tylko, że był on jednym z was, a nie policjantem...

Powinnaś, tępa dzido napisać tak:

"nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty".

Bo tak właśnie jest bez względu na to, kim jest pijany bandyta - policjantem, księdzem, senatorem czy zwykłym menelem.

BUCU !!!  Bo do tej pory było tak że każdy pijany za kierownicą to był nazywany bandytą, tylko nie ten w policyjnym mundurze,a czym że różni się taki bandyta od tego drugiego,chyba tylko tym że jeden dostanie po du pie a tego drugiego przeniosą na inny komisariat i do innego miasta a powinien dawać wzorowy przykład i być potem je bany podwójnie bo mundur BUCU przecież do czegoś zobowiązuje !!!!

BUCU !!!  Bo do tej pory było tak że każdy pijany za kierownicą to był nazywany bandytą, tylko nie ten w policyjnym mundurze,a czym że różni się taki bandyta od tego drugiego,chyba tylko tym że jeden dostanie po du pie a tego drugiego przeniosą na inny komisariat i do innego miasta a powinien dawać wzorowy przykład i być potem je bany podwójnie bo mundur BUCU przecież do czegoś zobowiązuje !!!!

rozwiń
Avatar
Sandra / 20 grudnia 2013 r. o 12:24
0

STOP !!!   BANDYTOM W POLICYJNYCH MUNDURACH ZA KIEROWNICĄ !!!!

Avatar
kierowca / 20 grudnia 2013 r. o 02:39
0

prawda jest taka, że piesi też powinni się rozglądać, a nie pchać jak boże krowy..

Avatar
Pion / 19 grudnia 2013 r. o 23:36
0

Nie bronię sprawcy wypadku. Człowiek, który powinien szanować normy dopuścił się karygodnego, obrzydliwego czynu. Ale są i tacy policjanci jak link poniżej, ale o takich działaniach Policji nie pisze się dużo w mediach, a właściwie wcale. Dane takie są tylko na stronach lokalnych jednostek Policji. A dosłownie każdego dnia coś podobnego ma miejsce. Wiem, wypadku, o którym mowa na forum dopuścił się policjant, jest to poczytne, zmusza do dyskusji, ale popatrzcie na pracę w ogóle służb mundurowych też z innej strony. Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt. O to ten link: http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/27130/Nocny_poscig_ranny_policjant_i_pijany_kierowca_poszukiwany_listami_gonczymi.html

Nie bronię sprawcy wypadku. Człowiek, który powinien szanować normy dopuścił się karygodnego, obrzydliwego czynu. Ale są i tacy policjanci jak link poniżej, ale o takich działaniach Policji nie pisze się dużo w mediach, a właściwie wcale. Dane takie są tylko na stronach lokalnych jednostek Policji. A dosłownie każdego dnia coś podobnego ma miejsce. Wiem, wypadku, o którym mowa na forum dopuścił się policjant, jest to poczytne, zmusza do dyskusji, ale popatrzcie na pracę w ogóle służb mundurowych też z innej strony. Pozdrawiam i życzę weso... rozwiń

Avatar
Ogr / 19 grudnia 2013 r. o 19:35
0

Co to chłopie ma do rzeczy,nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty w policyjnym mundurze,pieszy na przejściu jest nietykalny.

A gdyby pijany bandyta NIE BYŁ w policyjnym mundurze - to znalazłabyś całą masę tłumaczeń, jak to wielokrotnie już było na tym forum, kiedy to całe tabuny znajomków próbowały usprawiedliwić pijanego bandytę za kierownicą - tyle tylko, że był on jednym z was, a nie policjantem...

Powinnaś, tępa dzido napisać tak:

"nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty".

Bo tak właśnie jest bez względu na to, kim jest pijany bandyta - policjantem, księdzem, senatorem czy zwykłym menelem.

A gdyby pijany bandyta NIE BYŁ w policyjnym mundurze - to znalazłabyś całą masę tłumaczeń, jak to wielokrotnie już było na tym forum, kiedy to całe tabuny znajomków próbowały usprawiedliwić pijanego bandytę za kierownicą - tyle tylko, że był on jednym z was, a nie policjantem...

Powinnaś, tępa dzido napisać tak:

"nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty".

Bo tak właśnie jest bez względu na to, kim jest pijany bandyta - policjantem, księdzem, senatorem czy zwykłym menelem.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2013 r. o 18:44
0
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z nim porozmawiać.
Witolda B. wyprowadzono
dopiero po zmroku, żeby
uniknął spotkania
z reporterami." ile mu będą d.chronić?
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z nim... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2013 r. o 18:44
0
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z nim porozmawiać.
Witolda B. wyprowadzono
dopiero po zmroku, żeby
uniknął spotkania
z reporterami." ile mu będą d.chronić?
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=5&MaxW=670&MaxH=600&border=0 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20120727&Category=FOTOSTORY&ArtNo=727009998&Ref=PH&Item=12&MaxW=670&MaxH=600&border=0
Ciekawe czy jest na tych zdj.?
"Policjanci
długo nie wyprowadzali
podejrzanego z budynku
prokuratury. Żaden
z dziennikarzy nie mógł
z ni... rozwiń
Avatar
sandra / 19 grudnia 2013 r. o 15:03
0

Ja chciałem tylko przypomnieć ze ta dziewczyna rozmawiała przez telefon wchodząc na przejście!

Co to chłopie ma do rzeczy,nie ma żadnego wytłumaczenia dla pijanego bandyty w policyjnym mundurze,pieszy na przejściu jest nietykalny.

Avatar
iXs / 19 grudnia 2013 r. o 14:36
0

Tak wy policjanci jestescie swieci.

A Pozatym slyszalem ze do policji ida ludzie co byli bici w podstawowce?

Ciebie nadal biją... w gimnazjum.